Науково доведено, що технологія ActivePure на 99,9+% інактивує вірус SARS-CoV-2 на поверхні і в повітрі всьго за 3 хвилини!

Технології Здорового Життя

U

Про компанію Vollara (США). Місія та цінності. Історія

Vollara

Місія компанії Vollara

Вийти за межі можливого!

Компанія Vollara бачить світ, де у людей є вибір, де у людей є влада! Світ, де люди виходять за межі своїх можливостей!

Світ, де кожен з нас може зробити вибір жити фізично, фінансово і емоційно по-справжньому здоровим життям прямо у себе вдома; де люди вільні робити свій вибір скрізь, де тільки можливо.

Наша продукція пропонує Вам повноцінне здоров'я: очищає і збагачує повітря, яким Ви дихаєте; поверхні, до яких Ви торкаєтеся; воду, яку Ви п'єте; підтримує імунну систему, зміцнює організм, робить Ваші фізичні дані більш привабливими.

Наші випробувані бізнес системи розширюють можливості людей в управлінні їх грошовими коштами, привносять надійність в їх життя, допомагають Вам і Вашим родичам зберегти навколишнє природу.

Компанія Vollara для Вас – Vollara для кожного!

Історія компанії Vollara

Що за компанія - Vollara?

Vollara – це компанія, на яку можна розраховувати, заснована на міцному фундаменті і багатої історії. У нас понад 80 років успішного досвіду.

Наша компанія-засновник, Electrolux (США) існує з 1924 року і відома своєю досконалістю в технологіях, неперевершеним обслуговуванням, а також постійними досягненнями. Її продукція шанується в Смітсонівському інституті і вже задовольнила вимоги понад 50 мільйонів покупців. Її самовідданість розробляти нескінченне число можливостей для людей, а також інноваційні рішення здорового способу життя надихнули нас на створення компанії Vollara.

З інвестиціями в десятки мільйонів доларів, з групою досвідчених топ-менеджерів, з представництвом на п'яти континентах, з фінансовою стійкістю та енергією компанія Vollara створена бути найкращою в нашій індустрії.

Ми працюємо строго у відповідності з нашими основними цінностями; цінності, які охоплюють управління здоровим способом життя людей на нашій планеті; цінності, які охоплюють справедливість, чесність і правдивість; цінності, що стосуються науки; цінності, поважають закони і положення уряду для нашого захисту; цінності, які на 100% прагнуть створити майбутнє достаток для всього, до чого ми торкаємося – відповідальність, освіченість і глибоке почуття обов'язку до поколінням, хто буде жити після нас!

Наше ім'я «Vollara» походить від латинського дієслова «літати» - Приєднуйтесь і Подивіться, Як Високо Ви Можете Літати!

Продукція компанії Vollara

Допоможіть поліпшити екологію! Розкажіть про нас друзям: