Доведено, що продукти з технологією ActivePure вбивають 99,96% переносяться по повітрю і 99,98% поверхневих вірусів SARS-CoV-2

Технології Здорового Життя

U

Комерційні будинки і заклади

Ми вже говорили про те, що люди проводять в приміщеннях понад 90% часу. І, якщо це так, то кожен повинен всерйоз подбати про якість повітря всередині цих приміщень. Навіть, якщо звести цю цифру до 50%, та проводити час, тобто, половину свого життя, в задимлених, задушливих і забруднених приміщеннях, цього вже буде занадто багато.

Від якості навколишнього повітря залежать показники роботи і відвідуваність закладів, задоволеність клієнтів, а також фінансове благополуччя самих закладів, вже не кажучи про здоров'я відвідувачів.
В той час, як усвідомлення проблеми і зацікавленість в створенні і підтримці більш сприятливого здоров'ю атмосфери всередині приміщень зростає, activTek продовжує розробляти, тестувати і виробляти практичні, прості в установці і ефективні вироби для видалення джерел забруднення, запахів і диму.

Запатентована технологія ActivePure® компанії activTek задіює найпотужніші, синергічні і природні засоби кондиціонування навколишнього середовища з більш ефективною віддачею, ніж при звичайному використанні методу фільтрації або ультрафіолетових бактерицидних ламп. Всі продукти activTek на основі технології ActivePure® протестовані і гарантують високий рівень якості та ефективності у галузі кондиціонування повітря. Більш детальну інформацію про технології ActivePure® та її випробуваннях див. у розділі «Технологія» веб-сайту.


Системи очищення повітря для комерційного призначення продукція activTek (США)Допоможіть поліпшити екологію! Розкажіть про нас друзям: