Доведено, що продукти з технологією ActivePure вбивають 99,96% переносяться по повітрю і 99,98% поверхневих вірусів SARS-CoV-2

Технології Здорового Життя

U

Житло і приватне будівництво

Тільки що побудовані будинки зазвичай рясніють забрудненнями і запахами; нові килимові і підлогові покриття, будівельна пил, клей та фарба, – всі ці типові атрибути наших сьогоднішніх будинків збираються разом і закладається з щільністю (і мастикою). В створенні і підтримці більш сприятливого екологічного і здоров'ю будинку ефективне кондиціонерування середовища відіграє не менш важливу роль, ніж опалення і вентиляція.

Чисте, свіже, вільне від запахів житлове приміщення забезпечить більший комфорт і відчуття безпеки. А при продажу цього жилого приміщення, такі переваги здатні збільшити відчуття його цінності. Продукти на основі Технології ActivePure від компанії activTek розроблені для зручного та ефективного очищення внутрішнього середовища житлового приміщення від запахів і забруднюючих речовин та створення відчуття свіжості.

Всі продукти activTek на основі технології ActivePure протестовані і гарантують високий рівень якості та ефективності у галузі кондиціонування повітря. Більш детальну інформацію про технології ActivePure® та її випробуваннях див. у розділі «Технологія» веб-сайту.

Системи очищення повітря для приватного будівництва, продукція компанії ActivTek (США)

Допоможіть поліпшити екологію! Розкажіть про нас друзям: