Доведено, що продукти з технологією ActivePure вбивають 99,96% переносяться по повітрю і 99,98% поверхневих вірусів SARS-CoV-2

 • Міжнародна Екологічна Програма
 • Акція місяця!
 • Дорогий, клієнт, на сайті проводяться технічні роботи.
  Заздалегідь приносимо вибачення за незручності.

Здорове дитяче життя - починай з чистого повітря

Чисте і свіже повітря для учбових закладів

Діти потребують 4 рази більше повітря на кг ваги тіла, ніж дорослі. Це означає, що наші діти дихають великою кількістю забруднюючих речовин, ніж дорослі. Тому, дбати про якість повітря, яким дихають наші діти - це так важливо. Діти, що живуть в містах, піддаються забрудненню від автомобільних газів і промисловості, а ті, хто проживає в селах, можуть піддаватися впливу пилу і пестицидів з сільського господарства. Мікроорганізми, присутні в повітрі приміщень, не є безпечними для здоров'я, вони можуть становити потенційну небезпеку, особливо для дітей з ослабленою імунною системою. Будівельні матеріали в установах можуть також наразити на небезпеку появи алергії, астми аж до важких захворювань легень таких як рак...

Екологи підрахували, що щорічно в міське повітря викидається більше мільйона тонн шкідливих хімічних речовин, тобто по 100-150 кг на душу населення. І вся ця «гидота» потрапляє в закриті приміщення, коли ми відкриваємо вікна. Після таких «грязьових ванн» організм середньостатистичного городянина перетворюється на справжній «могильник» небезпечних, для здоров'я людей, відходів. У ньому можна виявити не тільки природні алергени (пилкові, грибкові, бактеріальні), але і всю таблицю Менделєєва, що проникає в приміщення через відкриті вікна.

Особливу увагу слід приділити якості повітря, яким дихають діти в класах, концентрація вуглекислого газу (СО2) в повітрі класної кімнати може збільшитися у кілька разів до кінця заняття. У дітей, які навчаються в класах з високою концентрацією вуглекислого газу, часто спостерігається важке дихання, задишка, сухий кашель і риніт, ці діти мають ослаблену носоглотку.

Зростання концентрації вуглекислого газу (СО2) в приміщенні призводить до виникнення нападів астми у дітей-астматиків. Через підвищення концентрації СО2 в школах і вищих навчальних закладах збільшується число пропуску уроків учнями за хвороби. Респіраторні інфекції та астма є основними захворюваннями у таких школах. Підвищена концентрація вуглекислого газу в класі негативно впливає на результати навчання дітей, знижує їх працездатність.

Проблема підвищеної концентрацію вуглекислого газу характерна так само і для дитячих садків, причому найбільш сильно підвищується рівень СО2 в спальнях дитячих садків.

Збільшення кількості вуглекислого газу в повітрі призводить до швидкої втомлюваності дітей, неуважності, а так само до збільшення кількості респіраторних захворювань. Саме тому респіраторно-легеневі захворювання, є провідною причиною невідвідування дітей та їх госпіталізації.

Тому. При виборі дитячого закладу необхідно не тільки звернути увагу на пропозицію, але і на гігієнічні умови і екологічну безпеку. Установи і батьки можуть навіть не знати про екологічні ризики, які можуть виникнути у дітей в навчальних закладах або дитячих садочках особливо в старих будинках. Також важливо пам'ятати, що дитячий садок і школа - це місце, де діти постійно перебувають у контакті один з одним, що призводить до наступної ситуації: одна дитина, що страждає на застуду в групі або класі = швидка відсутність кількох інших дітей.

Що можна зробити?!

Віта-Екс, беручи до уваги здоров'я дітей, є лідером в напрямку екологічної безпеки приміщень та програми «Безпечний дитячий сад». Основне припущення, що лежить в основі пропонованої програми, полягає в тому, щоб усунути екологічні загрози, з якими діти у великих групах (чи класах) стикаються найбільш ефективним чином. Програма також забезпечує найбільш ефективний захист від вірусів, бактерій, кліщів, цвілі, грибів і алергенів, які є проблемою 21-го століття.

Ефект роботи наших пристроїв: чисте і свіже повітря, без вірусів, бактерій, алергенів - зниження захворюваності серед дітей і значне зниження симптомів алергії, що в свою чергу підвищує ефективність навчання в цілому.

Якщо Ваш учень відчуває нездужання, і Ви стурбовані цим, тепер є рішення цього питання від компанії Vollara і ActivTek (США):

Встановіть очисник повітря FreshAir Suround, AP-3000, FreshAirBox та Eagle 5000:

AP-3000

Побутовий очищувач повітря.
Рекомендована площа: до 150 м2.

FreshAir Surround

Побутовий очищувач повітря.
Рекомендована площа: до 150 м2.

FreshAir Box

Побутовий очищувач повітря.
Рекомендована площа: до 50 м2.

Eagle 5000

Комерційний очищувач повітря
Рекомендована площа: до 300 м2.

Також, для збільшення площі очищення повітря є як автономні системи очищення і регенерації повітря (PUREcloud), так і обладнання серії INDUCTs яке вбудовується в припливну систему вентиляції HVAC:

Induct 750

Для кондиціонерів і вентиляції.
Рекомендована площа: до 45 м2.

PUREcloud 2000

Стельовий очищувач повітря.
Рекомендована площа: до 180 м2.

PUREcloud 5000

Стельовий очищувач повітря.
Рекомендована площа: до 465 м2.

Серії Inducts

Для HVAC систем.
Рекомендована площа: до 930 м2.

Проблема з повітрям вирішується на 100% !

Особливо для школярів молодших класів або дітей дошкільнят, які навчаються, перебуваючи в одній групі/класі. Придбання приладів FreshAir Surround, АР-3000 або FreshAir Box для одного класу або групи по силам навіть одного з батьків, не кажучи про те, що можна об'єднати кошти всіх батьків.

Інвестуючи у наші передові системи очищення і відновлення повітря - вигідні не тільки тим, що Ваші діти не будуть хворіти (що само по собі вже не мало), але і економічно вигідні (коли хворіє дитина, одному з батьків треба брати лікарняний, купувати дорогі ліки, самі підрахуйте витрати).

Важче зі школярами середніх або старших класів, які переміщуються з класу в клас. Тут оптимальне рішення було б впровадження систем по очищенню повітря в системи припливної вентиляції серії INDUCTs, але часто і вентиляція теж відсутня. Тому залишається той самий варіант, обладнання кожного класу системами FreshAir Surround, АР-3000 або стельовий очисник PUREcloud який вбудовується в стелю типу «Армстронг». У багатьох учбових закладів є спонсори, меценати, держава, які готові допомагати у вирішенні проблем з якості повітря. Зверніть на це увагу.

А що може бути більш актуальною проблемою, ніж здоров'я всіх і кожного школяра?!

Швидкість очищення повітря

Щоб очистити повітря, приладам не потрібно пропускати через себе весь об'єм повітря в приміщенні. Їм достатньо лише створити середовище, яка сама себе очистить. Тобто наситити повітря іонами, гідроіонами і мікродозами активного кисню. За рахунок цього середовища і відбувається швидке очищення повітря.

Відсутність витратних матеріалів

Прилади не збирають бруд і пил усередині себе (як роблять це фільтрові системи), а нейтралізують шкідливі впливи в об'ємі приміщення. Тому йому не потрібні змінні фільтри. Тобто це безфільтрові системи очищення повітря.

Дистанційна дія

Вентилятор розподіляє повітря, насичене іонами, гідропероксид-іонами і активним киснем по приміщенню. Крім того, запатентована технологія радіохвильової іонізації (RCI, ActivPre) дає виняткову можливість генерувати аеропотоки на відстані. В результаті чого повітря очищується у всьому об'ємі приміщення. Таким чином виходить ефективне очищення повітря.

Безшумність

Відсутність фільтрів в приладах дозволяє використовувати малопотужний вентилятор (єдина рухома частина), гучність якого порівнянна з роботою комп'ютера. Це - абсолютно не нав'язливі і невибагливі пристрої очищення повітря.

Низьке енергоспоживання

На відміну від фільтрових очисників повітря, прилади Vollara і ActivTek споживають не більше, ніж звичайна лампочка 18-90 Вт. Тобто, це дуже економічні очищувачі повітря. Особливо актуально для таких енергоємних закладів, як школи, вузи, дитячі садки. Деякі моделі чудово доповнюють наявні системи вентиляції і кондиціонування. Легко вбудовуються вже готову, існуючу систему вентиляції і кондиціонування.

Простота в експлуатації

Користуватись системами очищення повітря Воллара і АктівТек дуже просто. Вони легкі по вазі, легкі у використанні, переносні, а також нескладні в управлінні. Для зручності є пульт дистанційного керування. Обслуговування (чистка приладів) легка, впорається навіть і дитина!

Для чого потрібні прилади Воллара і Актівтек?

 • Для відновлення природного іонного балансу (роблячи повітря живим) так необхідного людині і створення сприятливого середовища перебування в закритому приміщенні;
 • Для комплексного, об'ємного очищення повітря і поверхонь всередині приміщень від усіх існуючих видів забруднень;
 • Для видалення будь-яких неприємних запахів і алергенів з повітря;
 • Для профілактики вірусних інфекційних захворювань, що передаються повітряно-крапельним шляхом - віруси грипу, ангіна, пневмонія, туберкульоз і т.д.;
 • Для оздоровлення імунної системи людини;
 • Для підтримки здорового, активного способу життя;
 • Для забезпечення екологічної безпеки в приміщенні;
 • Для зниження втоми, апатії, депресії та ін.

Доведено, що наявність у повітрі негативних іонів у шкільних класах в кількості від 3000 до 5000 аероіонів/см3 сприяє збільшенню швидкості зорових і слухових реакцій, підвищенню розумової і фізичної працездатності, здатністю надавати відновлювальний вплив на багато систем органів тіла.

На сьогоднішній день в закритих приміщеннях, концентрація негативних іонів не перевищує 50-100 іонів/см3. Таке повітря називається деіонізованим, і завдає непоправної шкоди здоров'ю людини. А СанПіН наказує утримання не нижче 600 негативних іонів/см3.

Оптимальний рівень 3000-5000 іонів/см3, а насправді:

 • Повітря міських квартир, офісів 0-150 іонів/см3;
 • Повітря міських вулиць 100-500 іонів/см3;
 • Лісове і морське повітря 1000-5000 іонів/см3;
 • Повітря гірських курортів 5000-10000 іонів/см3;
 • Повітря біля водоспаду 10000-50000 іонів/см3;
 • Повітря після грози 50000-1000000 іонів/см3.

Тому іонізація повітря в закритих приміщеннях вкрай необхідна. Деіонізіроване повітря - це мертве, задушливе, сперте повітря, в якому немає «вітамінів повітря» - легких негативних аероіонів, які за визначенням не «живуть» в замкнутих просторах.

Ось найбільш поширені наслідки деіонізованого повітря: алергія, бронхіальна астма, головні болі, серцева недостатність, часті простудні та інфекційні захворювання, легеневі інфекції, інтоксикація, розлади нервової системи, подразнення слизової оболонки очей і носоглотки, хронічна втома і нездужання, депресія, апатія, повне ослаблення імунної системи, загальмований розвиток дітей.

Вплив вуглекислого газу на організм дитини:

Чисте атмосферне повітря містить рівень СО2 380 ppm (частин на мільйон). Якщо рівень СО2 перевищує ГДК (600-800 ppm), то це негативно впливає на організм людини аж до тяжких захворювань.

Короткочасний вплив вуглекислого газу на організм дитини може спричинити наступні симптоми: відчуття нестачі свіжого повітря, головний біль, втома, запаморочення, погана концентрація уваги, апатія, відчуття жару, подразнення очей і носоглотки, неможливо робити глибокі вдихи і поганий сон.

Якщо ваша дитина перебуває постійно в приміщенні с підвищеною концентрацією СО2, є дуже велика вірогідність отримати негативний непоправний вплив на здоров'я дитини: ефект "сповільненої бомби".

Ось основні симптоми тривалого впливу СО2: риніти, загострення алергії і напади астми, сухість слизових оболонок, безсоння і неміцний сон, відсутнє відчуття бадьорості, хрипіння, зниження імунітету, захворювання крові, діабет, збільшення ваги, ожиріння, крихкість кісток, погіршення репродуктивної функції та негативні зміни ДНК.

В групах дошкільних закладів, або в школах молодших класів, як правило, рівень СО2 завжди перевищує, це також стосується і приміщень старших класів и ВУЗів. Якщо в будівлі немає примусової високопродуктивної системи вентиляції або вона небездоганна, завжди в таких місцях накопичується вуглекислий газ з-за активності дітей і їх кількості і часу перебування в приміщенні. Тому, навіть часте провітрювання необхідно робити завжди, але не завжди це відбувається особливо в холодну пору року.

рівень CO2 в приміщенні

Як ніхто інший, знизити рівень вуглекислого газу зможуть наші
інноваційні системи очищення, регенерації і відновлення повітря

Що роблять наші генератори природного середовища?

01

Усувають дим, пил та інші алергени із зони дихання в усьому приміщенні.

Знищують віруси, бактерії, цвіль, пилові кліщі в повітрі і на поверхнях.

02

03

Видаляють хімічні, токсичні та інші ЛОС в усьому обсязі приміщення.

Роблять аероіонний природній баланс повітря у всьому приміщенні.

04

05

Регенерують і відновлюють повітря у приміщенні, як це робить сама природа.

Покращують самопочуття, підсілюють імунну систему, виліковують повітря.

06

Неперевершена технологія ActivePure

Технологія ActivePure, була прийнята в почесний "Зал Слави" передових технологій 2017 року Фондом Космічних Технологій Space.
Єдина технологія, тільки з 75, яка отримала таку честь у 30 років!
ActivTek

Передові Технології

Пропоновані технології, в системах очищення повітря Vollara і activeTek, можуть те, що не можуть жодні інші системи очищення повітря: безперервно контролювати забруднення у повітрі (пил, дим, бактерії, віруси, леткі органічні сполуки (ЛОС), поверхневі патогени і т.д.), безпечно і мінімальними витратами.

Основний принцип роботи систем екологічної безпеки Vollara і activeTek – генерація природного середовища. Вони генерують натуральні компоненти, які використовуються природою на відкритому просторі для очищення повітря, те, від чого ми повністю ізольовані в приміщеннях. Аналогічні технології використовуються для регенерації повітря в космічних «човників» NASA, США.

Технологія ActivePureТМ (RCI):

Технологія ActivePure розшукує і дезінфікує забруднення в повітрі і на поверхнях (на відміну від фільтрових систем).

Технологія EcoTech

Генерація активного кисеню "методом холодної плазми", створює природну, абсолютно безпечну концентрацію О3 в приміщенні.

Дистанційна іонізація (біполярна)

Запатентована технологія. Контролює аероіони в повітрі дистанційно (у всьому об'ємі приміщення). Осаджує дрібнодисперсні частинки.

Сертифікат Space Technology

Єдині в світі очищувачі повітря які мають право використовувати цей сертифікат. Найкращі технології!

Гідроіонізація

Гідроіонізація - це той самий тип іонізації, який рідко зустрічається в побуті і найбільш поширений тип іонізації в природі.

Технологія SynAirG

Одночасні процеси очистки та генерації повітря, підібрані таким чином, що поєднання цих процесів посилює кожен окремо взятий процес.

Здоровий дитячий садок і школа 24/7

Пропоновані системи очищення повітря зроблять ваші приміщення здоровими протягом 24/7. Захищатимуть і відтворюватимуть природне екологічне внутрішнє середовище. Системи з ActivePure технологією бездоганно працють - посилаючи активну армію безпечних і природних іонів, а також контролють появи забруднювачів, зменшують запахи і збагачують киснем «pro-активно», щоб зробити ваші навчальні заклади більш безпечним і здоровим.

результати знищення бактерій

Опубліковані наукові дослідження проводилися компанією Vollara і activTek за підтримки професора Др. Джеймса Марсдена, в Канзаському Університеті і лабораторії Цинциннаті. Результати досліджень підтверджують, що технологія ActivePure® значно зменшує наявність мікроорганізмів на зовнішніх поверхнях і в повітрі. Наша продукція не призначена для застосування в медичних установах з метою діагностики і лікування захворювань.

Замовити розрахунок систем очищення повітря для вашого закладу:

Наші спеціалісти-інженери допоможуть Вам підібрати найвигідніший варіант. Дзвоніть: (095) 532-32-06.

Кілька відгуків наших клієнтів

Ми хочемо сказати, що це дивовижні системи - за цей рік вони зробили те, чого ми навіть не очікували. У тих групах, де були встановлені системи FreshAir, діти стали менше хворіти, відвідуваність дітей дитячого садка зросла.

Особливо ми задоволені результатом в ясельної групи «Зайки», де знаходяться дітки віком від 1,5 до 3 років. До установки приладів в дитсадку проводилися різні заходи по профілактиці захворювання дітей, особливо молодшого віку. Однак проведення цих заходів дозволило підняти відвідуваність дітьми ясельної групи дитячого садка за всього на 5,1%. Після установки приладу FreshAir, вже протягом чотирьох місяців дітки стали менше хворіти і відвідуваності дітей ясельної групи збільшилася на 24,5%.

Чистоту і свіжість повітря в приміщеннях дитячого садка відзначають також і співробітники нашого закладу, захворюваність яких знизилася на 10,4%.

За допомогою систем очищення повітря у нас чисте і свіже повітря і в музичному залі, де проходять дитячі свята, дитячі ранки, музичні заняття. Свіжість і комфортні умови в музичному залі відзначають і батьки наших дітей.


Проценко Оксана Вадимівна - Директор дитячого садка «Декарт»

Наша компанія вдячна «Віта-Екс» за оперативне надання систем життєзабезпечення на час тренінгу 9-13 червня.

Заняття проводилися в приміщенні об'ємом близько 25000 м3 без кондиціонування. Під час днів тренінгу температура повітря була близько 32оС. Завдяки обладнанню Eagle-5000, наданим «Віта-Екс», студенти перебували в бадьорому стані. Повітря було чисте і не містив будь-яких запахів.

Ми вважаємо, що обладнання відповідає найвищим екологічним і технічним стандартам. Надання і установка обладнання були виконані професійно, що дозволило в процесі занять, під час перерви, провести установку обладнання не відволікаючи студентів.

Компанія «Віта-Екс» забезпечила сприятливу для занять атмосферу.


Leisa D. Creo - Директор «Мережа натхнення «Саторі»»

Дитячий садок «Декарт» вдячна компанії «Віта-Екс» за надані системи нового покоління електронного безфільтрового очищення повітря FreshAir Surround американської компанії Vollara.

Прилад простий в експлуатації, працює безшумно, що в умовах роботи в спальні в години денного сну має велике значення. Прилад в групі працює цілодобово, при цьому раз на тиждень проводиться санація приміщень групи.

Протягом усього робочого дня в приміщенні, де знаходяться 14-16 дітей, не пропадає відчуття свіжого повітря, дихається легко. Рухливість дітей у другій половині дня точно така, як і в ранкові години.

В період роботи приладу знизилася кількість відсутніх дітей. Так протягом місяця відвідуваність групи зросла з 72% до 93%.


О.А.Малігон - Старший вихователь групи «Веселі гноми»

Колектив та вихованці МДОУ Дитячий садок комбінованого типу №215 висловлюють подяку компанії «Віта-Екс» за оснащення нашого дошкільного закладу системами очищення повітря «Fresh Air».

Системи «Fresh Air», встановлені в 2015 році, повністю виправдали покладені на них очікування - захворюваність дітей, які відвідують дитячий садок №215, значно знизилася. Аналіз захворюваності дітей за 2014-2015рр., проведений нами, ілюструє ефективність впровадження систем очищення повітря «Fresh Air».

Пропущено через хворобу: 3714/2045 (2014/2015гг.); Пропущено через хворобу в середньому 1-ою дитиною: 24/13,15; Загальна захворюваність: 485/247; Соматична захворюваність: 423/230; Інфекційна захворюваність: 30/6; Інші захворювання: 32/11; Пневмонія: 4/0; Скарлатина: 2/0; Ангіна: 5/0; Бронхіт (загострення): 8/2; Грип, ГРВІ: 406/218; Вітряна віспа: 15/2; Короста: 1/0; Отит, кон'юнктивіт, стоматит: 27/9; ГКІ: 6/4; Травми: 1/1; Група здоров'я початок року: 1 - 9/12, 2 - 87/84, основна - 61/56; Група здоров'я на кінець року: 1 - 8/4; 2 - 69/49, основна - 79/102.


МДНЗ - Дитячий садок комбінованого типу №215

Управління висловлює подяку компанії «Віта-Екс» за допомогу в створенні комфортних умов повітряного середовища в Палаці Культури «Дружба народів» (м. Черкаси, бульвар Шевченка, 249) при проведенні Інвестиційного Форуму «Інвестиційні Можливості Черкащини».

Електронні системи очищення повітря «Eagle 5000» та «Fresh Air» ефективно підтримували чистоту і свіжість повітря протягом всього заходу.

Досягнення ефекту чистого, свіжого повітря відбувалося за незначний проміжок часу без будь-яких витрат на монтажні роботи і при малих енерговитратах.

Ми впевнені, що подібні технології знайдуть широке застосування при проведенні подібних великомасштабних заходів.


Заступник начальника управління Г.Ф. Литвак - Черкаська Обласна Державна Адміністрація: Управління Зовнішніх Зв'язків і Європейської Інтеграції

Катаральний Собор Святого Воскресіння висловлює свою подяку компанії «Віта-Екс» за надану можливість очищати повітря системою «Eagle 5000».

Дана система використовується в соборі під час Богослужінь в період, коли в храмі одночасно знаходиться багато людей, вона очищає повітря, а також забезпечує його іонізацію, що в значній мірі полегшує знаходження людей в храмі.

Ми вдячні компанії «Віта-Екс» за поліпшення мікроклімату в приміщенні для відвідувачів собору, а також для його працівників.


Отец Ю.Новицький - Настоятель Кафедрального Собору Святого Воскресіння м.Івано-Франківськ.

Спортивний клуб «Antis» вдячний компанії Віта-Екс за надану можливість очищати повітря і вирішити проблему з неприємними запахами поту, запахами гуми, установкою системи Fresh Air.

За місяць використання цією системою в залі практично немає неприємних запахів. Особливо це помітно, коли в приміщенні займається велика кількість людей.

Також, таке відчуття, що очищувач повітря частково охолоджує повітря, що теж дуже важливо, адже наші клієнти постійно звертали на це увагу, особливо влітку. Тому з системою очищення повітря Fresh Air ми одночасно отримуємо чисте повітря і відчуття свіжості.

Завдяки компанії «Віта-Екс» наша робота значно стала легше, персонал і клієнти залу задоволені результатом. Ми завжди раді бачити нових клієнтів в нашому спортивному клубі, де Ви зможете поліпшити свою фізичну форму, подихати чистим і свіжим повітрям і просто приємно провести час.


Рибак П.О. - Директор CK «Antis»

Ви батько, вчитель чи місцевий депутат?

Ви хочете щоб Ваші діти були здорові і краще навчалися?

Зв'яжіться з нами і ми розповімо як наші технології зможуть забезпечити екологічну безпеку вашого учбового закладу.
Телефонуйте: +38 (095) 532-32-06 або пишіть info@vita-ex.com.

Ми не пропонуємо купити очищувач повітря, ми не пропонуємо повірити в казку про морські бризи, альпійські луки і водоспади, в диво-технології військових заводів, елітних лабораторій... .
Ми пропонуємо вирішити проблему брудного, мертвого повітря всередині приміщень.

Відео. Як повітря впливає на імунну систему і чому потрібно використовувати саме наші технології

Відео. Як ActivePure знищує віруси, бактерії і ЛОС в повітрі і на поверхні, і чому інші не можуть це подолати

Допоможіть поліпшити екологію приміщень! Розкажіть про це друзям: