Науково доведено, що технологія ActivePure на 99,9+% інактивує вірус SARS-CoV-2 на поверхні і в повітрі всьго за 3 хвилини!

Технології Здорового Життя

U

Клінінгове обладнання в оренду або продаж

Ви маєте клінінгову компанію? Бажаєте покращити рівень обслуговування вашої компанії? Хочете бути на крок попереду своїх конкурентів? Хочете щоб клієнти залюбки зверталися до вас знову і знову? Хотіли б ви щоб ваші клієнти рекомендували вас своїм знайомим і говорили про вас як найкраща компанія?

Тоді Ви попали за адресою!

Компанія «Віта-Екс» — рада запропонувати вам послуги оренди і продажу клінінгового обладнання для юридичних та фізичних осіб системи для очищення повітря і дезінфекції поверхонь.

Орендувати техніку для професійного прибирання вже давно стало «хорошим тоном» багатьох підприємств, організацій і приватних осіб. Ми пропонуємо вигідну співпрацю всім, хто цінує прибиральні системи високого професійного класу.

Орендувати обладнання для клінінгу вкрай вигідно коли:

✔  Ви відкрили нову компанію і тільки починаєте свою діяльність.
✔  Ви — приватна особа і займаєтеся сезонною чи тимчасовою роботою.
✔  Ви вирішили провести заміну техніки і хочете спробувати її в дії.
✔  Ви хочете підняти рівень послуг бізнесу.
     Інші причини.

Компанії і приватні особи мають можливість орендувати (або придбати) техніку ActivTek для того, щоб швидко і якісно проводити очистку повітря і дезінфекцію поверхонь різних приміщень, починаючи від ресторанів, кафе, виробничих приміщень і закінчуючи квартирами, приватними будинками і котеджами.

ActivTek — це провідний виробник систем з очищення повітря у світовому масштабі, це 100% гарантія американської якості та екологічної безпеки.

Обладнання надається на вигідних умовах, без початкової заставної вартості. Наша компанія надасть вам додаткові знижки, якщо ви захочете продовжити термін оренди або ж придбати її, оперативно замінить зламані деталі, якщо це знадобиться, і зробить доставку за потрібною адресою. Крім цього, брати клінінгове обладнання у тимчасове користування зручно ще й тим, що вам не доводиться витрачати великі суми на те, що не є спеціалізацією для вашої організації і не зможе себе надалі окупити.

Чому саме ми?

Компанія «Віта-Екс» пропонує вам передові технології для очищення повітря і дезінфекції (без хімічних засобів) будинку, офісу, комерційних і промислових приміщень. Завдяки використанню високоефективного обладнання марки ActivTek, будь-який клієнт залишиться задоволений навколишньою чистотою і свіжістю повітря! Для очищення і свіжості повітря ми Вам пропонуємо взяти на озброєння ефективні прилади – Ozone Blaster або activBlaster, завдяки якому не тільки зникнуть запахи в приміщенні, але з'явиться легка свіжість.

До основним якісним характеристикам приладів Ozone Blaster і activBlaster відносяться:

✔  повне очищення повітря від неприємних запахів і домішок;
✔  знезараження повітря, усунення вірусів, бактерій, плісняви і хімічних домішок;
✔  усунення складних запахів після пожежі, ремонту, будівництва та нанесення хімічних речовин;
✔  є першокласними озонатороми (O3).

Завдяки своїм характеристикам, Ozone Blaster та activBlaster допоможуть не тільки знищити неприємні запахи, але і очистити повітря від бактерій та різних домішок.
Ці пристрої підійдуть як для глибокого очищення повітря житлових приміщень, лікарень, дитячих садків і шкіл, так і для закладів розважального типу, торгових центрів, складських приміщень. Крім цього, повітроочисники activBlaster і OzoneBlaster без праці очистить повітря навіть в місцях скупчення сміття з неприємним запахом, на складах хімікатів, м'ясопереробних цехах і овочесховищах, в тваринництві і птахівництві і т.д.. Наше обладнання відмінно підійде і для очищення повітря від різного роду домішок у приміщеннях і цехах на різних видах виробництва.

Системи очищення повітря від activTek може бути використані абсолютно в будь-якій споруді, незалежно від сфери діяльності, розмірів і виробництва.
Данні прилади дуже універсальні, тому крім перерахованих вище послуг, ваша клінінгова компанія може буди поряд з послугами очищення і дезінфекції повітря салонів автомобіля, завдяки якій автомобіль вашого клієнта стане краще і екологічно безпечним.

Більш детально про прилади ви можете ознайомитись за посиланням нижче:


З будь-яких питань з оренди або придбання високотехнологічного клінінгового обладнання по очищенню повітря і дезінфекції поверхонь ви можете звернутися за телефонами:
(068) 305-25-48; (068) 305-25-48 або напишіть на email info@vita-ex.com і наші фахівці зв'яжуться з вами!

Замовити зворотній зв'язок від нашого менеджера
Допоможіть поліпшити екологію! Розкажіть про нас друзям: