Науково доведено, що технологія ActivePure на 99,9+% інактивує вірус SARS-CoV-2 на поверхні і в повітрі всьго за 3 хвилини!

Технології Здорового Життя

U

Дезодорація приміщень: видалення неприємних запахів

міські квартири, заміські будинки, офіси, дитячі садки, школи, ясла, магазини, ресторани,
банкетні зали, бари, студії, сауни, кафе, їдальні, косметичні салони, перукарні, підвали, розплідники тварин

Рано чи пізно кожна людина стикається з проблемою появи неприємного запаху, наприклад в квартирі, будинку або в офісі, в магазині або в ресторані, або в салоні власного автомобіля. Запахи бувають різного походження (органічні і неорганічні), і причин появи неприємних запахів, дуже багато. Тому прибрати неприємний запах своїми силами, використовуючи побутові чистячі засоби, далеко не завжди можливо. Тільки озонування, дозволить повністю прибрати будь-який неприємний запах!

Заважає неприємний запах?

Ми допоможемо вирішити Ваші проблеми!


Усунення неприємних запахів у приміщеннях:

Озон не маскує, а знищує будь запах:
Дезодорація (озонація) – екологічно чистий спосіб очищення повітря і поверхонь, заснований на застосуванні газу - озону. Озон, легко і швидко, повністю знищує абсолютно будь-який запах!

Ми допоможемо Вам позбавитися від неприємних запахів: кухні, тютюнового диму, туалету, цвілі, тварин, котячої сечі, зіпсованих продуктів, вогкості, жиру, риби, хімічних засобів, медичних препаратів, чистячих, миючих засобів для прибирання, пилу, затхлості, після дезінсекції, дезінфекції або дератизації, клопів.

Озон знищує запах тютюнового диму в приміщеннях:

Запах тютюну (сигарет) в квартирі або офісі:
Не можете вигідно здати або зняти квартиру, через запахи, залишеного старими постояльцями? В будинку присутній запах вогкості, горілого, старої затхлої одягу або домашньої тварини? Ваш сусід завзятий курець? Рано чи пізно, тютюновий дим намертво просочить собою меблі, килими, шпалери і назавжди стане невід'ємною частиною "букета" вашої квартири. Освіжувачі і провітрювання в цих випадках, Вам не допоможуть!

Озон на 100%, усуває запахи після ремонту:

Неприємний запах у квартирі, після ремонту:
Не рідкісні випадки, коли після проведеного ремонту в квартирі або офісі, з'являється неприємний запах, який довгий час не вдається прибрати. Наприклад, запах фарби, лаку, клею, шпалер, деревини або пластикових елементів оздоблення. Довго провітрювати приміщення, можна в теплу пору року, але взимку, це просто неможливо. Крім того, протяг, різко збільшить ризик застудитися, особливо для наших маленьких мешканців! Видалити запахи ремонту своїми силами, досить складно. Особливо з предметів і поверхонь, які не можна піддавати хімічній обробці.

Видалення запахів після ремонту

Не рідкісні випадки, коли після проведеного ремонту в квартирі або офісі, з'являється неприємний запах, який довгий час не вдається прибрати. Наприклад, запах фарби, лаку, клею, шпалер, деревини або пластикових елементів оздоблення. Довго провітрювати приміщення, можна в теплу пору року, але взимку, це просто неможливо. Крім того, протяг, різко збільшить ризик застудитися, особливо для наших маленьких мешканців! Озон, ефективний засіб для видалення запахів будь-якого походження! Озоном можна обробляти житлові та офісні приміщення, а також обробляти підприємства і заклади харчового профілю (громадського харчування): міські квартири, заміські будинки, офіси, дитячі садки, школи, ясла, магазини, ресторани, банкетні зали, бари, студії, сауни, кафе, їдальні, косметичні салони, перукарні, підвали.

Після ремонту в квартирі (офісі), залишився запах?

Як позбутися від їдкого запаху після ремонту?
Самостійно, усунути запахи в приміщенні після ремонту, дуже складно. Особливо, з предметів і поверхонь, які взагалі не можна піддавати хімічній очистці (обробці хімікатами). Дезодорація (озонування) – екологічно чистий спосіб очищення повітря і поверхонь, заснований на застосуванні газу - озону. Озон, легко і швидко, повністю знищить абсолютно будь-який запах: кухні, тютюнового диму, туалету, цвілі, тварин, котячої сечі, зіпсованих продуктів, вогкості, жиру, риби, хімічних засобів, медичних препаратів, чистячих, миючих засобів для прибирання, пилу, затхлості, після дезінсекції, дезінфекції або дератизації, клопів.

Після євроремонту, з'явився хімічний запах!

Звідки взявся цей стійкий, солодкуватий запах?
За останні роки, в нашій практиці почастішали випадки появи стійких, хімічних запахів, навіть в квартирах і котеджах з євроремонтом! Незважаючи на те, що для ремонту та оздоблення, використовувалися тільки дорогі та якісні матеріали, через деякий час, в квартирі з'являвся моторошний запах хімії.

Наслідки появи цього запаху, жахливі! Сильні головні болі, запаморочення, нудота, блювота, різкі болі в животі, втрата свідомості, галюцинації... І це тільки невелика частина великого списку! Проведені нами дослідження показали, що винуватцями виявилися не самі матеріали, а в більшості випадків, їх несумісність! Наприклад грунтовка і клей для шпалер, самі по собі ні чим не пахнуть, але коли опиняються разом, їх хімічні елементи починають реагувати і з'являється різкий хімічний запах. А виявляється цей запах, тільки після поклейки (фарбування) і висихання шпалер! Як вивести, цей моторошний запах з квартири? Який засіб допоможе з нею впоратися?

Побутовий озонатор не впорається зі складними запахами! Тільки професійна обробка приміщення озоном, зможе повністю видалити будь-які, навіть самі складні запахи в приміщенні!

Усунути такий запах складно, але можна! Є два способи вирішення цієї проблеми. Перший, - зробити по-новій ремонт у квартирі; другий - замовити озонування. Обробка промисловим озонатором, дозволить повністю видалити або різко послабити (до 99,9%), хімічний запах в приміщенні. Для того, щоб видалити запахи фарби, клею, шпалер, лаків, деревини, пластика, з будь-яких видів будматеріалів і поверхонь, як правило вистачає одного-двох годин! Для повного усунення складного хімічного запаху, може знадобитися від декількох годин до декількох днів. Концентрація озону і час обробки, багато в чому залежать від кількості і типу матеріалів, нанесених на поверхні приміщення і звичайно, від потужності озонатора і методом генерування озону.

Озон, не тільки усуває запахи після ремонту!

Дезодорація, дезінфекція та дезінсекція:
Озонування "методом холодної плазми", це відразу декілька послуг в одній! Озон, що не тільки позбавить Вас від запаху після ремонту, але і проведе повну, ретельну дезінфекцію всього Вашого приміщення! У озону дуже висока проникаюча здатність, завдяки якій він легко проникає у всі, навіть важкодоступні місця. Озон, заповнює собою всі приміщення повністю і ефективно знищує всі віруси, бактерії, спори цвілі і комах, всього лише за одну обробку озоном!

Замовити усунення запаху, можна за телефоном: +38 (099) 713-29-79 або +38 (068) 305-25-48

Наші фахівці якісно і недорого, видалять всі запахи після ремонту. Очистять повітря від спор цвілі і шкідливих домішок, а також, повністю продезінфікують ваше приміщення і комах знищать!

Озон ефективно усуне запахи після пожежі:

Запах диму (гарі), після пожежі в приміщенні:
Навіть якщо пожежа сталася не в Вашому приміщенні, а десь поблизу, він довго буде нагадувати Вам про себе стійким, їдким запахом гару й диму у вашому приміщенні. За лічені хвилини запахом диму, просочиться буквально всі, меблі та одяг, підлогу, стіни, стелі і перекриття. Дезодорація (озонація) приміщення після пожежі, дозволить швидко і ефективно, повністю видалити запах диму (гарі), зі всіх поверхонь та матеріалів у приміщенні!

Видалення запаху диму після пожежі

Навіть якщо пожежа сталася не в Вашій квартирі або магазині, а десь поруч, він ще довго буде нагадувати Вам про себе, своїм стійким, їдким запахом гару й диму у вашому приміщенні. За лічені хвилини, цим запахом просочується буквально все: меблі, одяг, килими, стіни, стелі, підлогові покриття і перекриття. Як видалити такий запах? Для того, щоб усунути запах диму, ми використовуємо озон. Озонування, єдиний ефективний і безпечний спосіб дезодорації приміщень! Озон не зіпсує Ваші речі і не залишить після себе ніяких слідів! Ми провидим озонування в приміщеннях будь-якого типу, включаючи громадське харчування: міські квартири, заміські будинки, офіси, дитячі садки, школи, ясла, магазини, ресторани, банкетні зали, бари, студії, сауни, кафе, їдальні, косметичні салони, перукарні, підвали.

Як прибрати запах диму після пожежі в приміщенні?

Як позбутися від їдкого запаху диму (гарі)?
Своїми силами, позбавитися від запаху диму в приміщенні після пожежі, практично не можливо! Тим більше якщо запах, потрібно прибрати з предметів або поверхонь, які не рекомендується піддавати хімічній очистці (миючими засобами, хімією). Дезодорація (озонування) – екологічно чистий спосіб очищення повітря і поверхонь, заснований на застосуванні газу - озону. Озон усуне, не тільки запах диму і гару, але і будь-який інший запах! Наприклад запахи: кухні, тютюнового диму, туалету, цвілі, тварин, котячої сечі, зіпсованих продуктів, вологи, жиру, риби, хімічних засобів, медичних препаратів, чистячих, миючих засобів для прибирання пилу, затхлості, після дезінсекції, дезінфекції або дератизації, клопів.

Всі речі в магазині пропахли димом! Що робити?

Як врятувати товари від въевшегося запаху диму?
За час нашої роботи, до нас зверталися багато власників (господарі) ресторанів, торгових центрів і магазинів! Особливо від наслідків пожежі, страждають магазини, організації та підприємства, які продають, зберігають або виробляють меблі, килими, штори, постільна білизна, одяг і взуття. Дим завдає їм колосальної шкоди!

Як можна продати, наприклад шубу з натурального хутра, за її повну вартість, якщо від неї тхне димом?! Хто купить новий дорогий килим з паленим запахом багаття?! Один-два килима, можна віддати в хімчистку, але що робити, якщо всі товари на складі або в магазині просочилися запахом диму, і зокрема ті, які не можна піддавати хімічній обробці? І як прибрати залишився запах гару в самому приміщенні? Єдиний спосіб вирішення даних проблем, - замовити озонування приміщення.

Побутовий озонатор не впорається зі складними запахами! Тільки професійна обробка приміщення озоном, зможе повністю видалити будь-які, навіть самі складні запахи в приміщенні і на поверхонь!

Обробка потужним промисловим озонатором, дозволяє нам повністю видалити або різко послабити (до 99,9%), запах диму в приміщенні, а також ефективно видалити сам дим (при задимленні приміщення). Для того, щоб повністю очистити приміщення від диму і його їдкого запаху, може знадобитися від 30 хвилин до декількох годин. Час обробки і концентрація озону, багато в чому залежать від кількості і типу матеріалів, нанесених на поверхні приміщення і звичайно, від потужності озонатора.

Озон, не тільки усуне запах диму після пожежі!

Дезодорація, дезінфекція та дезінсекція:
Озонування, це відразу декілька послуг в одній! Озон, що не тільки позбавить Вас від запаху диму після пожежі, але і повністю продезинфікує все ваше приміщення цілком! У озону, досить висока проникаюча здатність, завдяки якій він легко проникає у всі, навіть важкодоступні місця. Озон, заповнює собою всі приміщення повністю і ефективно знищує всі віруси, бактерії, спори цвілі і комах, всього лише за одну обробку озоном! Обробка озоном, в приміщеннях магазинів, ресторанів, кафе, павільйонів у торгових центрах, проводиться в кінці робочого дня, тільки при повній відсутності людей! Наш майстер виїжджає цілодобово!

Замовити усунення запаху, можна за телефоном: +38 (099) 713-29-79 або +38 (068) 305-25-48

Ми якісно і недорого, видалимо запах диму після пожежі в приміщенні і з усіх предметів (товарів). Очистимо повітря від спор цвілі і шкідливих домішок, а також, проведемо повну дезінфекцію у вашому приміщенні!

Як позбутися від трупного запаху в приміщенні?

Трупний запах у квартирі, після смерті:
Якщо тіло (труп) померлої людини або тварини (кішки, собаки), довгий час пробув у приміщенні, в ньому з'являються хвороботворні віруси і бактерії, небезпечні для здоров'я і життя людини. Після смерті, клітини починають відмирати, а гнильні бактерії починають розмножуватися, викликаючи гниття тканин. При гнитті утворюються тіоли (меркаптани), від них і відбувається, цей страшний і огидний трупний запах.

Дезінфекція приміщення після смерті.

Після тривалого перебування в приміщенні, тіла померлого або хворої людини або тварини (кішки, собаки), вкрай велика ймовірність появи в ньому хвороботворних бактерій, вірусів (вогнищ зараження інфекційними захворюваннями), небезпечних для здоров'я і життя людини. Для того, щоб повністю очистити (простерилізувати) квартиру, кімнату або будинок, від бактерій і вірусів, які несуть в собі загрозу, обов'язково потрібно зробити дезінфекцію приміщення, причому, як можна швидше!

Чому потрібно зробити дезінфекцію після трупа?

У приміщенні, труп дуже швидко розкладається!
Після смерті в приміщенні (квартирі), труп людини (чи тварини), починає швидко розкладатися, а його тканини виробляють шкідливі хімічні виділення. Різні умови навколишнього середовища, такі як підвищена температура і тиск, прискорюють і посилюють виділення шкідливих для людини речовин та трупних рідин.

На відкритому повітрі, процес гниття відбувається набагато швидше, ніж в землі або у воді. А значить, і ризик отруєння трупним отрутою, стає вище! У медицині ця отрута відомий як #кадаверин. Речовини групи кадаверинов, мають дуже велику токсичність і можуть проникати через тонкі шкірні покриви, волосяні цибулини, пори, потові і жирові залози. В будинку або квартирі, тіло людини починає гнити дуже швидко! Якщо приміщення не продезінфікувати протягом двох діб, то бактерії в ньому починають розмножуватися в #геометричній прогресії. Що істотно підвищує ризик виникнення різних захворювань у які проживають в даній квартирі. Ось чому вжити необхідних заходів, замовити дезінфекцію, потрібно негайно!

Як позбутися від трупного запаху в квартирі?

Дезодорація приміщення після смерті (трупи).
Не секрет, що після людей, хворих деякими захворюваннями, а також після смерті людей і довгого перебування у приміщенні тіла, там з'являються яскраво виражені неприємні запахи. Генеральним прибиранням (навіть вологою) в квартирі або кімнаті, з цими запахами впоратися не вийде, і вивітрити трупний запах неможливо, так як його джерело, найчастіше непомітний, і надалі, він буде постійно про себе нагадувати.

Для вирішення даних проблем, ми використовуємо озон! Озонування приміщення - єдиний екологічно чистий спосіб дезінфекції! Ми не використовуємо токсичні хімічні препарати, що містять фтор або хлор, а також речовини на основі формальдегіду! Обробка приміщення, проводиться озонатором, приладом виробляють газ-озон високої концентрації з простого повітря, яким ми з Вами дихаємо.

Тільки професійна обробка озоном, гарантує Вам, повне усунення трупного запаху у вашому приміщенні!

Так як озонування проводиться, тільки при повній відсутності людей і тварин у приміщенні, даний метод обробки, абсолютно безпечний для здоров'я! Після обробки озоном, приміщення стане стерильним! Після провітрювання, в ньому не залишиться ніяких шкідливих домішок, токсичних речовин і неприємних запахів! Тільки чисте, свіже повітря!

Озонування не тільки позбавить Вас від жахливого трупного запаху, але і проведе повну дезінфекцію всього Вашого приміщення, включаючи предмети, одяг і речі, які перебувають в ньому! Проникаючи в усі важкодоступні місця і заповнюючи собою всі приміщення, озон не тільки усуне трупний запах, але і знищить всі віруси, бактерії та інші шкідливі мікроорганізми.

Озон, не тільки продезинфікує Вашу квартиру!

Повна санітарна обробка приміщення!
Дезінфекція озоном, не тільки кращий спосіб очищення повітря і поверхонь! Враховуючи те, що обробка триває від півгодини і більше, озону вистачить часу і для того, щоб заодно і знищити всіх комах (тарганів, клопів, бліх тощо) у вашій квартирі! Як проводиться дезінфекція квартири озоном дивіться нижче "технології озонування".

Замовити усунення запаху, можна за телефоном: +38 (099) 713-29-79 або +38 (068) 305-25-48

Наші фахівці швидко і якісно проведуть дезінфекцію вашої квартири після хвороби або смерті (трупи), усунуть трупні запахи, освіжать повітря, знищать небезпечні віруси, бактерії, комах!


Примітка: Ми використовуємо озоногенераторы вищого класу. При генерації озону (активного кисню) застосовується запатентовані технології, які застосовуються на космічних човниках NASA і мають сертифікат першого класу Космічного Фонду Сертифікат Space. Це обладнання генерує озон методом «холодної плазми», що в свою чергу не зачіпає в повітрі азот і не окисляє його, як це роблять інші на ринку озонатори - роблячи повітря небезпечним для життя людини, тварин і рослин після обробки озоном. Важливо. При озонуванні методом так званої, гарячою чи теплою плазми, в повітрі окислюється азот, після чого дуже багато потрібно часу (кілька днів), щоб наситити повітря новим азотом. Такі методи не є екологічними безпечними, і шкодить екосистемі планети. Ми ж використовуємо тільки кращі методи – методи холодної плазми – це дорівнює тому, як це робить природа, наприклад гроза.


Озонування – екологічно чиста технологія очищення повітря, яка заснована на використанні потужного окислювача - озону. Озон отримують з допомогою озонатора, який виробляє озон з кисню, що міститься в повітрі. Отже, як це виглядає:
У приміщенні розміщується озонатор, прилад, який генерує озон. Наш майстер, таймером, встановить потрібний час його роботи. Перед включенням апарату (і на час обробки), людям і тваринам необхідно залишити приміщення! Апарат почне генерувати озон високої концентрації, поширюючи його по всьому приміщенні, потужним вентилятором. Залишається трохи почекати, от і все! Без будь-якої хімії та шкідливих (токсичних) препаратів! Дуже швидко і ефективно!

Скільки часу займе обробка?

Час обробки приміщення озоном, залежить від кількох чинників: обсягу приміщення, озонатора (його характеристик) і звичайно від причини, по якій проводиться озонування (в середньому 30-90 хв.) Зайти в приміщення можна буде не раніше, ніж через 30 хвилин після відключення приладу, це той час, за яке озон, мимовільно розпадеться до ГДК (гранично допустимої концентрації).

Після закінчення робіт приміщення слід провітрити: - при наявності припливно-витяжної вентиляції – протягом 30 хвилин; - при відсутності припливно-витяжної вентиляції – протягом 120 хвилин.

Озонування, можна проводити, тільки всередині закритих приміщень! Після обробки, озон з часом переходить в кисень. Тому він не накопичується та не забруднює приміщення.

Озон не псує меблі, предмети інтер'єру, техніку і продукти харчування. Безпечний для живих рослин і акваріумних рибок!

Технологія озонування салонів автомобіля, катера, яхти та інш.

Озонація салону автомобіля (автобуса), катери, яхти та іншого транспорту, проводиться спеціальним приладом - генератором озону. Наш майстер розміщує озонатор в салоні вашої машини, і встановлює таймер на певний час роботи. Дезінфекція займає як правило 30-60 хвилин. Якщо запах інтенсивний (сильний), то процедура повторюється до повного усунення запаху.

Переваги використання озону:

 У природі немає форм вірусів і мікробів, стійких до озону! Ефективність знищення вірусів, мікробів і бактерій - 100%!

 Озон діє дуже швидко — протягом декількох секунд! Віруси, мікробів і бактерій, озон знищить за секунди!

 Озон видаляє (а не маскує) неприємні запахи і присмак! Озон, ефективно знищує всі запахи будь-якого походження!

 Озон не залишає після себе жодних запахів в приміщенні! Озон не залишає після себе жодних запахів в приміщенні!

 Залишковий озон стерилізує всі поверхні в приміщенні! Всі предмети, меблі, одяг, теж будуть простерилізовані!

 Озонування не змінює кислотність води! Після озонації, вода не втрачає своїх корисних і смакових якостей!

 Залишковий озон, швидко перетворюється в кисень! Після обробки озоном не залишається хімії та шкідливих домішок!

 Озон не вимагає зберігання і перевезення, генерується на місці! Озон виробляється генератором озону, з повітря в приміщенні!

 Дезінфекція озоном, до 3000 разів швидше, ніж хімією! Озон на 51% сильніше хлору і діє в 15-20 разів швидше, а спори — у 300-600 разів!

 Озон знищує пилових кліщів (сапрофітів) і алергени! Озонування ефективний спосіб боротьби з сапрофітами!Ми будемо раді подбати про Ваш комфорт.

З усіх питань, що стосуються дезінфекції (санації), звертайтеся до наших консультантів замовивши дзвінок або перейдіть на сторінку Контакти

Допоможіть поліпшити екологію! Розкажіть про нас друзям: