Науково доведено, що технологія ActivePure на 99,9+% інактивує вірус SARS-CoV-2 на поверхні і в повітрі всьго за 3 хвилини!

Технології Здорового Життя

U

Сервісне і гарантійне обслуговування Vollara і ActivTek

Vollara
activTek

Шановні Клієнти і Партнери!

Всім клієнтам Vollara і ActivTek ми пропонуємо зручну і якісну послугу сервісного обслуговування систем очищення повітря і води:
комплексна чистка обладнання;
заміна деталей приладів;
ремонт систем очищення повітря та води (хоча наші системи виготовляються без браку, але можливі поломки в неправильній експлуатації клієнтами);
безкоштовний і просте навчання в обслуговуванні обладнання в домашніх умовах;
безкоштовні поради та консультації.

З усіх питань, звертайтеся до наших консультантів. Контакти

Всі товари, придбані через сайт vita-ex.com, пройшли процедуру сертифікації і забезпечені гарантією, встановленою виробником.

У випадках ремонту по гарантії, весь асортимент товару підлягає обслуговування в офіційних сервісних центрах. Контактні телефони сервісних центрів зазначені в цьому розділі. Для звернення в сервісні центри необхідно надати гарантійний талон з позначкою про дату продажу обладнання.

Умови гарантії

1. Гарантія дійсна тільки при наявності всіх чітко заповнених граф гарантійного талона із зазначенням серійного номера виробу, дати продажу клієнту та строку дії гарантії.

2. Обов'язковою умовою гарантії є надсилання (пошта, факс, електронна пошта, кур'єрська доставка) 2-го примірника гарантійного талона в сервісний центр з чітким штампом про перевірку виробу.

3. 2-й примірник гарантійного талона повинен бути переданий в сервісний центр протягом 5 робочих днів з дати продажу виробу. Тобто, другий примірник залишається у нас при покупці.

4. Безкоштовний ремонт проводиться тільки протягом гарантійного терміну, зазначеного в цьому гарантійному талоні.

5. Серійний номер та модель виробу повинні відповідати зазначеним у гарантійному талоні.

6. Виріб знімається з гарантії в наступних випадках:
    a) Якщо порушено правила, викладені в інструкції по експлуатації виробу.
    б) Якщо виріб має сліди стороннього втручання або була спроба ремонту виробу в не уповноваженому сервісному центрі.
    в) Якщо не дотримано правил використання, зберігання чи транспортування виробу, а також, якщо змінений або видалений серійний номер виробу.
    г) Якщо не проводилося своєчасне технічне обслуговування (очищення).

7. Гарантія не поширюється на наступні несправності:
    а) Механічні пошкодження.
    б) Пошкодження, викликані попаданням всередину сторонніх предметів, речовин, рідин, комах.
    в) Пошкодження, викликані стихією, пожежею, побутовими факторами, невідповідністю напруги або частоти електроживлення Державним стандартам.

8. Дія цієї гарантії не поширюється на матеріали та додаткові пристрої, що використовуються разом з виробом, що володіють обмеженим терміном використання: ActivePure матриці, озонові пластини, адаптери.

9. Ця гарантія є доповненням до конструкційних та інших прав споживачів і ні в якій мірі не обмежує їх.

Для вашої зручності, ми рекомендуємо Вам перед зверненням в сервісний центр уважно ознайомитися з інструкцією по експлуатації виробу.

З усіх питань щодо гарантійного та сервісного обслуговування приладів і т. д., Ви завжди можете звернутися до нас: +38 (068) 305-25-48; +38 (099) 713-29-79

Або пишіть нам на пошту info@vita-ex.com, щоб отримати кваліфіковану відповідь від досвідченого фахівця. Якщо Ви зацікавлені в отриманні додаткової інформації про Vollara, activtek і іншої нашої продукції, напишіть нам про це. Ми будемо раді Вам допомогти.

Допоможіть поліпшити екологію! Розкажіть про нас друзям: