Науково доведено, що технологія ActivePure на 99,9+% інактивує вірус SARS-CoV-2 на поверхні і в повітрі всьго за 3 хвилини!

Технології Здорового Життя

U

Оптовим покупцям

Компанія "Віта-Екс" пропонує спеціальні вигідні умови для оптових покупців міста Бровари, Києва та всіх міст України і країн СНД. Ми зацікавлені в тривалій співпраці. Ми маємо всі можливості запропонувати оптовим покупцям велику кількість додаткових послуг і можливостей. Наші менеджери завжди раді дати потрібні консультації з питань знижок та доставки в усі міста України. Всі моменти оптових закупівель обговорюються індивідуально з покупцем в кожному окремому випадку і залежать від певних товарів та їх кількості.

Ми поставляємо продукцію компаній Vollara* (США) і Activtek (США) безпосередньо з Америки (USA) - країни виробника. І тому впевненні в якості продукції.

З усіх питань телефонуйте: +38 (068) 305-25-48; +38 (068) 305-25-48, або пишіть на email: info@vita-ex.com

* «Vollara» (колишня «EcoQuest International») та «ActivTek» об'єднані в компанію «DBG Group Investments LLC». Ця компанія, в свою чергу, входить у холдинг «Aerus LLC» (раніше «Electrolux»), дуже потужна і відома компанія на території Північної Америки, з річним оборотом понад 300 млн. доларів. З 1-го лютого 2010 року компанія «EcoQuest International» провела ребрендінг торгової марки і просувається під брендом "Vollara". Під цим брендом, об'єднані раніше розділені компанії: "EcoQuest International" (очищувачі повітря для будинку), "EcoTrust Energy" (енергозбереження), "Heartland" (Бади). Маркетинговий хід дозволяє зосередити зусилля по створенню лояльності до продукції та впізнаваності бренду.

Допоможіть поліпшити екологію! Розкажіть про нас друзям: