Наші легені є одним з найважливіших органів, які допомагають нам зберегти життя. Наші легені часто піддаються забрудненню повітря, вторинному тютюновому диму, хімікатам та пилу. Понад 3 мільйони людей щорічно вмирають від хронічних захворювань органів дихання (ХОБЛ) і 235 мільйонів людей страждають на астму. Як ми будемо боротися з цим постійним впливом і тримати наші легені в tip-top формі? Ось 6 порад, які допоможуть вам підтримувати їх:

Уникати впливу забруднювачів

Хімічні речовини, що знаходяться у вашому будинку, забруднюють внутрішнє середовище, вторинний дим тютюну, є факторами, які можуть викликати або погіршувати захворювання легенів.

  • Уникайте використання жорстких хімічних засобів для чищення, але якщо ви їх використовуєте, обов'язково відкривайте вікна і включайте витяжку або вентиляцію
  • Зробіть свій будинок і автомобіль бездимною зоною
  • Уникайте виходити на вулицю в ті дні, коли попередження про забруднення повітря високі
  • Перевірте свій будинок на наявність радону.

Не куріть (покладіть цю сигарету!)

Куріння сигарет є однією з найвищих причин раку легенів і ХОЗЛ. Це також може привести до бронхіту і емфіземи. Якщо ви курець - киньте курити.

Вправи легень

Аеробні вправи мають багато переваг для здоров'я, особливо для легких! Це може поліпшити вашу здатність функціональності легких. Тому вирушайте в спортзал і починайте ходити по цій біговій доріжці, приєднуйтесь до класу аеробіки або поплавайте! Ви також можете відправитися на прогулянку на відкритому повітрі (поки попередження про забруднення повітря невеликий).

Уникайте зараження

Намагайтеся уникати респіраторних інфекцій або застуди:

  • часто мийте руки
  • зробіть щеплення від грипу
  • чистити зуби не рідше двох разів на день
  • уникаючи великих натовпів під час холоду і сезону грипу.

Відвідуйте вашого лікуючого лікаря не рідше разу на рік

Однією з найкращих засобів боротьби із захворюваннями легень є раннє виявлення. Під час щорічної перевірки ваш лікар може слухати ваші легені, щоб переконатися, що немає ніяких проблем.

Захистіть легені високоякісним очищувачем повітря

Віта-Екс рекомендує інвестувати в високоякісний очищувач повітря з технологічними можливостями, які можуть видаляти із зони дихання 99,97% часток розміром до 0,1 мікрона, включаючи ЛОС, дим і запахи, - без використання озону. Наш FreshAir Surround є єдиним очищувачем повітря на ринку, який використовує ексклюзивне поєднання технологій, включаючи іонну генерацію, ефективніше ніж HEPA фільтри, фотокаталітичне окислення і нашу фірмову технологію ActivePure, яка була введена в Зал слави космічних технологій Космічним фондом. Технологія ActivePure також пройшла університетську перевірку і довела свою ефективність щодо бактерій, вірусів, цвілі і грибів в повітрі і на поверхнях

Створити природне середовище приміщень з нами дуже просто!

Ми вирішимо всі питання екологічної безпеки вашого приміщення. Годі чекати! Зателефонуйте нам +38 (095) 532-32-06.

Також, ви можете замовити зворотний зв'язок натиснувши на кнопку нижче: