Науково доведено, що технологія ActivePure на 99,9+% інактивує вірус SARS-CoV-2 на поверхні і в повітрі всьго за 3 хвилини!

Новинка сезону!
FreshAir SPACE

Інноваційний продукт, який перевершує всі Ваші очікування!

Застосування: котеджі, квартири, школи, дитячі садки, офіси, кафе, ресторани, магазини, готелі, салони краси, фітнес-центри, медичні установи, розважальні заклади, казино, клуби, авто майстерні, клінінг, сільське господарство і т.д.

Очищує, відновлює та регенерує повітря і знезаражує поверхні 24/7, безпечно, в присутності людей.

Науково доведено: на 99,9%+ знищення живого SARS-CoV-2 на поверхнях і в повітрі всього за 3 хвилини в реальному часі.

Дозволяє працювати площею до 279 м2.

Акція! Знижки на ОПТову і роздрібну ціну! Скористайтеся можливістю.
До кінця акції залишилось всього:

Замовити зараз Прайс акційних цін

Чи знаєте ви?

Що... 90 відсотків свого часу людина перебуває в закритих приміщеннях, будь то будинок, робота, громадські місця чи транспорт - всі Ми, так, чи інакше, знаходимося в приміщеннях де в кожному своє внутрішнє середовище.

За даними експертів Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я (ВООЗ) будь-яке забруднення повітря в приміщеннях є основним фактором ризику для здоров'я людини.

Встановлено, що повітря приміщень (в середньому) в 4-6 разів брудніше і в 8-10 разів більш токсичне, ніж зовнішнє, а в деяких випадках в 100 разів!

Сьогодні ще складніша ситуація. Крім "стандартних" забруднювачів повітря і поверхонь всередині приміщень, таких, як: віруси, бактерії, грибки, цвіль, пил, пилок, дим, летючі органічні хімічні забруднення (ЛОС) та інші гази і алергени - тепер і небезпечний коронавірус SARS-CoV-2, який викликає хворобу COVID-19 у людей.

Це актуальна проблема, яку потрібно вирішувати зараз і контролювати інфекцію в приміщенні не даючи пошириться і вижити.

Науково доведено, що технології, котрі застосовуються в Fresh Air Space, здатні створити безпечний мікроклімат у вашому приміщенні, знищити всі перераховані вище забруднювачі повітря і поверхонь і конторолювати процес очищення 24/7 ПРО-активно, повністю безпечно для перебування в приміщенні!

Див. Відео презентацію FA Space

Відео презенація FA Space Clearus

FreshAir Space

Інноваційна система очищення і регенерації повітря. Принцип дії обладнання засновано на семи новітніх технологіях. Одна з яких є технологія ActivePure®, саме вона отримала статус Space Technology NASA і застосовується для очищення і регенерації повітря на космічних човниках США.

ActivePure® технологія - Найпотужніша з коли-небудь виявлених технологій очищення повітря і поверхонь.

Fresh Air Space є одним з найбільш ефективних і високотехнологічних приладів для очищення повітря, представлених на сучасному ринку. Технології, втілені в приладі FreshAir Space відтворюють природні процеси очищення та регенерації повітря, такі як грози, блискавки, кисень, вода і сонячне світло, в будь-яких закритих приміщеннях.

Дивитися відео про ActivePure:

Certified Space Technology

01

Усуває дим, пил та інші алергени із зони дихання в усьому приміщенні.

Знищує віруси, бактерії, цвіль, пилові кліщі в повітрі і на поверхнях.

02

03

Видаляє хімічні, токсичні та інші ЛОС у всьому об'ємі приміщення.

Робить аероіонний природній баланс повітря у всьому приміщенні.

04

05

Регенерує* і відновлює повітря, як це робить сама природа.

Покращує самопочуття, підсилює імунну систему, "виліковує" повітря.

06

РЕГЕНЕРАЦІЯ ПОВІТРЯ (пізньолат. Regeneratio, відродження, відновлення) - процес відновлення складу повітря або газових сумішей, призначених для дихання, з очищенням їх від продуктів життєдіяльності людини і технологічних викидів.

Згідно з результатами сертифікованої FDA і CDC лабораторій -

технологія ActivePure усуває коронавірус (SARS-CoV-2) на поверхнях і в повітрі всього за ТРИ хвилини зі ступенем інактивації більш ніж на 99,9%.

Чим FreshAir Space відрізняється від звичайних очищувачів повітря:

 • Передова технологія, що міститься в FreshAir Space, служить для того, щоб ви могли дихати легше, чистіше і здоровіше. Прилад забезпечить вам найчистіший мікроклімат у вашому домі чи офісі.
 • Використовує іони високої окислювальної здатності і гідропероксиди, створені технологією ActivePure, для видалення забруднень в повітрі і знезараження на поверхнях, навіть в самих важкодоступних місцях.
 • Негативно заряджені іони дистанційно (!) видаляють мікрочастинки з повітря (РМ, ЛОС), скорочуючи рівень шкідливих забруднюючих речовин.
 • Прилад оснащений технологією ActivePure з високоінтенсивною UVX-лампою спеціального спектру, світло, котре використовує ті ж іонізуючі властивості і окислення, що і природне сонячне світло.
 • Прилад використовує до 7 природних технологій: ActevePure™ (RCI), Дистанційна іонізація, Голчаста іонізація, EcoTech™; Санація; IntelliAir™, SynAirG™; - Всі ці технології доповнюють і підсилюють одне одного, де в результаті відбувається cинергетичний ефект.
 • FreshAir Space з технологією ActivePure і Сертифікованими Космічними Технологіями, створює більш сприятливі умови для здорового життя.
 • Цілком безпечний, навпаки, корисний для людей, тварин і рослин. Використовується на космічних станціях - безпечно для космонавтів - безпечно для всіх.
 • Технологія ActivePure® була введена в престижний "Зал Слави" космічних технологій поряд з багатьма іншими дивовижними технологіями, такими як: GPS, супутникова радіотехніка, LASIK, кохлеарні імплантати та багато іншого.
 • Доведено, що технологія ActivePure® знищує патогени та забруднювачі. Широкі лабораторні випробування підтверджують, що ActivePure® є найпотужнішою системою очищення повітря, доступною для громадськості.
 • Щоб очистити повітря приладу не потрібно пропускати через себе весь об'єм повітря. Йому достатньо лише згенерувати природні властивості і мікроклімат сам себе очистить.
 • Щоб знезаразити поверхні не потрібно покидати приміщення чи використовувати хімічні речовини, все що вам потрібно - включити в розетку і натиснути кнопку, прилад все зробить сам. Хіба фільтрова система здатна на таке?
Характеристики FreshAir Space:
Технологія ActivePure проти конкурентів (натисніть):

ЯК FRESHAIR SPACE ДОПОМАГАЄ ВАМ ЛЕГШЕ ДИХАТИ?

Ви коли-небудь замислювалися про те, що насправді забруднює ваш будинок? Наші домашні тварини приносять в будинок бактерії і мікроби і поширюють їх всюди. І хто знає, які несподівані сюрпризи вони можуть принести. Відра для сміття стають джерелом неприємних запахів, які можуть залишатися протягом декількох днів. Запахи кухні. Смог, який потрапляє з вулиці через вікна чи з системи вентиляції. Леткі хімічні органічні сполуки в повітрі від випаровувань миючих засобів, будівельних матеріалів, меблів інтер'єру (формальдегіди, феноли, бінзоперену, сірки, аміаку, вуглекислого газу, меркаптанів і інше).

А тепер уявіть, що ви можете усувати саме джерело забруднень. Ми не говоримо про "розпиленні хімічного аерозолю з квітковим ароматом". Наше рішення настільки просте, що вам достатньо буде просто натиснути на кнопку, щоб зробити ваші речі чистими і надати їм свіжість, не кажучи вже про свіжість повітря. FreshAir SPASE фірми Clearus є революційним очищувачем повітря, який робить набагато більше, ніж просто очищення повітря. Використовуючи ті ж методи, що і природа, FreshAir Space видаляє неприємні запахи, усуває дим та пил і знижує рівень забруднення, залишаючи звичайні фільтрові очисники повітря далеко позаду.

Так як же FreshAir Space очищає і освіжає повітря? Говорячи коротко, ця технологія має той же принцип, що і природа, яка зберігає речі безпечними і чистими на відкритому повітрі. Негативно заряджені іони видаляють забруднюючі речовини з повітря, а технологія ActivePure дублює природу, безпечно зменшуючи забруднюючі речовини на поверхнях.

FreshAir Space - це ваший цілодобовий захист 24/7. Це основа повного захисного пакета від Clearus для створення екологічних умов, здорового мікроклімату в усьому об'ємі приміщень. FreshAir Space безперервно працює, роблячи приміщення безпечними і здоровими.

Розумне рішення для всіх

Оскільки системи очищення з ActivePure® одночасно безпечні і потужні, вони є ідеальним рішенням для будь-яких людей та типів місць.

Смог з вулиці, приготування їжі, домашні тварини, діти, які приносять бруд вулиці, засоби по догляду вдома, будівельні матеріали, меблі інтер'єра і життєдіяльність людини - всі ці речі можуть стати джерелом забруднення повітря і поверхонь. Тільки FreshAir Space здатний вирішити ці проблеми комплексно, і в цьому переконалися вже тисячі сімей.

Скрізь, де збирається натовп, існує ризик поширення патогенів серед людей в цьому просторі. Fresh Air Space з ActivePure використовується у багатьох місцях, де у вас немає іншого вибору захисту, крім як дихати тим самим повітрям і торкатися тих же самих поверхонь, що і незнайомі люди. Fresh Air Space значно знімає питання екологічної безпеки в людських місцях.

Всім знайомий досвід, коли колега приходив на роботу хворим, а через кілька днів сам захворів. Було доведено, що ActivePure знижує вірусне і бактеріальне навантаження і використовується в офісних будівлях по всьому світу для забезпечення безпеки людей на робочому місці.

Навіть у найкращих готелях все ще є кілька гарячих точок, де патогени запахи від попередніх гостей недостатньо очищаються обслуговуючим персоналом. ActivePure використовується в готелях по всьому світу і, як було показано, негайно і наполегливо знижує рівень забруднюючих речовин.

Медичні приймальні - це справжня страва Петрі для вірусів, а ветеринарні кабінети борються як з чистотою, так і з запахом. ActivePure - це розумне, безпечне рішення як для людей, так і для домашніх тварин - усуваючи неприємні запахи та забруднення, що викликають хвороби.

Завдяки великій кількості людей, які щодня відвідують, а працівники, поспішаючи, часто не зосереджені на глибокому прибиранні між клієнтами, ресторани можуть стати місцем, де ви потрапляєте під вплив невідомих патогенів, завезених іншими клієнтами. ActivePure використовується у багатьох ресторанах, щоб підтримувати здоров’я відвідувачів та персоналу та запевнити, що вони харчуються та працюють у здоровому приміщенні.

Без свого здоров'я військові не можуть досягти своїх цілей. ActivePure був встановлений на військових об'єктах, щоб захистити захисників, зберігаючи солдатів і жінок в безпеці від хвороб, які можуть зменшити здатність захищати країну.

Чутлива імунна система може бути скомпрометована алергенами, бактеріями та вірусами. Технологія ActivePure працює у вашому домі, щоб забезпечити чистий баланс повітря і поверхонь.

Газ, дим, пил, вихлопні гази, лаки, фарби, мастила, запахів і інші забруднювачі впливають на людей, які працюють в умовах більш забруднених. ActivePure значно знижує рівень забруднення на робочому місці.

При великому потоці людей і тривалому перебуванні під час молитов, збільшується інфекційний ризик і можливі алергічні реакції від кіптяви під час правління, коли використовуються свічки. Система очищення FreshAir Space допомагає впоратися з димом і контролювати процес очищення не даючи поширенню кіптяви і мікробів під час служб.

Пухнасті члени сім'ї приносять любов... але також і лупу і шерсть. З ActivePure та Fresh Air Space ви можете насолоджуватися компанією свого чотириногого друга і одночасно дихати чистим повітрям.

Як на шкільному, так і на професійному рівні стафілококова інфекція може означати сезонні захворювання... і навіть гірше. ActivePure використовується в спортивних спорудах і, як показала практика, викорінює проблемні патогенні мікроорганізми.

Навчальне середовище - одне з найпопулярніших місць поширення хвороб, а високий рівень відсутності може вплинути на результати. Показано, що ActivePure значно зменшує кількість вірусів та днів хвороб.

БЕЙДЖ АКТИВНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ

Клієнти, які обрали це рішення, можуть з гордістю виставляти БЕЙДЖ АКТИВНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ біля своїх входів, веб-сайтів та соціальних медіа, щоб світ знав, що вони захищають усіх, хто входить, безперервним потоком молекул очищення повітря та поверхні.

Бейдж захисту приміщень Activepure

Замовте зараз по знижці! Термін акції обмежений!

Натисніть на кнопку "Замовити зараз", щоб подивится ціни. Консультації по тел.: +380 (68) 305-25-48.

6 причин, щоб використовувати сучасний,
ефективний, невибагливий, економічний,
очищувач повітря FreshAir Space

Швидкість очищення повітя

Щоб очистити повітря, приладу не потрібно пропускати через себе весь об'єм повітря в приміщенні. Йому достатньо лише створити середовище, яка сама себе очистить. Тобто наситити повітря іонами, гідроіонами і мікродозами активного кисню (за потребою). За рахунок цього середовища і відбувається швидке очищення повітря.

Відсутність витратних матеріалів

Прилад не збирає бруд і пил усередині себе (як роблять це філтрові системи), а нейтралізує шкідливі впливи в об'ємі приміщення. Тому йому не потрібні змінні фільтри. Тобто це безфільтровий очищувач повітря.

Дистанційна дія

Вентилятор розподіляє повітря, насичене іонами і активним киснем по приміщенню. Крім того запатентована технологія радіохвильової іонізації (RCI, ActivPre) дає виняткову можливість генерувати аеропотоки на відстані. В результаті чого повітря очищається у всьому об'ємі приміщення. Таким чином виходить ефективне очищення повітря.

Безшумність

Відсутність фільтрів в приладі дозволяє використовувати малопотужний вентилятор (єдина рухома частина в приладі), гучність якого порівнянна з роботою комп'ютера. Це - абсолютно не нав'язливий і невибагливий пристрій очищення повітря.

Низьке енергоспоживання

На відміну від фільтрових очисників повітря, прилад FreshAir споживає не більше, ніж звичайна лампочка (до 50 Вт). Тобто, це дуже економічний очищувач повітря. Особливо актуально для таких енергоємних закладів, як ресторан, клуб, фітнес-центри, медичні установи, майстерні, школи і інш. При роботі приладу повітря в приміщенні не фільтрується, а самоочищується.

Прстота в експлуатації

Користуватись системою очищення повітря FreshAir Space дуже просто. Він легкий по вазі, легкий у використанні, переносний, а також нескладний в управлінні. Для зручності є пульт дистанційного керування. Обслуговування (чистка приладу) легка, впорається навіть і дитина!

ActivePureTech

Space Technology Hall of Fame

Технологія ActivePure, була прийнята в почесний Зал Слави передових технологій 2017 року фондом Космічних Технологій Space поряд з багатьма іншими дивовижними технологіями, такими як: GPS, супутникова радіотехніка, LASIK, кохлеарні імплантати та багато іншого. Єдина технологія, тільки з 75, яка отримала таку честь у 30 років!

Детальніше

Шукаєте рішення забезпечення чистого і безпечного повітря своїх приміщень?

Наші спеціалісти підберуть для Вас оптимальний і вигідний варіант впровадження космічних технологій.

Системи очищення повітря
FreshAir Space є найефективнішим приладом на сучасному ринку

Без алергенів і пилу

Осаджує з повітря механічні домішки - дрібнодисперсний пил, дим, пилок, алергени, різні суспензії, деревний пил, інші.

Усуває хімічні сполуки, ЛОС

Розщеплює на молекулярному рівні розчинені в повітрі хімічні сполуки - фенол, формальдегід, аміак, ацетон з'єднання, бензопірен, толуол, оксиди азоту, меркаптанової гази і інш.

Знищує віруси, бактерії, цвіль

Виробляє бактерицидне очищення повітря і поверхонь в цілодобовому режимі від цвілі, золотистого стафілокока, синьогнійної палички, лістерії, гнильних бактерій, кишкової палички, вірусів грипу, пташиного грипу, ОМЧ, туберкульозу.

Неприємні запахи

Усуває запахи гнилі, зіпсованих і протухлих продуктів, після пожежі (запах гару), тютюну, диму, бензину і газу, трупний запах зникає через кілька годин з початку роботи очищувача

Робить повітря"живим"

Насичення негативно зарядженим киснем (іонами) робить повітря подібне морськім і горним курортам, хвойні ліси. У міських квартирах кількість негативних іонів прагне до нуля і заповнюється тільки штучно. Підтримує іонний баланс: здорове співвідношення негативних і позитивних іонів

Економічний в експлуатації

Не потребує в частій заміні комплектуючих.

Відгуки наших клієнтів

Анна К. м. Бровари

Купили Fresh Air і EcoBox, пакетом акції. Відгуки позитивні) Пробувала санацію, від запахів ні сліду, в т. ч. від кота, зрідка, але гадячого не там, де потрібно. Фарбувала нігті поряд з приладом, зручно, домочадці"не страждають". Невеликий"негативний момент", якщо можна так сказати, на кухні працював Екобокс, згнила капуста в пакеті, а я навіть не помітила. Запах гнилої капусти, напевно, уявляєте? Ось, не було його. З приводу освіження повітря,на мій погляд, Фреш справляється. Дихати легше. До"нового" повітря звикаєш. Якщо прибрати очищувач, різниця помітна.

Ельміра Шакурова. м. Бровари

Сьогодні була у клієнта, де проходить тестування очищувач повітря"Fresh Air". Нагадаю ситуацію: кав'ярня, зал близько 40 метрів, не курять. Ви радили поставити «EcoBox», але в процесі обговорення з власницею кав'ярні постановку апарату на тестування, я з'ясувала, що її дуже хвилює зовнішній вигляд апарата – буде він гармоніювати з дизайном кав'ярні і так як він (дизайн то пак) виконаний в бежево-коричневого тонах, і тому вирішила ставити «Фреш Айр». Тепер про відгук: На другий день господиня розповіла мені ситуацію, що сталася абсолютно випадково, вона запросила даму з СЕС - з'ясувати які перевірки її можуть чекати в процесі роботи (кав'ярня відкрилася 1,5 місяці тому). Дама несподівано для неї прийшла з паличками і пробірками для взяття проб. Взяла ці самі проби. Зробивши аналізи, дзвонить господині і запитує: «Чим вони користуються для очищення приміщень?». Її здивував результат аналізу: показники практично нульові. Ось такий відгук!

Михайло Скобелєв. м. Київ

Як працівник медичного закладу (хоча сам не медик) бачив багато"жертв" кондиційованого повітря: від застуди до пневмонії і т. д. Повітреочищувач"FreshAir Space" знімає проблему небезпеки кондиційованого повітря, і тільки це забезпечить їй стабільне майбутнє... Сам користуюся технікою Clearus і завжди стежу за їх новинками..

Катрань Геннадій. м. Харків

Апарат, працює! У дитини алергія на пилових кліщів, при включенні очисника організм приходить в нормальний стан. Проблема тільки обслуговуванні, лінь періодично чистити ;). Хочу замовити префильтры..

Ірина Вікторівна Бусурина, пенсіонерка. м. Вінниця

Замовили відразу очищувач повітря Fresh Air, з посиленим RCI блоком, насадку для душу. Очисником повітря дуже задоволені, повітря відразу стало чистіше і свіжіше. Насадку для душу теж поставили, але поки не тестували.

Євген Гладишев. м. Київ

Довго я тестував прилад, щоб самому зрозуміти, що він працює. Як таких проблем з повітрям вдома небуло, нейтральний запах, ну ладно...установив на шафу, перший час боявся включати озон і працював він тільки в режимі"нормал". Думав"ну де ж ті иончики, з якими буде легше дихати??" працював він собі і працював...Почав розчаровуватися...забрав у машину, проозонував її, запах дійсно, став приємніше, думаю ну гаразд, хоч озонування працює добре. Було б щастя, так нещастя допомогло, як говориться. Через пару днів по всьому будинку (живу в одноповерховому чотирьохквартирному будинку з підпіллям) стало жахливо смердіти каналізацією... .аварія...І тут я почав експлуатувати фреш еір як попало=) трохи додавав озон і запахи будинку пішли, але як то раптово поверталися і знову йшли. Трохи подумавши, я зрозумів що"корінь зла" знаходиться в підпіллі, там дійсно стоїть запах каналізації. Провів там санацію на 6 годин, і о диво! Краса, чисте повітря) Забрав сусідам на пробу, з'їздив на навчання, в гості, через 14 годин повернувся додому і відчув різницю без очищувача повітря і з ним=) Оптимістичний настрій повернулося і я хотів би замовити ще один фреш еір.

Іван Яргунов. м. Запоріжжя

28 травня отримав прилад. Спочатку поставив у батьківській спальні в режимі нормал, був запах пластмаси, як Ви і говорили т. к. новий прилад. Повітря стало чистіше. На наступний день поставив в іншій кімнаті, там був присутній неприємний запах як я думаю від шпалер, стельової плитки, ремонт робили в минулому році. Зараз заходячи в кімнату, сторонніх запахів нема, думаю, що так і повинно бути.) Ще санував ванну кімнату 1,5 години, мати порівняла запах з кварцевальной лампою, їй запах озону сподобався більше, ніж мені..)

Адаменко Наталія. м. Одеса

Я дуже рада що у мене прилад такий класний в будинку працює. Я Вам вже розповідала, я - алергік, і син теж. Після установки приладу припинилися напади алергії і у мене і у сина. Хочеться розповісти всьому світу про це, і навіть не розповісти, кричати хочеться! Fresh Air потрібен в кожну квартиру і кожен будинок.

Валерій Бауер. м. Київ

Хочу дати свій відгук за приладом Фреш Ейр. Користуюся ним вже більше трьох років. Як не дивно, але цінуєш цей апарат саме з часом більше, ніж спочатку. Мабуть це пов'язано з тим, що повітря – невидима субстанція, а оцінка його якості без приладів річ досить суб'єктивна. Наприклад курці не цінують чисте повітря так, як не палять люди. На природі замість того, щоб дихати чистим повітрям, дістають свою «соску». Ну не нерозумно. Але не про це мова. Виїжджаючи на дачу на три дні, зазвичай ставлю прилад в режим санації на 8 годин. Потім він переходить в режим нормал і працює далі. Хочу розповісти про своє враження в торішню спеку і смог від палаючих лісів. Приїхавши з дачі, відкриваю двері, заходжу і ловлю себе на думці, як хочеться дихати тут. Таке насичене здоров'ям повітря. Це при тому, що кватирки були закриті і на вулиці спека. В квартирі повинна була бути задуха. За три дні відсутності прилад так почистив озоном і проіонозував повітря, що його просто хотілося пити. Хвилин через п'ять відчуття притупилися - привик. Це тільки одне з вражень за три роки спілкування з приладом, а їх багато, звичайно. Тільки це дуже тонкі відчуття, як-ніяк повітря.

Павло Мирянов. м. Львів

Систему очищення повітря «Fresh Air» я купив 3 тижні тому. Відразу почав користуватися даним апаратом. Хочеться відзначити, що повітря у квартирі стало свіже і навіть чистіше! І їм хочеться дихати! Всім давно відомо, що кожен будинок має свій запах. Після того, як став користуватися режимом санації, в кімнатах пропали сторонні запахи, стало менше пилу. Приходячи з роботи, відчуття втоми проходить буквально за 15–20 хвилин, і це беззаперечний факт! Я став відчувати себе бадьоріше, з'явилося бажання жити і працювати з новою силою! Менше втомлююся і енергії – хоч відбавляй! Моя сім'я теж відчула переваги чистого повітря. Дружина стала більш енергійною, з'явилося більше сил на сім'ю, стала більш цікавою і жіночною, навіть помітно схудла! У дітей підвищилася успішність у школі, стали менше хворіти на ГРЗ, ГРВІ. Деякий час назад, після спостережуваних змін в нашій родині, мама моєї дружини попросила дати їй прилад на час, щоб підвищити свій життєвий тонус, крім того, мама звернула увагу на один цікавий факт, а саме: у неї нормалізувався тиск, не дивлячись на те, що вона гіпертонік з двадцятирічним стажем. Тиск було 190/120, стало 125/85. Мама стала відчувати себе чудово. З поставленим завданням прилад впорався відмінно. Приємним відкриттям став той факт, що у неї зник запах від улюблениці кішечки. На тлі цих приємних змін вирішили зробити мамі подарунок, купили їй прилад «Fresh Air», хай живе довго і щасливо, на радість нам і онукам. Ось такий ось повітря від «Fresh Air»!

Андрій Фомкин. м. Дніпро

У перший день користування Fresh Air чесно скажу, розболілася голова. Ледве втримався і не вимкнув. На другий день голова пройшла і навіть відчувати себе став краще. Мабуть йшла дезінтоксикація (чи як правильно сказати?) організму, то організм адаптувався до свіжого повітря, у мене до речі іноді і в лісі раптом починала боліти голова (міський житель в поколінні)))... І ще момент, хоча може я сам собі надумав: у мене проблема була, одне вухо погано чуло, на слід. день (коли і голова пройшла), включивши телевізор, здивувався чому так голосно, посварив своїх, хто"глухий"; у відповідь почув - ти останній і дивився... Вобщим слух відновився, мабуть в голові якийсь спазм був із-за брудного повітря?!... Ось такі перші спостереження, тестую прилад далі.

Ріваль Гараєв. м. Ужгород

Прилад FreshAir, хоч і є побутовим приладом, цілком годиться для вирішення практично будь-яких завдань. Нещодавно вирішив з допомогою цієї"крихітки" проблему сильного запаху фарби в друкарні. Клієнт задоволений, я в прибутку. Головне правильно встановити.

Сергій. м. Львів

Перед тим, як придбати прилад, з віком, я підійшов до висновку:"повітря в приміщеннях, а дуже часто і не тільки в приміщеннях ОГИДНЕ!". Особливо це відчувається в громадських місцях: магазинах, офісах ... А я ще кілька років тому утеплив в квартирі стіну. Але спочатку не звертав уваги на сторонні запахи, які то з'являлися, то зникали. Живу на першому поверсі, тому всі відносив на запахи з під'їзду. Але з часом зрозумів, звідки"вітер" дує. Але стіну ДУЖЕ не хотілося розбирати. Почав думати про різні способи, як прибрати запах. Набрів на компанію Віта-Екс. Довго вагався. Перечитав багато інформації. Негативних відгуків не знайшов. Ризикнув купити прилад Fresh Air. Запах, який докучав нам довгі роки зник. Тепер я знаю, що таке"живе повітря" в квартирі. І коли я кажу знайомим:"у Вас сперте повітря", то зазвичай відповідають:"давно кватирку не відкривали". Але я тепер знаю, як має бути насправді. А ще я вирішив проблему з картоплею. Зазвичай ми робимо запас картоплі на 2 тижні. У магазині не хочеться купувати. Краще у своїх знайомих селян брати. Та і ціна інша. Та ще й з доставкою додому. Але зазвичай після другого тижня, до 1/5 картоплі доводилося викидати. Гниє. Тепер цієї біди немає. Мені привозять картоплю, я ставлю його в комору. Включаю Fresh Air на санацію. І все. Тепер лежать цілі, поки не закінчується. Це ж стосується і інших овочів і фруктів.

Колузанов Денис. м. Івано-Франківськ

Перш за все, хочу висловити подяку тим людям, які познайомили мене з цими чудовими технологіями і очисниками повітря, а конкретно Володимир Сахно! Буду коротким, наскільки це можливо. З недавніх пір, коли я переїхав на нове місце проживання, у мене з'явилася одна проблема – неприємний запах у ванній кімнаті, причиною якого була неправильна робота витяжної вентиляції. Всі запахи від сусідів по моєму стояку потрапляли прямо мені в квартиру. Скільки я не намагався вирішити цю проблему різними способами, в тому числі і примусовою витяжкою, нічого не допомагало. Але, як відомо, хто шукає – той завжди знайде. Одного разу я натрапив (а ви знаєте, випадковостей не буває) на інформацію, в якій говорилося про безфільтрових очисниках повітря. Мова йшла про якомусь приладі «Fresh Air». Все було написано чудово, достоїнств цього приладу було не злічити. Скажу чесно я не довіряю різної реклами (тому ставлю всі частці сумніви і намагаюся знайти більше інформації, а саме фактів), а більше вірю тим людям, які самі вже користуються якимись продуктами і діляться своїм досвідом. Саме тому я вирішив придбати цей прилад. Результат перевершив всі мої очікування. Я, звичайно, припускав, що «Fresh Air» впорається з проблемою, але не на стільки. У перший же день роботи прилад прибрав абсолютно всі неприємні запахи. Коли я зайшов у ванну кімнату, я не відчув абсолютно ніяких сторонніх запахів, атмосфера була неймовірно чистою і свіжою, я навіть не проводив санацію. Ну, а вночі я спав взагалі як немовля, хотілося просто дихати (це правда, я не перебільшую). З тих пір я випробував «Fresh Air» в різних забруднених приміщеннях і він впорався зі своїм завданням на всі 100%. Тепер в моєму домі панує постійно свіжа і здорова атмосфера!

Тетяна Веселова. м. Рівне

Fresh Air отримала. Як і обіцяла, пишу відгук. Прилад встановила вдома в одній з кімнат, яка з'єднана з кухнею. Коли його включила, практично відразу в радіусі близько метра від приладу став відчуватися зовсім інше повітря, стало легше дихати. Хвилин через 10 по всій кімнаті стало дуже свіжо, навіть з'явилося відчуття якоїсь невагомості... Трохи не сподобався, запах від приладу. Схожий на лікарняний, коли в палатах включають УФ лампи. Але через добу цей запах став менше. А от різні запахи з кухні дійсно зникли! Раніше коли навіть просто розігрівати їжу, то запахи по всій квартирі. Тепер цього немає. Я навіть спеціально просила брата покурити на кухні - перевірити залишиться запах. Запах від запалених цигарок не поширювався по всій кімнаті, а коли сигарети загасили, менше ніж через хвилину запаху взагалі не було! Супер! І у дитини молодшій пропала нежить, який ми лікували майже два місяці. Він навіть спати ночами став добре, дихати стало легше йому. Ще раніше вранці доводилося провітрювати кухню, так як вранці там було дуже душно, а зараз у мене немає такої необхідності, повітря на кухні і в кімнаті стало свіжим. Ось такі спостереження. Тепер збираюся дати протестувати прилад своїм знайомим.

Деякі фото щасливих власників FreshAir Space

Ціна очищувача повітря за одиницю

Роздрібна ціна

Ціна очищувача повітря за одиницю

Більше 2 одиниць

Ціна очищувача повітря за одиницю

Більше 6 одиниць

Ціна очищувача повітря за одиницю

Більше 12 одиниць

Ціна очищувача повітря за одиницю

Більше 24 одиниць


Розкажіть про акцію друзям: