Науково доведено, що технологія ActivePure на 99,9+% інактивує вірус SARS-CoV-2 на поверхні і в повітрі всьго за 3 хвилини!

Технології Здорового Життя


U

Часті питання (FAQ) про прилади Vollara і ActivTek

1. ПРИЧИНИ ПОКУПКИ ПРИЛАДІВ VOLLARA І ACTIVTEK ...або 35 «ЗА» щодо встановлення системи очищення повітря Vollara і activTek.

2. ЧИМ ВІДРІЗНЯЮТЬСЯ СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ПОВІТРЯ ТОРГОВИХ МАРОК VOLLARA І ACTIVTEK ВІД ПРОДУКЦІЇ ІНШИХ ВИРОБНИКІВ, ПРОПОНОВАНОЇ СЬОГОДНІ НА РИНКУ?

3. ЯКІ ТЕХНОЛОГІЇ ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ В СИСТЕМАХ ТОРГОВИХ МАРОК VOLLARA І ACTIVTEK?

4. ЧИМ ВІДРІЗНЯЮТЬСЯ ПРИЛАДИ FRESHAIR SURROUND (VOLLARA) ВІД AP-3000 (ACTIVTEK)?

5. У ЧОМУ ВІДМІННІСТЬ ПРИЛАДІВ VOLLARA ВІД «ЛЮСТРИ ЧИЖЕВСЬКОГО»?

6. ЧОМУ САНПІН (САНІТАРНО-ЕПІДЕМІОЛОГІЧНІ ПРАВИЛА І НОРМАТИВИ) РЕГЛАМЕНТУЄ ЗМІСТ АЕРОІОНІВ В ГРОМАДСЬКИХ І ВИРОБНИЧИХ ПРИМІЩЕННЯХ?

7. ЩО ТАКЕ ІОНІЗАЦІЯ?

8. ЩО ТАКЕ ДИСТАНЦІЙНА ІОНІЗАЦІЯ? ЯК ВОНА ПРАЦЮЄ?

9. ЧИ ЗАХИЩАЮТЬ СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ПОВІТРЯ VOLLARA І ACTIVTEK ВІД АЛЕРГЕНІВ, ЯКІ ЗНАХОДЯТЬСЯ В ПОВІТРІ?

10. СКІЛЬКИ ЕНЕРГІЇ СПОЖИВАЮТЬ СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ПОВІТРЯ VOLLARA І ACTIVTEK?

11. В ЯКИХ ПРИЛАДАХ КОМПАНІЇ VOLLARA ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ACTIVEPURE ТЕХНОЛОГІЯ?

12. ЩО ТАКЕ ОЗОН?

13. ЯКИЙ РІВЕНЬ ГРАНИЧНО ДОПУСТИМОЇ КОНЦЕНТРАЦІЇ (ГДК) ОЗОНУ В ПОВІТРІ ПРИМІЩЕНЬ?

14. ЯК ОЗОН ВПЛИВАЄ НА ЛЮДИНУ?

✉ Задати своє питання

Причини покупки приладів Vollara і activTek ...або 35 «ЗА» щодо встановлення системи очищення повітря Vollara і activTek:


1. Зниження стомлюваності.
2. Зняття стресових станів.
3. Зниження цукру в крові.
4. Збільшення гемоглобіну.
5. Зміцнення імунної системи персоналу.
6. Поліпшення сну, апетиту.
7. Профілактика ГРЗ (захворюваність знижується в 2-3 рази).
8. Профілактика бронхіту.
9. Профілактика інсульту, інфаркту.
10. Профілактика дисплейної хвороби.
11. Продовження життя на 40%.
12. Уповільнення старіння.
13. Зменшення у 10 разів ризику отримання спонтанного раку.
14. У початковій стадії раку призводить до зникнення пухлин.
15. Стабілізація кров'яного тиску (при гіпертонії 83%, при гіпотонії 68%).
16. Поліпшення стану (при бронхіальній астмі 69%, хронічному бронхіті 42%).
17. Очищення повітря від пилу будь-яких розмірів.
18. Можливість дезінфекції та дезодорації холодильника, кондиціонерів, приміщень та автомобілів.
19. Підвищення особистої працездатності, заступників і провідних фахівців.
20. Підвищення безпеки від вірусних інфекцій, усунення неприємних запахів при зборі різних людей при прийомах і нарадах у своїх кабінетах.
21. Підвищення комфортності робітників у побутових приміщеннях для підвищення працездатності.
22. Можливість санації і дезодорації приміщень після проведення нарад, комісій і прийомів. У середньостатистичної людини 400 контактів з людьми. А у кожного з 4 членів сім'ї ще по 400 - це 1600 контактів. А якщо врахувати 3 Ваших заступників - 1600, то це ще 4800 контактів. Ось чому важко боротися з поширенням епідемій та різних захворювань.
23. Наші системи очищають повітря від смогу, кіптяви, токсичних і канцерогенних випарів і сторонніх неприємних запахів.
24. Необхідність впроваджувати щось нове у своєму управлінні, підприємстві або відділі першими.
25. Прояв уваги до оздоровлення і профілактики захворюваності працюючих, підвищенням їм імунітету від захворювань, працездатності і збільшенням працездатного віку.
26. Зниження факторів ризику захворювань, грипу, гепатиту, туберкульозу, раку.
27. Використання новітніх технологій підтверджує статус та перспективність керівника перед колегами, адміністрацією міста, гостями з-за кордону, друзями і сім'єю.
28. Не можна економити гроші на профілактику здоров'я і довголіття. Виграє той, хто виживає довше конкурентів і претендентів на місце.
29. Сплата можлива готівкою і безготівковим перерахуванням на розрахунковий рахунок.
30. Якщо Ви хочете користуватися системами очищення повітря вже сьогодні, можливе оформлення продукції в кредит, через банківську систему споживчих кредитів (?).
31. Низьке енергоспоживання системи очищення повітря (автомобільний - 15 Вт, офісний - 30 Вт, кафе - 60 Вт, промислові - 90\230 Вт).
32. Тривалий термін служби - до 15-20 років.
33. Відсутність частих замін фільтрів і інших компонентів.
34. Просте обслуговування.
35. Досягнення дійсно високої якості життя, якого не досягти ніякими іншими покупками.


Чим відрізняються системи очищення повітря торгових марок Vollara і activTek від продукції інших виробників, пропонованої сьогодні на ринку?

Ми постійно вивчаємо ринок пропонованої продукції і можемо стверджувати, що у компаній Vollara і activTek конкурентів немає!

Сьогодні на ринку немає жодного виробника, який міг би запропонувати комплексні системи очищення повітря!
У системах, що пропонуються ринком, застосовуються пасивні технології, які не справляються зі всіма факторами забруднення повітря в приміщенні.
98% всіх пропонованих систем очищення повітря - це фільтрові системи, які не тільки не справляються з проблемою, але і самі є джерелами дрібнодисперсного пилу, мікроорганізмів і деіонізірованого повітря в приміщенні.

Системи очищення повітря торгових марок Vollara і activTek діють завдяки активним технологіям. Це запатентовані технології, генеруючі природне середовище в приміщенні. Прилади основних виробників присутніх сьогодні на ринку вирішують завдання очищення повітря лише в безпосередній близькості до них - на відстані не більше 3 метрів. Технології систем Vollara і activTek працюють у всьому об'ємі приміщення.

Системи очищення повітря торгових марок Vollara і activTek принципово відрізняються від усіх існуючих сьогодні на ринку. В їх основі - природний принцип очищення повітря. В результаті дії активних технологій відбуваються природні процеси регенерації повітря. У природі це роблять сніг, дощ, грозові розряди блискавки, вітер, сонячне світло і т. п.

Системи очищення повітря Vollara і activTek - це генератори природного середовища в приміщеннях!

І так наші переваги, та основні відмінності від інших:
1. Системи є безфільтрові, у них немає змінних фільтрів, які підлягають частій заміні.
2. Системи очищають повітря в приміщенні точно так само, як природа робить це зовні.
3. Системи впливають комплексно і справляються з усіма факторами забруднення повітря - очищають його від зважених частинок (пилу, диму, і тд), видаляють шкідливі мікроорганізми з повітря і на поверхнях, відновлюють іонний баланс, прибирають шкідливі органічні сполуки (ВОС) та сторонні запахи, очищають повітря у всьому об'ємі приміщення, а не лише в безпосередній близькості від приладу.


Які технології застосовуються в системах торгових марок Vollara і activTek?

В наших системах застосовуються наступні види технологій:

а) Голчаста іонізація
• Підтримує необхідний баланс аероіонів («вітамінів повітря»).
• Усуває з повітря тверді частинки: велику і дрібну пил, дим, пилок рослин, шерсть домашніх тварин і інші зважені частинки.

б) Дистанційна іонізація (запатентована технологія)
• Відбувається за рахунок електромагнітного імпульсу, частотою 20-30кГц, що призводить до коливання частинок і появі заряду. Таким чином, створюються аероіони на відстані 5-10-20м від приладу, завдяки чому відбувається очищення повітря у всьому об'ємі приміщення.

в) ActivePure технологія - повноцінний фотокаталіз (запатентована технологія застосовується тільки в системах торгових марок Vollara і activTek , має статус космічної сертифікації).
• Продукти даного процесу - іони високої окислювальної здатності і гідропероксиди. Вони активно знищують мікроорганізми, віруси, видаляють сторонні запахи, розщеплюють шкідливі хімічні сполуки на нешкідливі складові.

г) Генерація мікродоз активного кисню (озону)
• Малі дози активного кисню (озону) знищують віруси, бактерії, пліснява, неприємні запахи, розщеплюють шкідливі хімічні сполуки на нешкідливі складові. Кількість виробленого активного кисню регулюється від нуля до максимуму (кнопками «Purifer»). При необхідності функцію озонування можна відключати.


Чим відрізняються прилади FreshAir Surround (Vollara) від AP-3000 (activTek)?

АР-3000 (ActivTek), зовні дуже схожий на прилад FreshAir Surround від Vollara

Принцип дії та ефективність цих двох приладів абсолютно однакові. Діють одні і ті ж технології:
1. ActivePure
2. Іонізація (голчаста та дистанційна)
3. Генерація активного кисню

Відмінність АР-3000 від FreshAir Surround полягають у тому, що:
1. Управління режимами роботи у Fresh Air Surround можливо як з пульта дистанційного керування, так і з панелі управління на приладі. В АР-3000, управління режимами роботи, відбувається тільки з пульта дистанційного керування. На панелі самого приладу немає кнопок керування режимами роботи. Тому АР-3000 і відноситься до напрямку ActivTek, так як його встановлюють у приміщеннях, де бажано, щоб роботу приладу регулював одна людина і у решти присутніх не виникло цікавості, натиснути на кнопки. Це такі заклади, як дитячі садочки, школи, інтернати, будинки пристарілих, невеликі конференцзали, фойє готелів, номери готелів і т. д.
2. І ще одна відмінність - зовнішнє, це колір бічних стінок, якщо в FreshAir вони під колір темного дерева, то в АР-3000 сірі.


У чому відмінність приладів Vollara і activTek від "Люстри Чижевського"?

Люстра (лампа) Чижевського не є очисником повітря, це терапевтичний прилад, постійне використання якого неможливо. Крім того, люстра Чижевського генерує тільки негативні іони. Найбільш корисним є не перекіс в яку-небудь сторону, а природний баланс. До того ж, при використанні Люстри Чижевського (або інших іонізаторів) відбувається сильний перерозподіл зарядів. В результаті стіна або стеля заряджаються і до них під дією електростатичних сил прилипає пил з повітря.

Прилади Vollara і activTek використовують кілька видів іонізації і підтримують в закритому приміщенні саме природний іонний баланс. У приладах Vollara і activTek осадження дрібних зважених часток з повітря відбувається у всьому об'ємі приміщення під дією сили тяжіння (частинки притягуються один з одним, укрупнюються, стають важкими і осідають).


Чому Санпін (Санітарно-Епідеміологічні Правила і Нормативи) регламентує зміст аероінів в громадських і виробничих приміщеннях?

Певна концентрація негативних аероіонів життєво необхідна для людини, вона впливає на його самопочуття, знижує втому і сонливість, підвищує працездатність.

На сьогоднішній день в закритих приміщеннях, концентрація негативних іонів не перевищує 50-100 іонів/см3, а Санпін наказує утримання не нижче 600 іонів/см3. Тому іонізація повітря в закритих приміщеннях необхідна.


Що таке іонізація?

Природа іонізує повітря блискавкою, сонячними променями. Молекула кисню отримує один електрон і стає негативним аероіоном. Яскравим прикладом впливу на людський організм аероінів може послужити довголіття жителів гір і буквально "лікування повітрям" на морських курортах.

У цих регіонах зміст аероіонів у повітрі досягає 1.000-1.500 на 1см3. Однак здоровий повітря потрібен нам постійно, особливо жителям промислово розвинених міст, людям, які постійно працюють у приміщеннях. Велику небезпеку представляє насичення житлових приміщень і офісів комп'ютерної і телевізійної технікою, так само як і кондиціонерами. Перші у величезній кількості виробляють шкідливі позитивні іони, а другі просто перетворюють повітря в мертвий.

Концентрація аероіонів знижується до 50-100 на 1см3, при нормі мінімум 600 на 1см3.Таке повітря називається деионизированным, і завдає непоправної шкоди здоров'ю.


Що таке дистанційна іонізація? Як вона працює?

Технологія дистанційної іонізації була винайдена і запатентована в 1986р. американським ученим Білл Конверсом, що і послужило початком заснування компанії Alpine Air Industries (США). На початку 2000-х років компанія була перейменована в EcoQuest International (США) і була лідером у виробництві систем очищення повітря на світовому ринку. Сьогодні це велика компанія, що динамічно розвивається DBG Group Investments складається з декількох компаній, у тому числі Vollara (США) і ActivTek (США).
«Vollara» (колишня «EcoQuest International») та «ActivTek» об'єднані в компанію «DBG Group Investments LLC». Ця компанія, в свою чергу, входить у холдинг «Aerus LLC» (раніше «Electrolux»), дуже потужна і відома компанія на території Північної Америки, з річним оборотом понад 300 млн. доларів. З 1-го лютого 2010 року компанія «EcoQuest International» провела ребрендінг торгової марки і просувається під брендом "Vollara".

Принцип дії дистанційної іонізації полягає в тому, що аероіони створюються не тільки біля приладу, але і в радіусі 20 метрів від приладу, тому встановивши прилад в одній з кімнат своєї квартири або в офісі, Ви відчуваєте ефект у всьому об'ємі приміщення.


Захищають системи очищення повітря Vollara і activTek від алергенів знаходяться в повітрі?

Так, захищають, так як прилад осаджує зважені частинки, що знаходяться в повітрі, в тому числі і такі алергени як квітковий пилок, пил і частинки шерсті домашніх тварин і т. д..
Алергени виводяться із зони дихання і не потрапляють в організм людини.


Скільки енергії споживають системи очищення повітря Vollara і activTek?

Одним з переваг приладів Vollara, є їх мале енергоспоживання. В залежності від моделі прилади споживають від 4,5 до 90 Вт. Прилади activTek - від 10 до 296 Вт.


В яких приладах компанії Vollara використовується ActivePure технологія?

ActivePure технологія використовується в обладнанні: FreshAir Surround, FreshAir Box, Fresh Air To Go, FreshAir HEPA, Refresh, SafeHearth, Laundry Pure.


Що таке озон?

Озон, це тривалентний кисень, можливо, є одним з найзагадковіших компонентів повітря, яким ми дихаємо. З одного боку, цей газ є чудовим природним очищувачем повітря, з іншого боку, його вважають шкідливим у великих концентраціях.
Озон, найбільш потужний зустрічаються в природі окислювачів, володіє здатністю руйнувати більшість органічних сполук, що забруднюють повітря.


Який рівень гранично допустимої концентрації (ГДК) озону в повітрі приміщень?

- максимальна гранично допустима концентрація (ГДК) озону в атмосферному повітрі населених місць 0,16 мг/м3
- гранично допустима концентрація (ГДК) озону в повітрі приміщень 0,1 мг/м3

При цьому, поріг людського нюху дорівнює 0,01 мг/м3.


Як озон впливає на людину?

Озон у низьких концентраціях має імуномодулюючу дію, використовується для профілактики простудних захворювань, підвищення імунітету.
У медицині широко застосовується озонотерапія, так як озон потрапляючи в кров, зв'язує і виводить шкідливі для організму речовини: отрути, шлаки, надлишок холестерину, цукру.
Озон швидко і ефективно знімає інтоксикацію, в тому числі і алкогольну, покращує роботу клітин печінки і нирок, які нейтралізують і виводять шкідливі, токсичні сполуки з організму. Відновлюється кровообіг в дрібних артеріях і капілярах. Кров насичується киснем. А значить підвищується працездатність, зникають головні болі, нормалізується сон.


Не знайшли потрібні Вам відповіді?


Напишіть нам (кнопка нижче) і ми обов'язково відповімо Вам найближчим часом:

✉ Задати своє питання
Допоможіть поліпшити екологію! Розкажіть про нас друзям: