Доведено, що продукти з технологією ActivePure вбивають 99,96% переносяться по повітрю і 99,98% поверхневих вірусів SARS-CoV-2

Технології Здорового Життя

U

Генеральним підрядникам, забудовникам, керівникам підприємств

Якщо Ви є Генеральним підрядником, забудовником, керівником підприємства запрошуємо Вас до співпраці.
Ми допоможемо вирішити будь-які проблеми якості повітря в закритих приміщеннях різних типів: житлові і офісні будівлі, промислові та виробничі комплекси, торгові центри, холодильні камери, ресторани, навчальні і медичні заклади, спортивні клуби, готельні комплекси, об'єкти сільського господарства і т. д.

Будівництво будинків і котеджів з ActivTek Україна Київ Генеральний підрядник будівництва ActivTek Україна Київ Забудовники, керівники підприємств ActivTek Україна Київ

Вирішуючи серйозні проблеми з якістю повітря в приміщеннях - Ви розвиваєте свій бізнес, впроваджуєте нові технології і стаєте конкурентоспроможними в своїй області. Працюючи з нашою компанією і включаючи в проект обладнання компанії "ActivTek" і "Vollara"(USA), ви гарантовано отримуєте:

1. Стабільно високу якість і безпеку повітряного середовища на об'єкті. Дотримання всіх вимог санітарно-гігієнічних нормативів та законодавчих актів щодо забезпечення чистоти і свіжості повітря в приміщеннях, що обслуговуються.

2. Переваги комплексного підходу. За чистоту повітря в системі вентиляції відповідає не розрізнений набір фільтрів і секцій знезараження з різними термінами служби змінних елементів і зниження ефективності роботи, а пристрій INDUCT знезараження та очищення повітря зі стабільними показниками роботи. Прилади INDUCT використовують запатентовану космічну технологію ActivePure. Продукти цього процесу – іони високої окислювальної здатності і гідропероксиди. Вони з високою ефективністю знищують мікроорганізми, віруси, бактерії, мікроби, грибки, прибирають сторонні запахи, розкладають шкідливі хімічні сполуки. INDUCT - це лінія обладнання від ActivTek, яке монтується в системи кондиціонування і припливної вентиляції і дозволяє проводити очищення повітря і поверхонь в приміщеннях площею до 930 кв. м від мікробів, бактерій, вірусів.

3. Енергоефективну систему. Споживана потужність: 13 - 20 Вт.

4. Зручність гарантійного і сервісного обслуговування. Пристрій INDUCT не вимагає спеціального технічного обслуговування.

Прилади мають всі необхідні Державні Сертифікати відповідності, а також всі Державні гігієнічні сертифікати. Прилади протестовані і схвалені в Канзаському університеті (штат Канзас), в університеті Цинциннаті і в Міністерстві охорони Здоров'я України і інших країн і гарантують високий рівень якості і ефективність в області очищення повітря в будь-якому приміщенні.

Всі прилади, які застосовують космічну сертифіковану технологію ActivePure (RCI) мають Сертифікат Космічної Технології (Space Foundation) і товарний знак:

Обладнання ActivTek і Vollara - це високотехнологічні, екологічно безпечні, економічні в експлуатації системи очищення повітря. Вони створюють і покращують середовище проживання людини в закритих приміщеннях.
На сьогоднішній день обладнання ActivTek застосовується в рамках систем вентиляції і кондиціонування при будівництві нових житлових приміщень, громадських будівель, виробничих приміщень, об'єктів медицини та охорони здоров'я, закладів громадського харчування, офісних приміщень, об'єктів сільського господарства і т. д.

За ступенем високоефективного комплексного впливу на всі види забруднення повітряного середовища безфільтрові технології від "Vollara" і "ActivTek"(USA) не можуть ставитися в порівняння з фільтровими очисниками повітря, іонізаторами локальної дії та іншими технічними винаходами, так званими, очисниками.
Системи очищення повітря для промислових та комерційних приміщень


⇒  Завантажити повну версію комерційної пропозиції  ⇐
〉  Повернутися до інших пропозицій  〈
Допоможіть поліпшити екологію! Розкажіть про нас друзям: