Науково доведено, що технологія ActivePure на 99,9+% інактивує вірус SARS-CoV-2 на поверхні і в повітрі всьго за 3 хвилини!

Технології Здорового Життя

U

Шановні покупці продукції компанії Vollara!

Повідомляємо Вам, що на ринку СНД з'явилася китайська підробка системи очищення повітря FreshAir Surround!

Китайська підробка називається також, як раніше називався наш прилад, FreshAir by EcoQuest (можливі й точна назва "FreshAir Surround"), і на перший погляд, зовні схожий на FreshAir Surround від компанії Vollara (виробництво США). Але, насправді, китайський прилад FreshAir і його упаковка не відповідають елементарним вимогам надійності і безпеки.

Такі підробки можуть залучити Вас і Ваших клієнтів низькою ціною в порівнянні з оригінальними системами від компанії Vollara (виробництва США)!

Але... при цьому Ви отримуєте цілий ряд проблем, які доведеться вирішувати тільки Вам!

Ми вважаємо своїм обов'язком попередити кожного з Вас і навчити, як можна відрізнити нашу систему очищення повітря виробництва компанії Vollara США FreshAir Surround від китайської підробки.

Нижче, на слайдах, Ви можете побачити фотографії, де показано відмінності китайської підробки від оригіналу і самі зробити відповідні висновки!

В даний час китайські FreshAir реалізовуються деякими недолугими «Дилерами» на ринку СНД та видаються за обладнання, вироблене компанією Vollara (США) або компанією EcoQuest(США), яка сьогодні є Vollara (США), що створює для наших дилерів та клієнтів певну небезпеку виявитися обдуреними. При всій зовнішній схожості, копії не тільки функціонально поступаються оригіналам, але і мають проблеми з сертифікацією, своєчасною поставкою і коректною роботою. Багато «недоліки» подібного роду видно неозброєним поглядом, тому будьте уважні!

Ми хочемо Вас застерегти, щоб Ви не потрапили в пастки нечесних продавців, які пропонують копії продукції Vollara низької якості від сумнівного виробника.

Також, на ринку очищувачів повітря з'явилася компанії, які стверджують про сертифікацію SPACE. Ми хочемо Вас попередити. На ринку не існує компаній, які пропонують системи очищення повітря з сертифікатом SPACE. Тільки компанія Vollara і actiTek мають на це право. Докладніше дивіться ТУТ.

Сертифікат Space Technology

Будьте обережні при виборі постачальника.

Допоможіть поліпшити екологію! Розкажіть про нас друзям: