Науково доведено, що технологія ActivePure на 99,9+% інактивує вірус SARS-CoV-2 на поверхні і в повітрі всьго за 3 хвилини!

Технології Здорового Життя

U

Безкоштовне тестування очисників повітря перед придбанням

Ми постійно вивчаємо ринок конкуруючих виробників і можемо сміливо заявити, що: Повноцінних конкурентів, які серійно виробляють комплексні системи очищення повітря в нашій ціновій категорії – нема! Крім того, потрібно враховувати, що самі передові технології Vollara і Activtek захищені патентами... Системи, які виробляють наші найближчі конкуренти, такі як: Electrolux, Daikini, Zepter, Сферион і багато інших (в тому числі вітчизняні виробники, полягають у застосуванні двох найпоширеніших незапатентованих способів очищення: 1) багаторівневих фільтрів різного типу, 2) локальної іонізації.

Наші системи працюють без фільтрів, принцип дії технологій наших систем – зовсім інший. Це – генератори природного середовища в приміщенні. Прилади основних конкурентних виробників ефективно вирішують завдання очищення повітря лише в безпосередній близькості до них – на відстані не більше 3-5 метрів. Наші технології працюють у всьому об'ємі приміщення, де вони встановлені. Більш того, фільтри, при їх несвоєчасної заміни, стають джерелами дрібнодисперсного пилу, яку найважче видалити із зони дихання. Важливо зауважити, що жоден прилад інших виробників не видаляє запахи! Наші системи успішно борються з органічними та хімічними запахами! Наші системи очищення повітря принципово відрізняються від інших, наявних на ринку сьогодні. В їх основі лягає – вплив на повітряне середовище в приміщенні і модифікація фізико-хімічних характеристик повітря. В результаті активуються природні процеси регенерації повітря. У природі це роблять сніг, дощ, грозові розряди блискавки,вітер,сонячне світло і т. п.. Ми називаємо їх – генераторами природного середовища!

Отже, наші переваги та основні відмінності від інших:

✔  Системи є безфільтрові, тобто в них немає змінних фільтрів або елементів, які підлягають частій заміні.
✔  Системи впливають на повітряне середовище в приміщенні і виробляють модифікацію фізико-хімічних характеристик повітря. В результаті активуються природні процеси регенерації повітря.
✔  Системи впливають комплексно – очищають зону дихання від зважених часток, знезаражують будь-які поверхні, дезінфікують повітря у всьому об'ємі приміщення, а не лише в безпосередній близькості до приладу.

В наших системах запропоновані наступні види запатентованих технологій:

✔  4 види безпечної іонізації;
✔  генерація активного кисню методом холодної плазми;
✔  повноцінний фотокаталіз (ActivePure "RCI");
✔  програмований режим санації приміщення;
✔  комплексне застосування всіх технологій в одній системі, що викликає ефект Synergy (коли ефективність окремих компонентів менше, ніж ефективність тих же компонентів, що працюють в комплексі, тобто 2+2=5).

Звідси й інша ціна, і принципово інша ефективність роботи. Ні один виробник, крім нас, не пропонує споживачу безкоштовні тести своїх систем. Ми ж впевнені в ефективності роботи систем і ефективно продаємо наші системи за допомогою 3-х денного тесту без зобов'язань, після закінчення якого Ви самостійно приймаєте рішення про купівлю.

Таке Вам не може запропонувати жодна компанія!

Для замовлення безкоштовного тестування телефонуйте: (099) 713-29-79; (068) 305-25-48

Замовити зворотній зв'язок
Допоможіть поліпшити екологію! Розкажіть про нас друзям: