Науково доведено, що технологія ActivePure на 99,9+% інактивує вірус SARS-CoV-2 на поверхні і в повітрі всьго за 3 хвилини!

Технології Здорового Життя

U

Політика конфіденційності

Ми в Віта-Екс дуже серйозно підходимо до питання конфіденційності. Ми докладаємо всі зусилля для захисту інформації, яку ми збираємо і можемо використовувати її на власний розсуд. Будь ласка, уважно ознайомтеся з наступною інформацією, щоб краще зрозуміти наші наміри щодо конфіденційності.

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ
Політика Конфіденційності призначена охопити використання особистої інформації сайту Віта-Екс, ЭкоВоздух, Vollara і activTek та інших її філій, над якими компанія підтримує контроль. Ця Політика Конфіденційності не поширюється на будь-яку компанію або інший бізнес, які не відносяться до компанії Vollara (США) і activTek (США).

Сайт не вимагає, щоб ви реєструвалися або надавати яку-небудь особисту інформацію для того, щоб відвідати або переглянути їх веб-сайт. Однак, Віта-Екс збирає певну інформацію, якщо ви робите покупки через он-лайн склад компанії, реєструєтеся як Незалежний Клієнт або берете участь у всіх заохочення та розіграшах сайту vita-ex.com. На додаток, сайт vita-ex.com (Віта-Екс) може збирати або отримувати від вашого браузера IP адреса, передісторію звернень до веб-сервера і вашу історію відвідин сторінок.

Компанія Віта-Екс може розмістити вашу особисту інформацію в захищеній базі даних та об'єднати її з уже наявною, або може бути в майбутньому буде збирати інформацію про вас, з наших джерел (у тому числі франчайзі, дилери та ліцензіати) або яку ми можемо отримати в інших бізнес партнерів компаній Vollara і activTek.

Компанія Віта-Екс використовує інформацію, яку збирає для різних цілей, в тому числі: для проведення маркетингової чи рекламної діяльності; для поліпшення або розширення веб-контенту та спілкування з споживачем; для виконання ваших запитів щодо продукції, послуг та інформації; надання послуг вам та іншим людям; для зв'язку з вами; для проведення досліджень; для підготовки та надання звітів по внутрішнім і зовнішнім філіям, партнерам і колегам.

ПЕРЕДАЧА ТА РОЗГОЛОШЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ
Компанія Віта-Екс не продає, не ділиться і не надає вашу особисту інформацію іншим особам, які не є дилерами або партнерами компанії Vollara і activTek, за винятком надання необхідної продукції і послуг, за вашою згодою та в наступних випадках:
Ми можемо надавати інформацію перевіреним філіям, дилерам, франчайзі, продавцям-консультантам та партнерам відповідно до зобов'язань конфіденційності.
Ми відповідаємо на повістки в суд, постанови суду, судові та інші офіційні вимоги і можемо використовувати інформацію для дотримання або здійснення наших законних прав або захисту від судових позовів.
Ми можемо ділитися інформацією для того, щоб розслідувати, запобігати або приймати заходи щодо незаконної діяльності, шахрайства, ситуацій, пов'язаних з потенційними погрозами фізичної безпеки будь-якої людини, порушень умов сайту vita-ex.com, компаній Vollara і ActivTek, або інше, що не передбачено законом.

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ І БЕЗПЕКА
1. Компанія "Віта-Екс" обмежує доступ до вашої інформації співробітникам, незалежним власникам бізнесу і продавцям-консультантам, кому необхідна ця інформація для надання продукції і послуг, роблять їх роботу і сприяють прихильності компанії для вашого задоволення.
2. Віта-Екс приймає розумні заходи для захисту вашої конфіденційності інформації, використовуючи наявні фізичні, електронні та процесуальні гарантії.

ДІТИ
Компанія Віта-Екс, і компанії Vollara і activTek, сприяє тому, щоб батьки та опікуни контролювали он-лайн діяльність їх дітей. Ніяка інформація не повинна бути представлена на цьому сайті користувачами у віці 14 років і молодше. Ми свідомо не дозволяємо віком до 18 років здійснювати покупки або брати участь у конкурсах, розіграшах через цей веб-сайт. Компанія свідомо не збирає інформацію від дітей віком до 14 років, і компанія не буде використовувати таку інформацію, якщо вона отримана без згоди батьків або законного опікуна.

ЗМІНИ, ЗАПИТАННЯ ТА ПРОПОЗИЦІЇ
Ми можемо надавати посилання на інші веб-сайти, які не під опікою і контролем компанії або якогось з її філій. Ми не несемо відповідальності за політику конфіденційності, практики або змісту цих сайтів.

Компанія може оновлювати цю Політику Конфіденційності в будь-який час і час від часу, на її розсуд.

Якщо у вас якісь питання чи пропозиції, будь ласка, зв'яжіться з нами.

⇒  Перейти до списку статей  ⇐
Допоможіть поліпшити екологію! Розкажіть про нас друзям: