Науково доведено, що технологія ActivePure на 99,9+% інактивує вірус SARS-CoV-2 на поверхні і в повітрі всьго за 3 хвилини!

Технології Здорового Життя

U

Промислові та комерційні підприємства

Важка і легка промисловість, складські приміщення та логістики

Ефективна вентиляція і видалення патогенних мікроорганізмів необхідно не тільки для продуктів харчування і швидкопсувних продуктів, але і в більшості інших промислових секторів. З великих електростанцій або інженерних складностей, через фармацевтику і нанотехнології, кожна компанія повинна управляти внутрішнім повітрям для досягнення оптимальних результатів і залишатися в безпеці. Потреба в активному очищенню неприємного запаху, технологія зменшення ніколи не була вище, ніж зараз, то його видалення частинок для чутливої технології, суперечливими вимогами до поверхні або навіть управління цвіллю в складських будівлях.


  Видаляє до 99,9% патогенів на поверхні та в повітрі
  Усуває запахи безпечно, на відміну від традиційних фільтрів
  Забезпечує масштабовані рішення і низькі експлуатаційні витрати

  Доповнює існуючу фільтрову систему HVAC
  Активно вишукує цвіль, шкідливих бактерій і ЛОС
  Зупиняє поширення інфекції і знижує прогули співробітниківХороша якість повітря в приміщенні призводить до високої якості виробів

Важко придумати галузь, яка не потребує в управлінні якістю повітря належним чином. Традиційно, в приміщенні опалення та систем вентиляції завжди орієнтовані на пасивну фільтрацію часток (і то тільки до певного розміру). Однак більшість не замислюються фактично про очищення повітря, дезінфекції або забрудненнях, що викликають неприємні запахи газів. І навіть у більш просунутих системах кондиціонування і вентиляції, бактерії, цвіль і інші мікроорганізми можуть накопичуватися непомірковано глибоко всередині проток.

Це не тільки може вплинути на якість продукції, але може також збільшити прогули персоналу і викликати синдром "хворої будівлі". Використовуючи рідкі миючі хімічні речовини можуть бути небезпечними і дорогими, створюючи причини простою на виробництві. Це стосується не тільки до найбільш складних, забруднюючих галузей або найбільш чутливих зон. Це відноситься також до всієї виробничо-логістичного ланцюжка, у тому числі зберігання, транспорту, оптових і розподільчих центрів

Activtek на практиці

Безперервні рішення з Activtek фіксованих або портативних продуктів.

Є реальні, безпосередні вигоди, які набуваються шляхом простого додавання ActivTek до системи циркуляції повітря. Або введенням автономних блоків або портативних систем, які встановлюються в приміщення харчової промисловості, високотехнологічних фармацевтичних компаній або, виробничих ділянок і складів. В легкої або важкої промисловості, Activtek - працює 24 години на добу по всьому світу.

Це просте і логічне доповнення до будь-якої ОВК моделі: модуль Activtek Induct легко вбудовуються в існуючі вентиляційні канали, візуально ненав'язливий і потребує мінімального обслуговування. INDUCT системи можуть бути поєднані різними способами - від однієї кімнати або поверху в цілому, будівельних рішеннях. В умовах високо забрудненого середовища «Індакт» може включити необхідність у встановленні попереднього вугільного фільтра.

Система AP3000 працює там, де немає повітроводів або це менш зручно для його доступу (старої будівлі наприклад).

Проблема вирішена

Революційна сертифікована космічна технологія ActivePure (RCI) забезпечує відсутню ланку більшості систем HVAC: вона виділяється своєю здатністю атакувати гази і бактеріальні загрози ПРОактивно протягом всього ланцюга очищення повітря, використовуючи до 5 природних процесів активно відтворюючи свіже, чисте, прозоре повітря для ЕКО умов. Технологія ActivePure (RCI) - було доведено, що вона є більш ефективною, ніж хімічні розчини для знищень шкідливих бактерій в повітрі і на поверхні. Вона використовує два види іонізації для попереджувального зниження частинок більше, ніж звичайні фільтри, ультрафіолетового світла і каталізатора для створення кисню і водню на основі сприятливих окислювачів для зменшення мікробних забруднювачів і зменшує неприємні запахи (у тому числі всередині повітроводів вентиляції та кондиціонування).

Замовити консультацію

Приклади досліджень

Airbus, виробничі потужності в авіа виробництві, "Хетафе", Іспанія


Airbus

В якості одного з двох провідних світових виробників літака "Аеробус" не потребує представлення. Аеробус хотів найкращі припливні установки (центральні кондиціонери) для своєї нової системи вентиляції і кондиціонування в ключовий виробничий комплекс недалеко від Мадрида, і шукав ексклюзивні рішення: зокрема, компанія хотіла гарантувати чисте, здорове повітря (без ЛОС), без мікрочастинок, енергетичної ефективності. Промислові агрегати комбінувалися до непрямого газового нагріву з магнітним охолодженням. Фотокаталітичні модулі Activtek Induct 10000 для очищення повітря, були встановлені перед фільтрами на виході і повернення циклів. Основна мета очищувачів полягала в тому, щоб постійно дезінфікувати фільтри та зволожувачі повітря, запобігаючи створення будь-які біоплівки, створення перешкоджання якості нагрівання, і постійної дезінфекції фільтрів і інших компонентів з метою підвищення продуктивності й спрощення обслуговування.

Результат: Успішне партнерство з консультантами HVAC у вигляді повторних замовлень на чолі Activtek рішення зручностей у багатьох Аеробусів. Значна кількість частинок також зменшилась, так як з RCI технологія допомагає здолати сукупний розмір часток при відсутності необхідності в старому стилі вугільних фільтрів, що позбавляє від витрат застосування додаткових змінних фільтрів і пов'язаної з цим втрати продуктивності при їх використанні.


АLК - Європейський фармацевтичний виробник

АLК

«АЛК» є найбільшим у світі виробником продукції проти алергії, імунотерапії зі штаб-квартирою в Данії. На своєму ALK Abelló об'єкті в Мадриді, шукали кращі ЕКО-рішення для підтримки високої якості повітря та гігієни поверхонь у лабораторіях і офісах, без необхідності використання дорогих хімічних миючих розчинів. 1 «Індакт 5000» і 2 «Індакта 10000» з RCI (ActivePure) технологією були безшовно вбудовані в існуючі повітропроводи системи вентиляції та кондиціонування.

Результат: у повітряному просторі та на поверхнях мікробні забруднення були знижені навіть у дуже чистому навколишньому середовищі, а також скорочення хімічних речовин і запахів. Склад мікроорганічних частинок (КУО) як і раніше нижче 50 і безперервна дезінфекція відбувається при зниженні впливу на навколишнє середовище, знижуючи витрати на експлуатацію і технічне обслуговування.


Bocar - виробництво автомобільних деталей, Мексика

Bocar

Автомобільний «Bocar» побажав знизити накопичення патогенів та забруднювачів у своїх установках.

Результат: Мікробіологічні випробування проводилися в заданому районі, щоб побачити, що скорочення може бути досягнуто з Activek повітроочисного обладнання AP3000. Протягом 48 годин, віруси, бактерії, гриби, спорові і кишкові палички в області безперервного використання були зменшені на 80%.

Системи очищення повітря для промислових та комерційних приміщень


Допоможіть поліпшити екологію! Розкажіть про нас друзям: