Доведено, що продукти з технологією ActivePure вбивають 99,96% переносяться по повітрю і 99,98% поверхневих вірусів SARS-CoV-2

Технології Здорового Життя

U

Системи очищення повітря медичних установ

activTek пропонує гігієнічні продукти для допомоги в боротьбі з забруднюючими речовинами, що містяться в повітрі і на поверхні. Ці продукти відповідають суворим стандартам і володіють високою ефективністю. Технологія activTek's ActivePure пропонує надійне джерело знищення неприємних запахів і скорочення рівня забруднюючих речовин у повітрі, допомагаючи підтримувати чистоту і здорового середовища надовго, навіть після вивітрювання або випаровування дезінфікуючих речовин.

Завдяки природним процесам технології ActivePure, повітря очищається і потім, очищене повітря циркулює в приміщенні, створюючи сприятливе екологічне середовище в приміщенні. Ці процеси допомагають поліпшити дезінфекцію поверхонь, до яких доторкаються персонал і пацієнти, забезпечуючи додатковий захист від забруднюючих речовин.

Продукти, виготовлені за технологією ActivePure і пройшли випробування і довели високу продуктивність і ефективність застосування для поліпшення умов навколишнього середовища. Для отримання більш докладної інформації про тестування приладів виготовлених з використанням технології ActivePure див. розділ меню "Технології", де більш докладно представлена інформація про даних продуктах.

Системи очищення повітря для будь-яких медичних установ продукції activTek (США)

Допоможіть поліпшити екологію! Розкажіть про нас друзям: