Дослідники стверджують, що західний спосіб життя більш ніж в два рази скоротив кількість сперматозоїдів чоловіків в США, Європі та Австралії з 1970-х років і може привести до зникнення людей, якщо їх вчасно не вирішити.

Дослідження виявило майже 60-відсоткове зниження кількості сперматозоїдів у західних чоловіків в період між 1973 і 2011 роками, 37-річний період

Кількість сперматозоїдів є найкращим показником чоловічої плодючості, тому тенденція викликає тривогу

Причини занепаду пов'язані з факторами навколишнього середовища і способу життя

Експерти кажуть висновки - «терміновий дзвінок для пробудження», щоб досліджувати падіння

Люди можуть зіткнутися зі зникненням, якщо кількість сперматозоїдів буде і надалі падати так само швидко, як це було в останні чотири десятиліття в західних країнах, - попереджають вчені.

Вчені дослідники стверджують, що західний спосіб життя більш ніж в два рази скоротив кількість сперматозоїдів чоловіків в США, Європі та Австралії з 1970-х років в новому дослідженні, опублікованому «Human Reproduction Update».

Кількість сперматозоїдів є найкращим показником чоловічої плодючості, і провідний автор, доктор Хага Левін сказав, що результати є «терміновим закликом до пробудження» для дослідження факторів способу життя, хімічних речовин і навколишнього середовища, які можуть привести до зникнення людського виду.

«Якщо ми не будемо радикально міняти те, як ми живемо, і хімічні речовини, з якими ми стикаємося, я турбуюся про майбутнє», - сказав він Daily Mail Online.

«Я думаю, що дані служать для пробудження, тому що я особисто турбуюсь про це [людське зникнення], якщо ми не будемо вирішувати поточні екологічні проблеми» .

Дослідники зЄврейського Університету - школи Хадасса Брауна громадської Охорони Здоров'я і общинної медицини і Медичної школи Ікана на горі Синай розглянули 185 досліджень, зібраних в період з 1973 по 2011 рік щодо кількості сперми і концентрації у чоловіків з Північної Америки, Європи, Австралії та Нової Зеландії.

Вони виявили 59,3 відсотка середнього зниження загальної кількості сперматозоїдів і 52,4 відсотка середнього зниження концентрації сперматозоїдів серед цих чоловіків.

Чоловіки, досліджені в цих дослідженнях, які не були обрані для досліджень, заснованих на їх народжуваності.

Навпаки, в Південній Америці, Азії та Африці не було значного зниження, хоча в цих областях було проведено набагато менше досліджень.

Потім дослідницька група обмежила дослідження складанням зразків в період між 1996 і 2011 роками і виявила, що схили однаково круті і значні, що вказує на те, що темпи зниження не зменшуються.

У цьому дослідженні не розглядалися причини зниження, але раніше вони були пов'язані з факторами навколишнього середовища, як зовні, так і всередині, і способу життя, такими як вплив хімічних речовин з повітря і збільшення рівня ожиріння в західних країнах.

«З огляду на важливість кількості сперматозоїдів для чоловічої фертильності і здоров'я людини, це дослідження є терміновим закликом до дослідження і органам охорони здоров'я в усьому світі, щоб дослідити причини різкого триваючого зниження кількості сперматозоїдів з метою профілактики", - сказав д-р Левін.

Д-р Левін також сказав, що результати мають наслідки для суспільної Охорони Здоров'я, тому що вони демонструють, що частка чоловіків, які є безплідними, збільшується.

Крім того, недавні дослідження показали, що скорочення кількості сперматозоїдів пов'язано зі збільшенням захворюваності та смертності, що означає, що триваюче зниження вказує на серйозні ризики для чоловічої фертильності і здоров'я чоловіків.

Концетрація сперми і кількість сперматизоїдів

Зниження частоти сперматозоїдів раніше було пов'язано з впливом на навколишнє середовище і спосіб життя, такими як пренатальне хімічний вплив, вплив пестицидів дорослих, куріння, стрес і ожиріння.

«Зниження кількості сперматозоїдів викликає велику стурбованість, оскільки це було вперше повідомлено двадцять п'ять років тому. Це остаточне дослідження вперше показує, що це зниження є сильним і воно триває», - пояснив д-р Шанна Х Суан з лікарні Гори Синай в Нью-Йорку.

«Той факт, що зниження спостерігається в західних країнах, настійно свідчить про те, що хімічні речовини в торгівлі відіграють каузальную роль в цій тенденції».

З 1992 року відзначається зниження кількості сперматозоїдів серед західних чоловіків, але попередні дослідження вважалися спірними через обмеження.

Щоб уникнути цих критичних зауважень, в цьому дослідженні дослідники використовували більш широкі і суворі методи метарегрессіі для консервативного вирішення проблеми надійності оцінок досліджень.

Вони також контролювали фактори, які могли б пояснити зниження, наприклад вік, час утримання і вибір досліджуваної популяції.

Створити природне середовище приміщень з нами дуже просто!

Ми вирішимо всі питання екологічної безпеки вашого приміщення. Годі чекати! Зателефонуйте нам +38 (099) 713-29-79.

Також, ви можете замовити зворотний зв'язок натиснувши на кнопку нижче: