Науково доведено, що технологія ActivePure на 99,9+% інактивує вірус SARS-CoV-2 на поверхні і в повітрі всьго за 3 хвилини!

Технології Здорового Життя

U

Технології Vollara і ActivTek

Сьогодні на ринку немає жодного виробника, який міг би запропонувати комплексні системи очищення повітря!
У системах, що пропонуються ринком застосовуються пасивні технології, які не справляються зі всіма факторами забруднення повітря в приміщенні. 98% всіх пропонованих на ринку систем очищення повітря - це фільтрові системи, які не тільки не справляються з проблемою, але і самі є джерелами дрібнодисперсного пилу, мікроорганізмів і деіонізірованого повітря в приміщенні.

Системи очищення повітря від компаній "Vollara" і "activTek" діють завдяки активним технологіям. Це запатентовані технології, генеруючи природне середовище в приміщенні. Прилади основних виробників присутніх сьогодні на ринку вирішують завдання очищення повітря лише в безпосередній близькості до них - на відстані не більше 3 метрів. Технології компаній "Vollara" і "activTek" працюють у всьому об'ємі приміщення.

Системи очищення повітря компаній "Vollara" і "activTek" принципово відрізняються від усіх існуючих сьогодні на ринку. В їх основі - природний принцип очищення повітря. В результаті дії активних технологій відбуваються природні процеси регенерації повітря. У природі це роблять сніг, дощ, грозові розряди блискавки, вітер, сонячне світло і т. п.

Системи очищення повітря компаній "Vollara" і "activTek"- це Генератори Природного Середовища в приміщенні!

 Пасивні технології:
• Іонізація ("незрозуміла" технологія)
• Електронні "очищувачі" повітря
• УФ лампи (проблема з відстанню від лампи і часом впливу)
• Переносні прилади (іонізатори, мийки воздуха тощо) (маленькі приміщення, незручні, неефективні)
• Фільтрові "очищувачі" повітря (малоефективні, шумні, не економічні в обслуговуванні, небезпечні, чому? Читайте тут)

 Загальні проблеми:
• Не можливо пропустити через них все повітря!
• Як прибрати цвіль, грибки, віруси, бактерії і запахи з поверхонь в приміщенні?
• Фільтри самі можуть стати джерелами забруднень, і не вирішують проблеми з запахами, бактеріями, вірусами, цвіллю і грибками.
• УФ лампи ефективні тільки на поверхнях... Малоефективні в повітряному потоці.
• Вентиляція - річ не з дешевих і не скрізь її можна установити.

 І так наші переваги, та основні відмінності від інших:
• Системи є безфільтрові, у них немає змінних фільтрів, які підлягають частій заміні.
• Системи очищають повітря в приміщенні точно так само, як природа робить це зовні.
• Системи впливають комплексно і справляються з усіма факторами забруднення повітря - очищають його від зважених частинок (пилу, диму, і т.д.), видаляють шкідливі мікроорганізми з повітря і на поверхнях, відновлюють іонний баланс, прибирають шкідливі органічні сполуки (ВОС) та сторонні запахи, очищають повітря у всьому об'ємі приміщення, а не лише в безпосередній близькості від приладу.

В наших системах застосовуються наступні види технологій:

1. ГОЛЧАСТА ІОНІЗАЦІЯ
Підтримує необхідний баланс аероіонів. Усуває з повітря тверді частинки: пил (велику і дрібну), дим, пилок рослин, шерсть домашніх тварин і інші зважені частинки.

2. ДИСТАНЦІЙНА (БІПОЛЯРНА) ІОНІЗАЦІЯ (запатентована технологія компанії Vollara і activTek)
Відбувається за рахунок електромагнітного імпульсу, частотою 20-30кГц, що призводить до коливання частинок і появі заряду. Таким чином, створюються аероіони на відстані 15-20м від приладу, завдяки чому відбувається очищення повітря у всьому об'ємі приміщення.

3. ЕСОТЕСН - ГЕНЕРАЦІЯ АКТИВНОГО КИСНЮ (озон методом холодної плазми, запатентована технологія) Малі дози озону знищують віруси, бактерії, плісняву, неприємні запахи, розкладають шкідливі хімічні сполуки на нешкідливі складові. Кількість виробленого активного кисню регулюється від нуля до максимуму. При необхідності функцію озонування можна відключати.

4. ТЕХНОЛОГІЯ ACTIVE PURE (раніше відома як "RCI технологія") - повноцінний фотокаталіз (запатентована технологія компанії Vollara і activTek, має статус космічної сертифікації).
Продукти цього процесу - іони високої окислювальної здатності і гідропероксиди. Вони активно знищують мікроорганізми, віруси, прибирають сторонні запахи, розкладають шкідливі хімічні сполуки в повітрі та поверхностей.

5. ПОВНОЦІННИЙ ФОТОКАТАЛІЗ

6. СІНЕРГІЗАЦІЯ

7. INTELLIAIR-ТЕХНОЛОГІЯ

Основні позначення Технологій Vollara і ActivTek


Certified Space TechnologyCertified Space Technology™ (переклад: Сертифікат Космічної Технології) - запатентована торговельна марка, що належить Космічному Фонду (Space Foundation).

Космічний Фонд, у співпраці з NASA (Національне Американське Космічне Агентство), заснував Програму Космічної Сертифікації і Зал Слави Космічних Технологій, для визнання новаторів, перетворюючих технологію, спочатку розвинену для космічного використання в комерційні продукти, для посилення громадського розуміння вигод космічної технології, і для заохочення надалі використання новітніх технологій.

Компанії Vollara (EcoQuest International) і activTek використовують технологію, спочатку розроблену в рамках програм NASA, для очищення повітря в космічних кораблях, видаляючи бортові хвороботворні мікроорганізми. «Vollara (EcoQuest) і activTek має право використовувати Сертифікат Космічної Технології™ і товарний знак, тому що вона ефективно застосувала на своєму виробництві технологію і відповідає зростаючій загрозі забруднення повітря в приміщеннях, та покращує якість життя людей тут на Землі»,- сказав Кевін К. Кук, Директор Фонду Космічних Програм.Radiant Catalytic Ionization RCI™ (Radiant Catalytic Ionization) - (переклад: Радіально Каталітична Іонізація.) Запатентована технологія належить компанії Vollara (EcoQuest) і ActivTek і має космічний сертифікат NASA. Дана марка вказує на те, що в системі використовується Радіально Каталітична Іонізація.Active Pure Technology З серпня 2007 року назва і логотип змінено з RCI™ на Active Pure Technology™.

Фізична суть RCI технології полягає в наступному. Матриця спеціальної геометрії, побудована на основі рідкісноземельних і благородних металів, що опромінюється потужним потоком світлового випромінювання довжиною хвилі λ=254 нм.

Джерелом такого випромінювання є спеціально розроблена потужна лампа з вузьким спектром випромінювання. В результаті взаємодії потужного світлового потоку з гідрофільної оболонкою RCI - матриці виникає очищаюча плазма. Продуктами, виробленими даними процесом, є іони високої окислювальної здатності, які називаються гідропероксид - іонами. В результаті цього процесу гине 99,9% вірусів, грибків, бактерій. Додатково усуваються всі види забруднень повітря, видаляються запахи, шкідливі хімічні домішки, а процес очищення прискорюється у сотні разів.

В даний час Vollara і ActivTek - єдині компанії, що володіють описаною технологією.SynAirG SynAirG™ - запатентована торговельна марка,що належить компанії Vollara (EcoQuest International) і activTek - (переклад: Система Контролю Якості Повітря) .

Дана марка вказує на те, що в системі використовується декілька технологій, які доповнюють і підсилюють один одного.

А саме: RCI + голчаста іонізація + біполярна дистанційна іонізація + озоновий генератор.IntelliAir IntelliAir™ - запатентована торговельна марка, що належить компанії Vollara (EcoQuest International) і activTek - (переклад: Інтелектуальні Повітряні Технології).

Дана марка показує, що система оснащена Інтелектуальною Технологією.

Що таке інтелектуальні технології? Це технології, які дозволяють найбільш гнучко описати як дані, так і процеси. Це технології, які сприяють більш глибокому рівню управління даними без залучення людини. І в той же час, технології, які дозволяють більш раціонально вибудувати взаємодію комп'ютера і людини.

Інтелектуальною системою в техніці називають системи, які працюють не за жорстко заданою програмою (циклограмою), а приймають рішення на основі закладених у них правил. Наприклад, правил, що регламентують поведінку системи в тих чи інших ситуаціях.
Інтелектуальні системи являють собою спеціальне програмне забезпечення, розроблене для конкретної моделі мікропроцесора.IntelliAir99,99% цвілі, грибка, бактерій EcoTech™ - запатентована торговельна марка, що належить компанії Vollara (EcoQuest International) і activTek.

Це позначення гарантує, що система, на якій стоїть цей знак, ефективно знищує в приміщенні 99,99% цвілі, грибка, бактерій.
При дотриманні запропонованих технічних вимог до експлуатації і розміщення систем.

Знак, що конкретизує кількість, грибків, плісняви, бактерій які будуть знищені в процесі роботи даного приладу.Американський національний інститут стандартизації (ANSI) ANSI сайт: www.ansi.org ) - Американський національний інститут стандартизації (ANSI) - організація, що представляє США в міжнародній організації зі стандартизації ISO (International Standardization Organization), була створена 1918 році.

ANSI - недержавна організація, до складу якої входять близько 700 фірм, 30 урядових органів, 20 інститутів і 260 професійних, технічних, комерційних і промислових організацій.

У функції ANSI входять: акредитація американських організацій по стандартизації, затвердження представлених стандартів як національних.
ANSI визначає державні стандарти в США в різних сферах діяльності, включаючи фотопродукцию, автомобілебудування, кораблебудівельну, авіаційну і інші види промисловості, а також комп'ютерні технології.EPA EPA (сайт: www.epa.gov) - Агентство по захисту навколишнього середовища, є незалежним екологічним агентством США, завдання якого полягає в захисті здоров'я населення і навколишнього середовища. Агентство займається розробкою стандартів якості та регулюванням відповідності цих стандартів.

Прилади компанії занесені до реєстру EPA Est. Reg. №065975 - TN - 001.Федеральна Комісія з Комунікацій FCC (сайт: www.fcc.gov) - Федеральна Комісія з Комунікацій. Незалежне агентство уряду Сполучених Штатів, безпосередньо відповідальна перед Конгресом.

FCC була визнана Актом з Комунікацій 1934 року і призначений регулювати міждержавні і міжнародні типи комунікації (радіо, телебачення, супутниковий зв'язок).
FCC

У тому числі,- всі комерційні електронні винаходи, що мають радіо - частотні джерела випромінювання, призначені для промислових, бізнес і житлових приміщень. А також приймають рішення про використання всіх систем (приладів), в яких є генератори тактових імпульсів, що працюють на частоті більше 9кГц і, що використовують цифрову (мікропроцесорну) техніку.
Юрисдикція FCC охоплює 50 держав.Canadian Standards Association CSA (сайт: www.csa.ca) - CSA International (Canadian Standards Association) - Канадська Асоціація Стандартів організація, акредитована в США, управлінням з техніки безпеки та гігієни праці.
Акредитація CSA показує, що ця організація повністю кваліфікована для тестування і сертифікації будь-яких продуктів, а результати визнані у всьому світі.

Канадська Асоціація Стандартів, що включає в свій склад представників виробництва, торгівлі, споживачів, уряду і міжнародного ринку. Завдання асоціації - узгодження інтересів усіх груп учасників при одночасному підвищенні якості послуг і товарів, а також безпеки їх споживання та забезпечення охорони навколишнього середовища.

CSA марка визнана органами регулювання у професійних сферах охорони здоров'я, безпеки, електричної, газової, будівельної, водопровідної та інших галузях на території США. Дана марка показує, що продукти сертифіковані для ринків США та Канади і відповідають стандартам цих країн.CE CE (сайт: www.eic.nbas.ee/info.php?itemid=150&catid=3).

Знак СЄ - це абревіатура від французького словосполучення:"Conformité Européene", що означає "Європейське Відповідність". СЕ - маркування на продукції вказує на те, що товар вироблений у відповідності з європейськими вимогами, директивами, тобто, безпечний для здоров'я споживачів і навколишнього середовища.

Основні вимоги, що стосуються здоров'я, навколишнього середовища і безпеки встановлені в якості директив ЄС, а додаткові технічні специфікації розроблені європейськими організаціями з стандартизації (CEN, CENELEC та ETSI) у вигляді стандартів.Patent Cooperation Treaty РСТ (сайт: www.fips.ru/ruptoru/map.htm).

PCT - "Patent Cooperation Treaty", що означає: «Договір про патентну кооперацію».

Знак показує, що продукт є інтелектуальною власністю.
PCTЗахищений, і має патент.

Міжнародний союз патентної кооперації, створений для вдосконалення правової охорони винаходів, для полегшення та прискорення доступу публіки до технічної інформації, що міститься в документах, що описують нові винаходи.АСАC-ТІСК C-ТІСК (сайт: www.acma.gov.au)

C-ТІСК означає схвалення електронної частоти, випромінюваної продукцією споживача, і видається АСА (Австралійська Організація з Комунікацій) на продукцію, що відповідає її вимогам.Underwriters Laboratories UL (сайт: www.ul.com)
UL (Underwriters Laboratories) є провідною організацією цивільної стандартизації, яка проводить тести з безпеки у відповідності з Федеральним Законом про Безпеки Споживчої Продукції.
Вона захищає споживача і гарантує стандарти безпеки для класифікованої UL продукції. Хоча UL і є саморегулюючою мірою, у більшості країн її марка широко визнана в якості гарантії безпеки електричної продукції і затребувана споживачами при здійсненні покупки.

UL оцінює запропонований виробником обладнання, використовуючи стандарти UL для даної категорії обладнання. Апаратура, яка пройшла оцінювання і опинилася у відповідності з вимогами, є або UL Listed ("Внесена в списки UL"), або UL recognized ("Визнана UL"). Багато страхові компанії і місцеві законодавчі акти по використанню електроенергії в США вимагають, щоб встановлюване обладнання було "UL Listed".UL-маркування - одна з найбільш визнаних емблем в Америці. Вони є зареєстрованими торговими марками of Underwriters Laboratories Inc., незалежної організації перевірки безпеки продукту не з метою отримання прибутку, і організації сертифікації.

В основному, продукт, що носить таку марку, означає, що цей продукт пройшов, спеціальні перевірочні процедури і був знайдений безпечним, якщо використовується для цілей, яких був призначений.


Голчаста Іонізація (локальна)

Голчастій іонізації вже більше 150-ти років і в плані технології це не новинка.
Потужне джерело іонізації створює щільний потік одного заряду від джерела і основна проблема - це грамотно розподілити і створити баланс іонів в приміщенні від джерела голчастій іонізації.

Ефект швидкого видалення суспензії, пилу, дає саме голчаста іонізація. Тому що її потужність більша, потенціал більший. Ми використовуємо голчасту іонізацію для локального вирішення проблем.

Джерело - голка, на яку подається стабілізована напруга 6 кВ постійного струму. Така іонізація може бути і позитивною і негативною. І, відповідно, з кінчика голки стікають позитивно і негативно заряджені легкі аероіони. В деяких промислових системах виробництва нашої компанії існує можливість плавного регулювання - від максимально позитивного до максимально від'ємного значення.

Голчаста іонізація відкрита вченими давно, але поширити щільний заряд від джерела і створити необхідне співвідношення аероіонів у всьому об'ємі приміщення під силу тільки високотехнологічним пристроєм. Одного вентилятора тут недостатньо.

Рівень голчастою іонізації заміряється лічильниками аероіонів, які використовують непрямий метод вимірювання за допомогою аспіраційної камери. Вартість таких лічильників коливається від 500 до 1500 доларів з похибкою вимірювань (за паспортом) до 40% (модель AIC - до 25%) .


Дистанційна іонізація (біполярна)

Що значить дистанційна іонізація? Це іонізація, яка працює в радіусі 20 метрів від апарату. Ініціатором утворення електричних зарядів на молекулах повітря є радіохвиля, частота, на якій працює передавач - 20-30 КГц (це на порядок нижче норми СанПіН, наприклад моб. телефон - 1800 МГц, що в 60 тис. разів перевищує від частоти приладів Vollara і ActivTek, задумайтесь...). Більш докладного опису дистанційної іонізації ви ніде не отримаєте. Ось що говориться від самої компанії з цього приводу (далі наводитися дослівний (від того можливо, не зовсім зрозумілий) переклад нашого запиту в компанію з проханням розповісти про технології дистанційної іонізації):

""Існує багато плутанини при обговоренні того, як працює наш ВЧ-генератор іонів.
Ця ексклюзивна технологія була винайдена творцем компанії Біллом Конверсом і належить тільки виробникові. Більш докладного опису ніде немає і можливість заміряти ті параметри, які вона відтворює, коштує від 50000 доларів і вище. Перевага об'ємної іонізації полягає в тому, що кожну секунду в будь-якій точці приміщення (принцип радіотелефону) підтримується співвідношення легких негативних і легких позитивних аероіонів 4000:3000 на 1 куб./см. Цей «м'який» вид іонізації може поширюватися через суцільні перегородки (крім металевих) і дуже благотворно впливає на фізіологію людини.
Замість самого генератора високої частоти ми використовуємо загальновідомий досвід з АМ-радіо для опису, як система впливає на повітря.
Під конкретними частотами і напругою в Керівництві маються на увазі значення, взяті у внутрішніх точках приладу, і вони навіть не є витриманими «чистими» частотами, а являють собою головні складові складної хвильової форми. Фактично, використовується не просто звичайний електромагнітний принцип.
Незважаючи на те, що ми не ділимося з світом принципом, на якому він працює, ми можемо показати, що він ефективний у зменшенні кількості забруднюючих частинок в повітрі.
Просимо звернутися до випробувань, які лабораторія ETL провела з нашим приладом [Particle Reduction Test; документ №4259, факс за вимогою].""Так, що ж таке іонізація?

Іонізація повітря - зрозуміло про корисне

Про іонізацію повітря кажуть часто, одні посилаються на чудотворні властивості, інші десь чули про шкоду іонізаторів. Давайте поговоримо про іонізацію повітря, не вдаючись в наукові подробиці, але оперуючи доведеними підтвердженими фактами і експериментами. До речі, щоб не плутатися у визначеннях, корисно спочатку ознайомиться зі словником терміном іонізації повітря.

Що таке Іонізація?

Чи замислювалися Ви, чому, коли в квартирі душно нам хочеться відкрити кватирку, провітрити приміщення, влітку нас тягне виїхати за місто, подалі від смогу і брудного повітря?

Аероіони - ось відповідь на питання! Молекули в повітрі, яким ми дихаємо, несуть на собі електричні заряди, позитивно чи негативно заряджені молекули (найчастіше кисню) як раз і називаються аероіонами (або іонами кисню). І наявність іонів у чистому повітрі - екологічна потреба людини.

Вміст в атмосферному повітрі позитивних і негативних іонів і їх співвідношення може змінюватися в залежності від часу року, географії, погодних умов і дуже сильно залежить від забрудненості повітря, а в приміщенні іони поглинаються, наприклад, пластиком, тобто в місті, в квартирах, офісах концентрація іонів дуже низька.

Іонізація повітря – це корисно

Над впливом заряджених частинок в повітрі на здоров'я і самопочуття людини замислювалися вже більше 200 років тому. Всі біологічні експерименти вказували на такий вплив, лікарі помічали як добре змінюється самопочуття людей під час метеорологічних явищ (опади або гроза), тобто коли повітря стає чистішим і збільшується кількість атмосферних іонів.

У повітрі, яким ми дихаємо, завжди присутні частинки обох полярностей, значить організм потребує як позитивно, так і негативно заряджені іони. Це відображено і в нормативній документації, згідно з чинним СанПіН від 2003 року іонізатор повітря повинен виробляти іони обох полярностей.

Таким чином, в даний час незаперечним є факт про позитивний вплив позитивних і негативних іонів у повітрі:
• зміцнення імунітету, тонусу, зниження стомлюваності
• найкраще протікання деяких хвороб
• поліпшення психологічного стану, здоровий сон
• значне зниження кількості бактерій і грибків в приміщенні

Для практичних людей, що чекають від роботи іонізатора комфорту в будинку, можна навести такі факти: повітря очищається від пилу (зважених мікрочастинок), нейтралізуються докучливі електростатичні поля (наприклад, на одязі, пластикових предметах, лінолеумі).

Іонізатори: штучні і природні

У природній екології джерелом іонізованого кисню є рослини, в основному - деревина хвойних порід (сосни, ялини). Заряджені частинки, що надходять у повітря під час грози, під впливом ультрафіолетових променів, за рахунок рентгенівського або теплового випромінювання, в місцях дрібного дроблення води (водоспади, туман, дощ).

Відомий російський учений А. Л. Чижевський в середині минулого століття розробив аероіонізатор для штучної іонізації повітря. З допомогою цього приладу проводилися нетривалі медичні процедури для лікування під наглядом медперсоналу. Люстра Чижевського (іноді помилково звана Лампа Чижевського) виробляла тільки негативно заряджені частинки, при цьому виділяючи озон вище норми гранично допустимої концентрації.

Легко дихається на морі, в лісі і в горах за рахунок іонізації

Простий приклад іонізації в природі - морський прибій. Дрібні крапельки при розбризкуванні заряджаються негативно і при випаровуванні віддають свій заряд повітрю, відбувається насичення його негативними іонами.

Легко дихається в горах за рахунок іонізації ультрафіолетовими променями, не ослаблених атмосферою. Під час грози так само відбувається іонізація за рахунок електричних розрядів. Іонізація повітря зменшує токсичність повітря і очищає його від пилу, мікробів. Зважені частинки забруднень і пилу електризуються і осідають на підлогу. Повітря очищається.

В лісі. Наприклад, хвойне дерево, з голочок якого під впливом сонця стікають легкі аероіони. Навіть у самий жаркий день у сосновому бору дихається набагато легше, ніж на відкритому просторі, нехай навіть і на березі моря.

Якщо не вдаватися в подробиці, то можна сказати, що вплив інфрачервоного випромінювання дальнього діапазону, в якому працюють плівкові обігрівачі, а так само аніонного випромінювання надають наступне благотворний вплив на людину:
• Профілактика захворювань верхніх дихальних шляхів і астми.
• Нейтралізація неприємних запахів і тютюнового диму.
• Профілактика серцево-судинних захворювань.
• Заспокійливий вплив на нервову систему.
• Стимулювання обміну речовин в організмі.
• Регуляція кров'яного тиску.
• Стимулювання кровообігу.
• Зменшення холестерину в крові.
• Підвищення імунітету.

Найбільше відкриття XX-го століття в біології і біофізики

Історія відкриття біологічної дії аероіонів кисню

Ще в античній Греції великий лікар Гіппократ (460-370 рр. до н. е.) встановив, що гірське та морське повітря діють на людину благотворно, зцілюючи від багатьох хвороб. Він же першим запропонував створювати аерарії - майданчики для прогулянок в горах або біля моря. Так було покладено початок аеротерапії - найдавнішого способу лікування людських недуг. У своїй праці "Про повітря, воді та місцевості".

Гіппократ писав: «Повітря - пасовище життя і найбільший володар всього й у всім». Спроби зв'язати цілющу дія повітря c його електричними властивостями відносяться до початку 18-го століття, коли були винайдені перші прилади для отримання статичного електрики, яку почали використовувати для лікування різних хвороб.

По імені американського вченого, який займався цим питанням, Б. Франкліна даний спосіб впливу на організм був названий франклінізацією. B середині 18-го століття вплив атмосферної електрики на людину дослідив геніальний вчений M. B. Ломоносов. Він припустив, що всі хвороби пов'язані з пошкодженням в нашому тілі - є порушенням їх здатності сприймати атмосферну електрику. Одужання настає лише після відновлення цього зв'язку. M. B. Ломоносова можна вважати предтечею зародженя зараз нової науки – електрокоагулології, яка вивчає електрообмін в організмі в нормі і при патології.

Одним з активних дослідників біологічної ролі електрики в другій половині 18-го століття був французький медик і фізик П'єр Бертолон. Він першим використав статичну і атмосферну електрику в лікувальних цілях. У своїй книзі «Про електриці здорового і хворого людського тіла» (Париж, 1780) він стверджував, що вплив на людину електризуватися повітря може бути дуже ефективним. Він вважав, що людина вбирає з повітря електричну субстанцію усіма порами шкіри.

Однак головним шляхом надходження атмосферної електрики в організм, на його думку, служать легкі: «Повітря безперервно через легені підводить до внутрішнім органам усі нові і нові порції електрики. З кров'ю воно циркулює по всіх частинах тіла. Через легені при видиху повітря забирає з організму надлишок позитивноої електрики» П. Бертолон використовував електростатичні прилади для лікування різних хвороб і отримав обнадійливі результати. B 19-му столітті бурхливий розвиток знань про електрику стало приводом для численних досліджень впливу на організм.

Проте різні автори отримували при цьому протилежні результати. A. Л. Чижевський вважає, що основною помилкою цих дослідників було нехтування полярністю електрики. B 1898 році І. Ельстер і Р. Гейтель розкрили природу атмосферної електрики. Вони встановили, що його носіями є іони газів повітря - аероіони (АІ), як їх пізніше назвав A. Л. Чижевський. Іонізація повітря відбувається під впливом радіоактивного випромінювання грунту і води, ультрафіолетового випромінювання Сонця і космічних променів і електричних розрядів в атмосфері (блискавки). АІ мають негативний або позитивний заряд. Негативні АІ представлені киснем, який легко захоплює ззовні вільні електрони, що визначає перетворення нейтральної молекули цього газу в негативний АІ.

За сучасною термінологією негативні АІ oxygens являють собою супероксидні аніон-радикали. Позитивні АІ представлені вуглекислим газом і азотом, якщо вони позбавляються одного з валентних електронів. Число АІ в повітрі залежить від метеорологічних і геофізичних умов, пори року, години доби, від вологості та забрудненості повітря. B 1 см3 "живого" повітря в сонячний день перебуває близько 1000 негативних АІ кисню. Ha гірських курортах їх число досягає 5 -10 тисяч, a поряд з водоспадами і біля моря в шторм - 100 тисяч. Позитивні АІ в такому повітрі майже відсутні. B повітрі міст і жилих приміщень, де людина проводить 90% життя, кількість легких негативних АІ до початку робочого дня не перевищує 500, а до його кінця падає до 25-50. Число ж позитивних АІ зростає до сотень тисяч в 1 см3 за рахунок «електровикидів» дихання, які роблять повітря переповнених приміщень «спертим», викликаючи відчуття задухи, a це багато в чому визначає настання втоми і зниження працездатності. Видихуване повітря багаторазово вдихається, що призводить до поганого самопочуття присутніх. У таких приміщеннях «електровикиди» дихання, що мають переважно позитивний заряд, нейтралізують негативні АІ. Вентиляція або кондиціонування дуже слабо звільняють повітря від позитивних АІ і майже не збільшують вміст у ньому АІ кисню.

Негативні і позитивні АІ діють на організм людини і тварин неоднаково. Це відкрив А. Л. Чижевський в 1918 році, коли йому був лише 21 рік. Він сконструював джерело струму високої напруги з випрямлячем, який дозволяв отримувати з вістря електроефлювіальної ((ефлювий) - «стікаю», «вітерець») люстри достатню кількість АІ тільки негативної або позитивної полярності.

Зараз іонізатори повітря нерідко називають люстрами Чижевського в пам'ять про їх творця. Негативні АІ збільшували рухову і сексуальну активність щурів, їх апетит, покращували якість вовни, підвищували опірність до інфекцій і продляли життя на 42%. Все це дозволило називати негативні АІ оздоровителями або цілителями. Позитивні АІ протягом місяця призвели до загибелі 60% піддослідних тварин. Вже в перші дні експерименту у щурів зменшувався апетит, рухова активність знижувалася, виникали проноси. За таку дію позитивні АІ названі іонами-кілерами (вбивцями). Дуже багато таких іонів в повітрі створюють телевізори і комп'ютери.

Ще гіршого вплива на тварин повітря, позбавлене всіх АІ (і негативних, і позитивних).

Надходження в герметизовану клітку такого повітря уже на 6-8 день призводило до млявості тварин, малорухомості, байдужості до їжі і воді. Bcі вони загинули на 14-18 день. Ha розтині загиблих тварин у всіх внутрішніх органах виявлені різкі дистрофічні та деструктивні порушення, характерні для кисневого голодування.

Ці експерименти незаперечно доводять руйнівну дію профільтрованого повітря. Даний висновок A. Л. Чижевський перевірив ще в одній серії дослідів, де тварини теж дихали профільтрованим «мертвим» повітрям, в клітки вводилася апаратура, насичуюча повітря АІ кисню. При такій постановці досліду у тварин не виникало ніяких порушень, вони росли швидше контрольних і збільшували свою масу. Необхідні лише кілька разів на добу включати аероіонізатор. Досліди з оживленням «мертвого» повітря переконливо підтверджують, що для нормального життя необхідні негативні АІ кисню. C часів М. в. Ломоносова і A. Лавуазьє вважалося, що для дихання цілком вистачає молекулярного кисню повітря.

Однак дослідження A. Л. Чижевського неспростовно довели, що частина кисню повітря обов'язково повинна бути іонізована. Без негативних АІ тривале збереження здоров'я і життя неможливе. Доказ A. Л. Чижевським даного явища являє собою найбільше відкриття XX-го століття в біології і біофізики.

Пріоритет цього відкриття визнаний усім світом і міцно закріплений за іменем A. JI. Чижевського. По суті справи, кожне робоче приміщення і кожна квартира, в яких людина проводить основну частину життя, являють собою камери з величезним дефіцитом АІ кисню, а це веде до розвитку різних хвороб і скорочує тривалість життя. Число негативних АІ в приміщеннях у присутності людей швидко зменшується. Число ж позитивних АІ стрімко наростає за рахунок «електровикидів» дихання.

Відкриті вікна, механічна вентиляція та кондиціювання в присутності людей не роблять істотного впливу на аероіонний режим приміщень. Єдиним способом для усунення з повітря надлишку позитивних АІ є його штучне збагачення АІ кисню з допомогою аероіонізаторів. Тільки таким шляхом можна підтримувати аероіонний комфорт, створюючи в повітрі оптимальна кількість АІ кисню (від 1 до 10 тисяч в 1 см3), тобто перетворювати «мертве» повітря в «живе».

Біологічно шкідливим є не тільки повітря жилих приміщень, але і повітря міст, який насичений надлишком позитивних АІ і аерозолями. Ними є частинки асфальту, викиди автомобілів, диму, кіптяви, хімічні відходи заводів. Боротьба з ними можлива тільки шляхом аероіонофікації вулиць, методи яких були розроблені A. Л. Чижевським ще в довоєнні роки. C 1918 року і до арешту A. Л. Чижевського в 1942 році ним була пророблена величезна робота по впровадженню в життя аероіонофікації -управління електричними властивостями повітря всередині жител, службових і виробничих приміщень, в лікарнях та на тваринницьких фермах.

Головні теоретичні і практичні питання аероіонофікації були вирішені Олександром Леонідовичем. По-перше, A. Л. Чижевський виявив благотворний вплив на організм негативних АІ кисню. По-друге, були з'ясовані оптимальні дозування АІ. B-третє, A. Л. Чижевський розробив метод та апаратуру для електроефлювіальної аероіонізації. На новий щабель технологій підняли ці наукові розробки вчені США, Канади, Японії, Ізраїлю, Швейцарії, Великобританії. А в США в рамках розробки космічних програм NASA були впроваджені унікальні технології по створенню живого і чистого повітря в закритих приміщеннях, так необхідного для здоров'я людей, тварин, рослин – це і є наші системи Vollara і activTek.


EcoTech™ - Генерація Активного Кисню (озон) О3

Технологія EcoTech генерує активний кисень (важливо!) "методом холодної плазми", при цьому вихід активного кисню плавно регулюється від нуля до комфортного значення, створюючи природну, абсолютно безпечну концентрацію озону в приміщенні.

Чому ми говоримо саме про метод холодної плазми?

Звичайний коронний розряд теж є джерелом активного кисню, наприклад, при роботі зварювального апарату коронний розряд теж є, і один з продуктів роботи зварювального апарату - це теж активний кисень. Але, повітря не стає чистішим від такого озону. Справа в тому, що якщо застосовується високотемпературний спосіб генерації активного кисню, це так званий технічний озон, то побічний продукт - це утворення оксидів азоту. Причому оксидів азоту утворюється в кілька разів більше, ніж активного кисню. Причина - повітря складається на 70% з азоту, 21% кисню.

Оксиди азоту - це сильна отрута, канцероген!

Як не дивно продаються озонатори на ринку, присутні якісь пристрої, які дають озон, але всі ці пристрої призначені для роботи в приміщенні, де немає людей і тварин. Така технологія виробництва озону, не є високотехнологічною, вона проста і недорого коштує, але побічний ефект, озвучений вище, присутній в повній мірі.

Генератор активного кисню - пристрій, як ми бачимо, не складний, єдиним - це принцип генерації активного кисню повинен бути низькотемпературним

Докази нашого методу отримати просто: включаємо озон в приладі на якийсь час, потім вимикаємо, дістаємо пластину, і по ідеї, якщо там коронний розряд вона повинна бути розпечена, що повинна бути гаряча, але беремо пластину в руки і виявляється, що вона абсолютно не гаряча, а кімнатної температури, навіть не тепла. Хоча при включенні ми бачимо пластина світиться неоновим світлом, навколо певне світіння, розряд - але він холодний!

Це перевага технології і унікальність наших приладів! Якщо Вам кажуть озон отрута, правильно, тільки і озон - озону ворожнеча. Озон отриманий за допомогою нашої технології з кисню не небезпечний.

Озон з оксидами азоту можна отримати за технологією за 50 доларів, а якщо ви хочете безпечний озон, тоді для Вас низькотемпературний спосіб - то це вже кілька сотень доларів.

Ми спеціально Вам про це говоримо, що б Ви бачили різницю з "аналогами" і бачили за що Ви платите гроші!

EcoTech™ - торгова марка, що належить компанії Vollara (EcoQuest) і activTek, гарантує, що система, на якій стоїть цей знак, не тільки безпечна, але і ефективно знищує в приміщенні 99,99% цвілі, грибка, бактерій.

Система ЕСОТЕСН™, яка використовується в приладах Vollara і activTek, є винятковою власністю компанії Vollara і ActivTek (колишня EcoQuest International).

Система дозволяє отримати потужний синергетичний ефект від оригінального з'єднання техніки і технології для підняття якості повітря на зовсім інший ідеальний по екології рівень. Для видалення з приміщення бактерій і грибків використовувалася система FreshAir Box у режимі санації в приміщенні площею 15 квадратних метрів при висоті стель 2,5 м.

Ефективність знищення основних бактерій і грибків за допомогою EcoTech™-технології по результатами 24-годинної обробки:

знищення основних бактерій і грибків за допомогою EcoTech™-технології

Для видалення бактерій і грибків з повітря система FreshAir Box (як і будь-який інший прилад Vollara і activTek) може використовуватися цілодобово. При цьому забезпечується звичайний режим експлуатації даного приміщення.

Дані результати демонструють, як низький і абсолютно безпечний рівень вмісту озону 03 (з такою ж концентрацією, як і в зовнішньому повітрі) в поєднанні з системою очищення Vollara і activTek може значно скоротити число життєздатних бактерій і грибків протягом 6 годин.

Система FreshAir Box цілодобово робить повітря свіжим при такому ж рівні озону, як і у зовнішньому повітрі, - при звичайному режимі експлуатації приміщення.

Використання активного кисню (озону) для очищення повітря

Стаття доктора Джеймса Марсдена, США, професор, Державний Канзаський університет США, радник Федерального уряду США по боротьбі з біотероризмом (переклад з англійської)

Вчені давно усвідомили важливість озону як природної антимікробної речовини. Зокрема він широко використовується для знищення шкідливих бактерій, цвілі, вірусів та інших небезпечних біологічних забруднень у воді. У дуже малих концентраціях озон здатний знешкоджувати зважені в повітрі мікроорганізми, які можуть перебувати в середовищі замкнутих приміщень. Озон - це природний компонент земної атмосфери, і багато вчених вважають його використання чудовим природним методом очищення нашого повітря.

Більшість антимікробних засобів вимагають управління та регулювання з тим, щоб досягти бажаного результату, але в той же час не завдати шкоди людям та екології. Наприклад, хлор у малих концентраціях часто використовують для знезараження води. Але великі концентрація хлору можуть бути смертельними для споживача, тому потрібно надзвичайна обережність, щоб бути впевненим у безпеці даної технології. Ця концепція відома як принцип «Ризик/Користь». Практично все в навколишньому середовищі може бути шкідливо в неправильних пропорціях. Це вірно і для основних джерел життя: води, їжі і кисню, так само, як і мільйонів технологій, що використовуються для підтримки якості нашого життя. Інший приклад - споживаний у великих кількостях продукт - гірчиця. Ми щодня споживаємо гірчицю, не замислюючись про це ні на секунду. Звичайно, це абсолютно нешкідливо в цьому контексті. Однак гірчиця може бути використана для приготування смертельно-отруйного газу, який був застосований під час Першої Світової війни. Його вплив був настільки руйнівно для людства, що він був заборонений після війни. У правильній формі і концентрації - це безпечно; в неправильній формі і концентрації - це може бути смертельно. Для будь-якої технології або компонента навколишнього середовища можна зважити ризик і користь. Те ж саме можна зробити і для озону.

Озон - це світло-блакитний газ. Він утворюється в природі шляхом приєднання до молекули кисню ще одного атома кисню. Його хімічна формула - О3 (кисень, необхідний нам для дихання - О2). Безумовно, додатковий атом кисню робить його агресивним окислювачем. Більш того, звичайний кисень - це теж окислювач. Цікаво, що при окисленні органічних сполук або будь-якого забруднення озон втрачає один атом кисню і знову перетворюється в кисень (О2). У природі озон утворюється з двоатомних молекул кисню під впливом ультрафіолету сонця. Те ж відбувається і від блискавок під час грози. Відчуття чистоти і свіжості повітря після грози настає саме за рахунок очищаючого ефекту озону, створеного блискавкою. Озон також виробляють будь-які електромотори, які ви можете виявити у вашому холодильнику, вентиляторі, фені, пральній машині і будь-якої іншої побутової техніки. Коронні проводи копіювального апарату також створюють озон.

Без застосування аналітичного принципу зважування і порівняння ризику і користі можна було б встановити нульову допустимість озону. Це означало б, що ми повинні тримати наш холодильник, пральну машину, фен, вентилятор, аудіо-відео-апаратуру та ксерокс за межами житлової та робочої зони. Зрозуміло, що це безглуздо і марно. Федеральні Агентства розрізняються в думках про допустимому рівні вмісту озону для людини. Наприклад, FDA-Food and Drug Administration (Управління з контролю за харчовими продуктами і медикаментами) встановлює максимальний рівень концентрації озону рівний 0,05 ppm (частинок на мільйон часток). OSHA Occupational Safety & Health Administration (Управління охорони праці) встановило допустиму концентрацію при 24-годинному перебуванні 0,04 ppm. OSHA ж встановила допустимими і набагато більші концентрації озону при менш тривалих перебуваннях: наприклад, 0,08 ppm для 8 годин.

Ми повністю згодні з цими цифрами, і що стосується приладів Vollara і activTek, вони зроблені так, щоб не перевищувати ці значення. (Недавні незалежні дослідження провідною національною мережею готелів показали, однак, що звичайний природний (!) рівень вмісту озону в номерах готелів становить 0,08 ppm, а рівень озону на відкритому повітрі часто перевищує 0,10 ppm).

Часто позиція деяких регулюючих урядових агентств, на жаль, позбавлена усякого здорового глузду. Наприклад, деякі агентства опублікували документи, які і зовсім говорять, «що безпечними концентраціями озону 0,04-0,05 ppm не можна досягти користі». Коли ви будете читати ці документи, ви знайдете в списках літератури дослідження, датовані до 1913 року! Наші ж відкриття, тести, дослідження і інструментальні технології вимірювання були зроблені далеко після 1913, 1950 або навіть 1990 року!

Інші федеральні агентства впевнені в дезінфікуючих властивостей озону при концентрації 0,04 ppm і менше. Ви можете всюди на провідних підприємствах харчової промисловості зустрічати очищувачі повітря на основі озону, використовувані для знищення мікробів і захисту нашої їжі. Ці системи повсюдно схвалені USDA United States Department of Agriculture (Департамент Сільського господарства США) і FSIS Food Safety and Inspection Service (Інспекцієя Безпеки харчових продуктів). FSIS особливо піклується про безпеку працівників і часто вимагають організовувати моніторинг вмісту озону в повітрі, щоб бути впевненими, що його концентрація знаходиться в межах 0,04 ppm. Ми встановили ці системи на виробництвах всіх провідних харчових компаній, а також більшості компаній з Топ 500 харчових виробників. Ці компанії повсюдно провели ґрунтовні дослідження на предмет ефективності та безпеки цього обладнання, перш ніж купувати його і впроваджувати на відповідних виробництвах.

Озон при концентрації 0,02 ppm, але в комбінації з іншими окислювачами визнаний як досить ефективний засіб для боротьби з біотероризмом в Проекті Захисту Вітчизни. Ми працюємо спільно з Національною лабораторією США над створенням продуктів, здатних руйнувати віруси і бактерії, які можуть бути використані в біологічну зброю масового ураження.

Уряд Китаю використовує системи, що створюють низькі концентрації озону для зменшення ризику зараження SARS Severe Acute Respiratory Syndrome (атипова пневмонія) в метро і автобусах. Такі системи також застосовуються у багатьох госпіталях і пологових будинках для боротьби із запахами, вірусами, бактеріями і цвіллю.

Ми також тісно співпрацюємо з однією з найбільших у світі мережею круїзних кораблів і готелів, яка провела незалежне дослідження протягом 12 місяців, яке показало, що ці системи створюють низькі концентрації озону та інших окислювачів) дійсно знищують, які містяться в повітрі, цвіль, бактерії і запахи. У тому числі, між іншим, в одному з цих досліджень достовірно встановлено, що за допомогою даного обладнання можливе досягти 99,9999%-ного (!) знищення Norwalk-вірусу. Того самого вірусу, який наклав темну тінь на всю індустрію туризму на морських судах, і який часто змушує розгортати судно назад, лише б тільки не дозволити вірусу поширитися по всьому кораблю в набагато більш значущих масштабах. Компанія Vollara і activTek з гордістю повідомила, що тепер ці технології - на службі в усіх номерах готелів, на кораблях, у приміщеннях з догляду за тваринами, а також в апаратах з виробництва морозива, сміттєзбірниках, і т. п. цієї величезної мережі. Вони провели великі дослідження і тести, перш ніж впровадити ці технології. Чого, звичайно ж, не зробили ті, хто видав ті самі документи в 1913 році!

Передові технології впроваджені та впроваджуються. А це означає, що вони постійно вдосконалюються та оновлюються нашим персоналом департаменту досліджень і розробок. На жаль, наш уряд працює не так швидко, як хотілося б, і часто одне агентство встигає за сучасними тенденціями часу дещо швидше, ніж інше. Давайте поглянемо на проблему ризик-аналізу по відношенню до озону так, як могли б міркувати урядові агентства, і провідні харчові виробники та інші компанії, що входять в Топ 500 виробників. По-перше, може озон нас убити? Відповідь - так, навіть, незважаючи на те, що немає жодного документа, який констатував смерть від озону. Ми начебто знаємо тільки, що озон може вбити. Я, до речі, знайшов таку ж аналогію про нашу необхідності дихати киснем. Наше повітря приблизно на 20% складається з кисню. Однак якщо подихати достатню кількість часу більш високою концентрацією кисню, це може вбити нас. Іноді лікарі прописують пацієнтам з проблемами дихання помірно більш високі концентрації кисню. Тому що ризик надто великий концентрації кисню переважається ризиком нестачі кисню.

Сполучені Штати почали хлорувати воду в водорозподільної системи приблизно на порозі минулого століття, в той час як у Європі вирішили використовувати озон при водопідготовці. Багато хто вважає, що США пішли по цьому шляху через наполегливого лобіювання цього питання з боку виробників хімічної промисловості. Може це правда? Десятиліттями ми знали, що, реагуючи з органічними домішками, хлор утворює трихлорметанові компоненти, відомі як канцерогени. І ми досі продовжуємо «знезаражувати» нашу воду, і більш того, їжу - хлором. Великі кількості хлору часто використовують для обробки овочів, фруктів, домашньої птиці і навіть зерна. Чому ж наші постачальники води та продуктів харчування продовжували використовувати хлор, навіть знаючи, що вже десятиліттями він викликає ракові захворювання?

І знову на допомогу приходить «ризик-аналіз». Набагато небезпечніше споживати курку, заражену сальмонелою або овочі, начинені E-coli, ніж пов'язаний з хлором ризик захворіти на рак. Але є ще кращий вихід? Так, і європейці почали використовувати його ще наприкінці 1800-х. Це - озон.

Тепер озонові технології використовуються майже на 400 підприємствах по водопідготовці. Від Лос-Анджелеса до Палм-Біч більшість муніципальних виробництв по водопідготовці, а також більшість приватних компаній з виробництва бутильованої води використовують озон для знезараження води! Ми забезпечили самі провідні виробництва продуктів харчування нашими заснованими на озоні технологіями очищення води і повітря.

Можуть урядові агентства, що займають негативну позицію щодо озону, змінювати свої точки зору? Звичайно, і це відбувається постійно: буквально минулого тижня наші урядові вчені змінили своє ставлення до перебування на сонці. Колишня позиція була такою, що будь-яке перебування на сонці без спеціального захисту шкідливо і може викликати рак шкіри. Нова точка зору: помірне сонячне опромінення корисно і навіть необхідно для зміцнення здоров'я, особливо при нестачі вітаміну D. Ризик-аналіз показав, що ризик ймовірності раку несумірно малий порівняно з ризиком захворювань, викликаних дефіцитом вітаміну D. Можливо, деякі наші урядові агентства прозріють і змінять свою позицію по відношенню до низьких концентрацій озону.

В цілому, використання більшості ліків або будь-яких пристроїв завжди пов'язане з певним рівнем ризику. Питання в тому, переважує ризик вигоду? Ми можемо розшукати дослідження, які підтверджують майже будь-які точки зору. Дослідження, яке говорить про те, що ми не повинні спеціально дихати озоном, можливо вірні, але чи означає це, що ми повинні припинити користуватися будь-якими пристроями, що виробляють озон? Звичайно, немає. Наприклад, за використання хлору проведено тисячі різних досліджень і видано тисячі документів. Шкода, заподіяні зловживанням, або неправильним застосуванням хлору викликав смерті тисяч людей, і ймовірно, мільйони людей померли від раку, викликаного постійним і тривалим споживанням хлорованої води. Однак хлор, з його здатністю вбивати смертоносні бактерії у воді, врятував сотні мільйонів життів по всьому світу. Чи можете ви знайти дослідження, які говорять, що хлор вбиває? Звичайно, так само як і ті, які стверджують, що хлор - це благо. Зараз звичайно ми поступово скорочуємо хлорування та замінюємо його озонуванням, так як це набагато безпечніше. Але чи може озон заподіяти нам шкоди? Так. Більше того, практично все може нашкодити нам. Пам'ятайте, навіть занадто багато кисню може нас вбити?

Якщо системи очищення повітря, що виробляють низькі концентрації озону у відповідність з Федеральним законодавством вбивають цвіль, бактерії і віруси, що було б краще для вашого здоров'я? Звичайно, повітря, очищений низькими концентраціями озону! З іншого боку, якщо б ви жили на тропічному острові без будь-яких забруднень у повітрі, вам не знадобився б і низький рівень вмісту озону, так як ймовірність забруднень у повітрі була б дуже мала.


Технология RCI (Active Pure)

Як ви робите прибирання у своєму домі?

Ви стоїте посеред кухні і чекаєте, поки кухонний стіл не підійде до Вас, щоб Ви його прибрали? Ні, це було б нерозумно. Але саме так і працюють пасивні фільтри для очистки повітря: вони сидять і чекають чогось (зазвичай повітря), щоб увібрати і очистити його.
Це вже вчорашній день. Нам це не підходить. А ось те, що вирішує проблему - новітня ActivePure (RCI) Technology!

Active - Активна

Ми запитуємо себе: «якби у нас була система (коробка), яка може вбивати мікробів і паразитів, то, як можна пропустити кухонний стіл через неї або вмістити всю нашу кухню або кімнату?»
Очевидно, що Ви не зможете це зробити. Вам дійсно необхідно мати те, що буде проникати у всі потрібні для вас місця; прибирати пил із зони дихання, буде знищувати мікроби і паразитів на будь-якій поверхні у всьому приміщенні, видаляти дим і позбавляти від неприємних запахів. Ви потребуєте в Активній технології, яка працює за межами коробки.

Pure - Очищення

"Гроза" прокочується по приміщенню і залишає після себе чисте і оновлене свіже повітря. Сонячне світло, проходячи крізь повітря вбиває мікроби і бактерії. Ось так природа дбає про чистоту та свіжості зовні, за вікном.
Візьміть ті ж самі природні процеси, помістіть їх в коробку і принесіть до себе додому. Фактично Ви взяли те, що зовні і принесли всередину. Ви принесли в будинок саму природу.

Technology - Технологія

У цьому випадку, технологія - це матеріал у вашій коробці, що запускає активні природні процеси позбавлення від пилу, мікробів, диму, неприємних запахів і забруднюючих частинок. Звичайно існують певні дроти, вогники та інші інженерні штуковини. Але так все відбувається поза коробки, це дійсно все, що необхідно знати про те, що перебуває в коробці. Але...

Продукти, вироблені даним процесом - іони високої окислювальної здатності і гідропероксид - здатні знищувати мікроби, запахи, хімічні сполуки.

RCI (ActivePure) -технологія дозволяє прискорити процес очищення повітря всередині очисника повітря, що в сотні разів ефективніше, а також продовжити процес очищення повітря у всьому об'ємі приміщення за допомогою абсолютно нешкідливих компонентів.

Переваги RCI:

 усуває всі види забруднень у повітрі: бактерії, запахи шкідливі хімічні домішки;

 прискорення і посилення процесів очищення повітря в сотні разів завдяки особливостям технології RCI;

 продукти RCI-технології продовжують очищати повітря у всьому об'ємі приміщення, вони абсолютно безпечні, не мають запаху;

 використовується ексклюзивно потужний каталізатор, який самовідновлюється в процесі експлуатації, не вимагає частої заміни і не потребує механічної чистки.


Фізична суть RCI технології полягає в наступному: матриця спеціальної геометрії, побудована на основі рідкісноземельних і благородних металів, що опромінюється потужним потоком світлового випромінювання довжиною хвилі λ=254 нм.

Радіо каталітична іонізація

Наша революційна система, з унікальною RCI (Радіо Каталітична Іонізація) матрицею (тепер технологія ActivePure), використовує до 5 природних процесів, щоб відтворити природні умови повітря в приміщенні.

 Створює окислювальний процес і іонізацію, повністю копіюючи природний принцип сонячного світла, використовуючи бактерицидне випромінювання УФ-лампи високої інтенсивності.

 Поєднує в собі властивості іонізації з фотокаталітичними реакціями певних рідкісних і благородних металів.

 Постійно відтворює доброзичливі окислювальні процеси для знезараження повітря і поверхні (на відміну від інших очищувачів повітря, які сконцентровані тільки на повітрі пасивного призначення, пропускаючи повітря тільки через фільтри).


Джерелом такого випромінювання є спеціально розроблена ультрафіолетова лампа з вузьким спектром випромінювання. В результаті взаємодії потужного світлового потоку з гідрофільної оболонкою RCI - матриці виникає очищаюча плазма. Продуктами, виробленими даними процесом, є іони високої окислювальної здатності, які називаються гідропероксид-іонами. В результаті цього процесу гине 99,99% вірусів, грибків, бактерій. Додатково усуваються всі види забруднень повітря, видаляються запахи, шкідливі хімічні домішки, а процес очищення прискорюється у сотні разів.

RCI-матриця виробляється індивідуальної форми і структури для кожної моделі системи очищення повітря.

Приклад встановлення Induct (ActivTek) в існуючу систему вентиляції:

Приклад встановлення Induct в систему вентиляції

Вентиляційні Установки (Центральні Кондиціонери):

Вентиляційні Установки в Центральні Кондиціонери


Підключіть і працюйте:

Підключіть і працюйте

Просто підключіть до місця подачі живлення і система готова до роботи.

 Без застосування фільтрів.

 Низькі експлуатаційні витрати.

 Відсутність будь-яких простоїв.

 Просте та швидке обслуговування.

 Природні хімічні процеси абсолютно безкоштовно.


Сертифікат Space:

Компанії Vollara і activTek використовують технологію, спочатку розроблену в рамках програм NASA, для контролю етилового газу і очищення повітря в космічних кораблях, видаляючи бортові хвороботворні мікроорганізми, конролює природне старіння і дозріваючого акселератора, що випускається рослинами які є дуже руйнівним для них в замкнутих просторах.

Розмір крихітних частинок газу (нижче 0.3 µm) означає, що жоден існуючий фільтр не може контролювати їх, крім RCI (ActivePure) технології, звичайно.

Подробиці дивіться тут: http://www.spaceconnection.org/certified-products/radiant-catalytic-ionization-air-water-purification


Сертифікат Space

«Vollara і activTek мають право використовувати Сертифікат Космічної Технології™ і товарний знак, тому що вони ефективно застосували на своєму виробництві технологію і відповідає зростаючій загрозі забруднення повітря в приміщеннях, та покращує якість життя людей тут на Землі»,- сказав Кевін К. Кук, Директор Фонду Космічних Програм.

Випробування незалежних науковців та багатьох клієнтів Vollara і activTek

Зразок тесту 1:

Тест на зниження бактерійI

Хвороботворні мікроорганізми - скорочення до 99,99% цвілі, грибків, бактерій і вірусів.

Багаторазові незалежні тести показують, як вражаюче ефективні результати скорочення на поверхнях всього за 24 години впливають на загальні бактерії, грибків, включаючи Ecoli, Streptococcus MRSA і т. д.

 ActivTek і Vollara усуває до 99,99% всіх бактерій і грибків.

 Натисніть для перегляду таблиці з результатами тестування Канзаського Університету.

 Натисніть для перегляду повного дослідження.


Зразок тесту 2:


Тести патогенів и плісняви

Хвороботворні мікроорганізми - візуально видно зростання бактерій і цвілі.

Ефективність RCI (ActivePure) технології можна легко побачити неозброєним оком на підставі приватних незалежних і клієнтських досліджень.

 У цьому прикладі, в повітрі були взяті зразки з чаші Петрі До і Після установки систем з ActivePure (RCI) технологією всередині повітроводів.

 Значне зниження бактерій (білі крапки) і цвілі (сірі крапки) - це зрозуміло.


Зразок тесту 3:


Тести ЛОС

ЛОС - усунення в повітрі зважених частинок.

Найдрібніші частинки часто є ті, які викликають найбільші проблеми з диханням. Компанією Vollara і Activtek незалежно протестовано на Леткі Органічні Сполуки (ЛОС) і доведено в повсякденному використанні в усьому світі.

 Тест був виконаний SGS на тютюновому димі, на прикладі придатних для дихання маленьких частинок <4 мкм (PM4) системою Eagle 5000.

 Результати: усунення вдихуваних частинок до 98% за кілька хвилин.

 Значне зниження чадного газу і CO2.


Зразок тесту 4:


Тести на усунення етилену

ЛОС - Усунення етилену (<0.3 мкм).

RCI матриця ефективна для дрібнодисперсних ЛОС частинок, навіть високої якості HEPA-фільтри не в змозі видалити. Один з кращих прикладів зниження етиленового газу (C2H4).

 Наукові тести проводилися у двох незалежних клієнтів садівників в Іспанії.

 Показання До і Після стандартної установки Induct від activTek.

 Результати: до 85% зниження концентрацій етилену (за 0.3 мкм).

Трохи про RCI (ActivePure) технологію:

Радіально-каталітична іонізація - це іонізація, яка відбувається в результаті роботи фотокаталітичної камери. Тобто завдяки активному впливу на повітря ультрафіолету, використання каталізатора утворюються заряди на молекулах повітря і джерела названий цей тип іонізації.

Даний вид іонізації теж бере участь у створенні аероіонного балансу, осадження частинок з повітря і т. д.

Гідроіонізація - самий тип іонізації зустрічається рідко в побуті і найбільш поширений тип іонізації в природі, при цьому гідроіонізація єдиний гармонійний спосіб іонізації, який відразу ж видає необхідне співвідношення позитивних і негативних іонів.
Гідроіонізація в природі відбувається завдяки випаровуванню води.

Молекули води випаровуються, тобто переходять з рідкого стану в газоподібний, при цьому молекула розпадається на позитивно заряджену частину і негативно заряджену частину.

Це і є так звані гідроіони.

Гідроіони корисні для дихання, вони мають окислювальною здатністю, і вперше з'явилися прилади, що генерують гідроіони в побуті.

У природі найпотужніший джерело іонізації - це водоспад.

Поблизу Ніагарського водоспаду концентрація іонів досягає 150000-200000 аероіонів на кубічний сантиметр.
Але можете собі уявити, наскільки складно створити водоспад і контролювати той же самий рівень вологості в приміщенні.

У нас джерело гідроіонізації - це знову ж робота фотокаталізу: гідрофільна матриця вбирає воду, під впливом ультрафіолету, під впливом активного кисню ця вода перетворюється в гідроіони.

Гідроіони мають окислювальною здатністю, вони розпадаються на так звані ОН-іони.

OH-іони зараз у багатьох галузях промисловості активно використовуються. ОН-іони здатні працювати з хімічними сполуками і перетворювати складні в прості хімічні сполуки - вуглекислий газ, воду і кисень.
Тобто це своєрідна хімічна лабораторія, яка перетворює бруд, хімію в абсолютно безпечні природні натуральні компоненти.

Входить брудне повітря - виходить абсолютно нормальне, придатне для дихання.

Гідропероксид (перекис водню, гідропірит) - натуральна речовина, дуже добре і активно представлена в природі, і в природі ця речовина володіє функціями знезараження, нейтралізації і має дуже просту формулу Н2О2.
Тобто, є вода Н2О і коли додається ще одна молекула кисню - виходить гідропероксид. Багато жінок знайомі з цією речовиною, пам'ятаєте приказку - «Ніщо так не прикрашає жінку, як перекис водню». Так ось сенс цієї речовини в реакції нейтралізації.

Перекис водню - природний очищувач, вірніше одночасно, нейтралізатор і очищувач.

Гідропероксид може бути і у газоподібному стані, і присутність у повітрі іонів гідропероксиду очищає організм, очищає легені і дуже благотворно впливає на здоров'я людини.

Завдяки приладам Vollara і activTek, їх технологіями, які перетворюють воду, розчинену в повітрі в гідропероксид Ви можете зробити повітря в своєму будинку ідеально чистим і зберегти своє здоров'я. Гідропероксиди будуть очищати і знезаражувати повітря.

Як це відбувається?

Прилад генерує активний кисень (озон). Озон реагує з водою, до молекули води додається активний атом від молекули озону і утворюється молекула гідропероксиду, а озон знову стає киснем. Далі молекули гідропероксиду нейтралізують, знезаражують і очищають повітря не тільки в приладі але і у всьому об'ємі приміщення. Процес генерування молекул гідропероксиду ставить прилади компанії Vollara і activTek на порядок вище за ефективністю, порівняно з іншими повітреочисниками.

Звертаємо увагу. При використанні систем з даною технологією - немає необхідності користуватися зволожувачем повітря!


Фотокаталіз

Повноцінний (тобто з каталізатором), високотехнологічний фотокаталіз використовується в приладах «Vollara», «ActivTek» - для очищення, відновлення, регенерації повітря в закритих приміщеннях, для створення природного мікроклімату!

В якості каталізатора використовується керамічна матриця (RCI-матриця, або ж тепер - ActivePure) унікальної конфігурації, в яку інтегровані кілька рідкоземельних металів, у тому числі, діоксид титану.

RCI-матриця здатна засвоювати воду, розчинену в повітрі, тобто володіє гідрофільними властивостями. Сам каталізатор вводиться в активний стан ультрафіолетовим випромінюванням, довжина хвилі 254 нм, при цьому сам каталізатор є самовідновлюючим і не вимагає механічної очистки.

Що таке взагалі фотокаталіз?

Фотокаталізом - є реакція, ініціатором якої є світло і ця хімічна реакція прискорюється присутністю каталізатора.

Каталізатор - прискорювач хімічної реакції. Завдання каталізатора прискорювати в сотні разів протікання хімічної реакції, при цьому сам каталізатор в реакції участі не приймає. Він саме прискорювач хімічної реакції. Для правильного розуміння, скажу про те, що є ще протилежність каталізатору - інгібітор. Це речовина, яка, навпаки, уповільнює перебіг хімічної реакції. Наприклад, якщо Ви не хочете щоб щось іржавіло, то додається інгібітор, який перешкоджає реакції окислення і уповільнює хімічну реакцію.

Переваги фотокаталізу

Каталіз, перш за все, в даному випадку, процес окислення, допалювання. Приклад - каталізатор, який використовується в автомобілі. Напевно, помітили, вихлоп у автомобілів з Європи, Америки відрізняється від вітчизняних автомобілів - Ви стоїте поруч з вантажівкою і не бачите сизого диму, величезний автобус, знову ж таки немає сизого диму, від нього не смердить і в той же час у вітчизняних Камазів суцільно і поруч картина прямо протилежна. Справа в тому що завдання каталізатора в автомобілі - допалювати, окисляти ті хімічні речовини, які повністю не спалились в камері згоряння.
Кінцеві продукти реакції окислення - це вуглекислий газ, вода і кисень. Яка б складна речовина не була, кінцевий продукт окислення - це абсолютно безпечні речовини - вуглекислий газ, вода і кисень.

Ще про фотокаталіз і діоксиду титану

Діоксид титану - це відомий компонент, не таємний. Фотокаталіз на діоксиду титану представлений на ринку. Діоксид титану це унікальна речовина, яка під впливом сонячного світла генерує активні компоненти ОН-іони, здатні очищати повітря.

В Японії дуже активно використовуються фарби фасадні на основі діоксиду титану, найцікавіше, що фарба на основі діоксиду титану сама себе очищає, тобто вона не забруднюється і постійно виглядає як нова, і в теж час цей фасад ще й очищає повітря. Фасад опромінюється світлом сонячним і цей фасад ще й очищає повітря.

Оксид - це один атом кисню, діоксид - два атома. Наприклад, може бути оксид вуглецю - формула його СО, та є діоксид вуглецю - формула його СО2. Перше - це чадний газ, отруйний, дуже небезпечний, а другий - це вуглекислий газ. Він абсолютно безпечний. Тобто якщо він не домінує в концентрації, то він абсолютно інертний і безпечний. CO - виходить недоокислений продукт.

Ще одна перевага технології фотокаталізу – при спалюванні через нестачу кисню може утворюватися чадний газ, тобто недостатньо кисню і недопалюєеться вуглець. І утворюється чадний газ. Раніше це була основна причина смерті - коли використовувалися печі в будинках, люди помирали тисячами від чадного газу, він абсолютно без запаху. Якби наш апарат в ті часи - то проблеми смертей від чадного газу не було б. Тому що вуглець «допалюється» завдяки фотокаталізу, завдяки присутності активного кисню, і абсолютно було б безпечно знаходиться в приміщенні, навіть якщо б в цьому приміщенні знаходилося б джерело чадного газу.

Ви скажіть, що зараз є фільтри, які оснащуються УФ-лампами?!

Як тільки ультрафіолетова лампа використовується в фільтрової системі, нам вже говорять про те, що там є фотокаталіз. Але має сенс поцікавитися у продавця або виробника - а що є каталізатором???
Практично у всіх системах, де використовується фільтр і ультрафіолетова лампа і там де декларується фотокаталізатор, каталізатора як такого не існує.

Справа в тому, що ультрафіолетова лампа знезаражує те, що накопичується в фільтрі. Якщо не нейтралізувати всі процеси розмноження, гниття в фільтрі, то вибачте, фільтр буде ще й джерелом вірусів, бактерій, цвілі і т. д. Причому це буде видно візуально - він покриється шапкою цвілі, і щоб цього не відбувалося - фільтр опромінюють ультрафіолетом.

Але процесу фотокаталізу як такого не відбувається, тому що елементарно НЕМАЄ КАТАЛІЗАТОРА. Каталізатор відсутній!

Очищувачі повітря Vollara і ActivTek - використовують повноцінний, високотехнологічний фотокаталіз!

Ультрафіолетове випромінювання з довжиною хвилі 254 нм, на відміну від звичайних ультрафіолетових ламп, у наших приладах, використовується не для обезараження повітря, а служить ініціатором виникнення процесу фотокаталізу. Воно дуже малої потужності і тому ультрафіолетове випромінювання в наших приладах не може заподіяти шкоди людині.
Довжина хвилі 254 нанометра - це як раз той діапазон, який збільшує ефективність використання ультрафіолету в сотні разів. Якщо б ви змістилися на 1 одиницю вправо або вліво - ефект був би в сотні разів менше.

Наукові інститути витратили роки досліджень для того, щоб вивести цю цифру - 254 нанометра. І ці знання вони тут же почали використовуватися в наших технологіях.


Технологія IntelliAir™

IntelliAirТехнологія IntelliAir є інтелектуальною технологією - штучний інтелект повітроочищувачів Vollara і activTek.

Торговий логотип IntelliAir™ означає, що обладнання забезпечено системою автоматизованого управління даними при повному самоконтролі і без участі, втручання людини.

Технологія IntelliAir так само відповідає за зручність і легкість взаємодії людини і машини в разі їх контакту - зручний і чуйний інтерфейс, чуйність повітроочисника командам, комп'ютерний розрахунок реакцій.

Технологія штучного інтелекту IntelliAir - це програмне забезпечення працює на основі пошуку можливих рішень і самостійного вибору найбільш правильного і доречного в даний момент.

Іншими словами, IntelliAir - це електронний мозок наших систем очищення повітря.

Мікропроцесор IntelliAir встановлений в системах комплексної очистки повітря FreshAir Surround, AP 3000, FreshAir To Go, FreshAir Box (New FreshAir Box).


Допоможіть поліпшити екологію! Розкажіть про нас друзям: