Науково доведено, що технологія ActivePure на 99,9+% інактивує вірус SARS-CoV-2 на поверхні і в повітрі всьго за 3 хвилини!

Технології Здорового Життя

U

Робочі місця та офісні приміщення

Офісні будівлі, Задати питанняи, агентства нерухомості, адміністративні будівлі і банки

Незалежно від робочого середовища, вона, ймовірно, буде мати деякі проблеми з якістю внутрішнього повітря в приміщеннях (IAQ). Ми проводимо більше часу на роботі, ніж удома, і погана якість повітря і погана гігієна поверхонь може залишитися непоміченим навіть у найпростіших офісних будівель, завдавши нам значної шкоди. Додайте до цього герметизації вікон і дверей в закритих приміщеннях з кондиціонером і відсутністю глибокого очищення вентиляційних каналів, і в результаті забруднюючі речовини не видаляються, а навпаки ми створюємо їм умови збільшення.

ActivTek - це краще рішення для створення в приміщенні природного, чистого повітря, і вирішальним кроком на шляху до більш здорової робочої сили.


  Видаляє до 99,9% з поверхні і повітряних патогенів
  Зменшує або усуває плісняву, бактерії та інші шкідливі і ЛОС
  Освіжає повітря в приміщенні природно і безпечно

  Доповнює існуючу фільтрову систему HVAC
  Забезпечує масштабовані рішення і низькі експлуатаційні витрати
  Зупиняє поширення інфекції і знижує прогули персоналуДля щасливих співробітників якість повітря в приміщенні повинно бути покращено


Люди сьогодні витрачають 90% свого часу всередині приміщення, і побоювання з приводу здорового виробничого середовища продовжують рости.

Синдром «хворого будинку» (СБЗ) завжди звучить як драматично віддалено, але реальність часто виявляється набагато ближче до нас, ніж нам здається.

Поширення герметичних будівель, які лише частково відновлюють природне повітря, показали, що в останні роки серйозність проблеми досі є непоміченими. Тим не менш, навіть в негерметичних робочих місць, може створюватися неякісне повітря (напр. килимові покриття, фарби, лаки, покриття меблів, технічні обслуговування приміщень тощо). У міських районах з високим рівнем забруднення повітря, що надходить в будинок далеко від чистого . Додайте до цього бруд, пил, вологість, токсичні гази, цвіль і застій води всередині, і порочне коло забруднень надходить у повітряний простір наших приміщень.

Розсудливо розуміти, що необхідна додаткова технологія для створення задовільного результату з очищення повітря і розірвати це порочне коло.

Активтек в роботі

Безперервні рішення з Activtek з фіксованими або портативними продуктами.

Є реальні, безпосередні вигоди, які набуваються шляхом простого додавання Activtek до системи циркуляції повітря. Або запровадженням фіксованих блоків або портативних систем, які встановлюються щоденно у всьому світі для роботи у всьому обсязі в середовищі робочого місця, будь то велике герметичне або ж менше не герметичне приміщення.

Система ActivTek Induct легко вбудовується в існуючі вентиляційні канали, стає візуально ненав'язливим і потребує мінімального обслуговування. INDUCT модулі можуть бути поєднані різними способами - від однієї кімнати або поверху в цілому, а також в різних будівельних рішеннях.

Plug&Play як AP3000 працює там, де немає повітроводів або немає можливості встановити вентиляційну систему (старої будівлі наприклад).

Наука: незалежні тести показують, що Activtek є м'якими і енергоефективними в обробці повітря на 99,999% вільно справляється з шкідливими мікроорганізмами, циркулюючи свіже повітря у всьому об'ємі приміщення.

Проблема вирішена

Революційна Activtek ActivePure (RCI) технологія сертифікована космічним фондом (SPACE) - виділяється своєю здатністю атакувати гази і бактеріальні погрози про-активно по всьому ланцюжку очищення повітря. Вона використовує до 5 природних процесів активно відтворює свіже повітря в умовах відкритого простору (у всьому об'ємі приміщення) екологічним способом. RCI було доведено, що вона є більш ефективною, ніж хімічні розчини на знищення шкідливих речовин у повітрі і поверхнях від бактерій, вірусів і грибкових спор, у тому числі норовіруса, MRSA, кишкова паличка, стрептококи. RCI (ActivePure) використовує два типи іонізації, щоб зменшити мікрочастинки, і УФ-світло і каталізатора для створення кисню і водню на основі природних окислювачів, щоб зменшити мікробні забруднювачі і зменшити запахи. Крім того, наша технологія допомагає зменшити витрати на технічне обслуговування, запобігаючи зростання цвілі в системах циркуляції повітря, в результаті чого співробітники і керівники підприємств здорові і щасливі .

Замовити консультацію

Приклади досліджень

Banco Santander, новий офіс банку в Сан-Паоло, Бразилія


Banco Santander

Провідний світовий банк потребує явній перевазі робочого середовища для своїх співробітників. «БАНКО Сантандер» звернувся до Activtek, щоб встановити в свій офіс в Бразилії системи регенерації та відновлення природного середовища в межах своїх приміщень, в тому числі п'ять районних відділень і великий інформаційний центр на 3000 осіб. Усвідомлюючи, що традиційна фільтрація - це ще не все, проектні менеджери банку вишукали новітні технології для боротьби з рівнями запаху, утримуючи при цьому низький рівень мікроорганізмів, скорочення прогулів робочого персоналу і підвищення продуктивності. Інженери Activtek працювали в тісному контакті з ними на кожному етапі цього великого проекту з підвищення якості повітря в приміщенні, систем управління. Установка RCI технології придатні для цілей:

400 систем INDUCT були розміщені у вентиляційних системах нової будівлі для підтримки фільтрації плюс технології Plug&Play для малих просторів: невеликого формату 40 переносних приладів FreshAir Box (EcoBox) для ванних кімнат і 10 систем AP3000 для ресторанів.

Особливо важливими були екологічні характеристики системи. Системи були також використані для задоволення вимог LEED Credit 3.1 Ради від Екологічного Будівництва, який визначає поліпшені керівні принципи щодо якості повітря в період будівництва.

Результат: всі цілі проекту були досягнуті з контролем запаху і дуже низька кількість CFU у різних робочих середовищах. Activtek був частиною команди, щоб виграти SMACNA* основних премії року в Бразилії двічі за найбільш передовою системою HVAC.

*Sheet Metal and Air Conditioning Contractors National Association


Türk Telecom, Мадрид.

Türk Telecom Провідні турецькі комунікації і конвергенції технологій компанії, "Türk Telekom Group" має 13 млн. основного зв'язку, 7 млн. ШСД (оптова торгівля) і 16 млн. абонентів мобільного зв'язку. Компанія прагнула знизити кількість прогулів до 5% і поліпшити якість повітря на основному колл-центру. ActivTek запропонувала модулі Induct для вентиляційних установок, які монтуються в рекордно короткі терміни (менше доби), щоб уникнути простоїв на центрі. Системи були встановлені на 2 поверхи з 16 - Induct10000, 1 - Induct2000 і 1 - Induct750 одиниць на кожному поверсі. Кожен поверх вимірюваний 4200м2 з висотою стелі 2,9 м. 700 чоловік працюють на кожному поверсі.

Результат: Успішна інсталяція. Запахи середовища були зведені до мізерно мінімального рівня, а прогули працівників знизилася майже на 30% (!). Інші переваги включають скорочення часток, поліпшення повітря і комфорту для всіх співробітників. Синдром "хворої будівлі" симптомів (головний біль, чхання та ін) були значно скорочені.


BBVA Bank - мережа національних філій, Іспанія

BBVA Bank

BBVA як одному з провідних іспанських банків, потребував в тому щоб освіжити повітря всередині його філій для клієнтів і співробітників на користь, і шукав природне безперервне рішення, але без застосування хімічних речовин або повітряних ароматизаторів, які стимулюють алергічні реакції і створюють більш шкідливі леткі органічні сполуки. Це хороший приклад малих масштабів портативних рішень для роботи в більш компактних офісів на рівні вулиці і з доступом для широкої публіки, де забруднюючі речовини присутні постійно. Цей довгостроковий контракт передбачає установку очищувачів повітря AP3000 в розмірі 5000 одиниць (портативних автономних одиниць) до 2016 року.

Результат: це портативне рішення (на відміну від рішення вбудованого трубопроводу вентиляції) стало популярним, економічно ефективним варіантом. Помічено зменшення або відсутність запахів, ні цвілі і менше прогулів співробітників банку.


Фірма "Вест-Гал", м. Івано-Франківськ (виробництво виробів з гуми)

Вест-Гал

Офіс і виробничі майстерні підприємства знаходяться у напівпідвальному приміщенні, у виробничому процесі палиться гума. Проблема очистки повітря стояла досить гостро. Тому, фірма прийняла рішення про встановлення в приміщенні системи очистки повітря від ActivTek.

Після того, як встановили прибор, не було жодного нарікання на свіже повітря від людей, які заходили до офісу і виробничого приміщення з вулиці, як це було раніше.

Результат: покращення мікроклімату для працівників та клієнтів підприємства.

Системи очищення повітря для робочих приміщень і офісів


Допоможіть поліпшити екологію! Розкажіть про нас друзям: