Науково доведено, що технологія ActivePure на 99,9+% інактивує вірус SARS-CoV-2 на поверхні і в повітрі всьго за 3 хвилини!

Технології Здорового Життя

Свідоцтва, сертифікати, висновки, інша документація...

Знак СЄКанадська Асоціація СтандартівАвстралійська Організація з Комунікацій

Нагороди і знаки визнання, отримані компанією ActivTek і Vollara, підтверджують якісну і ефективну роботу її продукції. Більше про це дивіться на сторінці Технології...

FEDECAL

ActivTek є партнером FEDECAI (Іспанського союзу компаній по очищенню повітря всередині приміщень).

k-state

Дж. Марзден, професор каф. біологічної безпеки Канзаського університету США, перевірив і підтвердив ефективність технології і продукції компанії ActivTek.  KSU Testing

Совет по зелёному строительству

ActivTek є членом як іспанської, так і американської Ради по зеленому будівництву.

Certified Space Technology

Сертифікат космічної технології (Certified Space Technology) є запатентованою торговою маркою, що належить Космічному Фонду, надає ActivTek і Vollara статус «постійного партнера». Компанія ActivTek і Vollara використовує технологію, спочатку розроблену в рамках програм NASA, для очищення повітря в космічних кораблях, вилучення бортових хвороботворних мікроорганізмів (подробиці див. нижче).

SGS

Група SGS, яка є світовим лідером на ринку контролю, експертизи, випробувань і сертифікації, перевірила наскільки ефективно справляються прилади компанії ActivTek з неприємними запахами, а саме з тютюновим димом.  SGS Testing

cincinnati testing activtek

Експерт Університету Цинциннаті Сергій Гриншпун вивчив вплив технології ActivTek ActivePure на шкідливі мікроорганізми.  Cincinatti Testing

ATECYR

ActivTek є партнером ATECYR (Іспанська Технічна Асоціація, що спеціалізується на опаленні, кондиціонуванні, вентиляції, зволоженні та охолодженні).

Сертифікат Space Technology

Як вже говорилося, обладнання компанії «activTek» і «Vollara» має сертифікат про те, що вона використовує «Космічні технології».

На жаль, зараз це високе звання трохи втратило своє значення, так як «всі кому не лінь», заявляють про це, не маючи ні прав, ні підстав для цього.

Сертифікат Space TechnologyСаме тому хотілося б довести до Вашого відома офіційну відповідь з Космічного Фонду «Space Technology Awareness Space Foundation» про підтвердження права на використання знака «Certified Space Technology» компанією «activTek Environmental» та «Vollara» і про те, що жодні інші очищувачі повітря такого права не мають. Таку відповідь може отримати будь-який з Вас.

У відповідь на запит компанії «DBG Group Investments LLC» (власник торгових марок «Vollara» і «activTek») прийшла відповідь від 14 липня 2011 року, яка підтверджує правомірність використання знака Certified Space Technology на виробленому обладнанні. Подробиці дивіться тут: http://www.spaceconnection.org/certified-products/radiant-catalytic-ionization-air-water-purification

Якщо детальніше... Копія листа англійською мовою:

Сертифікат Space Technology

Переклад (електронний):

""Я радий підтвердити, що Vollara і activTek повністю сертифіковані і уповноважені Space Foundation (Фондом Комічних Технологій) використовувати офіційний знак технології Certified Space Technology для маркетингової та комунікаційної діяльності у відповідності з нашою угодою сертифікації.

Крім того, тільки продукція Vollara і activTek, ActivePure (RCI *) екслюзивно визнана технологією, сертифікованої Space Foundation (Фондом Космічних Технологій). Це визнання є неприпустимим для всієї іншої продукції і ні одна організація не може стверджувати і застосовувати це спеціальне икслюзивное позначення.

Як цінний корпоративний партнер має статус ексклюзивного космічної технології Space Certification Program Vollara і activTek грають важливу роль в наших спільних зусиллях щодо поліпшення громадської обізнаності населення в питаннях космічних технологій. Ми вдячні, що продукція Vollara і activTek з космічними технологіями (Space Technology), підвищує якість життя тут на Землі.

З найкращими побажаннями, Кевін Кук
Директор Космічного Фонду Програм обізнаності.""

* RCI (матриця) – вона ж і ActivePure
Виходячи з цього, використання знаку «Космічні технології» на будь-яких інших очисниках повітря є не законним, з усіма витікаючими наслідками.
Наводимо так само лист-сертифікат про те, що activTek є «довічним» і ексклюзивним партнером космічного фонду Space Foundation:

Сертифікат Space Technology activTek Environmental

Декларація про відповідність технічному регламенту низьковольтного електричного обладнання

Додаток до декларації про відповідність технічному регламенту низьковольтного електричного обладнання

Декларація про відповідність технічному регламенту низьковольтного електричного обладнання Додаток до декларації про відповідність технічному регламенту низьковольтного електричного обладнання

Електронна система очищення повітря Fresh Air фірми «Vollara (EcoQuest)» (США) - розкіш чи необхідність?

У населених місцях за останні 100 років концентрація забруднювачів в атмосферному повітрі зросла в кілька разів і продовжує зростати. Сьогодні практично неможливо знайти на Землі місце, де повітря зберігся б природно чистим. Зростання онкологічних та інших захворювань, особливо органів дихання, багато дослідників пов'язують із забрудненням повітряного середовища. На жаль, Україна за забруднення навколишнього середовища в містах одна з лідерів серед країн світу. Численні наукові публікації свідчать про негативний вплив атмосферних забруднень на здоров'я населення, особливо дітей (A. M. Сердюк, Я. І. Звиняцьковський, О. В. Бердник та ін).

Труби, що димлять з заводів, горячі сміттєзвалища поблизу міст - це помітно і вражає, але дуже мало хто знає, що забрудненість повітря приміщень, в тому числі житлових, як з якісного набору забруднювачів, так і за рівнем їх концентрації у багато разів перевершує забруднення зовнішнього повітря. А адже в приміщеннях ми проводимо більшу частину свого життя, від 60 до 90% часу. Опитування показують, що люди без належного розуміння ставляться до того, що повітря житла забруднюється продуктами неповного згорання природного газу (монооксид вуглецю, оксиди азоту, радон, формальдегід, бенз(а)пірен, сажа тощо), великим букетом досить небезпечних летких органічних хімічних речовин (ксилол, толуол, бензол, формальдегід тощо), що виділяються з полімерних будівельних матеріалів, одягу, меблів, при використанні засобів побутової хімії, ліків, парфумів та косметичних препаратів. Людина і домашні тварини в процесі життєдіяльності також виділяють у повітряне середовище сотні шкідливих хімічних речовин, багато з яких до цього часу не досліджені в достатній мірі (Малишева А. Р.).

Ми часом і не підозрюємо, що поруч з нами живуть мікроскопічні живі істоти, пилові кліщі різних видів, хітин і виділення яких провокують напади бронхіальної астми.

У променях сонця можна наочно бачити, як тисячі порошинок витають у повітрі. Осівша пил на меблях, на поверхні екранів телевізорів, комп'ютерів, на вентиляційних решітках показує, що повітря житла містить велику кількість аерозолів, за концентрації багато в чому перевищує гігієнічні нормативи не тільки для атмосферного повітря, але й повітря виробничих приміщень. Таке спостерігається при прибиранні житла неякісним пилососом. Дослідження побутового пилу показує, що вона містить, як неорганічні компоненти, так і особливо небезпечні органічні, які можуть сенсибілізувати організм і вести до різних алергічних захворювань.

Не багато можуть похвалитися, що в їх ванних кімнатах на зволожених поверхнях огороджувальних не з'являється цвіль. Це грибки, іноді дуже небезпечні. Продукти їх розпаду і спори при тривалому впливі несприятливо змінюють чутливість імунної системи організму людини, а іноді ведуть до тяжких, що важко піддається лікуванню грибкових захворювань. Мода на сучасні склопластикові вікна поліпшила звуко - і теплоізоляцію квартир, але призвела до порушення повітрообміну в приміщеннях і до появи умов для розвитку грибків на поверхнях.

Разом з атмосферним повітрям у приміщення надходять забруднення від автомобільного транспорту, теплових електростанцій, промислових підприємств. Зовнішні і внутрішні забруднення перетворюють житло в затруєну камеру з букетом із сотень шкідливих хімічних сполук, багато з яких відносяться до першого класу токсичності. Тільки на що витає в оселі аерозолі М. Т. Дмитрієв виявив понад 60 токсичних сполук летючих органічних речовин.

Не варто скидати з рахунків, що багато вірусних та бактеріальних інфекцій поширюються через повітряне середовище приміщень повітряно-крапельним шляхом. При чханні та кашлі хворих відкритою формою туберкульозу, звичайним бронхітом або пневмонією, не кажучи вже про грип та інших гострих, у тому числі вірусних респіраторних інфекціях, у повітря приміщення надходять дрібні частки слизу, що містять збудників зазначених хвороб. Ці частинки в залежності від розміру можуть довго витати в приміщенні і служити джерелом інфікування де перебувають люди.

У більшості випадків ми стурбовані тим, щоб наше повітря в приміщенні має температуру не нижче 18-20°С, не маючи відчутних неприємних запахів, був прозорий, але забуваємо, що вміст кисню в ньому має бути на рівні 20,5 - 21%, вуглекислого газу не більше 0,1%, аерозольних частинок не більш як 0,15 мг/м, вологість не повинна виходити за межі 30-60%, спор грибків бажано мати не більше 100 куб. м, мікроорганізмів не більше кількох тисяч куб. м., швидкість повітря не повинна перевищувати 0,2 м/с. Хімічні речовини, що містяться у великому наборі (більше 1000 сполук) в повітрі приміщення можуть мати потенціює (підсилюючим) і адитивним (підсумовує) дією, тому утримання їх повинно бути значно нижче, ніж навіть середньодобові ГДК для атмосферного повітря. Оскільки багато хімічних сполук з'явилися зовсім недавно і організм людини еволюційно не підготовлений до їх знешкодження, ідеальною вимогою до чистоти повітря приміщень була б повна відсутність шкідливих та небезпечних хімічних речовин антропогенного походження у вдихуваному повітрі таких сполук (Х. А. Заривайская).

У доповіді А. П. Морозова на Міжнародній конференції "Проблеми законодавчого забезпечення екологічної безпеки великих міст"" (28 жовтня 2005 р., м. Москва)" достатньо повно були сформульовані вимоги до засобів захисту людини від забруднення повітря приміщення. Пристрої повинні очищати повітря від аерозольних частинок розміром до десятих часток мікрона з ефективністю більше 90%, знищувати мікробіологічні організми, що знаходяться в ньому, руйнувати газоподібні забруднювачі до безпечних хімічних елементів і сполук, оптимізувати іонізованість повітряного середовища, не створювати рівнів шуму вище нормативних для певного часу доби.

Створена фірмою «Vollara (EcoQuest)» (США) Електронна система очищення повітря Fresh Air не тільки задовольняє зазначеним вимогам, але і володіє рядом переваг в порівнянні з такими засобами оптимізації якості повітряного середовища, як фільтрові очищувачі повітря, электроэффлювиальные іонізатори (люстра Чижевського), гідроаероіонізатори, струнні та пластинчасті електрофільтри, фотокаталітичні очищувачі повітря, озонатори і .т.п.

У приладі Fresh Air використовується апробована NASA в умовах космічних польотів технологія усунення забруднення з допомогою фотокаталізу. Забруднене повітря проходить через спеціальну фотокаталітичну (RCI) камеру, де шкідливі органічні хімічні речовини розкладаються до безпечних з'єднань. Ультрафіолетові промені всередині приладу ініціюють RCI процес, що підсилює знищення мікроорганізмів (бактерії, віруси, цвіль) і усунення запахів. Крім того, RCI-матриця виробляє гідропироксид і супероксид іони, які надходять у повітря приміщення.

Фотокаталіз заснований на явищі розкладання органічних речовин до вуглекислого газу і води на поверхні з нанесенням TiO2 при активації UVX-променями. Оскільки ефективність деструкції речовин коливається від 10% до 35% за один цикл обробки, важливо застосовувати рециркуляцію очищуваного повітря, що і має місце в Електронній системі очищення повітря Fresh Air. Очищений від газових і аерозольних забрудненні повітря іонізується за допомогою голчастого іонізатора та імпульсного генератора іонів. Регульований малошумний вентилятор дозволяє обробляти великі об'єми повітря і доставляти очищене, знешкоджене і оптимально іонізоване повітря в обслуговуваний простір приміщення, не порушуючи гігієнічних нормативів швидкості руху повітря, що дуже важливо в холодну пору року.

Аналіз даних випробувань приладу Fresh Air, проведених в кращих лабораторіях США, Канади, Росії, а також власні дослідження, виконані в Інституті гігієни та медичної екології АМН України ім. А. Н. Марзєєва, головної організації МОЗ України в області гігієни навколишнього середовища, показали, що даний прилад знешкоджує хімічні забруднення, в тому числі які мають неприємні запахи, видаляє аерозольні забруднення (пил, квітковий пилок, тютюновий дим, сажа, спори грибків… ).

Не дивлячись на високу технологічність виробу, наявність пристроїв фотокаталізу, генерації аероіонів від джерела постійного струму напругою 6 кВ та імпульсного радіочастотного джерела 20-3ОкГц напругою 24-3ОкВ, складної системи фільтрації повітря і адсорбції хімічних забруднень прилад простий в експлуатації і має тривалий ресурс ефективної роботи.

Дуже важливо, що програмою процесорного управління приладом передбачені підказки щодо окремих етапів технічного обслуговування (заміна RCI матриці, пилового екрану, очищає пластини тощо). Але ще більш важливо, що розробники в інструкцію по експлуатації виробу заклали попередження щодо його безпечного використання в режимі очищення і санації (генерація озону). Останнє попередження висвічується на рідкокристалічному екрані.

Суттєвою особливістю даного виробу є його здатність оптимізувати іонізованість повітряного середовища приміщень допомогою генерації аероіонів від джерела постійного струму напругою 6 кВ та імпульсного радіочастотного джерела 20-30кГц напругою 24-30кВ, які дозволяють в зоні дихання людини створювати оптимальні концентрації легких аероіонів порядку 1000-3000 у 1см3 повітря.

Широко відомий фахівець з якості внутрішнього середовища приміщень житлових і громадських будівель проф. Д. Ю. Губернський експериментально довів, що додавання до числа кондиціонованих параметрів повітря "іонно-озонного" комплексу покращує самопочуття людей, знижує стомлюваність, підвищує працездатність, стійкість організму до гостро распіраторним захворювань.

А. Л. Чижевський в оригінальному експеримент показав, що тварини, позбавлені аероіонів у вдихуваному повітрі, при наявності в достатку їжі і води, гинуть за кілька тижнів.

Клініко-фізіологічні спостереження, виконані в свій час у Ленінграді ( A. M. Скоробогатова та інші), показали, що захворюваність серед робітників виробництва інтегральних схем, у цехах якого повітря практично позбавлений легких аероіонів за рахунок пропускання його через фільтри з надтонких волокон, підвищується.

Один з провідних фахівців в області аероіонотерапії Ф. Р. Портнов вважає, що успішно піддаються лікуванню аероіонами гострі і хронічні катари верхніх дихальних шляхів (вазомоторні нежить, фарингіти, ларингіти, гострий і хронічний бронхіт).

Вважається науково обґрунтованим застосування аероіонотерапії при гіпертонічній хворобі 1 і 11 стадії, бронхіальній астмі, катарах верхніх дихальних шляхів неспецифічної етіології, ревматичних ураженнях серцево-судинної системи без активних проявів ревмокардиту.

В останні роки з'явилися наукові відомості, що легкі аероіони здатні виводити людину з депресії.

Є вказівки, що іонізація може активізувати хімічні властивості шкідливих виробничих газів і таким шляхом посилювати їх токсичну дію. Тому виправданим є технічне рішення розробників Fresh Air іонізувати вже очищене від аерозолів шкідливих хімічних речовин повітря і доставляти його не з допомогою статичного електричного поля, як це робиться в більшості побутових аероіонізаторів, а за допомогою повітряного потоку певної швидкості.

Науці не відомі випадки несприятливих наслідків від застосування аероіонів як фізіотерапевтичного кошти, однак не зайвим буде застосовувати аероіонізацію для лікувальних цілей після рекомендації лікаря.

Незважаючи на те, що провідні фахівці світу не прийшли до однозначної думки щодо оптимальних рівнів іонізації повітря приміщень, більшість вважає цей фактор здатним надавати сприятливий вплив на організм людини. Основна біологічна дія надає супероксид-аніон-радикал О2, що володіє властивістю ініціатора процесів, що підвищують захисні властивості організму людини.

За багаторічними спостереженнями Дячука Ст. А. (1980) концентрація легких аероіонів в повітрі м. Києва коливається від 200 (січень, грудень) до 600 (серпень).

Шилкин A. A. наводить дані, що середні концентрації легких аероіонів обох полярностей в 1 смЗ повітря в сільських районах становлять 500 - 1000, в чистому гірському повітрі курортних місць 2000-2200, а на вулицях великих міст іноді менше 100. Не дивлячись на те, що в оселі є додаткові джерела аероіонообразування, концентрації легких аероіонів рідко перевищує 100-300 іонів в 1 см3. Один з найвідоміших дослідників іонізації А. А. Мінх прийшов до висновку, що в повітрі приміщень згадані вище концентрації знижуються до 100-200 в 1 см3.

При проходженні повітря через фільтри ультратонкого очищення, що має місце в деяких сучасних кондиціонерах, та й взагалі, при проходженні через системи повітрепідготовки систем кондиціонування повітря практично повністю деіонізується. Має місце деіонізація повітря в побуті. Основним джерелом служить підвищене забруднення повітря приміщень аерозолями. Легкі аероіони «сідають» на аерозольні частинки і перетворюються на шкідливі для організму важкі аероіони.

Нами показано, що наелектризовані екрани телевізорів і відеомоніторів ЕОМ з електронно-променевою трубкою «знищують аероіони» в зоні дихання людини. Це дає підставу стверджувати, що будь-яка наелектризована поверхня (одяг, меблі, покриття підлоги і т. д.) призводить до деіонізації повітря в приміщенні.

Інтенсифікація виробництва у всіх сферах народного господарства країни супроводжується все більш широким застосуванням нових технологічних процесів. Сучасні способи підготовки повітря (кондиціонування, штучна припливна вентиляція і особливо знепилювання повітря за допомогою фільтрів тонкого очищення і електрофільтрів, що використовується на підприємствах електронної промисловості) - ведуть до зниження рівня іонізованості подається в зону дихання людини повітря. Як бачимо, повітряна середа житлових, громадських і виробничих будівель потребує не тільки очистки від забруднювачів повітря, але і його оптимізації з іонізованості повітряного середовища.

Необхідність штучної іонізації повітря фактично і юридично визначена " Санітарно-гігієнічними нормами допустимих рівнів іонізації повітря виробничих та громадських приміщень.", СН № 2152-80.МОЗ СРСР.Москва.1980., оскільки в даному документі вперше законодавчо зафіксовані величини мінімально необхідних рівнів іонізації повітря приміщень.

Компактна, легка, малогабаритна, мобільна, електробезпечна Електронна система очищення повітря FreshAir, створена фірмою «Vollara (EcoQuest)» (США), проста в експлуатації, надійна, дає можливість направляти іонний потік в потрібний простір, при правильній експлуатації дозволяє уникати наднормативних рівнів озону, оксидів азоту і електромагнітних полів. Корпус даного виробу виготовлений з хімічно стійкого полімерного матеріалу, з дизайну і забарвленню добре гармонує з різними пристроями офісної техніки. Виріб може встановлюватися на горизонтальних поверхнях і кріпитися на стіні.

Створювані системою рівні аероіонізації повітря не ведуть до зарядці людини і оточуючих ізольованих предметів до потенціалів, при яких відбувається болісний іскровий розряд. Це явище характерне для аероіонізаторів типу люстри Чижевського.

Щоб самостійно переконатися в здатності Електронної системи очищення повітря FreshAir фірми «Vollara» (США) осаджувати дрібнодисперсний аерозоль, її досить помістити в закритий скляний прозорий резервуар (акваріум) наповнений тютюновим димом (аерозольні частинки порядку 0.01 мкм) до зникнення видимості великого шрифту на заголовку книги, вміщеній на протилежній від спостерігача частині резервуара. Якщо при включеній системі через скло можна переглядати великий шрифт на заголовку книги за 10-15 хвилин, то після включення приладу це стає можливим у 10 і більше разів швидше. Осаджений аерозоль - це мікроби, віруси, грибки, у тому числі патогенні. В аерозольному вигляді можуть знаходитися речовини (фекалії пилового кліща та інших комах), викликають напади атопічної бронхіальної астми.

Як можна виміряти концентрацію аероіонів?


Основним методом аероіонних вимірювань є аспіраційний. Іонізоване повітря простягається через вимірювальний конденсатор, що знаходиться під котролюємою стабілізованою напругою, та реєструється певним способом виникає при цьому струм. України (02660, Київ р.-94, вул. Попудренка,50) Ви можете переконатися, що Ваш виріб створює необхідні концентрації аероіонів.

Фірма «Vollara» (США) випускає широкий асортимент обладнання, що вирішують широкий спектр завдань підготовки та контролю якості повітря (від портативних приладів індивідуального користування до потужних промислових установок). В Інституті гігієни та медичної екології АМН України було проведено комплекс випробувань електронної системи очищення повітря FreshAir, створеної фірмою «Vollara (EcoQuest)» (рівні іонізації повітря, концентрації озону, діоксиду і оксиду азоту, електромагнітного випромінювання в діапазоні частот 5-2000Гц, 2000 - 400000Гц, 20-3ОкГц, енергетичної освітленості в ультрафіолетовому діапазоні /220-400нм/, напруженості статичного електричного поля, швидкості руху повітря).

Висновок.

У зв'язку з тим, що повітря житлових і громадських приміщень інтенсивно забруднюється продуктами життєдіяльності людини (більше 700 газоподібних і аерозольних з'єднань) та тварин, може містити мільйони сапрофітних і патогенних мікроорганізмів і продуктів їх життєдіяльності, газоподібні та пилоподібні продукти деструкції синтетичних будівельних, оздоблювальних матеріалів, предметів побуту, меблів, продукти неповного згоряння природного газу, аерозолі пральних порошків та інших препаратів побутової хімії, продукти тютюнопаління, суперечки і продукти розпаду міцелію грибів, хітин і фекалії пилових кліщів і багато інші забруднювачі, доцільно використовувати втілену в собі останні досягнення науки і техніки в області очищення і оптимізації повітряного середовища приміщень електронну систему очищення повітря Fresh Air, створену фірмою «Vollara» (США).

Разом з тим, враховуючи, що електронна система очищення повітря FreshAir, створена фірмою «Vollara» (США), є джерелом озону на деяких режимах, неодмінною умовою її застосування є суворе дотримання техніки безпеки і всіх рекомендацій фірми виробника і сервісного центру.

Завідувач лабораторією
Інституту гігієни та медичної екології
АМН України, доктор медичних наук, професор В. Я. Акименко

Допоможіть поліпшити екологію! Розкажіть про нас друзям: