Науково доведено, що технологія ActivePure на 99,9+% інактивує вірус SARS-CoV-2 на поверхні і в повітрі всьго за 3 хвилини!

Технології Здорового Життя

U

Інші всебічні напрями використання

Школи, пральні, холодильні склади, тваринництво та інші

Будь-який простір, який має забруднення, бактерії і неприємний запах, скупчення газів, навіть пилок і побутовий пил, можуть отримати користь від ActivTek. Наша активна ActivePure (RCI) технологія або доповнює існуючі технології фільтрації в межах нормальної ОВК або може бути встановлена у форматі Plug&Play для простоти використання. Activtek - це фотокаталітичний очищувач, який активно відтворює чисте повітря з допомогою 5 природних процесів, щоб забезпечити природне повітря в створених умов (а не інших систем, які просто працюють проходячи повз них повітря). На відміну від фільтрації, вона і дезінфікує повітря та поверхні там, куди не потрапляють звичайні хімічні речовини.


  Повністю масштабовані для невеликих приміщень та цілих будівель
  Видаляє до 99,9% з поверхні і повітрі патогени
  Дезінфікує приховані мікроби та усуває запахи

  Покращує продуктивність фільтрових існуючих систем вентиляції
  Спосіб очищення безперервно і ПРОактивно
  Зменшує дорогі хімічні витрати на прибиранняActivTek покращує якість повітря в приміщенні по Всьому Світу

Ось огляд багатьох комерційних секторів, де Activtek справляється з забруднюючими речовинами в результаті знижуючи рівень забруднень багаторазово і створює комфортні екологічно безпечні умови приміщень для своїх клієнтів і робочих 24/7. Натисніть на посилання, щоб побачити більше деталей:

Нижче, одні з найпоширеніших застосувань - це зменшення запаху і забруднень за допомогою першокласної технології очищення компаній Vollara і activTek.

Замовити консультацію

Приклади досліджень

Школи, коледжі та дитячі садочки


Школи, коледжі та дитячі садочки

У дітей, поки вони не досягнуть 6-8 років, легені розвиваються. Протягом цього часу легені можуть бути легко пошкоджені в результаті забруднення або зараження. Діти дихають в 4 рази більше повітря на кілограм ваги тіла, ніж дорослі. Це означає, що діти приймають удар забруднюючих речовин більше, ніж дорослі.

При догляді за дітьми в школах часто виникають проблеми з якістю повітря в приміщенні з-за високої концентрації людей на невеликих ділянках, будівлях або застарілі низькі експлуатаційні витрати бюджетів. Погана якість повітря може призвести до поширення інфекційних захворювань і стати причиною неприємних відчуттів, таких як запори і кашель у дітей і дорослих.

activTek пропонує портативні рішення, як AP3000, що легко може бути встановлений, щоб розпочати активне безпечне очищення з RCI технологією – призначеної для створення в приміщенні повітря, створеного природним шляхом.


Видалення запаху у вбиральній кімнаті і еко-дезінфекція

Видалення запаху у вбиральній кімнаті і еко-дезінфекція

Там де є туалети, завжди присутні бактерії і запахи. У той час як інші покладаються на фільтрові системи або на різні хімічні маскувальні повітря ароматичними розпилювачами щоб побороти «безрезультатно» забруднене повітря. З Activtek, вам не доведеться чекати результату, щоб потрапити у фільтр: повітря активно тягнеться до забруднення, навіть на робочій поверхні (обидві помітні одні і ті недоступні для звичайного очищення). Там немає необхідності, щоб замаскувати запахи з алергією генерації хімічних речовин: RCI технологія Activtek використовує до 5 природних процесів для зменшення концентрації мікроорганізмів 24/7 екологічно безпечно - вільним шляхом.

З портативних рішень для фіксованих лінії продукції, установка проста і швидка, а також домагається результатів, що немає в традиційній фільтруючої системи.


Рефрижератори або контейнери

Рефрижератори або контейнери

Коли швидкопсувні вантажі переміщаються в герметичних середовищах, будь-які забруднюючі домішки всередині можуть призвести до серйозних пошкоджень. Додайте до цього сильні запахи, що випускаються багатьма продуктами, які затримуються і можуть забруднити майбутніх переміщуваних товарів.

Activtek – це ЕКО-дружня, гнучка продукція що забезпечує сучасне рішення, яке традиційними системами вентиляції не вдається забезпечити.


Робота з тваринами

Робота з тваринами

Клініки для домашніх тварин, стайні, собачих і котячих притулків, - все це породжує проблеми запаху і поширення хвороб, які можуть завдати шкоди тваринам і людям. У ActivTek технологія очищення є простотою в установці і науково доведено ефективно видаляє до 99.99% хвороботворних мікроорганізмів. Це усуває запахи і допомагає видалити найдрібніші частинки, традиційна фільтрація просто не зможе дістатися до «бруду» в повітрі, тим більше на поверхні. У свою чергу «Активтек» зупиняє запахи і дуже значно може допомогти вирішити проблеми алергії в організмі людини, створення сприятливих робочих умов для людей не в змозі нормально працювати з/або поряд з тваринами.

Комплексні системи очищення і відновлення повітря різних сфер діяльності


Допоможіть поліпшити екологію! Розкажіть про нас друзям: