Науково доведено, що технологія ActivePure на 99,9+% інактивує вірус SARS-CoV-2 на поверхні і в повітрі всьго за 3 хвилини!

Технології Здорового Життя

U

Пропозиція Інтернет-магазинам. Співпраця

Компанія "Віта-Екс" - представник компаній Vollara* і Activtek в Україні, розширює мережу своїх продажів. Ми намагаємося рухатися в ногу з часом. На сьогоднішній день наші продукти представлені в багатьох інтернет магазинах України і країн СНД. Але якщо Ви - представник інтернет-магазину, і досі не отримали від нас пропозиції, поспішайте зв'язатися з нами для укладення договору, та отримання маркетингової інформації.

Наша компанія надасть вам вигідні умови співпраці та всю необхідну інформацію про нашу продукцію. Ми самостійно здійснюємо сервісне та гарантійне обслуговування, а також технічну підтримку Ваших клієнтів по монтажу та експлуатації систем екологічної безпеки Vollara і activTek (безфільтрові системи очищення повітря, системи очищення і іонізації води, продукція для здорового будинку).

Крім того, Ви можете бути абсолютно впевненими в якості нашої продукції, на яку ми даємо гарантію.

Компанія "Віта-Екс" стрімко розвивається і пропонована нами продукція є найкращою, без перебільшення, серед інших компаній і які не мають аналогів на ринку України і в усьому світі.

З усіх питань телефонуйте: +38 (099) 713-29-79; +38 (068) 305-25-48, або пишіть на email: info@vita-ex.com

* «Vollara» (колишня «EcoQuest International») та «ActivTek» об'єднані в компанію «DBG Group Investments LLC». Ця компанія, в свою чергу, входить у холдинг «Aerus LLC» (раніше «Electrolux»), дуже потужна і відома компанія на території Північної Америки, з річним оборотом понад 300 млн. доларів. З 1-го лютого 2010 року компанія «EcoQuest International» провела ребрендінг торгової марки і просувається під брендом "Vollara". Під цим брендом, об'єднані раніше розділені компанії: "EcoQuest International" (очищувачі повітря для будинку), "EcoTrust Energy" (енергозбереження), "Heartland" (Бади). Маркетинговий хід дозволяє зосередити зусилля по створенню лояльності до продукції та впізнаваності бренду.

Допоможіть поліпшити екологію! Розкажіть про нас друзям: