Науково доведено, що технологія ActivePure на 99,9+% інактивує вірус SARS-CoV-2 на поверхні і в повітрі всьго за 3 хвилини!

Технології Здорового Життя

U

Продукти харчування і Сільське господарство

Фрукти, овочі, квіти, м'ясна і молочна обробка, вино, напої, тваринництво

Багато садівників і виробників їжі та напоїв не уявляють, скільки грошей можуть бути збережені шляхом контролю неконтрольованих забруднюючих речовин і газів, які впливають на свою продукцію. Чи то квіти і овочі в теплицях, домашня птиця і свині на фермах або ж їжа і напої виробничих підприємств.
Продукція ActivTek використовує абсолютно природні процеси по боротьбі з забруднюючими речовинами у повітрі і на поверхнях усередині приміщень. ActivTek працює з найвищим рейтингом результатів у боротьбі проти органічних газів, такі як етилен та аміак, а також бореться і знищує цвіль, бактерії та інші шкідливі леткі органічні сполуки.


  Контроль етилену газових викидів в замкнутих просторах.
  Усуває до 99,9% патогенів на поверхні і повітряному просторі.
  Зменшує або усуває плісняву, бактерії та інші шкідливі леткі органічні сполуки (ЛОС).

  У стані подвоювати терміни зберігання овочів і рослин, природним шляхом.
  Позбавляє від аміаку у тваринницькій середовищі.
  Підвищує якість продукції і врожайності, більш високого прибутку.Компанії повинні максимізувати якість і безпеку без збільшення витрат


Якість повітря в приміщенні забезпечує ряд проблем для фермерів, садівників, виробників продуктів харчування і напоїв:

Свіжість: У квітці, фрукті або ж овочах при вирощуванні і обробці, підтримання оптимальної свіжості на кожному етапі від вирощування до виходу на ринок є життєво важливим для досягнення найкращої ціни. В контрольованих приміщеннях підвищеного природного дозрівання, впливання етилену значно скорочує термін їх зберігання.

Чистота: Інші переносяться по повітрю забруднюючі речовини, такі як цвіль можуть вражати рослинні продукти і такі, як вина і масла, сприяти їх старінню, навіть при низьких концентраціях, руйнувати їх смак.

Безпека: Компанії продуктів харчування і напоїв звикли до необхідності боротися з різними вірусами і бактеріями на своїх виробництвах, наприклад від лістеріозу до кишкової палички Е. Сoli. Але часто такі дії можуть свідчити про непривабливість хімічної продукції і простою виробництва.

Забруднюючі речовини впливають на це. Візьміть газоподібний аміак, наприклад, у свинарських господарствах і птахофермах. У підсумку підвищені рівні знизять вагу тварин або викликають інфекцію.

ActivTek на практиці

Безперервні рішення з ActivTek у фіксованих або портативних продуктах.

Кожен день ActivTek - це економія грошей для сільського господарства, садівництва та харчових компаній по всьому світу.

У ActivTek, основна лінійка продукції, INDUCT, яка вбудовується в існуючі вентиляційні канали, візуально ненав'язливо і потребує мінімального обслуговування. Для тимчасових, автономних або гнучких рішень використовується система DuctStation і забезпечує додаткове обладнання Plug&Play для маленьких камер зберігання і аж до великих комор. Кожен варіант підбирається у відповідності з вашими потребами.

Ви можете знайти нашу продукцію у відомих квітникарів Нідерландів, овочівників Бельгії або тварин фермерів Росії і України. Виробники молока Бразилії, винороби, садівники в Північній Америці і глобальних брендів виробників напоїв - довіряють нам у пошуку найкращих рішень з проблеми побоювання повітря в приміщенні.

Наука: Незалежні тести показують, що ActivTek є зручним та енерго ефективним в обробці повітря вільно усуваючи від шкідливих мікроорганізмів на 99,999%, циркулюючи і створюючи свіже повітря. Ми даємо тільки позитивні результати без простою виробництва .

Проблема вирішена!

Революційна ActivePure (RCI) технологія від activTek і Vollara виділяється своєю здатністю атакувати гази і бактеріальні погрози ПРО-активно по всій рослині і тварині виробничого ланцюжка. Вона використовує до 5 природних процесів і активно відтворює свіжість, умови безпеки відкритого повітря, стійким чином. ActivePure (RCI) було доведено, що дана технологія є більш ефективна, ніж хімічні або інші подібні розчини очищення на зниження концентрації мікроорганізмів в повітрі і на поверхні. Технологія використовує два типи іонізації, щоб зменшити частинки – УФ світло і каталізатор для створення кисню і водню, засновані на сприятливих окислювачах, щоб зменшити мікробні забруднення, і зменшити запахи. Ніхто не робить це так, як це робить Vollara і ActivTek.

Замовити консультацію

Приклади досліджень

Spring Water Bottling: лідер виробник багатонаціональних напоїв.

Spring Water Bottling

Це основні напої, по відношенню до яких, постачальник хотів прийняти додаткові заходи обережності проти плісняви, дріжджів та інших бактеріальних забруднюючих речовин в ультра-гігієнічних приміщеннях. Компанія дбає про збереження своїх ключових виробничих площ з найкращою якістю повітря, особливо на лініях розливу, щоб дозволити їм повністю відповідати стандартам, встановленим ККК (TCCC, The Coca-Cola Company), без всіх цих незручностей і розпилу небезпечних хімічних речовин на виробничих середовищах.

Розташований у багатьох місцях і по всій Іспанії, ActivTek пропонує рішення не тільки для кінцевого розливу, але і для всього технологічного ланцюжку, включаючи лабораторії, стерильну зону, резервуари для води, кімнати, лінії розливу і повітря конвеєрної кімнати. ActivTek здатний використовувати повний спектр продуктових рішень від введення модулів з RCI (ActivePure) технологією, яка легко встановлюється в існуючі повітроводи. Для портативних автономних одиниць, таких як AP3000, DuctStation, щоб забезпечити правильне охоплення роботи і добитися максимального результату.

Результат: Всі цілі профілактики та дезінфекції були досягнуті без зупинки виробничих ліній. Постійна природна безпечна дезінфекція відбувається при одночасному зниженні впливу на навколишнє середовище і з нижчою дією і витратами на технічне обслуговування.

Репутація міжнародною торговою маркою охороняється без шкоди для навколишнього середовища.


La Ñeca Fruit & Vegetable Grower: Альмерія, Андалусія.

La Ñeca Fruit & Vegetable Grower Розташований в одному з найбільших європейських регіонів для вирощування свіжих овочів, цей сімейний міжнародний експортер товарів таких як баклажани і цукіні повинен контролювати рівень мікробів і концентрації газу етилену в свіжої плодоовочевої продукції в камерах зберігання. З об'ємом 170mᶟ (6000ftᶟ), при температурі 9ºC, контроль вологості і гігієнічних стандартів є типовими в галузі.

Автономна міні вентиляційна система DuctStation з RCI (ActivePure) технологією була впроваджена в приміщення і показала чудовий результат у порівнянні з попередніми використовуваними розчинниками дезінфекції для вирішення проблем.

Результат: з ActivTek обсяги етилену зменшені до 0,2 проміле (82% менше, ніж рівні, використовуючи попередні рішення) протягом 6 днів після установки DuctStation, що значно підвищує термін зберігання продукту. Технологія підтримує повітря і очищає практично невизначені рівні шкідливих мікробів, а також знижує ризик перехресного забруднення і тим самим пропонує суттєву економію коштів і можливість підвищення рентабельності виробнику.

Товар, який зберігається довше - природно!


Свинокомплекс: Україна

Свинокомплекс

Один з найбільших свиноферм в Україні, звернувся до нас за вирішенням проблем запахами аміаку і сірководню. Нами було прийнято рішення встановлення систем DuctStation 12 шт. площею корпусу в 1404 м2 (відгодівля), при кількості голів близько 1050 свиней.

Також, ми встановили один DuctStation і ActivBlaster в будівлі КНС, де після 2 годин роботи, запахів каналізації в приміщенні було знижено на 78%.

Результат: за 100 годин за 100 годин роботи систем DuctStation зниження концентрації аміаку в 2,5 рази, сірководню у 2 рази. Відмінок зменшився на 18%. Приріст збільшився на 6%. Шкідливі мікроорганізми (цвіль, віруси, бактерії) були знищені на 97%.


Свинокомплекс: Бєлгород, Росія.

Свинокомплекс

Контролювати аміак котрий накопичується в замкнутому просторі 3000mᶟ (106,000 ftᶟ), наш клієнт попросив ActivTek для вирішення проблеми. В цьому секторі більш високі рівні аміаку впливають на тварин у збільшенні ваги, яке може бути знижено на 10% протягом тривалих періодів впливу, та збільшити приріст на 8…, 10… відсотків, скоротити термін вирощування свиней на декілька діб або тижнів. На дуже високих рівнях забруднення, очищення бактерій різними дезинфекантами впливає дуже сильно на легких і, отже, тварини, більш схильні до респіраторних захворювань.

Ми встановили 4 модулів DuctStation з Induct 5000 з RCI технологією без особливих зусиль в існуючу систему вентиляції та опалення не вдаючись до затримки (або зупинення) виробничого процесу.

Результат: від початкової точки вимірювання 20 мг на кубічний метр, протягом 48 годин роботи DuctStation концентрація аміаку була знижена до 6 мг/м3 і після 100 годин роботи до 3,4 мг/м3: дуже низький рівень і не здатний вплинути негативно на якість зростання.

Щасливі і більш прибуткові фермери!

⇒  Дізнайтесь рішення вашого підприємства  ⇐Продукція Activtek для виробництва продовольства і сільського господарства


⇒  Завантажити повну версію комерційної пропозиції  ⇐
〉  Повернутися до інших пропозицій  〈
Допоможіть поліпшити екологію! Розкажіть про нас друзям: