Науково доведено, що технологія ActivePure на 99,9+% інактивує вірус SARS-CoV-2 на поверхні і в повітрі всьго за 3 хвилини!

Технології Здорового Життя

U

Дератизація. Виведення щурів, мишей та інших гризунів

Пацюк – одна з найрозумніших і витривалих створінь. Довжина тіла пацюка може досягати 30 сантиметрів. Хвіст досягає тієї ж довжини, що і тіло, а вагою до 0,5 кілограма. Щоб забезпечити себе достатнім запасом корму, щури, як правило, оселяються поруч з людиною. Вони практично всеїдні, чим і завдають нам незручність своїм сусідством. Щури можуть обглодать ізоляцію електрокабелів, прогризти тепло - і водо-ізоляційні матеріали, зіпсувати продукти харчування. Але найбільше насторожує той факт, що щур є рознощиком різних паразитів і захворювань.

Позбутися від щурів, далеко не просто!

Але ми допоможемо вирішити Ваші проблеми!


Яка небезпека загрожує людині від щурів і мишей?

Яку шкоду приносять людині щури і миші?
Найбільшу шкоду, щури та миші завдають людині як збудники та переносники різних захворювань. Захворювання, що передаються щурами і мишами людині відносяться до числа небезпечних інфекційних захворювань, які можуть передаватися як від паразитів, де переносяться щурами та мишами (кліщі, блохи), так і через неякісну воду і неякісні продукти споживання. Варто відзначити найбільш небезпечні захворювання, які поширюються гризунами: чума, – поширюється щурами і мишами песчанками; енцефаліт, – можна заразитися від лісових мишей полівок; сказ, – поширюється щурами.

Щури, - головні вороги для закладів громадського харчування:

Озон ефективно знищує щурів і мишей!
У щурів і мишей сильна плодючість, і якщо вчасно не вжити заходів, дуже швидко дрібна неприємність переросте в катастрофу! Для цькування і виведення гризунів (щурів, мишей), ми використовуємо ефективну технологію озонування приміщень. Озон, заповнюючи собою весь об'єм приміщення, діє на дихальну систему гризунів і подразнює очі. У перші хвилини обробки, гризуни приходять у збуджений стан (бігають у пошуках виходу). Через 15 хвилин, настає пригнічений стан: вони перестають рухатися, і сидять на одному місці. Озон викликає у гризунів відчуття загрози життю, тому вони назавжди покидають приміщення і більше не повертаються. При високих концентраціях озону, дрібні тварини гинуть через кілька хвилин, при більш низьких вони просто йдуть.

Озонування допоможе позбавитися від гризунів!

Озон ефективно знищує щурів і мишей!
У щурів і мишей сильна плодючість, і якщо вчасно не вжити заходів, дуже швидко дрібна неприємність переросте в катастрофу! Для цькування і виведення гризунів (щурів, мишей), ми використовуємо ефективну технологію озонування приміщень. Озон, заповнюючи собою весь об'єм приміщення, діє на дихальну систему гризунів і подразнює очі. У перші хвилини обробки, гризуни приходять у збуджений стан (бігають у пошуках виходу). Через 15 хвилин, настає пригнічений стан: вони перестають рухатися, і сидять на одному місці. Озон викликає у гризунів відчуття загрози життю, тому вони назавжди покидають приміщення і більше не повертаються. При високих концентраціях озону, дрібні тварини гинуть через кілька хвилин, при більш низьких вони просто йдуть.

Використання озону вирішує кілька проблем!

Озон продезинфікує ваше приміщення!
Дератизація озоном, це не тільки хороший спосіб позбавитися від гризунів! Завдяки своїм окислювальним властивостям, озон якісно продезинфікує ваше приміщення: знищить всі віруси, бактерії, пліснява і комах. Усуне будь-який неприємний запах, та й очистить повітря від шкідливих, токсичних речовин і домішок. Озон не залишить після себе, ніяких запахів і слідів на вашій меблях, одязі, килимах або стінах! Озонування проводиться спеціальним приладом, - промисловим генератором озону. Під час роботи якого, забороняється перебувати в оброблюваному приміщенні! Відразу після провітрювання, повітря в приміщенні стане абсолютно чистим і корисним для людей, тварин і рослин.


Примітка: Ми використовуємо озоногенератори вищого класу. При генерації озону (активного кисню) застосовується запатентовані технології, які застосовуються на космічних човниках NASA і мають сертифікат першого класу Космічного Фонду Сертифікат Space. Це обладнання генерує озон методом «холодної плазми», що в свою чергу не зачіпає в повітрі азот і не окисляє його, як це роблять інші на ринку озонатори - роблячи повітря небезпечним для життя людини, тварин і рослин після обробки озоном. Важливо. При озонуванні методом, так званої, гарячою чи теплою плазми, в повітрі окислюється азот, після чого дуже багато потрібно часу (кілька днів), щоб наситити повітря новим азотом. Такі методи не є екологічними безпечними, і шкодить екосистемі планети. Ми ж використовуємо тільки кращі методи – методи холодної плазми – це дорівнює тому, як це робить природа, наприклад гроза.


Озонування – екологічно чиста технологія очищення повітря, яка заснована на використанні потужного окислювача - озону. Озон отримують з допомогою озонатора, який виробляє озон з кисню, що міститься в повітрі. Отже, як це виглядає:
У приміщенні розміщується озонатор, прилад, який генерує озон. Наш майстер, таймером, встановить потрібний час його роботи. Перед включенням апарату (і на час обробки), людям і тваринам необхідно залишити приміщення! Апарат почне генерувати озон високої концентрації, поширюючи його по всьому приміщенні, потужним вентилятором. Залишається трохи почекати, от і все! Без будь-якої хімії та шкідливих (токсичних) препаратів! Дуже швидко і ефективно!

Скільки часу займе обробка?

Час обробки приміщення озоном, залежить від кількох чинників: обсягу приміщення, озонатора (його характеристик) і звичайно від причини, по якій проводиться озонування (в середньому 30-90 хв.) Зайти в приміщення можна буде не раніше, ніж через 30 хвилин після відключення приладу, це той час, за яке озон, мимовільно розпадеться до ГДК (гранично допустимої концентрації).

Після закінчення робіт приміщення слід провітрити: - при наявності припливно-витяжної вентиляції – протягом 30 хвилин; - при відсутності припливно-витяжної вентиляції – протягом 120 хвилин.

Озонування, можна проводити, тільки всередині закритих приміщень! Після обробки, озон з часом переходить в кисень. Тому він не накопичується та не забруднює приміщення.

Озон не псує меблі, предмети інтер'єру, техніку і продукти харчування. Безпечний для живих рослин і акваріумних рибок!

Технологія озонування салонів автомобіля, катера, яхти та інш.

Озонація салону автомобіля (автобуса), катери, яхти та іншого транспорту, проводиться спеціальним приладом - генератором озону. Наш майстер розміщує озонатор в салоні вашої машини, і встановлює таймер на певний час роботи. Дезінфекція займає як правило 30-60 хвилин. Якщо запах інтенсивний (сильний), то процедура повторюється до повного усунення запаху.

Переваги використання озону:

 У природі немає форм вірусів і мікробів, стійких до озону! Ефективність знищення вірусів, мікробів і бактерій - 100%!

 Озон діє дуже швидко — протягом декількох секунд! Віруси, мікробів і бактерій, озон знищить за секунди!

 Озон видаляє (а не маскує) неприємні запахи і присмак! Озон, ефективно знищує всі запахи будь-якого походження!

 Озон не залишає після себе жодних запахів в приміщенні! Озон не залишає після себе жодних запахів в приміщенні!

 Залишковий озон стерилізує всі поверхні в приміщенні! Всі предмети, меблі, одяг, теж будуть простерилізовані!

 Озонування не змінює кислотність води! Після озонації, вода не втрачає своїх корисних і смакових якостей!

 Залишковий озон, швидко перетворюється в кисень! Після обробки озоном не залишається хімії та шкідливих домішок!

 Озон не вимагає зберігання і перевезення, генерується на місці! Озон виробляється генератором озону, з повітря в приміщенні!

 Дезінфекція озоном, до 3000 разів швидше, ніж хімією! Озон на 51% сильніше хлору і діє в 15-20 разів швидше, а спори — у 300-600 разів!

 Озон знищує пилових кліщів (сапрофітів) і алергени! Озонування ефективний спосіб боротьби з сапрофітами!Ми будемо раді подбати про Ваш комфорт.

Замовити дератизацію озоном, можна за телефоном: (099) 713-29-79, (068) 305-25-48

Наші фахівці швидко і якісно позбавлять Вас від гризунів у вашому приміщенні.
А також, видалять цвілі, комах знищать, очистять повітря, а також, повністю продезінфікують ваше приміщення і усунуть запахи!

Допоможіть поліпшити екологію! Розкажіть про нас друзям: