Доведено, що продукти з технологією ActivePure вбивають 99,96% переносяться по повітрю і 99,98% поверхневих вірусів SARS-CoV-2

Технології Здорового Життя

Тел.: (095) 532-32-06; (068) 305-25-48

Обладнання для очищення повітря для медичного закладу

Чистота повітря важлива, а для медичних установ вона особливо важлива, оскільки за одну тільки робочу зміну інтенсивність потоку пацієнтів з різними інфекційними захворюваннями може досягати до тисячі людей на день. Так само слід відзначити той факт, що медичні установи, часто розташовані у старих приміщеннях в яких застаріла, або ж, повністю відсутня система вентиляції, що не сприяє природному очищенню повітря. Також, завжди існує подібна проблема й з новими забудівлями.

В останні роки, в гонитві за зниженням тепловтрат в приміщеннях медичних закладів стали встановлювати пластикові вікна, що при відсутності вентиляції (або незадовільної вентиляції) викликало додатковий ряд проблем пов'язаних зі збільшенням вологості в приміщеннях, розмноженням цвілі, підвищенням концентрацій хімічних сполук і дезінфікуючих засобів, появи фактів зараження синьогнійною паличкою. Так само почастішали випадки перехресного інфікування пацієнтів та медичного персоналу; зросла кількість алергічних захворювань працівників медичних установ, випадків виявлення аероіонного голодування.

Основоположним фактором підвищення якості роботи медичних закладів, фахівці вважають, що створення комфортних умов мікроклімату приміщень, який визначається не тільки чистотою повітря, але і його рівномірною іонізацією згідно СанПіН.
Найкращим, з нашої точки зору, є рішенням для створення максимально наближеного до природних показниками повітря, його чистоті і аэроіонному складу, є обладнання компанії Vollara і activTek (США).

Компанія «Віта-Екс» як експерт у сфері очищення повітря може допомогти Вам вирішити будь-яку проблему, пов'язану із забрудненням повітря фенолом, формальдегідом, аміаком, небезпечними вірусами і бактеріями (туберкульоз, гепатит А,В,С), золотистий стафілокок, синьогнійна паличка, цвіль. Згідно Вашого технічного завдання на розрахунок необхідного устаткування комплексного очищення повітря і формування оптимальних параметрів мікроклімату всередині вашого медичного закладу, ми зможемо запропонувати Вам рішення на основі застосування обладнання для:
✔  очищення повітря в кабінетах;
✔  очищення повітря в палатах;
✔  очищення повітря в вбиральнях;
✔  очищення повітря в операційних;
✔  очищення повітря в перев'язувальних;
✔  очищення повітря в стерилізаційних;
✔  очищення повітря в реанімаційних відділеннях;
✔  очищення повітря в сушильних приміщеннях від цвілі;
✔  очищення повітря в пральнях від запахів і цвілі;
✔  очищення повітря в моргах від трупного запаху і тіл, що розкладаються під розтинальні.

Застосування передових комплексних безфільтрових систем регенерації та відновлення повітря приміщень Vollara і activTek можливо навіть в умовах повної відсутності вентиляції і високої вологості.

Пропоноване нами устаткування не використовує для очищення повітря фільтрів, принцип його очисних здібностей закладений в дію технологій ActivePure і EcoTech (копіювання природних процесів), а також інших запатентованих технологій, і було випробувано в наукових лабораторіях Університету штату Канзас під керівництвом професора, доктора Джеймса Марсдена (США), фахівцями Державного наукового фонду США (NSF), в Університеті Цинциннаті.

Комплексні дослідження повітроочищувачів Vollara і activTek довели їх високу ефективність інактивації патогенних вірусів і мікробів з показниками в 99,99% в дуже короткий термін. Обладнання володіє ексклюзивним сертифікатом Фонду космічних технологій NASA, право на використання символіки Space Foundation і представлено у Залі Слави* Фонду. Крім вищеназваних, авторитетних у Світових наукових колах, організацій, очищувачі повітря Vollara і activTek були випробувані в дослідних лабораторіях та інститутах Європи, України, Росії, Вірменії, Грузії, Казахстану і скрізь був підтверджений високий результат очищувачів повітря.

Починаючи з 2007 року, ми працюємо в сфері комплексного вирішення завдань щодо формування мікроклімату приміщень, очищення, доочищення та рекуперації повітря, повне очищення стін від цвілі і грибка в закритих приміщеннях, із застосуванням систем комплексного очищення повітря Vollara і activTek. Фахівцями нашої компанії накопичено колосальний досвід у вирішенні будь-яких, навіть нестандартних завдань, з проблематики забруднення та очищення повітря. Ми можемо з упевненістю рекомендувати Вам застосування пропонованих систем з гарантією заявленого результату:
✔  бактерицидне очищення повітря і поверхонь закритих приміщень в присутності людини від патогенних і небезпечних вірусів, мікробів, ентеробактерій, стафілококів, синьогнійної палички, цвілі, туберкульозу, гепатиту і інших забруднювачів біологічного характеру;
✔  очищення повітря від хімічних сполук: аміаку, лікарських і дезінфікуючих засобів, фенолу, формальдегіду, ацетонових сполук, бензину, гасу, бутану, ізобутану (продуктів смогу), окислів азоту NO та багатьох інших на основі органіки;
✔  очищення повітря від спор дріжджів, а так само повне очищення стін від цвілі і грибка;
✔  очищення повітря від запахів хімічного та біологічного походження - від запаху сечі, каналізації, розчинів - аж до усунення трупного запаху (запах плоті, що розкладається), запаху після хворих;
✔  очищення повітря від механічних домішок робочої зони - дрібнодисперсного пилу, пуху, пилку, аерозолів, сажі, смогу, спор грибів і цвілі;
✔  очищення повітря і забезпечення легкості дихання, усунення ефекту затхлості і «спертості» повітря в умовах недостатнього повітрообміну або повної відсутності системи вентиляції.

І останнє, на що ми хочемо звернути Вашу увагу - це те, що висока якість і комплексне очищення повітря відбувається при малих енерговитратах, повну відсутність фільтрів і потреби в частій зміні елементів які беруть участь в очисних процесах - фотокаталітична матриця замінюється 1 (один) раз в 2-5 (п'ять) років (в залежності від самої системи) і її вартість становить 10% (десять) від вартості самого обладнання. Термін служби приладів до їх повної заміни становить 15 (п'ятнадцять) – 20 (двадцять) років.

У разі Вашої зацікавленості у вирішенні проблем з забрудненнями повітря вашого медичного закладу, напишіть нам лист на info@vita-ex.com або зателефонуйте (095) 532-32-06; (068) 305-25-48 для запиту на проведення безкоштовного аудиту. Ми пропонуємо Вам високу якість при реальних витратах.100% чисте повітря з гарантією, на 15 років⇒  Перейти до списку статей  ⇐
Допоможіть поліпшити екологію! Розкажіть про нас друзям: