Вам не вдається заснути під час нічного сну через головний біль, задишку або першіння в горлі? Ви можете звинувачувати сезонні алергії, або випадкові застуди, які цілком можуть бути причиною невисипання, але може бути ще один винуватець: забруднення повітря.

У Вашингтонському Університеті було проведено дослідження, в ході якого вчені виявили, що люди, які проживали в районах з високим рівнем забруднення повітря, на 60% більше поганого сну, ніж тіх, хто жив у районах з чистим повітрям. Чим більше вплив діоксиду азоту і дрібних твердих частинок, відомих як ТЧ 2,5 (PM2.5), пов'язаний із більшою вірогідністю низького ефективного сну. Марта Біллінгз, доцент кафедри медицини Вашингтонського Університету та співавтор дослідження, розповів "The Guardian UK": “Ваш ніс, стінки носа і горла можуть бути дуже роздратованними за рахунок забруднюючих речовин, які можуть викликати деякі порушення сну, а також проблеми з диханням. З плином часу існує підвищений ризик серцево-судинних захворювань та раку у людей, які не отримують адекватного сну, тому існує багато наслідків, а також загальний добробут та якость життя”.

Отже, що ви можете зробити, щоб запобігти забрудненню повітря від ураження вашого блаженного сну вночі?

Закрийте ці вікна

Не запрошуйте погане повітря в свій будинок, відкриваючи вікна. Як заманливо, оскільки це може бути вітерець «свіжого повітря» котрий прогулюється з легкістю по вашому будинку, цей «свіже повітря» може також бути забрудненим!

Регулярно перевірте повітряний фільтр ОВК

Обов'язково перевірте повітряні фільтри HVAC не рідше одного разу на місяць, а якщо вони забруднені, замініть їх. Найкращий спосіб купити фільтр для боротьби з забрудненням повітря - #фільтр #HEPA. HEPA-фільтри ловлять шкідливі частинки, такі як пилок, пил, дим та інші частинки повітря, і допомагає видалити їх з повітря. Але ми не рекомендуємо вам на нього надіятися. Чому? Читайте статтю: Фільтр. Чому я собі не куплю повітряний фільтр?.

Інвестуйте в високоякісний очищувач повітря

Візьміть очищувач повітря для роботи під час сну! Він може очищати повітря, щоб ви могли насолодитися красою Вашого сну! Наш кращий вибір - NEW Fresh Air Surround від Vollara (США). Спеціальні космічні технології прибирають із зони дихання 99,9999% найдрібніших частинок розміром нижче 0,1 мікрон, включаючи пилок, дим, пилові кліщі, спори цвілі і лупа домашніх тварин. Фотокаталітичне окислення (RCI) використовує комбінацію ультрафіолетового випромінювання спеціального спектру (254нм) і сплавів з рідкоземельних металів, таких як діоксид титану і ще 3 складових для боротьби з забруднюючими речовинами в повітрі і на поверхнях, таких як: віруси, бактерії, хімічні і токсичні ЛОС та інші. Повітря очищається #про-активно у всьом обсязі приміщення і практично без шуму - насправді це один з найбільш безшумних і високоефективних очищувачів повітря на сучасному ринку!


Створити природне середовище приміщень з нами дуже просто!

Ми вирішимо всі питання екологічної безпеки вашого приміщення. Годі чекати! Зателефонуйте нам +38 (099) 713-29-79.

Також, ви можете замовити зворотний зв'язок натиснувши на кнопку нижче: