Науково доведено, що технологія ActivePure на 99,9+% інактивує вірус SARS-CoV-2 на поверхні і в повітрі всьго за 3 хвилини!

Технології Здорового Життя

U

Охорона здоров'я та медичні установи

Лікарні, клініки, стоматологічні установи, будинки престарілих, санаторії, машини швидкої допомоги

Забруднення земної поверхні та повітря бактеріями є серйозним ризиком у сфері охорони здоров'я і медичного обслуговування. Проблемні, невиявлені мікроби можуть вплинути на сприйнятливість, якщо не продезінфікувати належним чином. Також для боротьби з забруднювачами завжди присутні неминучі запахи. Традиційні системи вентиляції в лікарнях, оздоровчих клініках, і машинах швидкої допомоги, або ж у інтернатах, не активно дезінфікують повітря по боротьбі з патогенами. ActivTek є революційною технологією, що розроблена для граничних місій, перевірених, щоб вирішити всі ці проблеми, використовуючи природні процеси.


  Зміцнює біобезпеку та знижує ризик інфікування
  Зменшує дорогостоющих хімічних витрат на прибирання
  Поліпшує продуктивність існуючих повітрянних фільтрових систем

  Дезінфікує приховані мікроби та усуває запахи
  Виробляє знезараження і забеспечує постійний захист пацієнтів
  Видаляє до 99,9% поверхні і повітряних патогенівВ індустрії здоров'я репутація залежить від контролю ризиків вторинної інфекції


Багато проблем у закладах охорони здоров'я випливають з бактерій в навколишнє середовище, а не як прямий результат медичного лікування. Незалежно від того, наскільки чинними є засіб для дезінфекції поверхонь та фільтрації повітря, нові мікроби вводяться щодня, ховаються не тільки в повітрі, але і в стінних ущелинах і навіть в системах вентиляції.

Цих набутих інфекцій (ИСМП) в Охороні здоров'я, є найбільшою проблемою, з якою стикаються лікарні сьогодні. Традиційні висококласні НЕРА-системи просто фільтрують повітря, але не вбивають мікроби. Тому лікарні зіткнулися з дорогим хімічним застосуванням знезараження поверхонь, що може означати його часткове видалення, тільки для того, щоб знайти нові місця, які будуть заражені заново.

Вирішення проблеми знайдено!

Революційна технологія ActivTek з RCI (ActivePure) розроблена для використання у просторі (у всьому об'ємі приміщення) і блискуче доповнює існуючі системи вентиляції і кондиціонування для усунення повітряних і поверхневих патогенів, забезпечуючи 24/7 швидкої реакції очищення. Ізольована і безшумна Активтек система використовує до 5 природних процесів постійно відтворюючи повітря безпечним і екологічно стійким чином.

ActivTek на практиці

Прикладами використання ActivTek в лікарнях і медичних центрах доведено: безліч опитаних людей є задоволеними клієнтами по всьому світу, від Бразилії до Нью-Йорка або з Іллінойсу в Францію.

Використання також встановлених продуктів ActivTek всередині систем вентиляції або plug&play портативних рішень, таких як AP3000, пацієнти і персонал насолоджуються повітрям, який тепер чистіше і безпечніше завдяки технології ActivTek - ActivePure (RCI). І словом поширюється...

ActivTek зараз працює також добре в стоматологічних клініках, і не менш важливих середовищ, таких як будинки-інтернати. Навіть практикуючі ветеринарні лікарі побачили переваги. Всього за день з системою Активтек ви відразу ж почнете бачити поліпшення гігієнічної якості атмосферного повітря і поверхностей.

Наука: незалежні тести показують, що обладнання Активтек є м'яким та енергоефективним в обробці повітря на 99,999% вільно усуваючи від шкідливих мікроорганізмів, регенерує свіже (нове) повітря.

Всього одного дня використання цих видів послуг систем Активтек, і ви відразу ж почнете бачити поліпшення якості повітря та гігієну поверхні.

В системі ActivePure (RCI) також було доведено, що неймовірно ефективним засобом зниження мікро-органічної концентрації на поверхні у важкодоступних місцях і високих бактеріальних зонах, як і ванні кімнати, з використанням двох типів іонізації, УФ і каталізатора для створення кисню і водню на основі, що сприяють окислювачів. Але на відміну від фільтрації, технології ActivtTek, є активними, а не пасивними - це й може виробляти санування всіх щілин у медичному закладі, наприклад, складну техніку, штори і ліжка без розпилення агресивних хімічних речовин. Шкідливих повітряних і наземних бактерій, вірусів і грибкових спор у тому числі норовірус, золотавий стафілокок, кишкова паличка, стрептококи руйнуються і ефективність контролю інфекцій є максимальною.

Приклади

Одеський Обласний Протитуберкульозний Диспансер

Одеський Обласний Протитуберкульозний Диспансер

Ефективність системи очищення повітря FreshAir Surround (AP 3000) визначалася за допомогою змивах з робочих поверхонь і взяттям посівів повітря в чистій, гнійної перев'язочної хірургічного відділення, палати для хворих з гнійними процесами.

Забір матеріалу проводився в 17.00 (після закінчення перев'язувальних робіт) і в 8.00 наступного дня (до початку перев'язок).
Час роботи апарату склало 8 годин активного очищення при площі приміщення в 24 кв. м.

Результат: при використанні обладнання для очищення повітря в гнійній перев'язочній посів повітря в 17.00 дав зростання п'яти колоній St. Epidermalis, о 8.00 (наступного дня) при посіві на живильні середовища росту виявлено не було.
При змивах з робочих поверхонь у чистій та гнійній перев'язочній зафіксований невеликий ріст колоній St. Epidermalis незалежно від роботи апарату.
При використанні апарату в нещодавно відремонтованому приміщенні для диспансерного прийому хворих туберкульозом перед роботою апарату до 17.00 (до установки апарату) відзначалося зростання St. Epidermalis в матеріалі, взятому від робочих поверхонь і ріст E. Coli в матеріалі, взятому від стільців. Після використання апарату при посіві на живильні середовища росту колоній мікроорганізмів не було виявлено.

Висновок: система екологічної очистки повітря високоефективна у нещодавно відремонтованих приміщеннях для диспансерного прийому хворих; ефективна у роботі чистій та гнійній перев'язочній хірургічних відділень будь-якого профілю; покращує органолептичні властивості повітря при використанні в палатах для хворих з гнійними процесами.


FREMAP Hospital, Махадаонда, Іспанія - операційні кімнати.

FREMAP Hospital

Лікарня Fremap - успішна державна установа охорони здоров'я належать до MAPRE приватних страхових груп і має 124 ліжка покриттям 4,000м2/43,000ft2. Акцент робиться на якість обслуговування клієнтів і використання новітніх технологічних інновацій. Керівники побажали поліпшити чистоту повітря в критичних областях лікування і постійно обмежувати мікро концентрації органічних речовин на поверхні нижче 50 колонієутворюючих одиниць (cfu), без підривної хімічної дезінфекції.

ActivTek встановлює свої Induct технології в розвинених TROX системах кондиціонування/обігріву повітря нагнітальних трубопроводів камер: шість Induct 5000 модулів у систему операційної кімнати і 1 Induct 10000 модуль в кімнату реабілітації.

Результат: контроль за мікро бактеріями менше 50 колонієутворюючих одиниць (cfu) що були досягнуті, підвищення комфортності і безпеки повітряного середовища для пацієнтів, відвідувачів і персоналу. ЛОС (Леткі органічні сполуки) підтримувалися нижче нормативних значень. Крім того, RCI (ActivePure) технології допомогли збільшити потенціал збереження витратних матеріалів на традиційних фільтрових системах від частинок за рахунок збільшення агломерації частинок на 60%-90%.

В цілому відмінний приклад від ActivTek в роботі, допомагає досягти функціональності і заощадження вартості енергії.


Лікарня de La Paz, Мадрид.

Лікарня de La Paz

Одна з найбільших і найбільш важливих державних лікарень в Іспанії побажала знизити рівні забруднюючих частинок і мікроорганізмів усередині будівель в якості захисної реакції до еволюційної і стійкою до впливу антибіотиків небезпечної бактерії. Зокрема, вона хотіла вирішити потенційні проблеми в новонародженому блоці. Автономні одиниці ActivTek вводять в посаду мембрани клітин, які були встановлені в різних частинах пологових відділеннях.

Результат: В черговий раз ActivTek RCI технології не тільки постійно успішно дезінфікують навколишнє середовище і поверхні у випереджувальному ключі, зниження ризиків біозахисту, а також сприяють підвищенню ефективності на традиційних HEPA-фільтрів за рахунок збільшення середнього розміру частинок.

Двосторонній успіх, приносять реальні, економічно ефективні переваги для пацієнтів та персоналу в екологічних напрямках.
Системи очищення повітря для охорони здоров'я, медичних установ


Допоможіть поліпшити екологію! Розкажіть про нас друзям: