Науково доведено, що технологія ActivePure на 99,9+% інактивує вірус SARS-CoV-2 на поверхні і в повітрі всьго за 3 хвилини!

Технології Здорового Життя

U

Про нас, і чому саме Ми?

Компанія "Віта-Екс" представляє високотехнологічну продукцію торгових марок Vollara (колишня EcoQuest) і activTek в м. Бровари та Київській Області, а також по всій території України та країн СНД.

"Віта-Екс" - це по-справжньому екологічне (на основі природних технологій) і головне комплексне рішення Ваших проблем з якістю повітря, і не тільки повітря.

Здійснюємо поставку систем екологічної безпеки, виробництва компаній «Vollara» (США), «activTek» (США):
Системи по очищенню повітря: побутові очищувачі повітря (будинок, квартира); комерційні очищувачі повітря (офіс, кафе, ресторан); очищувачі повітря промислового призначення (підприємства, майстерні); системи очищення повітря вбудовуються в системи вентиляції і кондиціонери; очищувачі для громадських закладів (школа, дитячий садок, лікарня) і т. д.
Системи зі створення «живої» води: роблять воду оптимальною для вживання навіть у сирому вигляді, не кажучи про додання смакових якостей чаю та інших напоїв.
Системи здорового життя: екопрання, сучасний обігрівач повітря, насадки для душу і т. д. Про все це Ви зможете дізнатися на нашому сайті, або отримати консультацію в офісі компанії «Віта-Екс» або по телефону (див. розділ контакти).

Принцип дії приладів Vollara і activTek запозичений у природи.

Природа давно винайшла способи ефективного очищення повітря. Сонце, вітер, дощ, сніг іонізує повітря. Тверді виважені частки заряджаються, з'єднуються в більші й осідають під дією сили тяжіння. Хімічні домішки нейтралізуються озоном, який утворюється в повітрі під час грози.

Прилади Vollara і activTek постійно підтримують у приміщеннях оптимальний баланс та необхідну для нейтралізації шкідливих речовин концентрацію активного кисню. В результаті - повітря швидко очищається у всьому об'ємі приміщення і Ви цілодобово насолоджуєтеся повітрям Альпійських вершин.

Унікальний вплив приладів впливає на самопочуття. Дихати чистим повітрям приємно. Але ще приємніше, що іонізовані молекули кисню на порядок краще доставляються в клітини організму, як наслідок - люди менше втомлюються і більше розташовані до активної діяльності.

СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ПОВІТРЯ КОМПАНІЇ "ВІТА-ЕКС" - ЗАПОРУКА ВАШОГО ЗДОРОВ'Я І ГАРНОГО НАСТРОЮ!

Основні переваги приладів "ActivTek" і "Vollara":
Прилади "ActivTek" і "Vollara" використовують безфільтрові технології. У той час як 99% систем на ринку - це фільтри в різних варіантах.
Обладнання "ActivTek" і "Vollara" вирішують проблеми з якістю повітря КОМПЛЕКСНО: віруси, бактерії, пил, дим, хімічні сполуки, запахи і т. д.
Ефективність технологій "Vollara" і "activTek" підтверджена авторитетними висновками інстанціями, як іноземними, наприклад, Канзаський державний Університет і т. д., так і вітчизняними. Інших систем з подібними документами ми не знайшли.

Філософія бізнесу компанії "Віта-Екс":
В період технологічного розвитку людство завдало колосальної шкоди екології. Основна причина нездоров'я людини - навколишнє середовище, в якому перебуває людина. 99% навколишнього середовища, з якою ми стикаємося щомиті - повітря і вода.

Чи потрібно очищати повітря? Сьогодні більшість людей не задають собі таке питання. Однак кількість токсинів, яке ми отримуємо в процесі дихання, в десятки разів більше, ніж у воді і продуктах.

З водою теж не проста ситуація, просто чистити воду не достатньо, потрібно пити якісну pH-оптимізовану воду з негативним зарядом. Докладніше дивіться у відповідному розділі.

Чи потрібні системи, що створюють природне, здорове, безпечне, комфортне середовище в будинку, аналогічне кращим морських, гірських курортів світу?!
Або Вам більше підходить середовище, в якому хронічна втома, не висипання, хвороби, раннє постаріння організму - звичайне явище?

Це Ваш вибір.

Наше завдання - дати Вам інформацію про новітні технології створення природного середовища в приміщеннях, де живе і працює людина.

Створення здорового, безпечного середовища в будинку, на роботі в умовах сформованої екологічної обстановки - вкрай складне завдання. І вирішити її за $10, $50 або $100 - неможливо. На ринку основну пропозицію у вигляді назви "очищувач повітря" мають найрізноманітніші пристрої: фільтри, іонізатори, озонатори, очищувачі, кондиціонери, пилососи. На жаль, використовуючи ці пристрої, неможливо контролювати всі фактори, що впливають на якість повітря. Тобто, за досить пристойні гроші Ви вирішите 1/10 або навіть 1/20 проблеми.

У чому реальні переваги технології повітроочищувачів Vollara і activTek?!
По-перше, системи - безфільтрові очищувачі повітря, і вони не потребують періодичної заміни дорогих фільтрів, про низьку ефективність останніх, можна говорити досить довго.
По-друге, в самому принципі очищення повітря у всьому об'ємі приміщення!

Ми не пропонуємо купити очищувач повітря, ми не пропонуємо повірити в казку про морські бризи, альпійські луки і водоспади, диво - технології військових заводів, елітних лабораторій. Ми пропонуємо вирішити проблему брудного, мертвого повітря всередині приміщень.;

Основний принцип роботи систем екологічної безпеки - генерація природного середовища. Прилади генерують натуральні компоненти, які використовуються природою на відкритому просторі для очищення повітря, те, від чого ми повністю ізольовані в приміщеннях. Аналогічні технології використовуються для регенерації повітря в космічних "човників" NASA, США.

Компанія "activTek" і "Vollara".

Компанії спеціалізуються на представленні екологічної продукції в системах кондиціонування, опалення, вентиляції повітря виробничих, житлових, медичних установ і будь-яких інших приміщеннях. А також вирішення проблем з якістю повітря і води побутового призначення.

Для кожного з цих сегментів ринку "activTek" і "Volllara" розробила і продовжує розробляти продукти, використовуючи найсучасніші технології і знання. Компанії постійно шукають нові інноваційні шляхи вирішення для задоволення зростаючого попиту на поліпшення та підтримання здорового життєвого простору усередині приміщень.

Місія компанії "activTek" і "Vollara".

Забезпечити абсолютне рішення проблем з якістю повітря в комерційних і житлових приміщень, як в рамках нового будівництва, так і для розширення, реконструкції або технічного переозброєння діючих об'єктів, так і окремо від будівництва.

* «Vollara» (колишня «EcoQuest International») та «ActivTek» об'єднані в компанію «DBG Group Investments LLC». Ця компанія, в свою чергу, входить у холдинг «Aerus LLC» (раніше «Electrolux»), дуже потужна і відома компанія на території Північної Америки, з річним оборотом понад 300 млн. доларів. З 1-го лютого 2010 року компанія «EcoQuest International» провела ребрендінг торгової марки і просувається під брендом "Vollara". Під цим брендом, об'єднані раніше розділені компанії: "EcoQuest International" (очищувачі повітря для будинку), "EcoTrust Energy" (енергозбереження), "Heartland" (Бади). Маркетинговий хід дозволяє зосередити зусилля по створенню лояльності до продукції та впізнаваності бренду.

Допоможіть поліпшити екологію! Розкажіть про нас друзям: