Багато факторів можуть призвести до неприємних запахів в будинках: домашні тварини, діти, запахи їжі, цвілі, реціркуліроване сперте повітря - і компанії освіжувачів повітря теж знають про це. На ринку немає дефіциту в нових ароматизаторах і нові способи їх використання: спреї, свічки, модулі, попурі. Справа в тому, що всі вони просто маскують запах. Все, що викликає цей #неприємний_запах, швидше за все все ще є. Тим часом, ви насичуєте повітря в своєму будинку синтетичними хімікатами, багато з яких не контролюються... і тому можуть містити цілий ряд таємничих інгредієнтів, багато з яких дратують чутливі легкі і викликають #алергію.

Щоб зробити ваше середовище проживання "пахнучим", як свіжий осінній день (або щось в цьому роді!) - виявлення джерела запаху завжди є ключовим. Витоки води, каналізації і висока вологість можуть привести до смердючої #цвілі. Запах вареної або смаженої риби може затримуватися протягом декількох днів. Добре зношене взуття може смердіти в шафі, як ніхто інший. Збільшення вентиляції, висихання вологих плям, часте випорожнення сміття, миття предметів у важкодоступних місцях і прання старих речей - все це кроки до більш приємного дому. Для забезпечення оптимальної чистоти повітря у вашому домі безперервне використання високоякісного очищувача повітря може утримувати алергени і пил, знезаражувати поверхні і боротися з запахами у самого його джерела, не маскуючи запахи, як роблять це хімічні компоненти та речовини.

Після того, як ви визначили (і вирішили) джерело запаху, ви можете почати думати про природні, без хімічних здібностях, які ви можете зробити самостійно і зберегти ваш будинок, який добре пахне.

Зерна кави

Спосіб застосування: помістіть мелені зерна (або боби) в чистий невикористаний носок.

Де використовувати: холодильники, шафи, комори.

Ви коли-небудь проходили повз парфумерного прилавка і бачили маленьке блюдо з кавових зерен? Він діє як спосіб очистити нюхові почуття між нюхання духів, щоб вони не всі пахли однаково. Сенс? Кава може нейтралізувати запах.

Кавові зерна

Сік і шкірка лимона

Спосіб застосування: використовуйте сік або подрібніть шкірку.

Де використовувати: місця збору сміття.

З кожного сміттєвого контейнера може трохи "фонити ароматами", особливо якщо ви забуваєте виносити харчові відходи щодня. Ви можете регулярно купувати ароматизовані гранули та спреї, спеціально розроблені, щоб зняти сморід при розкладанні органічних речовин в баку, але вони страшенно дорогі. Замість цього, подрібніть весь лимон який у вашому розпорядженні. Додайте лід і холодну воду, увімкніть подрібнювач і подрібніть до тих пір, поки лід не стане разом з лимоном утворюючи однорідну суспензію. Можете цим складом помити контейнер. Миттєва свіжість!.

сік і шкіра лимону

Харчова сода

Спосіб застосування: посипати, обприскувати, помістити в відкрите блюдо.

Де використовувати: холодильники, кулери, раковини, термоси, взуття. Дуже багато місць.

Харчова сода є одним з тих чудово дешевих, всюдисущих домашніх головних елементів... і не дарма! Він відмінно справляється з поглинанням неприємних запахів і запобігає відновлення запахів.

харчова сода

Порошковий зелений чай

Спосіб застосування: розрізати будь-який дешевий чай в пакетиках.

Де використовувати: ящики для сміття.

Змішування сухого зеленого листя #чаю зі свіжим сміттям або в свіжій підстилці вашій кішці, туалеті домашніх тварин. Він, поряд з харчовою содою, може допомогти зменшити #запах.

зелений чай

Оцтова кислота

Спосіб застосування: бризкайте, розпиліть, замочіть, покладіть у миску, кип'ятіть.

Де використовувати: Скрізь! Кухні, підвали, стоки, ванні кімнати, холодильники, мікрохвильові печі, кавоварки, морозильники, пральні, туалети....

Пригоріла вечеря, і тепер ваша кухня пахне? Змішайте стакан води з 1 ст.л. оцтом і доведіть до кипіння. Яблучний оцет творить чудеса для смердючих стоків. Щоб зменшити запахи в будь-який загальної області (кухні, ванні кімнати, підвали), помістіть білий оцет в неглибоку тарілку і виставите. Затяжні запахи гару? Замочіть рушник для рук в оцті, вичавіть його і пройдіть через свій будинок, утримуючи його; запах повинен значно зменшуватися. Ми могли б продовжувати вічно нашу любов до оцту!

оцет

Екстракт ванілі

Спосіб застосування: увібрати ватний тампон.

Де використовувати: холодильник, морозильна камера, невеликі приміщення.

Екстракт ванілі - улюблений запах і цілком природний! Щоб видалити неприємні запахи, які якимось чином з'являються в невеликих приміщеннях, увібрати ватний тампон в свій улюблений екстракт ванілі і помістіть в кут. (Якщо ви турбуєтеся про плями, чистий ванільний екстракт повинен зробити трюк!).

ваніль

Газетний папір

Спосіб застосування: плоскі листи або зім'яті кульки.

Де використовувати: затхлі ящики.

Якщо ви коли-небудь купували антикварний #комод, ви вже знайомі зі старим підірваним затхлим запахом ящиків, як тільки ви доставите його додому, газета може бути вашим кращим вибором. Укладайте листи і паперові кульки в ящик; закрийте його і зачекайте кілька днів (або навіть тижнів), і запах повинен бути значно зменшений.

антикварний комод

Сушена лаванда

Спосіб застосування: посипати, помістити в пакетик або паперовий конверт.

Де використовувати: комод, ящики, взуття, автомобілі.

Ніщо не пробуджує почуття спокою, як #лаванда. Ви можете отримати гідні пропозиції, якщо ви купите її висушеною оптом, в магазинах здорового харчування. Вкладіть у тканину або паперові пакетики, або посипайте її (якщо Ви не заперечуєте, його залишки!) в будь-яких місцях, що потребує освіженню.

лаванда

Соснова або кедрова стружка

Спосіб застосування: помістити в тканинний або паперовий мішок.

Де використовувати: шафи, скрині та валізи.

Мало того, що затхлі, застарілі запахи будуть зменшені, самі стружки також поглинають вологу, що робить їх відмінними в скринях або складських приміщеннях.

Соснова кедрова стружка

Всі ці 9 проблем (і не тільки ці) з запахами можна боротися на 100% з нашою високотехнологічною безфільтровою системою очищення повітря FreshAir Surround, яка знищує запахи і мікроорганізми в повітрі і на поверхнях!

Створити природне середовище приміщень з нами дуже просто!

Ми вирішимо всі питання екологічної безпеки вашого приміщення. Годі чекати! Зателефонуйте нам +38 (099) 713-29-79.

Також, ви можете замовити зворотний зв'язок натиснувши на кнопку нижче: