Доведено, що продукти з технологією ActivePure вбивають 99,96% переносяться по повітрю і 99,98% поверхневих вірусів SARS-CoV-2

Технології Здорового Життя

U

Місця громадського харчування

Дим, запахи, жир і навіть запах від сміттєвого контейнера можуть стати нав'язливою проблемою, якщо у Вас немає відповідного ефективного вирішення. Щоб позбавити себе від зайвих турбот і знайти інноваційний спосіб вирішення таких питань, довіртеся компанії activTek і широкому потенціалу її технології ActivePure.

Технологія ActivePure дозволяє обробити атмосферу приміщення, діючи безпосередньо на джерело і обробити атмосферу приміщення і шкідливої мікрофлори. Думки про наявність запаху застарілого диму і бактерій всередині приміщень можуть зіпсувати гостям задоволення від прийому їжі, а деяких і зовсім відштовхнути від відвідування закладу громадського харчування. Проблеми, пов'язані з присутністю забруднюючих речовин на різних поверхнях, а також мікроорганізмів, які загрожують здоров'ю, завжди були і залишаються найбільш актуальними для сектора громадського харчування.

Системи очищення повітря від компанії activTek призначені для зручного, ефективного і постійного підтримання чистоти і сприяє здоров'ю атмосфері, як на кухні, так і в обідній зоні. Будь то невелике окреме купе, ціле приміщення або всього лише морожениця, компанія activeTek і її технологія ActivPure допоможуть поліпшити навколишні умови як для персоналу, так і для гостей.

Всі продукти activTek на основі технології ActivePure® протестовані і гарантують високий рівень якості та ефективності у галузі кондиціонування повітря. Більш детальну інформацію про технології ActivePure® та її випробуваннях див. у розділі меню «Технологія» веб-сайту.


Системи очищення повітря для місць громадського харчування від activTek (США)Допоможіть поліпшити екологію! Розкажіть про нас друзям: