Доведено, що продукти з технологією ActivePure вбивають 99,96% переносяться по повітрю і 99,98% поверхневих вірусів SARS-CoV-2

 • Міжнародна Екологічна Програма
 • Акція місяця!
 • Дорогий, клієнт, на сайті проводяться технічні роботи.
  Заздалегідь приносимо вибачення за незручності.

Салони краси, перукарні і манікюрні кабінети

Сучасний салон краси - починай з чистого повітря

Безпечна дихаюча краса - створення безпечних салонів краси

Бажаєте збільшити приплив клієнтів? Хочете, щоб Ваш салон вигідно виділявся на тлі своїх конкурентів? Вас хвилює репутація Вашого салону і його дохід?

Тисячі фахівців, що працюють в салонах краси по всій території України, щодня стикаються з можливими небезпеками для здоров'я. Техніки, які зазнали впливу хімічних речовин, виявлених в клеях, лаках, засобах по догляду за волоссям та інших продуктах краси, піддаються негативному впливу для здоров'я, такі як, алергія, астма та інші респіраторні захворювання, шкірні захворювання (наприклад, алергічний контактний дерматит при манікюрно -педікюрному догляду), захворювання печінки, репродуктивні втрати та рак. Крім того, робочі часто переносять м'язові напруги з незручних позицій або повторюваних рухів, і мають високий ризик зараження від контакту зі шкірою клієнта, нігтями або кров'ю.


Хімічна небезпека

Відбілювачі, фарби і лаки для волосся і нігтів, фіксатори, клеї, гелі, пудри та інші продукти, які використовуються в салонах краси, можуть містити небезпечні хімікати, такі як: толуол, формальдегід, дибутилфталат, метакрилатні з'єднання, ацетон, гідроксид амоній, аміак та інші. Не приймаючи правильних заходів обережності кожен день, ці хімічні речовини можуть викликати проблеми з диханням, почервоніння і роздратованність очей, суха та потріскана шкіра та інші проблеми зі здоров'ям.


Бактеріальна небезпека

Перукарі, фахівці з догляду за нігтями, косметологи можуть опинитися під дією біологічних небезпек, якщо вони стикаються з інфікованою шкірою, волоссям, нігтями або кров'ю з колегами або клієнта, а також поверхнею приміщення. Хвороби, які можуть виникнути внаслідок впливу інфікованої крові, включають гепатити та СНІД. Спеціалісти манікюру і педикюру можуть також отримувати від клієнта грибкові інфекції і навіть герпес.


Повітряна небезпека

Як відомо, численні послуги салонів краси вимагають від клієнтів певної посидючості і неабиякого терпіння. Це зобов'язує персонал створити всі необхідні умови, щоб забезпечити своїм клієнтам комфорт і дати їм можливість розслабитися в повній мірі. Як показують результати численних опитувань, найбільшим подразником для клієнта є різкий неприємний запах, що наповнює приміщення салону. Запахи лаку для волосся, акрилу, засобів хімічної завивки і інших, використовуваних в салонах речовин, можуть заподіювати не тільки значний дискомфорт, але і представляти серйозну небезпеку для клієнтів салону і його персоналу. Сукупність залишків волосся, нігтів, хімічних парів і аерозольних часток в повітрі викликає алергічні реакції, а також обпікає органи дихання і слизові оболонки рота, носа і очей. За результатами досліджень, понад 60% співробітників салонів краси змушені витрачати значну частину свого доходу на відновлення здоров'я, відібраного у них насиченим хімікатами повітрям. Клієнти, завжди вимушені шукати більш небезпечні і комфортні салони, і це одна з важливих причин зменшення рентабельності бізнесу.

Рішення проблем з видалення запаху акрилу, лаків, і інших запахів. Знищення патогенних мікроорганізмів.

Віта-Екс, пропонує Вашій увазі інноваційне обладнання, яке здатне очистити приміщення Вашого салону від сторонніх запахів, хімічних парів і аерозольних часток, наситити повітря киснем, а також знищити бактерії, віруси, грибки та плісняву, як в повітрі, так і на поверхнях.

Таким чином, атмосфера в Вашому салоні стане приємною і безпечною і, як наслідок, клієнти стануть:
частіше відвідувати і більше проводити часу в Вашому салоні
замовляти більшу кількість послуг
рекомендувати Ваш салон друзям і родичам

З огляду на це, а також мінімальність необхідних в наше обладнання інвестицій, обладнання швидко окупається і приносить значний дохід.

Наше обладнання - надійний помічник на шляху до Вашого добробуту !!!

Якщо Ви бажаєте покращити умови перебування своїх клієнтів і працівників, і Ви стурбовані цим, тепер є рішення цього питання:

Встановіть очисник повітря FreshAir Suround, AP-3000, FreshAirBox та Eagle 5000:

AP-3000

Побутовий очищувач повітря.
Рекомендована площа: до 150 м2.

FreshAir Surround

Побутовий очищувач повітря.
Рекомендована площа: до 150 м2.

FreshAir Box

Побутовий очищувач повітря.
Рекомендована площа: до 50 м2.

Eagle 5000

Комерційний очищувач повітря
Рекомендована площа: до 300 м2.

Також, для збільшення площі очищення повітря є як автономні системи очищення і регенерації повітря (PUREcloud), так і обладнання серії INDUCTs яке вбудовується в припливну систему вентиляції HVAC:

Induct 750

Для кондиціонерів і вентиляції.
Рекомендована площа: до 45 м2.

PUREcloud 2000

Стельовий очищувач повітря.
Рекомендована площа: до 180 м2.

PUREcloud 5000

Стельовий очищувач повітря.
Рекомендована площа: до 465 м2.

Серії Inducts

Для HVAC систем.
Рекомендована площа: до 930 м2.

Проблема з повітрям вирішується на 100% !

Швидкість очищення повітря

Щоб очистити повітря, приладам не потрібно пропускати через себе весь об'єм повітря в приміщенні. Їм достатньо лише створити середовище, яка сама себе очистить. Тобто наситити повітря іонами, гідроіонами і мікродозами активного кисню. За рахунок цього середовища і відбувається швидке очищення повітря.

Відсутність витратних матеріалів

Прилади не збирають бруд і пил усередині себе (як роблять це фільтрові системи), а нейтралізують шкідливі впливи в об'ємі приміщення. Тому йому не потрібні змінні фільтри. Тобто це безфільтрові системи очищення повітря.

Дистанційна дія

Вентилятор розподіляє повітря, насичене іонами, гідропероксид-іонами і активним киснем по приміщенню. Крім того, запатентована технологія радіохвильової іонізації (RCI, ActivPre) дає виняткову можливість генерувати аеропотоки на відстані. В результаті чого повітря очищується у всьому об'ємі приміщення. Таким чином виходить ефективне очищення повітря.

Безшумність

Відсутність фільтрів в приладах дозволяє використовувати малопотужний вентилятор (єдина рухома частина), гучність якого порівнянна з роботою комп'ютера. Це - абсолютно не нав'язливі і невибагливі пристрої очищення повітря.

Низьке енергоспоживання

На відміну від фільтрових очисників повітря, прилади Vollara і ActivTek споживають не більше, ніж звичайна лампочка 18-90 Вт. Тобто, це дуже економічні очищувачі повітря. Особливо актуально для таких енергоємних закладів, як школи, вузи, дитячі садки. Деякі моделі чудово доповнюють наявні системи вентиляції і кондиціонування. Легко вбудовуються вже готову, існуючу систему вентиляції і кондиціонування.

Простота в експлуатації

Користуватись системами очищення повітря Воллара і АктівТек дуже просто. Вони легкі по вазі, легкі у використанні, переносні, а також нескладні в управлінні. Для зручності є пульт дистанційного керування. Обслуговування (чистка приладів) легка, впорається навіть і дитина!

Для чого потрібні прилади Воллара і Актівтек?

 • Для відновлення природного іонного балансу (роблячи повітря живим) так необхідного людині і створення сприятливого середовища перебування в закритому приміщенні;
 • Для комплексного, об'ємного очищення повітря і поверхонь всередині приміщень від усіх існуючих видів забруднень;
 • Для видалення будь-яких неприємних запахів і алергенів з повітря;
 • Для профілактики вірусних інфекційних захворювань, що передаються повітряно-крапельним шляхом - віруси грипу, ангіна, пневмонія, туберкульоз і т.д.;
 • Для оздоровлення імунної системи людини;
 • Для підтримки здорового, активного способу життя;
 • Для забезпечення екологічної безпеки в приміщенні;
 • Для зниження втоми, апатії, депресії та ін.

Доведено, що наявність у повітрі негативних іонів у приміщенні в кількості від 3000 до 5000 аероіонів/см3 сприяє збільшенню швидкості зорових і слухових реакцій, підвищенню розумової і фізичної працездатності, здатністю надавати відновлювальний вплив на багато систем органів тіла.

На сьогоднішній день в закритих приміщеннях, концентрація негативних іонів не перевищує 50-100 іонів/см3. Таке повітря називається деіонізованим, і завдає непоправної шкоди здоров'ю людини. А СанПіН наказує утримання не нижче 600 негативних іонів/см3.

Оптимальний рівень 3000-5000 іонів/см3, а насправді:

 • Повітря міських квартир, офісів 0-150 іонів/см3;
 • Повітря міських вулиць 100-500 іонів/см3;
 • Лісове і морське повітря 1000-5000 іонів/см3;
 • Повітря гірських курортів 5000-10000 іонів/см3;
 • Повітря біля водоспаду 10000-50000 іонів/см3;
 • Повітря після грози 50000-1000000 іонів/см3.

Тому іонізація повітря в закритих приміщеннях вкрай необхідна. Деіонізіроване повітря - це мертве, задушливе, сперте повітря, в якому немає «вітамінів повітря» - легких негативних аероіонів, які за визначенням не «живуть» в замкнутих просторах.

Ось найбільш поширені наслідки деіонізованого повітря: алергія, бронхіальна астма, головні болі, серцева недостатність, часті простудні та інфекційні захворювання, легеневі інфекції, інтоксикація, розлади нервової системи, подразнення слизової оболонки очей і носоглотки, хронічна втома і нездужання, депресія, апатія, повне ослаблення імунної системи, загальмований розвиток дітей.

Як ніхто інший, знизити рівень вуглекислого газу зможуть наші
інноваційні системи очищення, регенерації і відновлення повітря

Що роблять наші генератори природного середовища?

01

Усувають дим, пил та інші алергени із зони дихання в усьому приміщенні.

Знищують віруси, бактерії, цвіль, пилові кліщі в повітрі і на поверхнях.

02

03

Видаляють хімічні, токсичні та інші ЛОС в усьому обсязі приміщення.

Роблять аероіонний природній баланс повітря у всьому приміщенні.

04

05

Регенерують і відновлюють повітря у приміщенні, як це робить сама природа.

Покращують самопочуття, підсілюють імунну систему, виліковують повітря.

06

Неперевершена технологія ActivePure

Технологія ActivePure, була прийнята в почесний "Зал Слави" передових технологій 2017 року Фондом Космічних Технологій Space.
Єдина технологія, тільки з 75, яка отримала таку честь у 30 років!
ActivTek

Передові Технології

Пропоновані технології, в системах очищення повітря Vollara і activeTek, можуть те, що не можуть жодні інші системи очищення повітря: безперервно контролювати забруднення у повітрі (пил, дим, бактерії, віруси, леткі органічні сполуки (ЛОС), поверхневі патогени і т.д.), безпечно і мінімальними витратами.

Основний принцип роботи систем екологічної безпеки Vollara і activeTek – генерація природного середовища. Вони генерують натуральні компоненти, які використовуються природою на відкритому просторі для очищення повітря, те, від чого ми повністю ізольовані в приміщеннях. Аналогічні технології використовуються для регенерації повітря в космічних «човників» NASA, США.

Технологія ActivePureТМ (RCI):

Технологія ActivePure розшукує і дезінфікує забруднення в повітрі і на поверхнях (на відміну від фільтрових систем).

Технологія EcoTech

Генерація активного кисеню "методом холодної плазми", створює природну, абсолютно безпечну концентрацію О3 в приміщенні.

Дистанційна іонізація (біполярна)

Запатентована технологія. Контролює аероіони в повітрі дистанційно (у всьому об'ємі приміщення). Осаджує дрібнодисперсні частинки.

Сертифікат Space Technology

Єдині в світі очищувачі повітря які мають право використовувати цей сертифікат. Найкращі технології!

Гідроіонізація

Гідроіонізація - це той самий тип іонізації, який рідко зустрічається в побуті і найбільш поширений тип іонізації в природі.

Технологія SynAirG

Одночасні процеси очистки та генерації повітря, підібрані таким чином, що поєднання цих процесів посилює кожен окремо взятий процес.

Здоровий салон краси 24/7

Пропоновані системи очищення повітря зроблять ваші приміщення здоровими протягом 24/7. Захищатимуть і відтворюватимуть природне екологічне внутрішнє середовище. Системи з ActivePure технологією бездоганно працють - посилаючи активну армію безпечних і природних іонів, а також контролють появи забруднювачів, зменшують запахи і збагачують киснем «pro-активно», щоб зробити ваш бізнес більш безпечним і здоровим.

результати знищення бактерій

Опубліковані наукові дослідження проводилися компанією Vollara і activTek за підтримки професора Др. Джеймса Марсдена, в Канзаському Університеті і лабораторії Цинциннаті. Результати досліджень підтверджують, що технологія ActivePure® значно зменшує наявність мікроорганізмів на зовнішніх поверхнях і в повітрі. Наша продукція не призначена для застосування в медичних установах з метою діагностики і лікування захворювань.

Замовити розрахунок систем очищення повітря для вашого салону:

Наші спеціалісти-інженери допоможуть Вам підібрати найвигідніший варіант. Дзвоніть: (095) 532-32-06.

Кілька відгуків наших клієнтів

LSN

Результат нас всіх просто вразив. Головною проблемою в нас були нігтьовий пил над столами майстрів манікюру, який висів в повітрі і ми працювали в марлевих пов’язках, щоб забезпечити себе від попадання пилу в легені. Другою проблемою був запах лаків та інших косметичних препаратів, які дуже негативно впливали на самопочуття моїх працівників та клієнтів.

Зараз все змінилося завдяки роботі двох приладів FreshAir Surround і FreshAir Box, які ми придбали і поставили в залах салону, і отримали слідуючий результат: персонал і клієнти почувають себе набагато краще, так як іонізоване повітря добре впливає на самопочуття і покращує загальний психоемоційний тонус майстрів.


Наталія Гринчишин - Директор студії нігтьового сервісу LSN-Ukraine, м.Львів


В нашому закладі присутні системи вентиляції, кондиціонування, які не справлялися із запахами парфумерії, косметики та інших хімічних засобів.

Після того, як ми встановили собі систему FreshAir, повітря стало свіжим та приємним, стали набагато менше відчуватися запахи аміаку, швидше і повніше проходить процес очищення повітря.

Керівництво та персонал перукарні висловлює щиру подяку за представлену унікальну можливість. Радимо використовувати системи живого повітря своїм друзям та знайомим.


З повагою, Комаров Сергій Борисович - Власник перукарні «Фламінго». м. Івано-Франківськ;


У нашому салоні існувала проблема забруднення повітря різними аерозолями, запахами і акрилу і лаків. Також в салоні спостерігався підвищене пило забруднення через постійних робіт кондиціонера. Після трьох днів роботи прилад видалив з повітря пил від нігтів, стійкий запах акрилу лаків і інших косметичних засобів. Також було відзначено зниження алергічних реакцій у майстрів, підвищення їх працездатності. Додаткове використання FreshAir Buddy дозволило поліпшити сервіс і справило позитивне враження на клієнта.


Ельза Львівна - Директор салону "Happy Lady", м.


В нашому салоні присутні системи вентиляції та кондиціонування, але система Fresh Air – це ще один новий крок вперед в очищенні повітря. Це приємно і здорово для клієнтів та працівників.


Хом’як Надія Арсентіївна - Власник солону «Венера». м. Івано-Франківськ


Особливу проблему для нас представляв запах акрилу - речовини, що використовується при нарощуванні нігтів. У навчальному центрі при одночасній роботі декількох майстрів практично неможливо було дихати без використання спеціальних засобів захисту, таких як респіратор, ватно-марлева пов'язка. Після установки систем об'ємного очищення повітря все стало інакше. Результати перевершили всі наші очікування! У тих приміщеннях, де працювали прилади, повітря стало набагато чистіше і свіже, дихалося легко, персонал відчував себе набагато краще. Тепер всі наші відвідувачі, обслуговуючись у нас, можуть прекрасно відпочити в нашому салоні краси, насолодитися чистим, свіжим повітрям незалежно від будь-яких умов. Ми переконані, що ці системи знайдуть широке застосування в установах нашого профілю.


Котров А.В. - Директор ТОВ "Єсфір"

Ви власник салону краси, майстер з манікюру, косметолог?

Ви хочете поліпшити умови праці співробітників і комфортне перебування клієнтів?

Зв'яжіться з нами і ми розповімо як наші технології зможуть забезпечити екологічну безпеку вашого закладу.
Телефонуйте: +38 (095) 532-32-06 або пишіть info@vita-ex.com.

Ми не пропонуємо купити очищувач повітря, ми не пропонуємо повірити в казку про морські бризи, альпійські луки і водоспади, в диво-технології військових заводів, елітних лабораторій... .
Ми пропонуємо вирішити проблему брудного, мертвого повітря всередині приміщень.


Відео. Як повітря впливає на імунну систему і чому потрібно використовувати саме наші технології

Відео. Як ActivePure знищує віруси, бактерії і ЛОС в повітрі і на поверхні, і чому інші не можуть це подолати

Допоможіть поліпшити екологію приміщень! Розкажіть про це друзям: