Науково доведено, що технологія ActivePure на 99,9+% інактивує вірус SARS-CoV-2 на поверхні і в повітрі всьго за 3 хвилини!

Технології Здорового Життя

U

Правова інформація. Умови використання сайту

Спасибі вам, що відвідуєте сайт vita-ex.com Компанії "Віта-Екс". Інформація та зміст цього сайту є ексклюзивними і власністю Віта-Екс або філій Vollara і activTek і можуть бути зареєстровані одним або більше державними установами. Будь-яке відтворення, копіювання чи інше несанкціоноване використання будь-якої частини текстової інформації, зображень, графіків чи змісту цього сайту може стати причиною пред'явлення судового позову з боку Віта-Екс, компанії Vollara і activTek або її філій і партнерів.

МАТЕРІАЛИ І ІНФОРМАЦІЯ НА ЦЬОМУ САЙТІ НАДАЮТЬСЯ ТІЛЬКИ ДЛЯ ВАШОЇ ПОІНФОРМОВАНОСТІ, «ЯК Є, ДЕ Є», БЕЗ БУДЬ-ЯКИХ ГАРАНТІЙ, В ТОМУ ЧИСЛІ БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ ГАРАНТІЇ НА ІНФОРМАЦІЮ, ПОСЛУГИ АБО ПОСТАВЛЕНУ ПРОДУКЦІЮ ЧЕРЕЗ ЦЕЙ САЙТ. КОМПАНІЯ НЕ ДАЄ ГАРАНТІЙ НА ПРОДАЖ, ПРИДАТНІСТЬ, ЙМОВІРНІСТЬ ВЛАСНОСТІ. ВИ МОЖЕТЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ ЦЕЙ САЙТ НА СВІЙ СТРАХ І РИЗИК. КРІМ ВИМОГ ЗАКОНОДАВСТВА, ВІТА-ЕКС НЕ ПОНЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ПОШКОДЖЕННЯ, ВИКЛИКАНОГО КРІМ УСЬОГО ІНШОГО, НЕЗДАТНІСТЮ ПРАЦЮВАТИ; ПОМИЛКАМИ, НЕДОЛІКАМИ, ВИЛУЧЕННЯМИ, ДЕФЕКТАМИ АБО УТРУДНЕННЯМИ В ЕКСПЛУАТАЦІЇ АБО ПЕРЕДАЧІ; КОМП'ЮТЕРНИМИ ВІРУСАМИ; ЗБОЯМИ ЛІНІЙ ЗВ'ЯЗКУ; КРАДІЖКИ, ДЕСТРУКЦІЇ АБО НЕСАНКЦІОНОВАНОГО ДОСТУПУ ДО ЗМІНІ АБО ВИКОРИСТАННЮ БУДЬ-ЯКИХ ДАНИХ. САЙТ VITA-EX.COM НЕ ПОНЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ДІЇ ТРЕТІХ ОСІБ.

Деякі країни не допускають виключення або обмеження дії непрямих гарантій, відповідальності або збитків, і в цьому випадку, передбачені застосовуваними законами, вищевикладені виключення застосовуватися не будуть. Ви можете з нами зв'язатися через цей сайт в будь-який час і з будь-якої причини, в тому числі, щоб залишити відгуки та пропозиції, щоб надати ідеї щодо продукції та послуг або залишити коментар виходячи з вашого особистого досвіду роботи з нашою компанією або нашими представниками.

Зверніть увагу, що ви несете відповідальність за будь-яке повідомлення, яке ви надали і що ви понесете повну відповідальність за зміст та достовірність інформації. Надсилаючи повідомлення, ви погоджуєтесь, щоб ваше повідомлення, включаючи ваші особисті дані, які були розміщені на сайті для публічного перегляду, а також в інших рекламних і маркетингових матеріалах компанії, без попереднього повідомлення або компенсації. Якщо з якоїсь причини ви повинні представити якусь ідею, концепцію або винахід компанії, і якщо це не обумовлено в письмовій формі з компанією, ви відмовляєтеся від права власності та компенсації за цю ідею, концепцію або винахід. Компанія Віта-Екс (Vollara і activTek) постійно розвивається і займається оцінкою продукції, послуг, просування на ринку, виробництві та інших ідей і не може бути відповідальною за будь-яку подібність з вашою ідеєю, які можуть виникнути у майбутній діяльності компанії.

Компанія Віта-Екс може вносити зміни або коригування на цей сайт, і може змінювати зміст в будь-який час і без попереднього повідомлення. Компанія Віта-Екс працює в декількох країнах. Вся розміщена на сайті інформація, належить до продукції, послуг, стандартам і акцій в країнах СНД, якщо не зазначено інше. Певна продукція або послуги, пропоновані або представлені на цьому сайті, не доступні за межами країн СНД, і нічого на цьому сайті не має являти собою пропозицію про продаж або послуги за межами країн СНД. Вартість продукції, розміщена на сайті vita-ex, зазначена в доларах США, якщо не зазначено інше.

Наступні торгові марки є власністю компанії Vollara і activTek: Vollara™, ActivTek ™, Immunitize™, EnerTelligence™, LivingWater®, FreshAir Buddy®, FreshAir ToGo®, FreshAir Focus®, ActivePure®, CAeDS®.

Торгові марки які використовуються на нашому сайті: Vollara™, ActivTek ™, Immunitize™, EnerTelligence™, LivingWater®, FreshAir Buddy®, FreshAir ToGo®, FreshAir Focus®, ActivePure®, CAeDS®, AlphaLab®, НМ Digital®.

⇒  Перейти до списку статей  ⇐
Допоможіть поліпшити екологію! Розкажіть про нас друзям: