Науково доведено, що технологія ActivePure на 99,9+% інактивує вірус SARS-CoV-2 на поверхні і в повітрі всьго за 3 хвилини!

Технології Здорового Життя

U

Пропонуємо наступні послуги:

Усунення запахів (видалення неприємних запахів приміщень), дезінфекція (санація) приміщень, оренда очищувачів (озонаторів, іонізаторів повітря, сервіс та обслуговування. Нестандартні рішення

Замовте послуги озонування у нас!

Наші фахівці, швидко очистять повітря і усунуть будь-який неприємний запах у вашому приміщенні або в салоні вашого авто. Проведуть повну дезінфекцію приміщення від вірусів, мікробів, бактерій і інших шкідливих мікроорганізмів. Ефективно видалять цвіль і спори грибків у повітрі. А також знищать комах і гризунів у квартирі, заміському будинку, магазині, офісі, ресторані.

Озонування "методом холодної плазми" – запатентована екологічно чиста технологія очищення повітря, яка заснована на застосуванні потужного окислювача, - озону. Озон виробляється з кисню, що міститься в атмосферному повітрі і після взаємодії з забруднюючими хімічними і мікробіологічними речовинами перетворюється в звичайний кисень не затрогуючі азот (який складає на 78% в повітрі) та не окислює його, як це роблять інші озоногенераторі інших виробників, які використовують методи "теплої або гарячої плазми". Практично доведено, що всі продукти озонування методом холодної плазми є нешкідливими для людини і тварин!

Рішення 6 завдань, за одну обробку!

 Дезодорація приміщення (видалення неприємного запаху): Ефективна очистка (освіження) повітря, шляхом озонації приміщення, усунення неприємних запахів, будь-якого походження!

 Дезінфекція приміщення (знезараження, озонація): Знищення вірусів, бактерій, мікробів, сапрофітів і різних хвороботворних мікроорганізмів у приміщеннях. Стерилізація приміщень.

 Озон видаляє (а не маскує) неприємні запахи і присмак! Озон, ефективно знищує всі запахи будь-якого походження!

 Озон не залишає після себе жодних запахів в приміщенні! Озон не залишає після себе жодних запахів в приміщенні!

 Залишковий озон стерилізує всі поверхні в приміщенні! Всі предмети, меблі, одяг, теж будуть простерилізовані!

 Озонування не змінює кислотність води! Після озонації, вода не втрачає своїх корисних і смакових якостей!

Допоможіть поліпшити екологію! Розкажіть про нас друзям: