Науково доведено, що технологія ActivePure на 99,9+% інактивує вірус SARS-CoV-2 на поверхні і в повітрі всьго за 3 хвилини!

Технології Здорового Життя

U

Демеркуризація приміщень. Нейтралізація ртуті і ртутних парів

Якщо у вашій квартирі розбився ртутний термометр (градусник), то відразу ж, після удару, ртуть розлетиться на безліч дрібних кульок, поширившись по всьому приміщенню. Маючи рідку консистенцію, ртуть з легкістю може виявитися у ворсі килима, оббивці меблів, на одязі, в тріщинах підлогових покриттів, а так само, може потрапити в щілини між плінтусами і підлогою. Активно випаровуючись, ртуть починає забруднювати і отруювати своїми парами, весь об'эм повітря у вашому приміщенні. Демеркуризація (озонування приміщення), ефективно нейтралізує отруйні ртутні пари, і допоможе запобігти отруєння ртуттю! Діяти треба швидко!

Позбутися від ртуті дуже не просто

Ми допоможемо Вам вирішити проблеми!


Чим і наскільки небезпечна ртуть з градусника?

Металева ртуть, - токсична, сильна отрута!
Рідкий метал сріблясто-білого кольору. Випаровуватися починає при температурі +18°С і вище. Потрапляє в організм людини, у вигляді парів з повітря, при вдиханні, в результаті чого, призводить до розвитку гострих, хронічних отруєнь. Людина, може отримати гостре отруєння, при концентрації ртутних парів у повітрі в межах 0,13-0,8 мг\м3. У парів ртуті немає кольору, смаку або запаху, і вони не надають негайної, подразнюючої дії на органи дихання, зору або шкірні покриви.

Симптоми отруєння ртуттю, спочатку не помітні!

Вони проявляться, тільки через кілька годин!
При гострому отруєнні парами ртуті, слизові рота і глотки, стають мідно-червоного кольору. В роті з'являється металевий присмак, болі в животі, нудота, блювання, а також, можливо підвищення температури тіла до 39°С. Через кілька годин, а іноді днів, може з'явитися розлад шлунка. Червоніють, набрякають і починають кровоточити ясна. Всі перераховані явища, що супроводжуються украй хворобливим станом, сильними головними болями і болем при ковтанні. А так само, почуття страху, прискорений пульс, серцева слабкість, судоми литкових м'язів. Можливий також і летальний результат!

Що робити, якщо вдома розбився ртутний градусник?

Або якщо лопнула енергозберігаюча лампа:
У приміщенні, де стався витік ртуті, ні в якому разі не можна перебувати без засобів захисту! Потрібно терміново вивести людей (в першу чергу дітей), а так само тварин з приміщення, де розлито ртуть, або є загроза загазованості її парами. Негайно телефонуйте нам! Наш телефон: (099) 713-29-79 або (068) 305-25-48
Основний спосіб захисту від розлитої ртуті та її парів - демеркуризація. Це комплекс заходів, що включає механічне видалення ртуті та її сполук у краплинно рідкої формі, а так само хімічну або фізичну (озонування приміщення), обробку демеркуризаторами приміщень та будівельних конструкцій, які можуть поглинати пари ртуті. Наші фахівці швидко і якісно видалять саму ртуть з вашого приміщення, а також, повністю нейтралізують отруйні, ртутні пари в повітрі.

Енергозберігаючі лампи, теж містять ртуть!

Люмінесцентні та енергозберігаючі лампи:
Вони є в кожному будинку, але багато хто з нас і не підозрюють про те, що в них міститься ртуть! Причому нові лампи, набагато небезпечніше вже використаних. У новій лампочці міститься до трьох міліграмів ртуті, а в перегорілої — не більше 0,1 міліграма. Ртуть, яка міститься лампі, представляє особливу небезпеку, так як вона забруднює середовище проживання токсичною ртуттю. Якщо у Вас в квартирі розбилася (лопнула) лампа зі змістом ртуті, Вам варто негайно вжити заходів! Демеркуризація озоном, повністю вирішить цю проблему! Одразу телефонуйте нам! Наш телефон: (099) 713-29-79 або (068) 305-25-48

Як видалити ртуть і позбутися від ртутних парів?

Прибрати ртуть, а тим більше її пари, непросто!
Звичайні методи очищення від ртуті неефективні та трудомісткі. Тільки озонація повітря в приміщенні, дозволяє окислити пари металевої ртуті, і, незважаючи на те, що ртуть залишиться в приміщенні, у вигляді оксидів і солей, в повітряне середовище вона вже не потрапить. Подальше провітрювання і вологе прибирання, повністю очистять ваше приміщення від ртуті!


Примітка: Ми використовуємо озоногенератори вищого класу. При генерації озону (активного кисню) застосовується запатентовані технології, які застосовуються на космічних човниках NASA і мають сертифікат першого класу Космічного Фонду Сертифікат Space. Це обладнання генерує озон методом «холодної плазми», що в свою чергу не зачіпає в повітрі азот і не окисляє його, як це роблять інші на ринку озонатори - роблячи повітря небезпечним для життя людини, тварин і рослин після обробки озоном. Важливо. При озонуванні методом, так званої, гарячою чи теплою плазми, в повітрі окислюється азот, після чого дуже багато потрібно часу (кілька днів), щоб наситити повітря новим азотом. Такі методи не є екологічними безпечними, і шкодить екосистемі планети. Ми ж використовуємо тільки кращі методи – методи холодної плазми – це дорівнює тому, як це робить природа, наприклад гроза.


Озонування – екологічно чиста технологія очищення повітря, яка заснована на використанні потужного окислювача - озону. Озон отримують з допомогою озонатора, який виробляє озон з кисню, що міститься в повітрі. Отже, як це виглядає:
У приміщенні розміщується озонатор, прилад, який генерує озон. Наш майстер, таймером, встановить потрібний час його роботи. Перед включенням апарату (і на час обробки), людям і тваринам необхідно залишити приміщення! Апарат почне генерувати озон високої концентрації, поширюючи його по всьому приміщенні, потужним вентилятором. Залишається трохи почекати, от і все! Без будь-якої хімії та шкідливих (токсичних) препаратів! Дуже швидко і ефективно!

Скільки часу займе обробка?

Час обробки приміщення озоном, залежить від кількох чинників: обсягу приміщення, озонатора (його характеристик) і звичайно від причини, по якій проводиться озонування (в середньому 30-90 хв.) Зайти в приміщення можна буде не раніше, ніж через 30 хвилин після відключення приладу, це той час, за яке озон, мимовільно розпадеться до ГДК (гранично допустимої концентрації).

Після закінчення робіт приміщення слід провітрити: - при наявності припливно-витяжної вентиляції – протягом 30 хвилин; - при відсутності припливно-витяжної вентиляції – протягом 120 хвилин.

Озонування, можна проводити, тільки всередині закритих приміщень! Після обробки, озон з часом переходить в кисень. Тому він не накопичується та не забруднює приміщення.

Озон не псує меблі, предмети інтер'єру, техніку і продукти харчування. Безпечний для живих рослин і акваріумних рибок!

Технологія озонування салонів автомобіля, катера, яхти та інш.

Озонація салону автомобіля (автобуса), катери, яхти та іншого транспорту, проводиться спеціальним приладом - генератором озону. Наш майстер розміщує озонатор в салоні вашої машини, і встановлює таймер на певний час роботи. Дезінфекція займає як правило 30-60 хвилин. Якщо запах інтенсивний (сильний), то процедура повторюється до повного усунення запаху.

Переваги використання озону:

 У природі немає форм вірусів і мікробів, стійких до озону! Ефективність знищення вірусів, мікробів і бактерій - 100%!

 Озон діє дуже швидко — протягом декількох секунд! Віруси, мікробів і бактерій, озон знищить за секунди!

 Озон видаляє (а не маскує) неприємні запахи і присмак! Озон, ефективно знищує всі запахи будь-якого походження!

 Озон не залишає після себе жодних запахів в приміщенні! Озон не залишає після себе жодних запахів в приміщенні!

 Залишковий озон стерилізує всі поверхні в приміщенні! Всі предмети, меблі, одяг, теж будуть простерилізовані!

 Озонування не змінює кислотність води! Після озонації, вода не втрачає своїх корисних і смакових якостей!

 Залишковий озон, швидко перетворюється в кисень! Після обробки озоном не залишається хімії та шкідливих домішок!

 Озон не вимагає зберігання і перевезення, генерується на місці! Озон виробляється генератором озону, з повітря в приміщенні!

 Дезінфекція озоном, до 3000 разів швидше, ніж хімією! Озон на 51% сильніше хлору і діє в 15-20 разів швидше, а спори — у 300-600 разів!

 Озон знищує пилових кліщів (сапрофітів) і алергени! Озонування ефективний спосіб боротьби з сапрофітами!Ми будемо раді подбати про Ваш комфорт.

Замовити демеркуризацію озоном, можна за телефоном: (099) 713-29-79, (068) 305-25-48

Наші фахівці швидко і якісно позбавлять Вас парів і залишків ртуті у вашому приміщенні.
А також, видалять цвіль, знащать комах, очистять повітря, а також, повністю продезінфікують ваше приміщення і усунуть запахи!

Допоможіть поліпшити екологію! Розкажіть про нас друзям: