Науково доведено, що технологія ActivePure на 99,9+% інактивує вірус SARS-CoV-2 на поверхні і в повітрі всьго за 3 хвилини!

Технології Здорового Життя

U

Дезінфекція приміщень від мікробів, вірусів, бактерій, цвілі, токсинів та ін.

Ми раді запропонувати Вам нову послугу – дезінфекція приміщень (санування приміщень)

Ми розробили програму послуг дезінфекції (санація) у різних типах закладів: квартирах, котеджах, офісах, готелях, ресторанах, фітнес-клубах, салонах краси, магазинах, майстернях, мед. установах, навчальних закладів, промислових приміщень будь-якого типу, складських приміщень, приміщень сільгосп господарств, підвальних приміщень, транспорті і т. д.

Якщо Ви хочете позбутися від проблем, де присутні неприємні запахи або забруднюючі речовини: запах фарби, гарі, трупний запах, запахи тварин або наслідки їх життєдіяльності, цвілі, грибків, бактерій, хімічні випаровування і т. д. або необхідно продезінфікувати приміщення. Тоді Ви потрапили за адресою!

Для цих цілей ми часто використовуємо потужні промислові і побутові генератори озону, такі як Озон Бластер і Актив Бластер.

Заважає неприємний запах фарби або гарі? Не можете позбутися від цвілі?

Ми допоможемо вирішити Ваші проблеми!


Як ми це робимо?

Поміщаємо генератор озону в наявне вільне місце недалеко від джерела проблем, підключаємо апарат, і через кілька годин повітря у Вашому приміщенні буде ефективно очищене і позбавлене від неприємних запахів.

Примітка! Для роботи санації приміщення (дезінфекції) нам необхідний приплив свіжого повітря (для генерації кисню - озону), тому потрібно мати можливість, у процесі роботи, залишити вікно відкритим на 2-5 см, або включити припливну вентиляцію, або в крайньому випадку, приоткрити вхідні двері (на вулицю).

Примітка! Вологість приміщення має бути в межах норми, так як генерація активного кисню відбувається методом холодної плазми з використанням високої напруги. У приміщеннях з підвищеною вологістю ефективність озону може прагнути до нуля, просушіть приміщення перед обробкою!

Ми не будемо переставляти речі у Вас вдома, офісі або на виробництві, наносити на них миючі засоби, здатні зіпсувати їх поверхню, мити їх водою, а потім сушити. Все, що було у Вашому приміщенні, таким і залишиться, мінімум втручання у Ваше життя! Ми просто встановимо в кімнаті апарат, – і попросимо Вас вийти з приміщення на 1-2 години (можливо і необхідно більше часу в залежності від об'єму приміщення і його рівня забруднення).

Приклади використання:


  Салони краси
  Автомийки
  Автохолодильники
  Сховища
  Приватний сектор
  Мед. Установи
  Майстерні
  Підвали
  Промисловість
  Сільське господарство
  Літаки
  Квартири/Квартирні комплекси
  Автомобілі
  Автобуси

  Чистка килимових покриттів
  Хімчистки
  Сміттєві контейнери
  Відновленні приміщення після пожеж або затоплень
  Приміщення для спортивних занять
  Сфера громадського харчування
  Готелі/готелі/курорти
  Прибирання і обслуговування приміщень
  Муніципальні підприємства
  Офісні приміщення
  Ресторани
  Школи та університети
  Яхти і човни
  інші
Озонування (або санування) — екологічно чиста технологія очищення, заснована на використанні газу озону — сильного окислювача. Озонатор виробляє озон з кисню, що міститься в атмосферному повітрі. Після взаємодії з забруднюючими хімічними і мікробіологічними речовинами озон перетворюється в звичайний кисень. Практично доведено, що всі продукти озонування є більш нешкідливими для людини!

Переваги озонування:


  Не існує і не може виникнути стійких до озону форм мікробів.
  Залишковий озон стерилізує поверхню.
  Озон діє дуже швидко - протягом секунд.
  Озон знищує неприємні запахи і присмак.
  Озонування не надає додаткових смаків і запахів.
  Озон не утворює токсичних побічних продуктів.

  Озон знищує всі відомі мікроорганізми: віруси, бактерії, грибки, водорості, їх спори, цисти найпростіших і т. д.
  Озонування не надає додаткових смаків і запахів.
  Залишковий озон швидко перетворюється в кисень.
  Озон знищує мікроорганізми в 300-3000 разів швидше, ніж будь-які інші дезінфектанти.

Саме тому озонування широко використовується для обробки приміщень, а генератори активного кисню компаній Vollara і ActivTek користується великим попитом.

Крім того, наші прилади набагато могутніше інших приладів, і так само має багато переваг.

Кілька сфер застосування:

✔ Салони краси. Зараз СЕС, всі перукарні, салони краси зобов'язує, привести якість повітря в норму, згідно з вимогами Санпін 2.1.2.1199-03 «Перукарні. Санітарно-епідеміологічні вимоги до влаштуванню, устаткуванню і змісту». За допомогою нашого генератора озону можна ефективно видаляти забруднення з повітря і на поверхнях.

✔ Автомийки. Багатьом відома проблема з запахами (наприклад, тютюну) в салоні автомобіля. При цьому запахи неможливо видалити за допомогою звичайних засобів обробки. Деякі автомийки вже освоїли «Ozon Blaster» і організували послугу щодо усунення запахів з автомобіля. При цьому економічне обґрунтування покупки приладу легко розрахувати. Якщо вважати за мінімальну вартість послуги, хоча б 80-120 грн. і робити обробку 3-5 машин в день, то строк окупності приладу складає всього два тижні! Тут головне організувати потік клієнтів, з чим у автомийок, проблем немає.

✔ Транспортні компанії, підприємства, у кого є на «балансі» «аксесуари». Кожен раз перед рейсом, такі холодильники треба обробляти і вивітрювати запахи з «минулого» рейсу. З-за цього транспорт простоює до 3-х днів. Що суттєво відбивається на прибутку. Завдяки прискореній обробці, з допомогою наших систем або послуг, простій можна скоротити до доби! Виходячи з вартості денної роботи такого транспорту, прилад може окупитися за мінімальні терміни, а може навіть за 1 день.

✔ Холодильники, морозильники, овоче-, зерносховища. Питання керівнику. "На яку суму можна збільшити прибуток підприємства, якщо продукція перестане псуватися, а значить йти на викид або вимагати додаткової обробки (переробки)?" Про терміни окупності тут можна не говорити, отримавши відповідь на вищезгадане питання. Генератори Vollara і activTek незамінні в таких питаннях.

✔ Приватний сектор. Обробка квартир від різних запахів: тютюну, гарі, пожежі, фарби і т. д.

✔ Готелі. Широко поширена проблема з курцями постояльцями, незважаючи на те, що зараз номера розділили на «для курців» і без. Не думаю, що комусь приємно заселятися в прокурений до нього номер. Тому, ми допоможемо швидко (через 15-30 хв) вирішити цю проблему. Крім того, у кожного готелю є конференц-зали, холодильники, кафе, ресторани і т.д. і багато іншого...

Ми будемо раді подбати про Ваш комфорт.

З усіх питань, що стосуються дезінфекції (санації), звертайтеся до наших консультантів замовивши дзвінок або перейдіть на сторінку Контакти

Допоможіть поліпшити екологію! Розкажіть про нас друзям: