Науково доведено, що технологія ActivePure на 99,9+% інактивує вірус SARS-CoV-2 на поверхні і в повітрі всьго за 3 хвилини!

Технології Здорового Життя

U

Громадське харчування та роздрібна торгівля

Ресторани, кафе, піцерії, місця швидкого харчування, продуктові вітрини магазинів

Замовники вимагають свіжості та якості продукції, а контролюючі організації вимагають жорсткого екологічного контролю по зберіганню продуктів і запахів. Власники ресторанів, барів, ринків і продовольчих магазинів постійно під мікроскопом (іноді буквально!), з усіх боків найвищі вимоги по якості. Є багато можливих рішень для очищення повітря і поверхневих забруднень або запахів, питань в харчуванні та роздрібної галузях. Ні що так не комбінує безперервні і природні дії, як це робить ActivTek. Ми поставляємо безпечні і економічно ефективні рішення, де ваші клієнти будуть помічати, і те, що ваші співробітники будуть любити.


  Видаляє до 99,9% патогенів на поверхні та в повітряному просторі
  Усуває кухонні запахи, природним шляхом (всередині і зовні)
  Ефективний навіть при наявності максимум жиру в навколишньому середовищі

  Знижує кількість шкідливих бактерій в холодних камерах і складів
  Подовжує термін придатності продуктів в два рази
  Доповнює існуючу фільтрову систему вентиляціїВимоги чистого та безпечного навколишнього середовища чинить тиск на підприємства громадського харчування


Якість повітря в приміщенні забезпечує ряд проблем для фермерів, садівників, виробників продуктів харчування і напоїв:

З зростаючої стурбованістю за впливом бактерій і мікробів, ринковий попит на безпомилковий досвід знаходиться на рекордно високому рівні. Це поєднується із збільшенням тиску співтовариства для контролю харчових запахів в міських умовах.

Гігієна, здоров'я і безпека та комерційних проблем у сфері громадського харчування включають:

- видалення загроз викликаних бактеріями (наприклад, кишкова паличка, Сальмонели тощо), віруси і спори цвілі;
- видалення загроз у джерела, стійких до дії антибіотиків інфекційних бактерій;
- контролюючи запахи, як всередині, так і зовні приміщень;
- підтримання якісних показників, які постійно зростають;
- підтримання очікуваного строку зберігання, які ніколи не були більше.

Activtek в дії

Наші системи встановлені по всьому світу в місцях приготуванні їжі, складських приміщеннях, ресторанах, кафе, барах і продуктових магазинах. Будь то локалізоване рішення, як в зоні утилізації відходів або профілактика всього обсягу загальних приміщень, наша безперервно діюча система адаптується під будь-які завдання, щоб відповідати вашим потребам.

Основні безперервні рішення
У ActivTek, система Induct вбудовується в існуючі вентиляційні канали, візуально ненав'язлива і потребує мінімального обслуговування.

Портативні безперервні рішення
Activtek надає просту установку Plug&Play («включай і працюй»), варіанти для малих і великих площ.

Ефективність при жиронепроникності
ActivTek працює навіть при високій концентрації жиру. Більше немає засмічення кухонних фільтрів або очищувачів повітря з революційними процесами ActivTek. Встановлення нашого обладнання на об'єктах приготування, процесу та обслуговування їжі забезпечує спокій і захист як власникам, так і споживачам.

Проблема вирішена!

Activtek не містить хімічних речовин. Технологія очищення імітує природні процеси очищення і видаляє запахи і біологічні загрози з повітря і поверхонь. Крім того, революційні методи зараз успішно справляються і видаляють негативні наслідки жиру на кухні в природному стилі. Системи очищення повітря Activtek досягають найбільш ефективного чистого повітря, перевершуючи інших, застосовуючи ActivePure технологію.

ActivePure (RCI) технологія була доведена, і є більш ефективною, ніж використання хімікатів або порівнянних очищення розчинів при зниженні концентрації мікроорганізмів, використовуючи два види іонізації для зменшення часток, ультрафіолетового світла і каталізатора для створення кисню і водню на основі сприятливих окислювачів.

Замовити консультацію

Приклади досліджень

Global Restaurant Franchisee - краще місце в Сан-Паоло, Бразилія.

Global Restaurant Franchisee

Один з найуспішніших франчайзингових ресторанів в Південній Америці, (що працюють під світовим брендом), потребував ефективної стратегії скорочення запаху зовнішньої вентиляційної труби, з-за зачинених міській місцевості, де він розташувався. Ні одна традиційна вентиляція не була здатна задовольнити потребу клієнта. Потрібно було новаторське масштабне рішення. Рішення було знайдено з допомогою застосування технології ActivTek продукції Induct. При замовленні вентиляції, спеціально для середовища з дуже високим вмістом жиру, ретельно спланованого проекту та експертів інженерів від ActivTek.

Результат: Усунувши всі запахи, бізнес продовжує процвітати, приносячи успіх і підтримку місцевого населення.


Zena Group – король гамбургерів серед Голлівудських брендів, Іспанія.

Zena Group

Багато людей насолоджуються чудовим грилем або гамбургером, хоча іноді ці апетитні аромати від соковитих м'ясних страв можуть усмоктуватися в наш одяг або залишатися з нами до кінця дня. Ця величезна, національна мережа громадського харчування завжди бажає запропонувати клієнту найкращий досвід і довіриться АктивТек для забезпечення економічно ефективного, портативного рішення, щоб освіжити повітря в 180 ресторанах мережі. Два легких портативних пристроїв Eagle 5000, обладнання, яке розроблено спеціально для цієї середи були встановлені і в кожному ресторані, щоб обмежити забруднення повітря всередині.

Результат: запахи від гриля і жиру були скорочені до мінімуму. Клієнти помітили зміни в навколишньому середовищі.


Retail Grocery Store - східний Огайо, США

Retail Grocery Store

Цей відомий продуктовий магазин-франчайзі, з великою регіональною мережею, мала всі потенційні проблеми зі свіжістю - загальні проблеми для аналогічних підприємств. Безперервна робота технології ActivTek INDUCT була встановлена в продуктові вітрини, м'яса та гастрономічних магазинах, у великих холодильних камерах для зберігання м'яса, молочних та хлібобулочних виробів, а також м'ясо обробних відділах.

Результат: збереження свіжості продуктів, м'яса і гастрономічних товарів збільшилася на 60%. Так само було помітне поліпшення з запахами в охолоджувальних камерах, концентрація запахів зменшилася на 70%. Зворотній зв'язок з власником магазину через 1 рік: «Усвідомлюючи, за що я заплатив, після чого заощадив і отримав вигоду, то якщо ви прийшли до мене раніше, посилаючись на ціну удвічі більше, що я витратив, я б навіть не сумнівався в придбанні системи...».

⇒  Дізнайтесь рішення вашого закладу  ⇐Продукція Activtek для послуг громадського харчування та роздрібної торгівлі


Допоможіть поліпшити екологію! Розкажіть про нас друзям: