Попередні дослідження показали зв'язок між впливом вагітних матерів на забруднення повітря і передчасними пологами, низькою вагою при народженні, дитячою смертністю і дитячими респіраторними проблемами.

                                    

Нове дослідження додає до існуючих свідченнями про небезпеки забруднення для ненароджених дітей і передбачає, що, коли вагітні жінки дихають забрудненим повітрям, частинки смогу (ЛОС) можуть досягати плаценти через кровотік.

                                    

Робота була представлена ​​д-ром Норрісом Лю, педіатром і клінічним дослідником, і доктором Лізою Міяшіта, докторантом-дослідником, як членами дослідницької групи професора Джонатана Григга в Лондонському університеті королеви Марії, Великобританія. Д-р Міяшіта сказав: "Ми знаємо якийсь час, що забруднення повітря впливає на розвиток плода і може продовжувати впливати на дітей після народження і протягом усього їхнього життя".

                                    

«Нам було цікаво дізнатися, чи можуть ці ефекти бути викликані забрудненням частинок, що рухаються від легких матері до плаценти. До сих пір було дуже мало доказів того, що вдихувані частинки потрапляють в кров з легких ».

                                    

Дослідники працювали з п'ятьма вагітними жінками, які все жили в Лондоні і через заплановані кесаревих розтинів в Королівській лондонській лікарні. Всі вони були некурящими з неускладненою вагітністю, і кожен народжував здорову дитину. Всі жінки дали дозвіл дослідникам вивчити їх плаценти після пологів.

                                    

Дослідників цікавили конкретні клітини, звані плацентарних макрофагами. Макрофаги існують у багатьох різних частинах тіла. Вони є частиною імунної системи організму і працюють, поглинаючи шкідливі елементи, такі як бактерії і частинки забруднення. У плаценті вони також допомагають захистити плід.

Команда вивчила в цілому 3500 клітин плацентарного макрофаги з п'яти плаценти і досліджувала їх під потужним мікроскопом. Вони виявили 60 осередків, які між ними містили 72 невеликих чорних області, які, на думку дослідників, були вуглецевими частинками. В середньому кожна плацента містила близько п'яти квадратних мікрометрів цього чорного речовини.

                                    

Вони продовжили вивчати плацентарні макрофаги з двох плацент більш детально за допомогою електронного мікроскопа і знову знайшли матеріал, який, на їхню думку, складався з крихітних вуглецевих частинок.

                                    

В попередніх дослідженнях команда використовувала ті ж методи для визначення і вимірювання цих частинок сажі в макрофагах в дихальних шляхах людей. Д-р Лю додав: "Ми думали, що перегляд макрофагів в інших органах може служити прямим доказом того, що вдихувані частки виходять з легких в інші частини тіла".

                                    

"Ми не були впевнені, чи знайдемо ми будь-які частинки, і якби ми їх знайшли, ми очікували знайти невелику кількість плацентарних макрофагів, що містять ці сухі частинки. Це пов'язано з тим, що більшість з них має бути поглинена макрофагами в дихальних шляхах, зокрема, великими частками, і тільки незначна кількість дрібних частинок буде переміщатися в циркуляцію ".

                                    

"Наші результати дають перший доказ того, що вдихувані частки забруднення можуть переміщатися з легких в кровотік, а потім в плаценту".

                                    

«Ми не знаємо, чи можуть знайдені частинки також переміститися в плід, але наші дані свідчать про те, що це дійсно можливо. Ми також знаємо, що частинки не повинні потрапляти в організм дитини, щоб мати негативний ефект, тому що, якщо вони впливають на плаценту, це буде мати прямий вплив на плід ».

                                    

Професор Міна Гага є Президентом Європейського респіраторного товариства, а також медичним директором і начальником відділення респіраторної клініки Афінської грудної лікарні в Греції і не брала участь в дослідженні. Вона сказала: "Попередні дослідження показують, що вагітні жінки, що живуть в забруднених містах, більш схильні до проблем вагітності, таким як обмежений зростання плоду, передчасні пологи і діти з низькою вагою при народженні" . Наявні дані свідчать про те, що підвищений ризик низької ваги при народженні може статися навіть при рівні забруднення, який нижче рекомендованого Європейським Союзом річного ліміту.

                                    

"Це нове дослідження припускає можливий механізм того, як діти страждають від забруднення, будучи теоретично захищені в утробі матері. Це повинно підвищити обізнаність лікарів і громадськості про шкідливі наслідки забруднення повітря вагітними жінками".

                                    

«Нам потрібна більш сувора політика для більш чистого повітря для зниження впливу забруднення на здоров'я в усьому світі, тому що ми вже бачимо нове населення молодих людей зі здоров'ям» .

                                    

Ми рекомендуємо

                                    

Віта-Екс рекомендує інвестувати в високоякісний очищувач повітря з технологічними можливостями, які можуть видаляти із зони дихання 99,97% часток розміром до 0,1 мікрона, включаючи ЛОС, дим і запахи, - без використання озону. Наш FreshAir Surround є єдиним очищувачем повітря на ринку, який використовує ексклюзивне поєднання технологій, включаючи іонну генерацію, ефективніше HEPA фільтрів, фотокаталітичне окислення і нашу фірмову технологію ActivePure , яка була введена в Зал Слави Космічних Технологій Космічним Фондом SPACE . Технологія ActivePure також пройшла університетську перевірку і довела свою ефективність щодо бактерій, вірусів, цвілі і грибів в повітрі і на поверхнях.

Створити природне середовище приміщень з нами дуже просто!

Ми допоможемо вирішити проблеми екологічної безпеки вашого приміщення. Зателефонуйте нам +38 (095) 532-32-06.

Також, ви можете замовити зворотний зв'язок натиснувши на кнопку нижче: