ActivePure заснована на технології, спочатку розробленої NASA. Яка забезпечує знищення до 99% мікроорганізмів, що знаходяться на поверхнях, і різке скорочення алергенів і частинок, що передаються повітряно-краплинним шляхом. Сьогодні, дана технологія повністю доступна споживачам, сприяючи поширенню більш здорового способу життя, завдяки продукції групи компаній Aerus з Сертифікованої КосмічноїActive технологією ActivePure.

Даллас, TX, 6 квітня, 2017 - Aerus LLC, лідер програми "Безпечний Дім" (the Healthy Home), покликаної поставляти передові технології для створення найбільш безпечного для здоров'я житла по всьому світу, удостоєний честі оголосити про прийняття патенту ActivePure Technology в Зал слави Космічних Технологій. Програма Космічного Фонду націлена на стимуляцію зростання суспільного усвідомлення переваг досліджень космосу і підтримки подальших інноваційних технологій, адаптованих NASA, для поліпшення якості життя людства.

Технологія ActivePure є однією з усього лише 75 технологій, прийнятих в Зал слави Космічних Технологій за останні 30 років. Останні запрошені включали в себе технології з енергозбереження, супутникову та телекомунікаційну техніку, практичні пристосування для комерційного використання і технології по поліпшенню здоров'я, включаючи лазерну очну хірургію (LASIK), що імплантуються електростимулятори, слухові апарати та багато інших приладів, які покращують якість життя людей з кожним днем.

Офіційна церемонія прийняття відбулася 6 квітня в м. Колорадо-Спрінгс (шт. Колорадо), як кульмінаційна подія 33-його Космічного Симпозіуму, 3-денна конференція в присутності близько 11,000 міжнародних лідерів з усіх куточків планети. Зал Слави Космічних Технологій Dinner забезпечив те, щоб в 2017 прийняті учасники отримали співфінансування з SpaceX, компанією космічних досліджень, заснованої в 2002 Елон Маск. ActivePure Radiant Catalytic Ionization (RCI) Technology була спочатку розроблена вченими NASA, щоб ліквідувати етиленовий газ, що знаходиться на борту Міжнародної космічної станції, пізніше була адаптована і посилена компанією Aerus (Vollara, activTek), щоб приносити користь людям по всьому світу.

Крім того, що технологія ActivePure протестована, як в наукових, так і лабораторних умовах, а вона також була використана в безлічі комерційних і промислових установках, які лицем до лиця зустрічаються з надзвичайно високими ризиками і проблемами. Технологія ActivePure розроблена, щоб виключити небезпечні сполуки в повітрі і на поверхнях. На сьогоднішній день вона використовується в будинках, лікарнях, дитячих садах, готелях і професійних спортивних установах. Вона відмінно зарекомендувала себе в руйнуванні вірусів, які находяться на поверхнях і передаються повітряно-краплинним шляхом, моху, цвілі, летких органічних сполук, і бактерій, таких як золотистий стрептокок, кишкова паличка і стафілокок.

"Нам дуже пощастило жити в часи, коли технології та інновації космічного століття мають настільки вагоме значення для нас тут на Землі. З того моменту, як ActivePure технологія була вперше приведена в робочий стан на борту космічного корабля Columbia і в наступних успішних прикладних технологіях за межами міжнародної космічної станції, ми були готові запропонувати технологію ActivePure споживачеві в асортименті товарів Aerus, activTek, Vollara і Beyond by Aerus для удосконалення життя людини,"- висловився Joe Urso, Генеральний директор Aerus LLC, який поряд з Andy Eide, віце-президентом Aerus LLC (Розробка Продукту і Виробництво) був особисто прийнятий в Залі Слави Космічних Технологій в цьому році, - "офіційне прийняття в Залі Слави Космічних Технологій - це велика честь і кульмінація за роки досліджень і тестувань, щоб надати цей продукт тим людям, які мають потребу в ньому самому. "

висловився Joe Urso, Генеральний директор Aerus LLC, який поряд з Andy Eide, віце-президентом Aerus LLC (Розробка Продукту і Виробництво) був особисто прийнятий в Залі Слави Космічних Технологій в цьому році,

"офіційне прийняття в Залі Слави Космічних Технологій - це велика честь і кульмінація за роки досліджень і тестувань, щоб надати цей продукт тим людям, які мають потребу в ньому самому. "

Починаючи від ультрасучасних систем захисту підлог до очисних систем повітря і води, а також крім цього, Aerus створив чисту, безпечне і здорове середовище всередині приміщень для більш ніж 50 мільйонів підприємництва і жител по всьому світу. Для тих, хто страждає від астми або алергій, новоспечені батьки або опікуни, які доглядають за хворими, любителі тварин або будь-який інший прихильник жити більш здоровим життям може отримати користь від очищення і знезараження обладнанням ActivePure Technology.

Починаючи з 1924, компанія Aerus була лідером програми "Безпечний Дім" (the Healthy Home) покликана поставляти передові технології і послуги, які не мають аналогів, для створення найбільш безпечних для здоров'я будинків і умов життя в Північній Америці, а також ще в 70 країнах по всьому світу. Група компаній Aerus включає в себе Aerus, крім того Aerus, Vollara, ActivTek і AirScrubber Plus. Вони є провідними світовими власниками марок ActivePure and AutoPure Technology, найбільш потужною технології по очищенню повітря і поверхонь, які коли-небудь були розроблені, і єдина з цього класу відзначена Космічним Фондом як Сертифікована космічна технологія. ActivePure і AutoPure були спроектовані маркою Aerus на основі розробок NASA.


«Vollara» (колишня «EcoQuest International») та «ActivTek» об'єднані в компанію «DBG Group Investments LLC». Ця компанія, в свою чергу, входить у холдинг «Aerus LLC» (раніше «Electrolux»), дуже потужна і відома компанія на території Північної Америки, з річним оборотом понад 300 млн. доларів. З 1-го лютого 2010 року компанія «EcoQuest International» провела ребрендінг торгової марки і просувається під брендом "Vollara". Під цим брендом, об'єднані раніше розділені компанії: "EcoQuest International" (очищувачі повітря для будинку), "EcoTrust Energy" (енергозбереження), "Heartland" (Бади). Маркетинговий хід дозволяє зосередити зусилля по створенню лояльності до продукції та впізнаваності бренду.
Компанія Віта-Екс є екслюзивності і єдиним представником компаній Vollara і activTek в Україні.
Нагадуємо. Будьте обережні при купівлі систем очищення повітря, щоб не стати жертвами придбання неякісного товару, зробленого в Китаї. Підробки можуть залучити Вас низькою ціною в порівнянні з оригінальними системами від компанії Vollara і activTek (виробництва США), але при цьому в разі виникнення проблем, вирішувати їх доведеться тільки Вам. Наша компанія є регіональним представником торгової марки Vollara в Україні, та ми здійснюємо поставки прямо з США. Тому, за якість, надійність та коректну роботу відповідаємо, так як кожен прилад має серійний номер, що підтверджує його виробництво в країні-виробнику, а не підроблений товар низької якості.Опубліковані наукові дослідження проводилися компанією Vollara за підтримки професора Др. Джеймса Марсдена, в Канзаському Університеті.
Результати досліджень підтверджують, що технологія ActivePure® значно зменшує наявність мікроорганізмів на зовнішніх поверхнях і в повітрі. Наша продукція не призначена для застосування в медичних установах з метою діагностики і лікування захворювань.