Розробник масштабує виробництво для задоволення глобальних потреб при пандемії

DALLAS, 14 грудня 2020 р. / PRNewswire / - ActivePure Technologies, LLC, оголосила, що його технологія очищення повітря інактивувала понад 99,9% висококонцентрованого в повітрі вірусу SARS-CoV-2 у закритому приміщенні лише за 3 хвилини нижче рівня, який можна виявити. Тестування технології ActivePure Technology проводило одне з провідних світових установ з випробувань біобезпеки - Медичне відділення Університету Техасу (UTMB), яке проводить тестування насамперед для американських військових та Центрів контролю за захворюваннями (CDC).

"Ці результати демонструють ефективність технології в лабораторних умовах",

сказав д-р Вільям С. Лоуренс, доктор філософії, директор Відділу аеробіологічних служб Національної лабораторії Галвестона UTMB.

ActivePure Technologies передбачає широке використання цієї технології для зниження кількості вірусу SARS-CoV-2, присутнього в повітрі і на твердих поверхнях в комерційних, житлових і медичних установах. Технологія ActivePure існує на роздрібному ринку в якості очищувача повітря вже більше 10 років. Він встановлюється як частина систем ОВКВ або як основна технологія всередині портативних установок очищення повітря компанії. В даний час ActivePure Technologies продає близько 500 000 одиниць ActivePure щорічно у брендах і продуктових лінійках, обмеженою кількістю компаній, включаючи Aerus, Aerus Enterprise Solutions (AES), Clearus, ActivTek та Vollara, але через пандемію спостерігається величезне зростання попиту з боку своїх дистриб'юторів.

"Технологія ActivePure дозволяє нам боротися з повітряно-крапельним коронавірусом за допомогою видалення вірусних частинок в режимі реального часу, щоб ми могли повернути собі місця - спортзали, ресторани, закусочні, театри, салони краси і перукарні, – які близькі і дорогі нашим серцям"

- сказав Джо Урсо, голова і генеральний директор ActivePure Technologies, LLC.

"На відміну від звичайних пасивних очищувачів повітря на основі фільтрації, ActivePure працює негайно і не вимагає захоплення або витримки. Він швидко і безперервно заповнює кімнату віруснейтралізующімі частинками, які миттєво розщеплюють віруси на складові частини, роблячи їх нешкідливими."

- ActivePure оточує людину захисним інактивуючим вірус повітрям, - додав Урсо , - що особливо важливо в медичних умовах. Я думаю про це як про форму засобів індивідуального захисту (ЗІЗ)."

Клініка Клівленда проводить 2-річне дослідження з використанням апаратів ActivePure в своїх операційних, щоб з'ясувати, чи може ця технологія зменшити кількість інфекцій в місці операції.

Даніель Сеслер, доктор медичних наук, керівник відділу досліджень результатів, сказав:

"клініка Клівленда постійно адаптує практику, щоб гарантувати, що ми надаємо нашим пацієнтам найбезпечніший догляд."

- У цій смертельній пандемії, - додав Урсо, - у людей має бути повітря, якому вони можуть довіряти."

Дослідження UTMB було проведено наприкінці листопада 2020 року в лабораторії рівня біологічної безпеки (BSL) -3 та -4, яка вивчає найбільш смертоносні патогени.1. В даний час майже весь аналіз BSL-4 присвячений центрам контролю та профілактики захворювань (CDC) та військові випробування. Згідно з CDC, установи BSL-4 "використовуються для вивчення агентів, що становлять високий ризик захворювання, що загрожує життю"2.

Тести проводилися в трьох примірниках відповідно до рекомендацій та протоколів FDA. Живий вірус SARS-Cov-2 розпилювали в випробувальну камеру в надзвичайно високих концентраціях (7+ колод, або більше 10 мільйонів частинок на мілілітр).

Протягом 3 хвилин технологія ActivePure на основі Aerus® Pure & Clean і Vollara® Блоки Air & Surface Pro, відкалібровані до найнижчого значення - всього 0,82 в хвилину руху повітря, знизили концентрацію вірусу не більше ніж до 1,6 колоди, тобто на 99,96%. Лабораторія змогла виміряти лише до 1,6 лог, тому фактичні результати могли призвести до зниження на 99,99% або більше 3. Установки використовували тільки технологію ActivePure; всі інші технології очищення в установках були відключені або видалені.

Енді Ейде, віце-президент з інженерного забезпечення ActivePure®, заявив:

"Ми вважаємо, що найкращий захист - це хороший напад. Вихід в атаку і попереджувальна нейтралізація вірусів SARS-CoV-2 - це дуже ефективний спосіб мінімізувати кількість вірусу, який досягає вашої маски або приземляється на поверхні, до яких ви можете доторкнутися."

Він додав:

"Ми виробляємо майже 100 різних продуктів з ActivePure, вирішуючи проблеми в будь-якому мислимому середовищі - від будинків до офісів, готельних номерів, ліфтів і навіть автомобілів."

Повний звіт лабораторії очікується до свят,

сказав Урсо. Він додав:

"Листопадове дослідження показало, що технологія ActivePure виробляє величезні скорочення за три хвилини, але більш короткі тривалості не були протестовані. Тепер ми будемо тестувати ефективність всього за 30, 60 і 120 секунд, щоб побачити, як швидко ми можемо досягти аналогічних або кращих результатів. І ми будемо працювати з лабораторіями BSL -3 і -4, щоб в майбутньому протестувати інші дуже заразні патогени."

Про компанію ActivePure Technologies, LLC

У 2017 році компанія ActivePure Technologies LLC, раніше відома як Aerus Holdings LLC, була визнана космічним Фондом єдиною технологією очищення поверхні і повітря, що дозволяє ефективно адаптувати і продавати технології, спочатку розроблені для НАСА для поліпшення якості життя всього людства, коли вона була введена в "Зал Слави" космічних технологій на прийомі, спонсорованому SpaceX 4.

ActivePure - це запатентований науковий процес, який відправляє надзаряджені субмікроскопічні частинки з величезною швидкістю. Ці частинки створюються реакціями між молекулами навколишньої води і кисню, запатентованим матричним покриттям і певною довжиною хвилі УФ-світла. Частинки стикаються з вірусами, бактеріями і забруднювачами повітря і негайно перетворюють їх в нешкідливі елементи.

Ця технологія вже кілька років використовується установниками ОВКВ і портативними установками через її доведеної здатності вбивати патогени. Більше мільйона систем ActivePure в даний час використовуються для захисту передових працівників у лікарнях, таких як Клініка Клівленда, і в урядових будівлях, включаючи Капітолій штату Техас, будинки, ресторани, офіси та інші громадські місця.

У червні FDA очистила технологію ActivePure, розгорнуту в підрозділі Aerus Medical Guardian, як медичний пристрій класу II для використання в зайнятих людьми приміщеннях для інактивації шести різних патогенів, включаючи вірус РНК, схожий на SARS-CoV-2 5. Попередні дослідження виявили, що ActivePure інактивує вірус COVID-19 на поверхнях 6.

Інші відомі системи, такі як HEPA, ультрафіолетове світло (UV), чи MERV-13 - пасивні, повільні, і, можливо, затримують патогенних мікроорганізмів, але не знищують їх. Багато інших настільки небезпечні, що люди і домашні тварини не можуть перебувати в приміщенні, коли вони працюють.

Запити преси/ЗМІ

Будь ласка, зв'яжіться з нами: info@vita-ex.com; +38 (068) 305-25-48.


3 "Логарифмічні скорочення" показують, наскільки ефективний продукт у зниженні патогенів. Чим більше зменшення логарифму, тим ефективніше продукт вбиває бактерії та інші патогени, які можуть викликати інфекції. Скорочення на 1 лог означає скорочення чогось в 9 разів, скорочення на 2 лога означає скорочення чогось в 99 разів, скорочення на 3 лога означає скорочення чогось в 999 разів або на 99,9% і т. д.

Найпопулярніші продукти з технологією ActivePure

FA Space by Clearus

NEW FreshAir Space

Портативна система очищення повітря і знезараження поверхонь. Площа дії до 279 кв.м.

Induct 2000 by ActivTek

Induct 2000 (HVAC)

Система вбудовується в системи ОВКВ. Площа дії до 279 кв.м.

Aerus Hydroxyl Blaster

AirStation's

Промислова система очищення повітря і знезараження поверхонь. Площа дії до 180 кв.м.

Aerus Hydroxyl Blaster

LaundryPRO 2.0

Система прання без хімії, в холодній воді. Дезінфекція поверхонь приміщень активованою водою.

Інші продукти з ActivePure технологією