Науково доведено, що технологія ActivePure на 99,9+% інактивує вірус SARS-CoV-2 на поверхні і в повітрі всьго за 3 хвилини!

Технології Здорового Життя

U

Усунення будь-яких неприємних запахів (Санація приміщень)

Вам подобається запах тютюну, фарби, вогкості? Тоді навіщо псувати собі настрій, вдихаючи ці «аромати»?

Унікальна послуга – озонування (Санація). Усунення неприємних запахів у приміщеннях: квартирах, котеджів, офісів, готелів, виробничих приміщень, складах, салонах краси, ресторанів, стоматологічних клінік ....

Тютюновий дим, різні неприємні запахи - звичайна проблема для багатьох людей. В будь-якому приміщенні – ресторані, офісі, готелі, лікарні, автомобілі - неприємні запахи створюють дискомфорт.

Допоможемо Вам позбавитися від запахів:


  тютюнового диму (у т. ч. застарілого запаху тютюну, яке в’їлося в стіни та предмети побуту)
  запаху вогкості, зіпсувалися овочів і фруктів на складах
  у морозильних камерах м'ясних
  домашніх тварин
  і оздоблювальних матеріалів після ремонту, (запах фарби, лаку, розчинників та ін)

  запаху кухні в ресторанах
  запаху цвілі, затхлості, підвального запаху, запаху нежитлового приміщення
  запаху гару (після пожежі)
  запахів в автомобілі
  запаху аміаку, метану, сірководню, летких жирних кислот та ін., що утворюються при гнитті і розкладанні органічних речовин

Проведемо знезараження (дезінфекцію) приміщення:


  Знищення мікробів, вірусів, бактерій
  Профілактичне знезараження в період загострення простудних захворювань
  Знищення цвілі, грибка

  Знищення пилового кліща – для полегшення стану алергіків і астматиків
  Дезінфекцію приміщення після інфекційного захворювання одного з Ваших родичів
  Дезінфекцію квартири, в якій до Вас жили інші люди⇒   Дізнатись вартість послуги   ⇐

Ми не будемо переставляти речі у Вас вдома або в офісі, наносити на них миючі засоби, які здатні зіпсувати їх поверхню, мити їх водою, а потім сушити. Все, що було у Вашому приміщенні, таким і залишиться, мінімум втручання у Ваше життя!
Ми просто встановимо в кімнаті апарат, котрий усуває запахи – і попросимо Вас вийти з кімнати на 1-2 години.

Для усунення запахів наша компанія використовує новітні передові технології очищення, дезінфекції, санації повітря. Наше обладнання для очищення повітря використовуються в актових залах дитячих садів і шкіл, нічних клубах і офісах, лікарнях (палатах та операційних), в салонах краси, у квартирах для швидкого поліпшення якості повітря - усунення запахів і тютюнового диму; на складах продуктових магазинах, в овочесховищах і м'ясопереробних цехах, в місцях скупчення сміття, на складах хімічних речовин, в лабораторних та фармацевтичних закладах. Санація (озонування) повітря знищує бактерії і мікроорганізми, уповільнює процеси гниття, і тому допомагає довше зберігати продовольчі продукти.

Наше обладнання, використовуються на різних виробництвах: в цехах і майстернях, де проводяться фарбувальні роботи або хімічна обробка матеріалів, у цехах, де працюють з пластиками, шкірою, синтетичними матеріалами та іншими сильно пахучими речовинами.

Чому саме озонування?


Озонування - це самий ефективний і надійний спосіб усунення запахів, особливо для усунення запаху гару, т. к. запах знищується на молекулярному рівні. Після озонування повітря запах не з'являється ще довгий час, а якщо джерело запаху повністю усунене, то вже ніколи.

Перед проведенням озонування ми рекомендуємо прибрати джерело запаху і зробити в приміщенні прибирання.

Усунення запахів і знезараження повітря проводиться у відсутності людей, оскільки вдихання великих доз озону може негативно позначитися на органах дихання. Зазвичай обробка займає 1-2 години (в залежності від походження запаху, ступеня забрудненості повітря, площі приміщення, температури і вологості, розстановки меблів) для знезараження повітря може знадобитися більша тривалість.

Для дезінфекції приміщень і предметів все ще часто використовуються застарілі методи теплової та хімічної обробки, але вони мають масу турбот і проблем - шкідливі для людей і тварин, пошкоджують поверхні, не завжди ефективні і вимагають серйозних витрат на придбання, транспортування та зберігання дезінфектантів.

При використанні озонування повітря токсичні сполуки не утворюються, чого не можна сказати про засоби дезодорації і знезараження. Молекули озону після утворення дуже швидко розпадаються на кисень. Озон ефективно усуває запахи, руйнуючи молекули речовин, що є причиною запаху, а не маскують запах, як це роблять дезодоранти і «освіжувачів» запаху, забиваючи джерело запаху більш сильним запахом.

Озон ефективно знезаражує приміщення і предмети, усуває запахи за рахунок своєї окислювальної здатності. Знезараження відбувається завдяки активному хімічної взаємодії – озон ушкоджує оболонку мікроорганізмів, вірусів, бактерій, грибків; руйнує молекулярні зв'язки хімічних і органічних речовин, розкладаючи їх на нешкідливі кисень, вуглекислий газ і воду, знищуючи тим самим будь-які запахи.

Озонування повітря часто є єдино можливий метод дезінфекції, т. к. є сухою низькотемпературною дезінфекцією і стерилізації зовнішніх, внутрішніх і складних по конфігурації поверхонь технологічного обладнання і приміщень. Обробка озоном на відміну від інших засобів проста і економічна. Озон ефективніше ультрафіолетової лампи в 2.5-6 разів і ефективніше хлору в 600 разів.

Ми будемо раді подбати про Ваш комфорт.

З усіх питань, що стосуються усунення запахів і знезараження повітря, звертайтеся до наших консультантів замовивши дзвінок менеджера або перейдіть на сторінку Контакти

Допоможіть поліпшити екологію! Розкажіть про нас друзям: