Науково доведено, що технологія ActivePure на 99,9+% інактивує вірус SARS-CoV-2 на поверхні і в повітрі всьго за 3 хвилини!

Технології Здорового Життя

U

Співпраця з нами

Які напрями в бізнесі на сьогоднішній день є найбільш актуальними?

Звичайно ж – ВИСОКІ ТЕХНОЛОГІЇ і ЕКОБІЗНЕС!

XX століття було епохою активного використання ресурсів Землі. XXI століття поставило завдання РОЗУМНОГО використання цих ресурсів, відновлення екології та турботі про здоров'я людини.

Людство просто змушене виправляти ту ситуацію на планеті, яку сама ж і створила. Згідно з даними ВООЗ (Всесвітньої організації охорони здоров'я), оприлюдненими наприкінці 2011 року «ПРО ЯКІСТЬ ПОВІТРЯ», в багатьох містах забрудненість повітря досягає рівнів, які загрожують здоров'ю людей.

Більше 2 мільйонів чоловік щорічно гинуть від вдихання ДРІБНИХ ЧАСТИНОК, присутніх в ЗАБРУДНЕНОМУ ПОВІТРІ усередині приміщень і на вулиці. Частинки діаметром 10 мікрон і менше (PM10), які можуть проникати в легені і надходити в кров, здатні викликати хвороби серця, рак легенів, астму і гострі інфекції нижніх дихальних шляхів.

Згідно з рекомендаціями ВООЗ щодо якості повітря, середня річна концентрація PM10 повинна становити не більше 20 мікрограмів на кубічний метр (мкг/м3), проте опубліковані дані показують, що середній рівень PM10 в деяких містах досягає 300 мкг/м3.

Тривалість життя людини також прямо пов'язана з споживанням не просто чистої, а ПРАВИЛЬНОЇ ВОДИ.

У багатьох розвинених країнах (де середня тривалість життя людини вище) вже давно впроваджені передові технології очищення повітря і води.

Компанії Vollara і ActivTek пропонують ВИСОКОТЕХНОЛОГІЧНІ пристрої насамперед для ОЧИЩЕННЯ ПОВІТРЯ і для створення Живої ВОДИ.

Унікальні технології дозволяють ефективно впливати на всі складові забруднення повітря всередині закритих приміщень БЕЗ ЗАСТОСУВАННЯ ФІЛЬТРІВ!:
✔  видалити присутні в повітрі хімічні сполуки і дрібнодисперсний пил;
✔  очистити повітря і поверхні приміщення від сторонніх запахів;
✔  знищити бактерії, віруси, цвілеві грибки;
✔  усунути статичну електрику в повітрі.

Компанія Vollara (побутовий напрямок) пропонує:

✔  Безфільтрові системи очищення повітря для офісу, будинку, квартири, автомобіля і т. д.;
✔  Система для очищення і нормалізації води – створення Живої води у себе вдома;
✔  Система екопрання – прання без хімічних засобів у холодній воді;
✔  Інша продукція «Здоровий дім».

Компанія Activtek (комерційне і промислове напрямок) пропонує:

✔  Системи очищення повітря вбудовані в систему вентиляції для різних типів приміщень (від побутових до промислових), що не потребують обслуговування;
✔  Безфільтрові системи очищення повітря для промислових приміщень;
✔  Безфільтрові системи очищення повітря для комерційних будівель, медичних закладів, місць громадського харчування і т. д.

Ми працюємо у бізнесі Vollara і ActivTek вже більше 7 років, будучи Офіційними Представниками компаній Vollara(США) і ActivTek(США) на території країн СНД. На сьогоднішній день, нами відкриті представництва і ми активно розвиваємо бізнес Vollara і ActivTek, у багатьох країнах СНД, зокрема в Україні, Росії, Казахстані, Вірменії, Грузії.
Ми ефективно працюємо з представниками цих країн, передаючи їм свої знання, досвід і навички.
Ми готові поділитися з Вами своїм досвідом, і дати Вам необхідну інформацію для розвитку Вашого бізнесу з ActivTek і Vollara у Вашому Регіоні.

Запрошуємо Вас до співпраці!

З усіх питань співпраці телефонуйте: +38 (099) 713-29-79; +38 (068) 305-25-48, або пишіть на email: info@vita-ex.com

Допоможіть поліпшити екологію! Розкажіть про нас друзям: