Науково доведено, що технологія ActivePure на 99,9+% інактивує вірус SARS-CoV-2 на поверхні і в повітрі всьго за 3 хвилини!

Технології Здорового Життя

U

Повне усунення неприємних запахів в салоні автомобіля, автобуса, яхти

Пропонуємо автовласникам нову унікальну послугу - повне усунення неприємних запахів в салоні автомобіля за допомогою Озоногенератора «Ozone Blaster».

Ми знаємо точно, що вибір правильного пристрою для позбавлення від небажаних запахів в салоні автомобіля може бути дуже проблематичним. Пролиті кисломолочні продукти, різноманітні білкові та жирові вчасно неприбрані забруднення, є живильною базою для бактерій, які в процесі своєї життєдіяльності безперервно виділяють неприємні запахи, не кажучи вже про великий ризик захворювання. Усунути дані аромати часом досить складно навіть за допомогою повної хімчистки салону і практично неможливо з допомогою дезодорантів і освіжувачів повітря, які можуть дати лише короткочасний ефект перебивання запаху ароматами. Такі важкі випадки як сильно прокурений салон автомобіля або складні запахи домашніх тварин, часто і зовсім є для автовласників нерозв'язною проблемою. Єдиний спосіб позбутися від будь-яких запахів раз і назавжди - чистка салону озоном!
Саме тому ми і пропонуємо найпростіший і найкращий спосіб вирішення проблеми - Озоногенератор «Озон Бластер».

При своїх невеликих розмірах даний прилад здатний генерувати до 1200 мг активного кисню (озону) на годину, що дозволяє йому впоратися з будь-яким ароматом у салоні автомобіля за 20-60 хвилин.

Генератор озону здатний контролювати вміст активного кисню (озону) у повітрі, що дає можливість проводити очищення в приміщеннях площею до 380 кв. м. Це величезна кількість приміщень:

✔  Будинки, Офіси, Квартири.
✔  Виробничі цехи.
✔  Автомобілі, Яхти, Літаки, Поїзди, Автобуси, Метрополітени.
✔  Готельні номери, кімнати та квартири, що здаються в оренду.
✔  Кафе, Бари, Ресторани.

✔  Нічні клуби, Дискотеки.
✔  Більярдні, Казино, Кегельбани.
✔  Квартири, Офіси, Будинки після ремонтів, Гаражі та Підвали.
✔  Зоомагазини, Ветеринарні кабінети, Притулки для тварин.
✔  Друкарні.

Озон - газ, особлива форма кисню, що містить у молекулі три атома (замість звичайних двох атомів), у природі утворюється в повітрі під час грози і володіє сильним окислювальним, знезаражувальним і дезінфікуючою властивістю. У малих концентраціях на рівні 0,01-0,02 мг./м. куб (в п'ять разів нижче гранично допустимої для людини концентрації), озон надає повітрю характерний запах свіжості і чистоти. Так, наприклад, після грози ледь вловимий запах озону незмінно асоціюється з чистим повітрям. Як було сказано вище, молекула озону нестабільна і має властивість розпаду. Саме завдяки цій властивості, озон є сильним окислювачем і винятковим по ефективності дезінфікуючим засобом.

З допомогою Озоногенератора Ozone Blaster (Озон Бластер) можна не просто на час замаскувати неприємний запах, а повністю видалити його джерело - бактерії. Також Озоногенератор вкрай ефективний при усуненні запаху з кондиціонера.

Як застосовується Озоногенератор?

Апарат ставиться всередину салону автомашини (катера, автобуса, яхти…). Вмикається в розетку (220 В). Килимки і задні сидіння краще поставити вертикально (якщо на них потрапило забруднення, є причиною запаху). Залишивши апарат в салоні 20-40 (краще на 60) хвилин. В ході обробки озоновий генератор виробляє 1200 мг. озону, при цьому повністю контролюючи процент його змісту усередині машини (не більше 5%). Після завершення процедури необхідно відкрити двері, і залишити їх відкритими на 20 хвилин. При включенні внутрішнього охолодження з максимальним режимом подачі повітря кондиціонер автомобіля очищається протягом 20-ти хвилин. Дану процедуру з очищення кондиціонера бажано застосувати за 20 хвилин до закінчення основного чищення салону озоном. Покладіть килимки на свої місця. Машина готова і запахи в ній знищені.

Генератор озону OzoneBlaster пройшов всі необхідні лабораторні дослідження і Управлінням по санітарному нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів (American Food and Drug Administration, FDA, США) визнаний безпечним.

Ми будемо раді подбати про Ваш комфорт.

З усіх питань, що стосуються озонування салону автомобіля, яхти, автобуса і т.д., звертайтеся до наших консультантів замовивши дзвінок або перейдіть на сторінку Контакти

Допоможіть поліпшити екологію! Розкажіть про нас друзям: