Аерус, світовий лідер у галузі рішень для очищення поверхні та повітря, оголосив у середу (30.09.2020р.), що незалежні результати випробувань на своєму обладнанні з очищення повітря і поверхонь "Hydroxyl Blaster" з технологією ActivePure підтверджують, що продукт вбиває вірус SARS-CoV-2 на поверхнях. Дані випробувань, проведені незалежною лабораторією, відповідальною за управління харчовими продуктами та лікарськими засобами (FDA), MRIGlobal, показали, що рівень знищення живого вірусу SARS-CoV-2 становить 99,98% за сім годин. SARS-CoV-2 - це вірус, що викликає COVID-19.

Зазначена нагородами технологія ActivePure науково довела свою здатність знищувати мікроскопічні патогени і забруднювачі на поверхнях і в повітрі і доступна в більш ніж 70 продуктах Aerus (Vollara, ActivTek, Clearus), включаючи Aerus Medical Guardian, схвалену FDA (Управління з продовольства і медикаментів США) як медичний пристрій класу II 510 (k). Aerus Hydroxyl Blaster з технологією ActivePure - це доступний, мобільний очищувач повітря, який працює за принципом "plug-and-purify" (підключи і очисти), який працює з аерозольними патогенними мікроорганізмами і забруднюючими речовинами на поверхні.

Контрольовані незалежні лабораторні дослідження встановили ефективність технології ActivePure, де:

 • 93,27% знищення живого SARS-CoV-2 на поверхні за 3 години, за допомогою Aerus Hydroxyl Blaster з технологією ActivePure, навіть якщо коронавірус покритий захисною біоплівкою
 • 97,95% знищення живого SARS-CoV-2 на поверхні за 6 години, за допомогою Aerus Hydroxyl Blaster з технологією ActivePure, навіть якщо коронавірус покритий захисною біоплівкою
 • 99.98% знищення живого SARS-CoV-2 на поверхні за 7 години, за допомогою Aerus Hydroxyl Blaster з технологією ActivePure, навіть якщо коронавірус покритий захисною біоплівкою
 • 99,999% знищення РНК-вірусів, які переносяться по повітрю, всього за 30 хвилин за допомогою Aerus Medical Guardian з технологією ActivePure, медичного пристрою класу II, схваленого FDA 510 (k)
 • 99,9999% знищення РНК-вірусів за 60 хвилин, які переносяться по повітрю за допомогою Aerus Medical Guardian з технологією ActivePure

"У нас є технологія, продемонстрована в незалежних лабораторних дослідженнях, щоб вбити COVID-19 в приміщенні і повернути світ до роботи, до школи і до життя більш безпечним способом. Наше обладнання працює в режимі реального часу, щоб знищити 99,98% живих вірусів COVID-19, знову введених в середовище, всього через сім годин після установки",

сказав Джо Урсо, головний виконавчий директор Aerus.

"Ефективність наших даних узгоджується з іншими раніше повідомленими даними РНК-і ДНК-вірусних тестів і підтверджує, що технологія ActivePure, яка використовується в наших системах очищення поверхні і повітря, є найшвидшим безперервним рішенням з доступних. Ми дуже раді оголосити про ці результати дезінфекції COVID-19 за допомогою наших технологічних рішень ActivePure."

Aerus Hydroxyl Blaster

Aerus Hydroxyl Blaster з технологією ActivePure - єдиний очищувач повітря, який, як науково доведено, знижує поширення нового коронавируса SARS-CoV-2 на поверхнях.

 • Технологія ActivePure була протестована на живому вірусі SARS-CoV-2, а не на проксі або сурогатних штамах
 • Продемонстрував 99,98% -ву поверхневу загибель вірусу SARS-CoV-2 протягом 7 годин
 • Тест завершено в незалежній лабораторії, що відповідає FDA
 • Створено для внутрішніх приміщень площею до 1858 кв.м. - бальних і спортивних залів, конференц-центрів, складів, ресторанів, фойє готелів та великих громадських приміщень

Система дезінфекції ActivePure Technology - найбезпечніша, найшвидша та найпотужніша доступна технологія очищення поверхні та повітря, яка мінімізує повторне забруднення та перехресне забруднення в режимі реального часу без використання хімічних речовин та озону.

Aerus Hydroxyl Blaster

Найпопулярніші продукти з технологією ActivePure

FA Space by Clearus

NEW FreshAir Space

Портативна система очищення повітря і знезараження поверхонь. Площа дії до 279 кв.м.

Induct 2000 by ActivTek

Induct 2000 (HVAC)

Система вбудовується в системи ОВКВ. Площа дії до 279 кв.м.

Aerus Hydroxyl Blaster

AirStation's

Промислова система очищення повітря і знезараження поверхонь. Площа дії до 180 кв.м.

Aerus Hydroxyl Blaster

LaundryPRO 2.0

Система прання без хімії, в холодній воді. Дезінфекція поверхонь приміщень активованою водою.

Інші продукти з ActivePure технологією

Тестування агрегату ActivePure Hydroxyl Blaster

Тестування проведено в MRIGlobal, незалежної лабораторії, що відповідає вимогам FDA. % Зниження, що вимірюється поступово, в порівнянні з природною деградацією SARS-CoV-2. Поза контрольної групи - зниження SARS-CoV-2 більш ніж на 99,9%.

Середній відсоток зменшення SARS-CoV-2 на поверхнях
Average Percent SARS-CoV-2 Reduction on Surfaces

Дослідження MRIGlobal (EN)

Результати нових наукових тестувань на віруси, бактерії, плісняву, грибки

Дізнатися більш детально, можна перейти за посиланням натиснувши на кнопку нижче:

Як це працює?

Агрегати з технологією ActivePure витягують вільні молекули кисню та води в повітрі через запатентовану сотову матрицю ActivePure. Технологія створює потужні окислювачі, відомі як молекули ActivePure, які потім викидаються назад у приміщення, де вони шукають та знищують віруси ДНК та РНК, включаючи SARS-CoV-2 (новий коронавірус), свинячий грип (H1N1), пташиний грип птахів ( H5N8), бактеріофаги гепатиту А (HAV) та MS2, незалежно від їх розміру, на поверхнях та в повітрі.

Як працює ActivePure
Коли мікроскопічні молекули кисню і води в повітрі потрапляють в пристрої очищення, вони проходять через спеціальну матрицю ActivePure® (блок RCI). Перебуваючи в середині матриці, молекули перетворюються в дружні, але прогресивні потужні окислювачі. Коли вони "викидаються" назад в повітря, "перезавантажені" молекули ActivePure® шукають і швидко знищують такі забруднення, як леткі органічні сполуки (ЛОС), віруси, бактерії, грибки, цвіль, неприємні запахи - навіть ті, які намагаються сховатися в важкодоступних місцях (тканини, тріщини і пори поверхонь і т.д.).

Принцип роботи ActivePure

Метод роботи ActivePure в природі


ЯК ACTIVEPURE ДЕАКТИВУЄ ВІРУСИ?

Технологія ActivePure (RCI) руйнує вірусні рецептори, деактивується та не в змозі заразити.

Структура вірсуса грипа

На прикладі вірусу грипу

Очищення іонів руйнує молекули поверхневих білків вірусу грипу.

Структура вірсуса грипа

Мембранний вірус: ліпідна мембрана руйнується дегідратацією.
Вірус без мембрани: утворені гідроксильні радикали діють на складові білки вірусів, денатуруються та деградують, змінюючи їх РНК.

Безпечно. Доведено. Ефективно. Перевірено.

З 1924 року продукція Aerus з технологією ActivePure забезпечує здорове внутрішнє середовище для 50 мільйонів підприємств та резиденцій у всьому світі, включаючи:

 • Квартири, котеджі
 • Офісні будівлі
 • Ресторани
 • Готелі
 • Роздрібний бізнес
 • Урядові будівлі
 • Криті приміщення для проведення заходів/розваг
 • Професійні спортивні роздягальні
 • Сільське господарство
 • та, буквально, всі види приміщень і бізнесу

Чим відрізняється технологія ActivePure?

Очищувачі повітря зазвичай діляться на дві категорії: активні або засновані на уловлюванні. Як випливає з назви, технологія ActivePure - це дезінфікуюче рішення на активній основі, яке дозволяє пристроям з технологією ActivePure не тільки дезінфікувати і очищати повітря, але і поверхні. Запатентована технологія використовує вільні молекули кисню і води і перетворює їх в потужні окислювачі, відомі як молекули ActivePure, які вивільняються назад в приміщення, заповнюючи внутрішній простір. Молекули ActivePure безперервно шукають і знищують патогени і забруднюючі речовини в приміщенні в режимі реального часу, 24 години на добу.

Очищувачі повітря на основі уловлювання не працюють в режимі реального часу і ефективні тільки проти забруднюючих речовин, які вловлюються і вбиваються через фільтр HEPA, вуглець або ультрафіолетове світло. Ці пристрої, за своєю конструкцією, лише частково ефективні для зменшення деяких з знаходяться в повітрі патогенів і не ефективні для обробки патогенів на поверхнях. Інші пристрої, такі як біполярна іонізація, мають сумнівні результати, як вказують центри контролю захворювань (CDC) та Американське товариство інженерів з опалення, охолодження та кондиціонування повітря (ASHRAE).

Технологія ActivePure проти конкурентів:

Назва ActivePure (RCI) Озон (на основі коронного розряду) УФ бактерицидні лампи УФ озонові лампи УФ системи каталітичного окислення Системи фотогідроіонізації PHI Cell НЕРА фільтри Активоване вугілля
Призначений для систем HVAC Так Частково Так Так Так Ні Так Так Так
Забезпечує очищення повітря всього об’єму приміщення Так Так Ні Так Ні Так Так Ні Ні
Не дає цвілі рости в системах ОВК Так Ні Так Ні Ні Так Так Ні Ні
Зменшує запахи, ЛОС, бактерії, віруси та цвіль у всьому приміщенні Так Так Ні Ні Ні Так Так Частково Частково
Зменшує мікроби понад 90% у всьому об’ємі приміщення Так Так Ні Ні Ні Так Так Ні Ні
Забезпечує широкий спектр дезінфекції Так Так Ні Ні Так Так Так Ні Ні
Низькі витрати Так Ні Ні Ні Ні Так Так Ні Ні
Низьке енергоспоживання Так Ні Так Так Ні Так Так Ні Ні
Відповідає правилам безпеки озону Так Ні Так Ні Так Так Так Ні Ні
Володіє широким діапазоном ефективності Так Ні Ні Ні Ні Ні Ні Ні Ні
Одна установка буде обслуговувати систему HVAC Так Так Ні Так Ні Ні Ні Частково Часктово
УФ-лампа захищена від ушкоджень і забруднення ртуті Так N/A Ні Ні Ні Ні Ні N/A N/A
Забезпечує зменшення мікробів при чханні Так Ні Ні Ні Ні Ні Ні Ні Ні
Швидко знищує віруси, бактерії, цвіль, що переносяться по повітрю Так Ні Ні Ні Ні Ні Ні Ні Ні
Швидко знижує повторне забруднення Так Ні Ні Ні Ні Ні Ні Ні Ні
Видалення дрібнодисперсного пилу з повітря Так Ні Ні Ні Ні Ні Ні Часктово Часктово
Видалення дрібнодисперсного пилу з повітря Так Ні Ні Ні Ні Ні Ні Частково Частково
Можєе працювати в присутності людей Так Ні Ні Ні Ні Ні Так Так Так
Створений для роботи 24/7 Так Ні Ні Ні Ні Ні Так Так Так
Сертифікована космічна техніка, визнана в Залі Слави космічних технологій Так Ні Ні Ні Ні Ні Ні Ні Ні
Медичний пристрій очищення класу II FDA Так Ні Ні Ні Ні Ні Ні Ні Ні

Технологія ActivePure:

 • Активно і безперервно дезінфікує поверхні і повітря 24 години на добу 7 днів на тиждень, зводячи до мінімуму забруднення, повторне забруднення і перехресне забруднення в режимі реального часу.
 • Безпечний для використання в зайнятих приміщеннях (людми, тваринами, рослинами).
 • Працює без хімічних речовин та озону та розщеплює вірусні забруднення до нешкідливих побічних продуктів.

Aerus очікує остаточного схвалення від Управління з контролю за продуктами і ліками США (FDA) для використання в екстренних ситуаціях (EUA) для обладняння з технологією ActivePure для зменшення патогенних мікроорганізмів на поверхні SARS-CoV-2. Результати були також представлені Aerus регуляторам, еквівалентним FDA в Канаді і Європейському Союзі, з проханням зазначити пристрої з ActivePure для боротьби з коронавірусом SARS-Cov-2. Aerus очікує отримання дозволів у всіх юрисдикціях.

Крім того, Aerus також проводить незалежні лабораторні випробування, щоб продемонструвати ефективність технології ActivePure щодо переноситься по повітрю вірусу SARS-CoV-2 для вирішення FDA.

Технологія ActivePure доступна в широкому асортименті продуктів, як портативних, так і встановлених, і продається обмеженою кількістю компаній, включаючи Aerus, Aerus Enterprise Solutions (AES), Clearus, ActivTek та Vollara.

Логотип компании Vollara
Логотип компании Clearus
Логотип компании ActivTek
Логотип компании AES
Логотип компании Aerus

Про технологію Aerus ActivePure:

Aerus є світовим лідером в області активних, безперервних систем очищення поверхні і повітря для охорони здоров'я, освіти, комерційних і громадських об'єктів, готельного бізнесу і житлових приміщень, об'єктів сільського господарства і транспорту. Aerus є ексклюзивним світовим власником запатентованої технології ActivePure, найпотужнішої технології очищення поверхні і повітря, коли-небудь відкритої, і єдиною в своєму класі, визнаної Космічним Фондом сертифікованою космічною технологією (SPACE) і введеної в "Зал Слави" космічного фонду в 2017 році. Технологія ActivePure була розроблена компанією Aerus на основі технології, спочатку розробленої НАСА. Еволюціонуючи від ранніх розробок НАСА, технологія ActivePure швидко, активно і безперервно зводить до мінімуму кількість забруднюючих речовин на всіх внутрішніх поверхнях і в повітрі. Ці системи виробляють субмікроскопічні гідроксили і іони, активні молекули чистоти, які руйнують забруднюючі речовини при контакті, зменшуючи схильність хвороб, включаючи РНК і ДНК-віруси, бактерії і цвіль. Незалежні наукові дані неодноразово показують, що запатентована технологія ActivePure є найпотужнішим рішенням для очищення повітря і поверхні, коли-небудь виявленим, зменшуючи більше 99% поверхневих мікроорганізмів і забруднюючих речовин в повітрі. Значок Aerus ActivePure, що демонструється по всьому світу, забезпечує спокій в тому, що в приміщенні існує безперервний цілодобовий захист поверхні і повітря. У 2020 році Aerus Medical Guardian з ActivePure був зареєстрований і очищений як медичний пристрій класу II FDA. На відміну від багатьох інших технологій, ActivePure безпечний для використання в закритих приміщеннях, коли він зайнятий людьми - швидко, безперервно і безпечно зменшуючи вплив патогенів. Запатентована технологія ActivePure розроблена, спроектована і виготовлена в США і є підрозділом компанії Aerus Holdings, LLC.


Про Aerus:

З 1924 року Aerus Holdings LLC (раніше Electrolux Corp. USA) прагне забезпечити найсучасніші технології та неперевершені послуги для створення найздоровішого внутрішнього середовища в Північній Америці та в понад 70 країнах світу. За цей час продукція Aerus допомогла захистити понад 50 мільйонів підприємств та будинків і була відзначена в Смітсоніані. Сімейство компаній та брендів Aerus включає Aerus, Beyond від Aerus, Vollara, ActivTek, Clearus, Aerus Enterprise Solutions та AirScrubber від Aerus. Технологія ActivePure розроблена компанією Aerus на основі технології, спочатку розробленої НАСА. Для отримання додаткової інформації відвідайте сторінку "Контакти" і зв'яжіться з нами зручним для Вас способом.

КОНТАКТИ