Щороку мільйони людей хворіють на грип та ГРВІ, в результаті чого 31,4 мільйона відвідувань лікаря обходяться в мільярди втраченої продуктивності і витрат на охорону здоров'я. Дослідження 2016 року показало, що втрати продуктивності праці в американському бізнесі склали 5,8 мільярда доларів. Зі смертельною пандемією Covid-19 удар по малому, середньому і великому бізнесу, а також платникам податків приголомшує. Що ще гірше, десятки тисяч людей помирають від впливу найновіших штамів антибіотикорезистентних мікробів та вірусів, таких як грип, MRSA, норовірус, ГРВІ, і зараз - смертельний коронавірус. Отже, як ми можемо пом'якшити поширення вірусів та інших патогенів, а також запобігти наступній пандемії?

До теперішнього часу більшість людей на планеті знають, що вірус Sars-CoV-2, що викликає пандемію Covid-19, може передаватися крапельним шляхом від чхання, кашлю або прямого перенесення. Але різні експертні дослідження та лабораторні звіти також показують, що він може жити на загальних поверхнях протягом декількох годин і днів. Тому дуже важливо, щоб ці поверхні залишалися чистими 24 години на добу. Але виявляється це не так просто. Протягом десятиліть головним захистом від мікробів і вірусів було розпилення і виливання мільярдів галонів жорстких і токсичних чистячих засобів на повсякденні поверхні в надії зберегти їх "чистими". На жаль, усі ці зусилля тимчасові. Наступний кашель, чхання чи дотик можуть повернути ці мікроби назад. Наступний кашель, чхання або дотик можуть повернути ці мікроби назад. Тестування доводить, що незабаром ці поверхні також становляться настільки брудні, що вимагають ще більше хімічних речовин та захисних заходів. Наша глобальна залежність від антибіотиків та ліків на мільярд доларів є доказом того, що чистка (або методи очищення) в основному неефективні. Що ще гірше, всі ці чистячі хімікати потрапляють у нашу їжу, легені, на домашні тварини та навколишнє середовище, викликаючи рак і всілякі непотрібні ризики для здоров'я та шкоду. Що вимагає ще більше ліків!

Що робити, якщо є кращий спосіб зробити так, щоб всі ці поверхні якимось чином залишалися чистими, а повітря перетворилося на природню свіжість?

Завдяки новій ActivePure технології цей день вже настав сьогодні. Ознайомтесь із цими трьома новими підходами:

Чисте і безпечне повітря

90% навколишнього середовища, з якою ми стикаємося щомиті - повітря. Чи потрібно очищати повітря? Сьогодні більшість людей задають собі це питання. Кількість токсинів, яке ми отримуємо в процесі дихання, в десятки разів більше, ніж в продуктах. Разом з пилом людина вдихає і велику кількість патогенних мікроорганізмів і спори цвілі. Технологія ActivePure® - це поєднання спеціального світла UVX-спектра високої інтенсивності з матрицею особливої конструкції, покритої гідрофільною оболонкою з рідкоземельних і благородних металів, створює унікальний ActivePure® процес. Продукти, вироблені даним процесом - гідропероксиди (H2O2), гідроксили (OH-), супероксиди (O2-) - швидко усувають з повітря мікроби, запахи, шкідливі хімічні домішки природнім шляхом, Наприклад: вірусів - руйнує їх рецепотри, деактивиє його і більше не взмозі заразити; бактерій - руйнування відбувається миттєво - швидше будь-яких традиційних дезінфіктантів, УФ і навіть неймовірної сили озону, вона безсила проти такого впливу, мутація не допоможе, а тим паче розмноження. ActivePure® технологія дозволяє значно прискорити процес очищення повітря у всьому приміщенні за допомогою абсолютно нешкідливих компонентів і контролювати цей процес 24/7 - так, як робить це сама природа на протязі мільйонів років.

Контроль на поверхнях

Як і в природному середовищі, технологія ActivePure знищує шкідливі мікроорганізми (віруси, бактерії, плісняву, грибок) так само швидко, як і в повітрі - постійно контролюючи чистоту поверхонь на високому рівні, відбувається цілодобовий процес знезараження поверхонь, навіть у важкодоступних місцях, там, куди не зможе потрапити жоден дезінфектант. Це зменшує витрати на постійні дезінфикуючи засоби, час на обробку поверхонь, а також зберігає навколишнє середовище від забруднень.

Чистка (мийка) поверхонь і тканин

Революційна, ексклюзивна технологія ActivePure з очищаючою дією води з окислювачами на основі водню і кисню видяляє плями і бруд з волокон тканини і запобігає росту бактерій, що викликають запах. Щоб прибрати і знезаразити поверхні більше не потрібні дорогостоячи хімічні миючи засоби, достатньо лише звичайна "активована вода", щоб змити бруд і продезінфікувати. Фактично, вода може бути єдиним необхідним "миючим засобом". Це змінює правила гри в світі екологічної стійкості. Що стосується охорони здоров'я, це може стати великою перевагою в боротьбі з пандеміями. Можливо, найкраща частина - це економія коштів. Більш тривала чистка означає кращу безпеку для здоров'я, менші витрати на охорону здоров'я, менше часу на прибирання, менший вплив на навколишнє середовище і більш низькі загальні витрати на ведення бізнесу або будинку.

Давайте подивимося, коротко, як це може вплинути на наступні галузі:

Громадське харчування

Захист місць громадського харчування від бактерій і вірусів.

Сальмонела, здається, є повсюдною в нашому житті, оскільки вона природно присутня у всіх домашніх птахів, таких як курка, яйця та інші повсякденні продукти харчування. Недоварене м'ясо може зробити вас дуже хворим. Але так само буде і мимовільне поширення цих мікробів під час приготування їжі. Завдяки технології ActivePure можна контролювати небезпечні мікрорганізми і не дати їм розповсюджуватися на всій лінії виробництва - "від лану до столу".

Школи, дитячи садки та громадські місця

Школи і дитячи садки захист від вірусів і бактекрій

Соціальна дистанція та постійне миття рук корисні, але досить непрактичні та ненадійні. Запитайте будь-якого вчителя чи батька. Діти - це маленькі «фабрики мікробів». Чому? По-перше, маленькі діти лише практикують санітарні практики, такі як правильне миття рук і прикриття під час чхання. Навіть більшість дорослих все ще "навчаються". У всякому разі, оскільки немовлята і діти також вчаться тактильному відчуттю, вони схильні торкатися і навіть пробувати на смак всі види грубих речей. Потім ці маленькі милі випадково передають ці мікроби всім іншим, перш ніж з'являються будь-які симптоми. У бездомних людей є схожі проблеми. Вони постійно піддаються впливу стихії і живуть у вкрай антисанітарних умовах з рідкісними суспільними зручностями, доступними для особистої гігієни. Ці об'єкти вимагають ще більш ретельного очищення, яка є дорогою і рідко виконуваної. Оскільки люди настільки заразні до появи симптомів, саме тому грип та інші смертельні віруси, такі як коронавірус, так страшні. Вони передаються через чхання та кашель, які можуть перетворитися на глобальну надзвичайну ситуацію протягом ночі. Захист співробітників і громадськості вимагає старанності і ефективних засобів. Без цього люди вмирають, і цілі економіки можуть швидко перетворитися на руїни. Подивіться на пандемію Covid-19. Чи можете ви уявити собі вчителів, шкільні округи, коледжі або громадські простори, які виграли б від технології ActivePure?

Літаки, театри, церкви та інші місця скупчення людей

Захист місць громадського харчування від бактерій і вірусів.

Уявіть собі, що ви сидите в зручному кріслі, готові насолоджуватися музикою або польотом, а потім ви розумієте, що на спинці вашого крісла є велика пляма слизу. Сподіваюся, що цього не станеться, але що, якщо хтось перед вами чхнув в руку і торкнувся спинки вашого сидіння, залишивши красиву чашку Петрі з мікробами або бактеріями, які очікують, коли ви сядете або притуліться до неї. Якби ці сидіння були зроблені з матеріалів, просочених Мікробаном, або покриті техніками PermaClean, ви були б краще захищені від надмірного впливу. Якщо це ваш бізнес, ваші гості матимуть душевний спокій, щоб ви могли зосередитися на своєму основному бізнесі, а не дивуватися, чи стане ваше місце проведення епіцентром наступної пандемії. Чи можете ви згадати будь-які авіакомпанії, стюардеси яких були б так раді мати сидіння і інтер'єри Permaclean?

hyG Ionic ToothBrush - Іонізуюча безпечна зубна щітка!

Ефективно знищує бактерії, видаляє зубний наліт, знижує чутливість зубів, зменшує кровоточивість ясен, не вимагає зубної пасти.