Чи знаєте ви, що цілих 6 з 10 будинків і будівель насправді небезпечні для здоров'я людини? EPA вважає, що більшість людей витрачає близько 90 відсотків свого часу в приміщенні, де рівні #забруднення #повітря зазвичай в два-п'ять разів вище, ніж на відкритому повітрі. Основними вкладниками в погіршення якості повітря в приміщеннях є меблі та будівельні матеріали, які випускають сотні летючих органічних сполук (ЛОС) в повітря.

Бути проактивним щодо того, які продукти і хімікати потрапляють в ваш будинок - відмінний перший крок до поліпшення якості повітря в приміщенні. Вибір більш зелених, більш природних і екологічно чистих варіантів, коли справа доходить до фарб, меблів чи миючих засобів, може піти на довгий шлях у створенні вашого будинку більш здорового простору.

Сучасні технології також можуть мати вирішальні значення, коли мова йде про скорочення шкідливих забруднень в вашому домі. Наприклад, інноваційні очищувачі повітря, які використовують технологію преміум-класу, засновані на науці методи, для очищення повітря і поверхонь - це відмінний спосіб зменшити потребу в хімічних речовинах, суворих миючих засобах і штучних ароматах у вашій процедурі очищення.

Ось деякі з найбільш поширених внутрішніх небезпек для здоров'я, які можуть негативно вплинути на якість повітря в приміщенні - вони є у вашому домі?

Пил азбесту

Якщо ваш будинок був побудований між 1920 і 1978 роками (навіть, до цього дня використовують його в будівництві), ви можете зазнати впливу азбесту, термостійкого волокнистого силікатного мінералу, який вплітається в тканину і використовується в вогнестійких і ізоляційних матеріалах. Азбестові волокна можуть виділятися з пошкоджених азбестових матеріалів, таких як стельові плитки, плитка для підлоги, ізоляція труб і багато інших. Вплив азбесту може збільшити ризик захворювання людини, включаючи рак.

Азбестова стеля

ПВХ пластмаси

ПВХ-пластик вимагає великої кількості токсичних добавок, щоб зробити його стабільним і придатним для використання. Ці добавки випускаються під час використання (і видалення) виробів з #ПВХ, що призводить до підвищеного впливу людини на фталати, свинець, кадмій, олово та інші токсичні хімічні речовини.

ПВХ

Свинцева фарба

Ще один наслідок більш старого будинку: багато будинків, побудовані в пострадянському просторі до 1989 року, містять свинцеву фарбу, яка щорічно викликає отруєння свинцем мільйонів дітей, які проживають в цих будинках.

свинцева фарба

Тютюновий дим

Тривалий вплив тютюнового диму підвищує ризик розвитку раку легенів, інфекцій з диханням, інших проблем легенів та, можливо, серцевих захворювань.

тютюновий дим

Фарба ЛОС

EPA повідомляє, що “більшість фарб виділяють леткі органічні сполуки (ЛОС) - хімічні речовини, які випаровуються в повітрі, що може привести до проблем [внутрішнього якості повітря]. Роздратування очей і горла та легень, головні болі, запаморочення і проблеми із зором є одними з безпосередніх симптомів, які деякі люди відчули невдовзі після контакту з деякими #хімічними речовинами”.

Фарба

Гази згоряння

EPA також повідомляє, що крім тютюнового диму, “іншими джерелами продуктів згоряння є необгрунтовані гасові і газові обігрівачі, печі на дровах, каміни і газові плити. Основними забруднюючими речовинами є монооксид вуглецю, двоокис азоту і дрібнодисперсні частинки”.

гази

Цвіль і грибки

CDC визначає цвіль як “грибковий ріст, який утворюється і поширюється на різних видах вологості або при розкладанні органічної речовини. Вдихання або дотик до грибків або спор #цвілі може привести до того, що людина, яка раніше не мала алергію на цвіль, може стати алергічною на цвіль. Для людей з відомими алергіями форми цвілі можуть викликати симптоми #астми, такі як задишка, хрипи або кашель. Роздратування може також виникати у неаллергенних (НЕ сенсибілізованих) людей”.

цвіль грибки

Формальдегід CH2O

Формальдегід широко використовується для виробництва будівельних матеріалів і численних побутових виробів. Його найбільш значні використання в квартирах в якості клею в ДСП продуктів. Texas A&M повідомляє, що “у людей, як відомо, розвиваються алергічні реакції на формальдегід через контакт з шкірою з розчинами формальдегіду або упаковки одягу для тривалого зберігання, що містить формальдегід. У інших розвинулися астматичні реакції і висипання на шкірі від впливу формальдегіду”.

формальдегід

Пестициди хімічні засоби

EPA каже, що джерела пестицидів включають продукти, що використовуються для знищення домашніх шкідників (інсектициди, термітіціди і дезінфікуючі засоби), а також продукти, що використовуються на газонах і садах, які випаровуються або використовуються всередині будинку. Симптоми впливу пестицидів можуть включати: головний біль, запаморочення, м'язову слабкість і нудоту. Хронічний вплив деяких #пестицидів може привести до пошкодження печінки, нирок, ендокринної та нервової систем.

пестициди

Радіоактивний газ Радон

Згідно однойменного сайту Боба Віла, хоча ви не можете побачити, відчути запах або спробувати #радон, “...цей радіоактивний газ може рухатися вгору по землі і в ваш будинок через тріщини і дірки в фундаменті. Це друга провідна причина раку легенів в США”.

Радон

Брудні насадки для душу

Вчені з Університету Колорадо кажуть, що слиз, що утворюється всередині душової насадки, є живильним середовищем для бактерій, пов'язаних з великою кількістю захворювань. Випробуваннями встановлено, 30% з усіх насадок для душу, містяться Mycobacterium avium, бактерії, пов'язані з хворобами легень та з мікробами, які викликають туберкульоз.

насадки для душу

Килимові покриття

Американська асоціація легких (American Lung Association) повідомляє, що “хімікати, які використовуються в деяких нових килимах, килимових накладках і клеях, які використовуються для їх зв'язки, можуть завдати шкоди вашому здоров'ю. Деякі з цих хімічних речовин і клеї виготовляються з летючих органічних сполук (ЛОС), які виділяють запахи і забруднюючі речовини. Новий килим також був пов'язаний з хрипами і кашлем у немовлят в перший рік їх життя”.

ковролін

Нові меблі

Хімічні випаровування є найбільш високонебезпечними, коли продукт абсолютно новий. Меблі з матеріалів #ДСП, #ДВП і #МДФ найчастіше виробляються з використанням клею (і інших синтетичних полімерів), який часто містить ЛОС: шафи, ліжкові дерев'яні матраци, ламінат, оббивка, столи, які були оброблені спеціальними хімічними добавками як стійкі до плям, і нова меблева продукція, як правило, є найбільшим винуватцем.

меблі

Продукти косметики

Зростаючі докази вказують на те, що аромати духів і інші засоби особистої гігієни, такі як дезодоранти і лаки для волосся або пудра, можуть погіршувати алергію і стан легенів. Ваша шкіра - ваш найбільший орган, який поглинає до 60% того, що ви на ній наклали. За повідомленням The Huffington Post: “...ще більш шокуючим є той факт, що 80% інгредієнтів, які використовуються в щоденних продуктах особистої гігієни, ніколи не перевірялися на безпеку. Закони, що регулюють виробництво косметики, відносяться до 1938 року... і з тих пір не змінилися”.

косметика

Домашні тварини

Це не так, що наші улюблені домашні тварини не є проблемою - це їх лупа. Лупа домашніх тварин складається з крихітних, мікроскопічних часток шкіри, залишені кішками, собаками, гризунами, птахами та іншими тваринами з хутром або пір'ям. Ці шматочки шкіри можуть викликати реакції у людей, які мають специфічну алергію на ці тригери. Крім того, білки, виявлені в слині, сечі і фекаліях у кішок, собак та інших домашніх тварин, можуть викликати #алергічні реакції у деяких людей.

домашні тварини

Освіжувачі повітря

У Національному Інституті Охорони Здоров'я: “Комісія з безпеки споживчих товарів, яка регулює чистячі засоби, освіжувачі повітря та пральні вироби, в даний час не вимагає від виробників розкривати будь-які інгредієнти на етикетці, включаючи аромати цих продуктів. Один аромат в продукті може містити суміш сотень хімічних речовин, деякі з яких реагують з #озоном в навколишньому повітрі з утворенням небезпечних вторинних забруднювачів, включаючи #формальдегід”.

освіжувачі

Створити природне середовище приміщень з нами дуже просто!

Ми вирішимо всі питання екологічної безпеки вашого приміщення. Годі чекати! Зателефонуйте нам +38 (099) 713-29-79.

Також, ви можете замовити зворотний зв'язок натиснувши на кнопку нижче: