Що є в місцевій воді, яку ви п'єте кожен день? Водопостачання в усьому світі можуть дати вам неправдиву надію на те, що та вода, яку ви п'єте, є чистою та здоровою. Багато людей думають і надіються на те, що вода, яку вони п'ють без запаху, безбарвна і без смаку - вона є безпечна. Безглузда істина полягає в тому, що у вашому місцевому водопостачанні є багато бездоганних, без запаху і безбарвних забруднень. EPA регулює понад 90 забруднень, що знаходяться у місцевій питній воді, але є ще багато потенційно небезпечних, які є нерегульованими. Список забруднювальних кандидатів (CCL) включає забруднювачі, які не підпадають під дію існуючих національних правил щодо питної води:

Хімічні речовини/з'єднання

Крім того, недавнє дослідження, проведене Програмою Гідрології Токсичних Речовин Геологічної Служби США (USGS), показує, що широкий спектр хімічних речовин у житлових, промислових і сільськогосподарських стічних водах зазвичай зустрічається в сумішах з низькими концентраціями нижче по течії з районів інтенсивної урбанізації та тваринництва. До хімічних речовин відносяться людські та ветеринарні препарати (включаючи антибіотики), природні та синтетичні гормони, метаболіти, детергент, пластифікатори, інсектициди та вогнетривкі речовини. Одна або декілька з цих хімічних речовин були виявлені у 80% відібраних потоків.

Отже, що ви можете зробити, щоб забезпечити питну воду?

 • Перевірте свою воду

  Якщо ви отримуєте воду з колодязя (своєї свердловини), вам потрібно регулярно тестувати його за допомогою державної сертифікованої лабораторії тестування навколишнього середовища. Вони перевіряють воду на наявність бактерій, нітратів та свинцю.

 • Прочитайте ваш звіт про якість води

  Тут ви можете дізнатись, чи були порушення щодо встановлених меж забруднювачів у питній воді.

 • Забезпечте дотримання водопроводу вашого будинку.

  Переконайтеся, що в вашому домі немає свинцевих труб, які можуть забруднювати воду. Також рекомендується замінити корозійні мідні труби. Тривалий вплив на мідь, який перевищує максимальні значення для #питної #води, передбачених EPA, негативно впливає на печінку та нирки.

 • Обов'язково стежте за тим, щоб не отруювати колодязь або місцеве водосховище.

  Переконайтеся, що ви не використовуєте занадто багато добрив або пестицидів на газоні або не збираєтеся утилізувати масло і антифриз. Ці хімікати можуть просочуватися в грунтові води, якщо вони не контролюються і не утилізуються належним чином.

 • Пийте бутильовану воду або кип'ятіть її.

  FDA регулює безпеку води в пляшках, проте немає ніяких наукових доказів того, що вона більш здорова, ніж те, що виходить з вашого крана. Кипляча вода буде стерилізувати його проти мікроорганізмів, але не видаляє токсичні продукти, гірські відкладення, важкі метали або забруднювачі моторних масел.

 • Використовуйте фільтр для води

  Це допоможе відсіяти забруднюючі речовини, які проходять повз вашого місцевого водопостачання. Використовуйте багатоступеневу систему фільтрації зворотного осмосу. Зворотний #осмос працює для того, щоб видалити розчинені речовини з вашої води. Він здатний відкидати солі, цукри, білки, барвники, частинки, важкі метали, розчинені органічні речовини та дезінфікуючі побічні продукти. Осадовий фільтр видаляє оcадки часток з води, в той час як вуглецева фільтрація допомагає зменшити забруднюючі речовини, які можуть викликати неприємний смак і запах, в тому числі хлор.

 • Використовуйте лужну воду з негативним ОВП води.

  Використовуйте воду для пиття і їжі з рівнем pH 7,5-9,5 і негативним окислювально-відновним потенціалом (ОВП). Чим нижче показання #ОВП, тим більше вода має антиоксидантні властивості. Таким чином, речовина з показником ОВП -400мв в 4 рази більше володіє антиокислювальною речовиною, ніж з показником ОВП -100мв. Також, лужна вода дуже добре вбирається в організм і краще відбувається обмін речовин в клітинах організму, тим і міцніше стає ваша імунна сисема, крім того, віруси і бактерії в лужному середовищі не здатні виживати і розмножуватися.


Створити "Живу Воду" з нами дуже просто!

Створюйте pH та ОВП за Вашим бажанням. Годі використовувати «мертву воду«! Зателефонуйте нам +38 (099) 713-29-79.

Також, ви можете замовити зворотний зв'язок натиснувши на кнопку нижче: