Науково доведено, що технологія ActivePure на 99,9+% інактивує вірус SARS-CoV-2 на поверхні і в повітрі всьго за 3 хвилини!

Технології Здорового Життя

U

Транспорт та спецтехніка

Автомобілі легкові та вантажні, автобуси, поїзди, літаки, термінали, громадський транспорт, спецтехніка

Кожен з нас подорожував на автобусі або поїзді, чи здійснював перельоти, але мало хто замислюється про підвищений ризик захворюваності перебуваючи в громадському транспорті.

Ризик інфікування в закритих приміщеннях громадського транспорту від переробленого повітря дуже високий, на відміну від того, якщо повітря постійно дезінфікується (а не тільки відфільтрований) і поверхні очищені від мікробів належним чином. Вся транзитна система в небезпеці теж, від пасажирських вестибюлів до обробки зони багажу. І в зоні прильоту міжнародних рейсів шанс поширення серйозного захворювання дуже часто стають реальністю. Традиційні системи вентиляції не дезінфікують, не здатні екологічно убезпечити належним чином. ActivTek - є рішенням для безперервного очищення.


  Видаляє до 99,9% патогенів у повітряному просторі та на поверхні
  Дезінфікує різні випаровування, які викликають неприємні запахи
  Активно освіжає повітря в приміщенні, і безпечно

  Доповнює існуючу фільтрову систему HVAC
  Забезпечує масштабовані рішення і низькі експлуатаційні витрати
  Зупиняє поширення інфекції і знижує прогули персоналуПасажиру комфортніше за рахунок більш чистого повітря

Нікуди не дітися від того факту, що загальні транспортні системи є основним джерелом поширення інфекції.

Але немає ніякої необхідності для їх існування.

Ні здійснюванні перельоти або тривалі поїздки на автобусі, не повинні бути відзначені неприємними, не гігієнічними запахами (або що ще гірше, коли ці запахи маскують хімічними аерозолями, які викликають найбільше ЛОС і алергічних реакцій).

Сучасна технологія була розроблена для безпечного створення свіжого повітря в приміщенні. Випробувана в просторових задачах практичної роботи для забезпечення свіжого, чистого, природного повітря.

Тепер це доступно в якості доповнення до стандартної системи вентиляції, з безпосередніми результатами для вас і Ваших пасажирів.

activTek в дії

Безперервні рішення з Activtek у фіксованих або портативних продуктах.

Кожен день ActivTek - це розробка інноваційних рішень проблем традиційних фільтрів, які не здатні вирішити все завдання по очищенню в транспортному секторі. Спеціальні умови, такі як вібрація в автобусах, враховані нашими технічними командами.
У Activtek, модуля лінійки Induct, які вбудовуються в існуючі вентиляційні канали, візуально ненав'язливо і потребує мінімального обслуговування. Для пересувних місць і транспортних засобів, Activtek DuctStations надає функції Plug&Play, адаптовані до транспортного типу.

Наука:незалежні тести показують, що Activtek є простим і енерго ефективним в обробці повітря на 99,999% вільно видаляючи від шкідливих мікроорганізмів, і регенерує свіже і чисте повітря.

Ми даруємо тільки позитивні результати без простоїв і дорогих хімічних очищувачів.

Проблема вирішена

Революційна технологія ActivePure (RCI) застосовується тільки в продукції компаній ActivTek (США) і Vollara (США) - виділяється своєю здатністю атакувати різні випаровування (гази) і бактеріальні загрози, ПРО-активно, 100% екологічно безпечно. Вона використовує до 5 природних процесів активно відтворює свіже повітря безпечним у відкритих умовах і стійким чином. RCI (ActivePure) було доведено, що вона є більш ефективною, ніж хімічні або фільтрові очищення на зниження концентрації мікроорганізмів в повітрі і на поверхні. На відміну від фільтрів, вона працює в активному режимі, використовуючи два види іонізації для зменшення часток, ультрафіолетового світла і каталізатора для створення кисню і водню на основі природних окислювачів, зменшення мікробних забруднювачів і запахів. Ніхто не робить це так, як це робить Activtek.

Замовити консультацію

Приклади досліджень

Міжміські автобуси - Латинська Америка


Міжміські автобуси

Оператори автобусних перевезень у Бразилії і Мексиці встановили прототипи ActivTek DuctStation індивідуального рішення, спеціально розроблені для усунення запахів вбиральні та запахів від приготування їжі з невеликої кухні на борту. Двох агрегатів, встановлених на кожний автобус і побудовані, щоб бути невразливими і справляться з коливанням автомобіля.

Результат: Наші партнери в захваті від результатів і поліпшення досвіду автобусної їзди для створення комфорту своїх клієнтів. Activtek RCI технології очищають повітря під час подорожей безперервно і екологічно безпечно.


Міжнародний аеропорт, Мехіко

Міжнародний аеропорт Мехіко

Найбільш завантаженим аеропортом у Латинській Америці (по руху повітряних суден) стояло завдання по зниженню проблем забруднення повітря типовими запахами з-за великого динамічного потоку транспортного вузла з 30 мільйонами пасажирів. Оператор побажав, щоб кількість проблемних запахів в старому терміналі, зокрема в місцях високих забруднень туалетних областях, а також передбачити запобіжні заходи очищення у зонах загального користування під будівництво нового терміналу.

185 систем DuctStation Box були встановлені в туалетах в старому терміналі з наданням більше 500 модулів Induct 10000 та 5000 встановлених в апаратах для кондиціювання повітря.

Результат: запахи були усунені в туалетах з допомогою ActivePure (RCI) технології, надаючи користувачеві кращий сервіс. Спостерігається зниження поширення частинок в зонах громадського користування, поліпшення якості повітря і комфорту для пасажирів міжнародних рейсів і зниження ризику зараження.

Очищувачі повітря салонів для будь-якого транспортного засобу


Допоможіть поліпшити екологію! Розкажіть про нас друзям: