Науково доведено, що технологія ActivePure на 99,9+% інактивує вірус SARS-CoV-2 на поверхні і в повітрі всьго за 3 хвилини!

Рішення для бізнесу
та будь-яких типів місць

Ми не тільки робимо ваші приміщення безпечними, а й...
Зменшуємо витрати. Підвищуємо якість послуг. Збільшуємо прибуток!

Використання наших передових технологій корисні не тільки для вашого здоров'я, але й для бізнесу. Ніколи ще не було такого важливого моменту, щоб запевнити співробітників та клієнтів у тому, що Ваш бізнес є безпечним та здоровим місцем для відвідування і праці. Наше обладнання може дати вашим клієнтам та співробітникам таку впевненість.

Місця громадського харчування

Ресторани, бари, кафе, піцерія, суші-бар, їдальні та ін.

З великою кількістю людей, які приходять і йдуть щодня, і поспішним персоналом, часто не зосередженим на глибокій очистці між клієнтами, ресторани можуть бути місцем, де ви зазнаєте впливу невідомих патогенів, принесених іншими клієнтами. ActivePure використовується в багатьох ресторанах, щоб тримати відвідувачів та персонал здоровими та впевненими, що вони їдять та працюють у здоровому просторі.

Громадське харчування

Робочі місця та офісні приміщення

Офіси, кабінети, кімнати, кол-центри, банківська сфера, IT та інше.

Кожен знайомий з досвідом, коли співробітник приходить на роботу хворим, а за кілька днів занедужує. Було показано, що ActivePure знижує вірусне та бактеріальне навантаження і алергени та використовується в офісних будинках по всьому світу, щоб допомогти людям залишатися в безпеці на робочому місці. Здорове робоче середовище збільшує продуктивність працівників.

Робочі місця та офісні приміщення

Спорт та фітнес

Спортивні зали, фітнес-центри, роздягальні, танцювальні зали та подібні місця..

Практично у всіх місцях спорту, тренувань, фітнес та відпочинку одночасно присутня велика кількість людей, які знаходяться на відносно невеликій території, що створює проблеми із запахами та передачею бактерій та мікробів. Портативні прилади та установки в ОВК з ActivePure практично повністю усувають проблеми: запахів поту, алергени, ЛОС, віруси та бактерії, пліснява, а також безпечно та безперервно дезінфікує всі поверхні та споротивний інвертар.

Робочі місця та офісні приміщення

Розкажіть про нас друзям: