Доведено, що продукти з технологією ActivePure вбивають 99,96% переносяться по повітрю і 99,98% поверхневих вірусів SARS-CoV-2

Технології Здорового Життя

U

Системи вентиляції і кондиціонування

Добре відомо, що сучасні енергозберігаючі технології на основі проектів будинків часто призводять до погіршення якості повітря всередині приміщень, який блокується всередині разом з забруднюючими речовинами, проникає в кімнати і офіси через системи опалення та кондиціонування і вентиляцію. Для вирішення проблеми забруднення повітря, activTek пропонує ефективну і зручну технологію його очищення під час проходження повітря через систему ОВКВ, до попадання у внутрішні приміщення.

Спроектовані на основі технології ActivePure, екологічні прилади activTek's серії INDUCT працюють, щоб забезпечити нейтралізацію неприємних запахів і знизити кількість забруднюючих речовин, в той час як повітря проходить всередині вентиляційних каналів і до його влучення в житловий простір. Прилади INDUCT відповідного розміру використовуються для очищення повітря як на невеликих площах, розміром 45 кв. метрів, так і у великих приміщеннях, площею до 1 000 кв. метрів з однаковою ефективністю. Для приміщень більшої площі потрібна установка декількох приладів.

Продукти, виготовлені за технологією ActivePure пройшли випробування і довели високу продуктивність і ефективність застосування для поліпшення умов навколишнього середовища. Для отримання більш докладної інформації про тестування приладів виготовлених з використанням технології ActivePure див. розділ "Технології", де більш детально представлена інформація про даних продуктах.

Системи очищення повітря для вентиляційних каналів і систем кондиціонування серіїї "INDUCT"

Допоможіть поліпшити екологію! Розкажіть про нас друзям: